דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים היטאצ'י אנרג'י תומכת בהולכת חשמל מתחדשת וגדולה בין קנדה לניו יורק
היטאצ'י אנרג'י תומכת בהולכת חשמל מתחדשת וגדולה בין קנדה לניו יורק
חיים נוי 21/09/22 |  צפיות: 91

היטאצ'י אנרג'י תומכת בהולכת חשמל מתחדשת וגדולה בין קנדה לניו יורק

מערכת ההולכה HVDC Light®תעביר אנרגיה מתחדשת ליותר ממיליון בתים בניו יורק ותסייע בהשגת יעדי האקלים של המדינה

ציריך, שוויץ, 20 בספטמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE):

היטאצ'י אנרג'י Hitachi Energy, מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בת קיימא לכולם, הודיעה היום כי נבחרה על ידי Transmission Developers Inc, חברת פורטפוליו של Blackstone המתמחה בפיתוח אנרגיה מתחדשת, לספק תחנת ממיר זרם ישיר במתח גבוה (HVDC) המהווה חלק מרכזי בפתרון ההולכה לחיבור HVDC של Champlain Hudson Power Express(CHPE) בין קוויבק, קנדה ואזור המטרו של העיר ניו יורק, ארצות הברית.

הקישור יאפשר אספקה של כוח מים נקי ומתחדש בין קנדה לניו יורק, ויתרום לחוק מנהיגות האקלים וההגנה הקהילתית של ניו יורק (CLCPA), שמטרתו שהמדינה תונע על ידי 70 אחוז אנרגיה מתחדשת עד 2030. *1 CHPE צפוי להפחית את פליטת ה-CO2 ב-3.9 מיליון טון מטרים בממוצע בשנה, שווה ערך להוצאת 44% מכלי הרכב הנוסעים מהעיר ניו יורק. *2

באמצעות טכנולוגיית HVDC Light® של היטאצ'י אנרג'י, CHPE תעביר עד 1,250 מגה-וואט של חשמל, מספיק כדי להניע מיליון משקי בית בניו יורק. הקישור יעביר חשמל ביעילות במשך יותר מ-600 ק"מ (372 מייל) מתחת לאדמה מהרטל, קנדה, דרך אגם שמפליין ונהר ההדסון, לתחנת ממיר HVDC באסטוריה, קווינס. *1

"למערכות HVDC יש פוטנציאל עצום לספק כמויות גדולות של חשמל ישירות לערים, וזה חיוני להבטחת חשמל בר קיימא ובמחיר סביר היום ובעתיד", אמר ניקלאס פרסון, מנכ"ל עסקי שילוב הרשת של Hitachi Energy. "אנו גאים למלא תפקיד מכריע בהשקעה חשובה זו במעבר של צפון אמריקה לאנרגיה מתחדשת ולניטרליות פחמנית".

"טכנולוגיית ה-HVDC המובילה בשוק של Hitachi Energyתבטיח העברה יעילה ואמינה של אנרגיה מתחדשת ליותר ממיליון בתים בניו יורק ותסייע בהשגת יעדי האקלים של המדינה", אמר מנכ"ל מפתחי ההולכה דונלד ג'סום. "אנו מצפים להתחיל בפעילות בנייה בהמשך השנה ולספק שפע של אנרגיה נקייה ומתחדשת לתושבי ניו יורק".

דרישות החשמל בערים גדלות והולכות, במיוחד באזורים מאוכלסים בצפיפות שבהם הקרקע כבר נדירה, וקשיים עלולים להתעורר כאשר יש להבטיח זכות קדימה חדשה לקווי הולכה מסורתיים. טכנולוגיית HVDC מאפשרת לספק כמויות גדולות של חשמל באיכות גבוהה היכן שהוא נחוץ ביותר עם שליטה מלאה ועם טביעת רגל קומפקטית מאוד באמצעות כבלים תת קרקעיים או תת-ימיים מחוץ לטווח הראייה.

מערכת CHPE השלמה, שתחנות ממיר ה-HVDC הן הטכנולוגיה המאפשרת, צפויה ליצור יותר מ-1,400 מקומות עבודה במהלך הבנייה, ובמהלך 30 השנים הראשונות לפעילותה לספק כמעט 50 מיליארד דולר בהטבות כלכליות למדינת ניו יורק. *1

עבור האתר בניו יורק, היטאצ'י אנרג'י תספק את תחנת ממיר HVDC Light, שתמיר את כוח ה- DC מקנדה להספק AC ותהפוך אותו לזמין עבור רשת החשמל בניו יורק.

Kiewit, אחת מחברות ההנדסה והבנייה הגדולות והמוערכות ביותר בצפון אמריקה, תהיה אחראית על העבודות האזרחיות של תחנת הממיר בניו יורק. שיתוף הפעולה עם Kiewit ישלב את יכולות הליבה של שתי החברות כדי לספק את הפתרון הטוב מסוגו.

הערה לעורכים:

פתרון ה-HVDC של היטאצ'י אנרג'י משלב מומחיות מובילה בעולם בשסתומי ממיר HVDC; פלטפורמת הבקרה הדיגיטלית *3MACH™, שנאי כוח ממירים ומתגים במתח גבוה; כמו גם לימודי מערכת, תכנון והנדסה, אספקה, פיקוח התקנה והזמנות.

HVDC Light® היא טכנולוגיית ממיר מקור מתח שפותחה על ידי היטאצ'י אנרג'י. זוהי הטכנולוגיה המועדפת על יישומי רשת רבים, כולל מדינות מקשרות, שילוב של אנרגיות מתחדשות וחיבורי "חשמל מהחוף" למתקני ייצור ימיים. התכונות המגדירות של HVDC Lightכוללות תחנות ממיר קומפקטיות במיוחד והפסדים חשמליים נמוכים במיוחד.

היטאצ'י אנרג'י הייתה חלוצה בטכנולוגיית HVDC המסחרית לפני כמעט 70 שנה וסיפקה יותר ממחצית מפרויקטי ה-HVDC בעולם.

*1 Champlain Hudson Power Express

*2 May 2021 PA Analysis Report

*3 Modular Advanced Control for HVDC (MACH™)

אתר האינטרנט של HVDC:

https://www.hitachienergy.com/offering/product-and-system/hvdc

אודות Hitachi Energy

היטאצ'י אנרג'י היא מובילה טכנולוגית עולמית שמקדמת עתיד אנרגיה בר קיימא לכולם. אנו משרתים לקוחות בענף השירות, התעשייה והתשתיות עם פתרונות ושירותים חדשניים לאורך שרשרת הערך. יחד עם לקוחות ושותפים, אנו חלוצים בטכנולוגיות ומאפשרים את הטרנספורמציה הדיגיטלית הנדרשת כדי להאיץ את המעבר האנרגטי לעבר עתיד ניטרלי מבחינה פחמנית. אנו מקדמים את מערכת האנרגיה העולמית להפוך לבת קיימא, גמישה ובטוחה יותר תוך איזון בין ערך חברתי, סביבתי וכלכלי. ל- Hitachi Energy יש רקורד מוכח ובסיס מותקן שאין שני לו ביותר מ-140 מדינות. המטה שלנו בשוויץ, אנו מעסיקים כ -38,000 אנשים ב -90 מדינות ומייצרים נפחים עסקיים של כ -10 מיליארד דולר.

https://www.hitachienergy.com
https://www.linkedin.com/company/hitachienergy
https://twitter.com/HitachiEnergy

אודות Hitachi, Ltd

היטאצ'י מניעה את עסקי החדשנות החברתית, ויוצרת חברה בת קיימא עם נתונים וטכנולוגיה. היטאצ'י פותרת את הבעיות העומדות בפני הלקוחות והחברה באמצעות פתרונות Lumada הממנפים IT, OT (טכנולוגיה תפעולית) ומוצרים, תחת המבנה העסקי של מערכות ושירותים דיגיטליים, אנרגיה ירוקה וניידות, התעשייה ומערכות רכב. מונעים על ידי ירוק, דיגיטלי וחדשנות, אנו שואפים לצמיחה באמצעות שיתוף פעולה עם הלקוחות שלנו. ההכנסות המאוחדות של החברה לשנת הכספים 2021 (שהסתיימה ביום 31 במרץ 2022) הסתכמו ב-10,264.6 מיליארד ין (84,136 מיליון דולר אמריקני), עם 853 חברות בנות מאוחדות וכ-370,000 עובדים ברחבי העולם. למידע נוסף על היטאצ'י, בקרו באתר החברה בכתובת https://www.hitachi.com.

קבצים מצורפים:

The Champlain Hudson Power Express (CHPE) HVDC interconnection

New York City, United States

לפרטים נוספים

Jocelyn Chang

Hitachi Energy Ltd.

+41 79384 7775

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Nyxoah – מידע על המספר הכולל של בעלי זכויות ההצבעה וניירות הערך
*המספר הכולל של ניירות ערך הנושאים זכויות הצבעה: 25,846,279 (כולם מניות רגילות) *המספר הכולל של זכויות הצבעה (= מקדם): 25,846,279 (כולם קשורים למניות רגילות)

פלטפורמת ההלוואות למלונות מדיסון ניובונד מעניקה הלוואה של 20 מיליון דולר למלון בלפור במיאמי ביץ'
מדיסון ניובונד (Madison Newbond), פלטפורמת ההלוואות המוסדית של מדיסון ריאלטי קפיטל (Madison Realty Capital) וניובונד הולדינגס (Newbond Holdings) המספקת משכנתאות ראשונות, הלוואות ביניים והון עצמי מועדף לבעלי מלונות ויזמים ברחבי הארץ, הודיעה היום כי סיפקה הלוואה בסך 20 מיליון דולר לקבוצת החסות של FullG Capital לרכישת מלון בלפור מיאמי ביץ' ("Balfour"), מלון בוטיק עצמאי הממוקם ב-350 Ocean Drive במיאמי ביץ', פלורידה.

Triller Inc מבטיחה מימון הון עצמי בהיקף של 310 מיליון דולר משווקים מתעוררים גלובליים (GEM) בהקשר להנפקה הראשונה לציבור בקרוב
החברה מצפה להיסחר באופן ציבורי בתחילת הרבעון הרביעי תחת הסימול ILLR

בומברדייה מציגה את הממציא, המשקיע ובעל צוות F1 טוטו וולף כשגריר המותג העולמי
בומברדייה הציגה היום את טוטו וולף (Toto Wolff) כשגריר המותג העולמי שלה. במשך שנים רבות, טוטו השתמש במטוסי בומברדייה כדי לנסוע במהירות, ביעילות ובאופן חלק בין עיסוקים עסקיים וספורט מוטורי ברחבי העולם. עם הניסיון רב השנים הזה ביד, טוטו יתמוך בבומברדייה באמצעות מגוון פעילויות ונקודות מגע.

™[INVNT GROUP] מרחיבה את פרויקט סיפורי המותג הגלובלי ומשיקה את Hypnogram™ - סטודיו מולטימדיה יצירתי
™[INVNT GROUP], פרויקט סיפורי המותג הגלובלי, מרחיב את יכולות הסיפור החווייתי ומשיקה את Hypnogram™, בוטיק וסטודיו יצירתי גלובלי המתמקד בחוויות מולטימדיה המשתרעות על פני העולם הפיזי והדיגיטלי.

SKYX מבטיחה זכויות גג ל-10 שנים לשילוט באחד הבניינים הגבוהים ביותר במיאמי
הבניין החדש ממוקם במרכז העיר מיאמי ב- US-1, מול מיאמי היט FTX ארנה ומפרץ ביסקיין בשל מיקומו הייחודי והאסטרטגי של הבניין, שלטי הגג של SKYX צפויים להיראות על ידי עשרות מיליונים, כולל בתוכניות טלוויזיה ובתמונות סקייליין מיאמי, מה שיוצר מודעות משמעותית למותג SKYX

American Wave Machines מכריזה על PerfectSwell® במועדון גלישה בסאו פאולו בברזיל
לאחר בדיקה והצגה מוצלחת של בריכת הגלישה החדשה PerfectSwell® ב-Boa Vista Village, אשר לפי תעשיית הגלישה נחשבת כ-"בריכת הגלים הטובה בעולם", AWM מכריזה שהיא שוב משתפת פעולה עם JHSF כדי לספק גלישה ברמה עולמית בפרויקט החדש שלה, מועדון הגלישה של סאו פאולו.

Uber, Lyft, Square, ScyllaDB ו-Google Engineers נכללות בסדר היום של P99 CONF
האירוע הווירטואלי החינמי, באירוחה של ScyllaDB, מציע למעלה מ-50 שיחות טכניות שמיועדות במיוחד למהנדסים שאובססיביים לביצועים גבוהים וזמן שיהוי נמוך

Quectel מכריזה על מודול SC680A LTE חכם חדש להנעת המרה דיגיטלית ויישומי בינה מלאכותית של ראיית מכונה
Quectel Wireless Solutions, ספקית גלובלית של פתרונות אינטרנט של הדברים, מודיעה כי שחררה את המודול החכם החדש שלה SC680A הכולל אפשרויות קישוריות רחבות כולל LTE Cat 6, Wi-Fi 802.11ac ו-Bluetooth 5.0 עם ביצועי מערכת חזקים ופונקציות מולטימדיה עשירות.

קונג'ן חושפת ייצור מסחרי של סלידרוסיד שאינו GMO בטוהר גבוה
מיטבי לשימוש עבור פתרונות תוספי אדפטוגן וחומרים משמרים טבעיים במזון ומשקאות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI