דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מכון ההדרכה לציות לרגולציות יצוא מארח סדרת סמינרים חיים בנושא בקרות היצוא ITAR, EAR ו-OFAC בתל אביב
מכון ההדרכה לציות לרגולציות יצוא מארח סדרת סמינרים חיים בנושא בקרות היצוא ITAR, EAR ו-OFAC בתל אביב
חיים נוי 04/10/22 |  צפיות: 209

מכון ההדרכה לציות לרגולציות יצוא מארח סדרת סמינרים חיים בנושא בקרות היצוא ITAR, EAR ו-OFAC בתל אביב

למדו את ההשפעה של בקרות ITAR, EAR ו-OFAC על חברות, שותפים ועסקאות שאינן מארצות הברית

קליבלנד, אוהיו, 4 באוקטובר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

המכון להדרכה לציות לרגולציות יצוא (ECTI), ספק מוביל של הדרכות ציות לבקרות היצוא של ארצות הברית לעסקים, ארגונים, ממשלות ואוניברסיטאות/מוסדות מחקר, שמח להציג את סדרת הסמינרים החיים הקרובה שלו בתל אביב, בינואר 2023.

"בקרות הייצוא מורכבות, והכללים משתנים לעתים קרובות", אמר סקוט גיריטי, נשיא ECTI. "מצאנו שסמינרים חיים, אישיים, מספקים למקצועני ציות לרזולוציות ביצוא מתחילים ומנוסים את ההדרכה העדכנית והמקיפה ביותר על עמידה בתקנות הייצוא של ארצות הברית, כמו גם הזדמנויות ייחודיות לדיונים מעמיקים עם מדריכים ועמיתים. המשתתפים עוזבים עם הבנה מוצקה של כללי בקרת היצוא וידע מעודכן על השינויים האחרונים".

הסמינרים הקרובים לתאימות לייצוא בתל אביב יתקיימו בין ה-16 בינואר עד ה-19 בינואר 2023. הנושאים שיידונו כוללים:

*סמינר בקרות תנועה בינלאומית של נשקים (ITAR) על עסקאות שאינן מבוצעות בארצות הברית, 16 ו-17 בינואר.

* תקנות מנהל היצוא (EAR) ובקרות המשרד לפיקוח על נכסים זרים (OFAC) על עסקאות שאינן בארצות הברית, 18 ו-19 בינואר.

המשתתפים יכולים להשתתף בשני הסמינרים כדי להעמיק את ההשכלה אודות תקנות בקרת יצוא המנוהלות על ידי משרדי החוץ, המסחר והאוצר של ארצות הברית כפי שהן חלות על חברות שאינן ממוקמות בארצות הברית, אך משתמשות או מוכרות מחדש מוצרים, רכיבים או טכנולוגיה שמוצאים בארצות הברית, כמו גם שותפות, חברות אם וחברות בת של חברות אמריקאיות שאינן ממוקמות בארצות הברית.

סדרת הסמינרים החיים הפופולרית של ECTI מנוהלת בידי גיריטי, מומחה מוכר בתחום הציות לרגולציות יצוא עם ניסיון מעמיק בתוכניות ציות ארגוניות. המדריכים בסמינר שייערך בינואר הינם מתרגלים פעילים בתעשיית היצוא, והרשימה כוללת את סקוט גיריטי, נשיא ECTI ואת טימותי פ.או'טול, Esq, חבר במשרד עורכי הדין Miller & Chevalier Chartered, בוושינגטון די.סי.

כל המדריכים ב-ECTI שואפים להישאר מעודכנים אודות בקרות הייצוא של ארצות הברית, ו-ECTI מעדכנת את תוכן ההדרכה עם המידע המעודכן ביותר בהתאם להשתנות החוקים והרגולציות. כתוצאה מכך, הסמינרים של ECTI נשמרים מעודכנים ומדויקים כדי לעזור לארגונים להמשיך לציית לרגולציות.

למידע נוסף על סמינרים אלה או תוכניות אחרות בלוח הסמינרים והסמינרים המקוונים החיים של The Export Compliance Training Institute - ECTI, בקרו בכתובת https://www.learnexportcompliance.com/live-events/. ניתן גם ליצור קשר עם ECTI בטלפון +1-540-433-3977 או באמצעות האימייל[email protected] לקבלת מידע נוסף.

ליצירת קשר:

Scott Gearity
President, ECTI
[email protected]
540-433-3977


*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פארק פלייס טכנולוגיות רוכשת את חטיבת השירותים הגלובלית CentricsIT
הרכישה מחזקת את פארק פלייס כמובילה עולמית בכל פתרונות תשתית ה-IT, כאשר אתגרי פערי הכלכלה והכישורים משפיעים על עסקים גלובליים.

אנליסט טכנולוגי: מודיעין לקבלת החלטות מספק לארגונים ערך שאין לו השוואה
דו"ח חדש של Aberdeen Strategy & Research מדגיש את הצורך בניתוח מתוחכם יותר

Legit Security גילתה סוג חדש של פגיעות בצינור הפיתוח: שפת התכנות Rust המבוססת על קוד פתוח נמצאה כפגיעה
Legit Security , חברת אבטחת סייבר עם פלטפורמה ארגונית המגנה על שרשרת אספקת התוכנה של ארגונים מפני התקפה ומבטיחה אספקת יישומים מאובטחת, הודיעה היום כי גילתה סוג חדש של פגיעות שרשרת אספקת תוכנה הממנפת הרעלת פיסות תוכנה לתקיפת צינורות פיתוח התוכנה.

רוזן, יועץ משפטי לאומי, מעודד את המשקיעים ב- The Gap, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ משפטי לאומי, מעודד את המשקיעים ב- The Gap, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה הייצוגית הראשונה שהוגשה בניירות ערך שיזם המשרד – GPS

מרי קיי מגנה על למורים בסכנת הכחדה קריטית ועל חיות בר אחרות בשיתוף עם קרן Arbor Day
Mary Kay Inc., תומכת גלובלית בקיימות תאגידית ושמירה על הסביבה, הודיעה היום על השלמת פרויקט ייעור מחדש במדגסקר בשותפות עם קרן Arbor Day, גן החיות והאקווריום הנרי דורלי באומהה, ושותפות המגוון הביולוגי של מדגסקר.

רוזן, יועץ מהשורה הראשונה למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- NewAge Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ מהשורה הראשונה למשקיעים, מעודד את המשקיעים ב- NewAge Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה הייצוגית הראשונה בניירות ערך שהוגשה ע"י המשרד – NBEV, NBEVQ

לראשונה בעולם הערבי, דובאי מארחת את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים
בית החולים המתמחה לילדים אל ג'לילה הביא את המומחים המובילים בעולם לבריאות הנפש לדובאי בין התאריכים 6-9 בדצמבר לאירוע ה -25 של הקונגרס העולמי IACAPAP

מובילת מו"פ החיסונים קתרין יאנסן והאימונולוגית קיזמקיה קורבט קיבלו את מדליית הזהב של סבין ואת פרס הכוכב העולה בהתאמה
מכון החיסונים של סבין כיבד היום שתי מדעניות יוצאות דופן על מחקר החיסונים פורץ הדרך שלהן ששינה את מהלך מגפת הקורונה, קידם את בריאות הציבור והציל אינספור חיים.

LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+
®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השקת ה- LeddarVision™ Front-View-E (LVF-E) ו-LeddarVision™ Front-View-H (LVF-H), שתי ערמות של תוכנות היתוך ותפיסה תחושתית מקיפות ברמת המערכת אשר משלבות באופן מיטבי מודליות של חיישנים עבור יישומי ADAS ברמה 2/2+ המשיגים דירוג 5* NCAP 2025/GSR 2022 .

Anaqua ו-PatSnap משתפות פעולה כדי לספק פתרון ניהול קניין רוחני מקצה לקצה עבור תעשיית התרופות
היכולות המשולבות יאפשרו שימוש בשיטות העבודה המומלצות בסקירות שלב השער במדעי החיים
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI