דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הגירת השקעות מספקת שער לבתי הספר והאוניברסיטאות הטובים בעולם
הגירת השקעות מספקת שער לבתי הספר והאוניברסיטאות הטובים בעולם
חיים נוי 28/09/22 |  צפיות: 98

הגירת השקעות מספקת שער לבתי הספר והאוניברסיטאות הטובים בעולם

לונדון, 27 בספטמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

Henley & Partners ראתה עלייה משמעותית בפניות ממשפחות אמידות המעוניינות בגישה להזדמנויות חינוכיות בינלאומיות מובחרות עבור ילדיהן באמצעות הגירת השקעות. העלייה בביקוש והתחרות על מקומות באוניברסיטאות מובילות כמו ליגת הקיסוס, אוקסברידג' ואוניברסיטאות מובילות אחרות לאחר הקוביד, הגבירו את העניין בתוכניות השקעה המציעות מסלול לזכויות מגורים או רכישת אזרחות בבריטניה, ארצות הברית, קנדה, אוסטרליה, ניו זילנד, סינגפור, וכמה מדינות אירופיות בהן ממוקמים מוסדות החינוך המובילים בעולם.

למעלה מ-70% מ-1,000 המוסדות השלישוניים המובילים שדורגו בדירוג האחרון של Times Higher Education World University Ranking נמצאים במדינות המארחות תוכניות הגירת השקעות, עם 18% בארצות הברית ו-10% בבריטניה. ד"ר יורג סטפן, מנכ"ל Henley & Partners, אומר שהבטחת החינוך הטוב ביותר עבור ילדיהם הפכה למניע מרכזי עבור משקיעים השוקלים מגורים ואזרחות באמצעות אפשרויות שמציעות תוכניות השקעה. "הילדים שלנו הם הנכס היקר ביותר שלנו והמתנה הגדולה ביותר שאנו יכולים לתת להם, ואחת ההשקעות הטובות ביותר שאנו יכולים לעשות כהורים, היא לספק להם את האפשרויות הטובות ביותר לרישום לבתי ספר ולאוניברסיטאות בינלאומיים. אנו מעריכים ש-2023 צפויה לראות את זרמי ההגירה הגדולים ביותר של מיליונרים שנרשמו אי פעם עם למעלה מ-125,000 משקיעים אמידים ומשפחותיהם שנמצאים בתנועה. חטיבת החינוך החדשה של Henley & Partners נועדה לספק ללקוחות את כל התמיכה והסיוע שהם צריכים כדי לגשת למוסדות החינוך הטובים ביותר בארצם החדשה".

הבטחת זכויות גישה גדולות יותר

מחקרים עדכניים מראים כי לימודים באחת מאוניברסיטאות ​​ליגת הקיסוס יכולה להגביר את רווחי אמצע הקריירה ב-28.7%, וכי יש סיכוי גבוה פי שלושה או ארבעה להתקבל לבתי הספר והאוניברסיטאות המובילות בעולם אם מדובר בתושב או אזרח של המדינה.

ג'ון מילן, ראש חטיבת שירותי החינוך ב-Henley & Partners, אומר שהמשרד העסיק רשת של יועצים מומחים בבריטניה, צפון אמריקה, אוסטרליה ואירופה שיכולים להציע ייעוץ מקומי מקצועי וחסר פניות ללקוחות גלובליים. "הצוות החדש שלנו מספק השמה לבתי ספר ושירותי שוערות בהתאמה אישית כגון סיוע בהשגת ויזות סטודנטים, שיעורי שפה, שיעורי עזר, מבחני כניסה וטיפול בילדים. הוא מציע גם הערכה מקוונת ייחודית של מיומנויות אקדמיות לילדים בגילאי שש עד שש עשרה -Henley Academic Profiling Assessment- כדי לספק תמונת מצב של הכישורים האקדמיים של הילד. ניתן להשתמש בתוצאות כדי להדגים את ביצועיהם לטובת הרשמה לבתי ספר עתידיים, כמו גם לעקוב אחר ההתקדמות האקדמית שלהם ולזהות תחומים אפשריים לשיפור".

אפשרויות השקעה בחינוך למשפחות בעלות הון גבוה

עבור אלה המעוניינים לרכוש מעמד של תושב קבע ('גרין קארד') בארצות הברית, תוכנית EB-5 Immigrant Investor היא המסלול היעיל ביותר, והוא דורש השקעה של 800,000 דולר. עבור יזמים ששמו את בריטניה על הכוונת, ויזת Innovator Tier 1 מיועדת לאלו שיכולים להפגין ניסיון רלוונטי בעסקים ויש להם לפחות 50,000 ליש"ט בקרנות השקעה. אם קנדה מושכת את תשומת הלב, ​​התוכנית Start-Up Visa מספקת מגורים קבועים ליזמים ומשקיעים פעילים בחברות ובעסקים מתרחבים המבקשים לבסס נוכחות במדינה.

אוסטרליה מציעה כיום ארבעה נתיבים לקבלת ויזה במסגרת Business Innovation and Investment Program שלה, בעוד ש-Global Talent Independent Program מספקת מסלול מהיר למגורי קבע למנהלים מיומנים, אנשי עסקים, יזמים ואנשי מקצוע. משקיעים יכולים גם להבטיח מגורים בניו זילנד כמו גם בסינגפור באמצעות תוכנית המשקיעים הגלובלית שלה.

ראש קבוצת לקוחות פרטיים ב-Henley & Partners, דומיניק וולק, אומר שתוכניות ויזת הזהב האירופיות, כמו אלו המוצעות בידי יוון, איטליה, פורטוגל וספרד, הינן אטרקטיביות ביותר עבור משקיעים המעוניינים להבטיח חינוך מובחר והזדמנויות תעסוקה לילדיהם. ברחבי האיחוד האירופי. "תוכנית אישור שהיית הזהב של פורטוגל היא תוכנית השהייה הפופולרית ביותר שלנו מכיוון שהיא מספקת את המסלול המהיר ביותר, המוגדר וכעת גם המוכח, לאזרחות, בכפוף לקריטריונים לזכאות כמובן. כאזרח האיחוד האירופי, לילדכם תהיה גישה לחינוך בכל אחת מהאוניברסיטאות של מדינות האיחוד האירופי על בסיס זהה לסטודנט ביתי. מלטה היא אפשרות אטרקטיבית נוספת שכן התקנות שלה מספקות מסלול מגורים שעשוי להוביל להענקת אזרחות מלטזית באמצעות שירותים יוצאי דופן שמונעים בידי השקעה ישירה".

הערות לעורכים

אודות Henley & Partners

Henley & Partners היא המובילה העולמית במגורים ואזרחות על ידי השקעה. בכל שנה, מאות אנשים עשירים ויועציהם מסתמכים על המומחיות והניסיון שלנו בתחום זה. אנשי המקצוע המוכשרים ביותר של המשרד עובדים יחד כצוות אחד בלמעלה מ-35 משרדים ברחבי העולם.

הרעיון של תכנון מגורים ואזרחות נוצר על ידי Henley & Partnersבשנות ה-90. ככל שהגלובליזציה התרחבה, מגורים ואזרחות הפכו לנושאים בעלי עניין משמעותי בקרב המספר ההולך וגדל של יזמים ומשקיעים ניידים בינלאומיים שאנו משרתים בגאווה מדי יום.

המשרד מפעיל גם מחלקת ייעוץ ממשלתית מובילה שגייסה יותר מ-10 מיליארד דולר בהשקעות זרות ישירות. המשרד, המהימן על ידי ממשלות, היה מעורב בייעוץ אסטרטגי ובתכנון, הקמה ותפעול של תוכניות המגורים והאזרחות המצליחות ביותר בעולם.

אשת קשר לתקשורת

For further information, please contact:

Sarah Nicklin

Group Head of Public Relations

[email protected]

Mobile: +27 72 464 8965

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פארק פלייס טכנולוגיות רוכשת את חטיבת השירותים הגלובלית CentricsIT
הרכישה מחזקת את פארק פלייס כמובילה עולמית בכל פתרונות תשתית ה-IT, כאשר אתגרי פערי הכלכלה והכישורים משפיעים על עסקים גלובליים.

אנליסט טכנולוגי: מודיעין לקבלת החלטות מספק לארגונים ערך שאין לו השוואה
דו"ח חדש של Aberdeen Strategy & Research מדגיש את הצורך בניתוח מתוחכם יותר

Legit Security גילתה סוג חדש של פגיעות בצינור הפיתוח: שפת התכנות Rust המבוססת על קוד פתוח נמצאה כפגיעה
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי גילתה סוג חדש של פגיעות שרשרת אספקת תוכנה הממנפת הרעלת פיסות תוכנה לתקיפת צינורות פיתוח התוכנה.

רוזן, יועץ משפטי לאומי, מעודד את המשקיעים ב- The Gap, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ משפטי לאומי, מעודד את המשקיעים ב- The Gap, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה הייצוגית הראשונה שהוגשה בניירות ערך שיזם המשרד – GPS

מרי קיי מגנה על למורים בסכנת הכחדה קריטית ועל חיות בר אחרות בשיתוף עם קרן Arbor Day
Mary Kay Inc., תומכת גלובלית בקיימות תאגידית ושמירה על הסביבה, הודיעה היום על השלמת פרויקט ייעור מחדש במדגסקר בשותפות עם קרן Arbor Day, גן החיות והאקווריום הנרי דורלי באומהה, ושותפות המגוון הביולוגי של מדגסקר.

רוזן, יועץ מהשורה הראשונה למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- NewAge Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ מהשורה הראשונה למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- NewAge Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה הייצוגית הראשונה בניירות ערך שהוגשה ע"י המשרד – NBEV, NBEVQ

לראשונה בעולם הערבי, דובאי מארחת את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים
בית החולים המתמחה לילדים אל ג'לילה הביא את המומחים המובילים בעולם לבריאות הנפש לדובאי בין התאריכים 6-9 בדצמבר לאירוע ה -25 של הקונגרס העולמי IACAPAP

מובילת מו"פ החיסונים קתרין יאנסן והאימונולוגית קיזמקיה קורבט קיבלו את מדליית הזהב של סבין ואת פרס הכוכב העולה בהתאמה
מכון החיסונים של סבין כיבד היום שתי מדעניות יוצאות דופן על מחקר החיסונים פורץ הדרך שלהן ששינה את מהלך מגפת הקורונה, קידם את בריאות הציבור והציל אינספור חיים.

LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+
®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השקת ה- LeddarVision™ Front-View-E (LVF-E) ו-LeddarVision™ Front-View-H (LVF-H), שתי ערמות של תוכנות היתוך ותפיסה תחושתית מקיפות ברמת המערכת אשר משלבות באופן מיטבי מודליות של חיישנים עבור יישומי ADAS ברמה 2/2+ המשיגים דירוג 5* NCAP 2025/GSR 2022 .

Anaqua ו-PatSnap משתפות פעולה כדי לספק פתרון ניהול קניין רוחני מקצה לקצה עבור תעשיית התרופות
היכולות המשולבות יאפשרו שימוש בשיטות העבודה המומלצות בסקירות שלב השער במדעי החיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI