דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים רוזן, יועץ גלובלי המדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- U.S. Bancorp להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ גלובלי המדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- U.S. Bancorp להבטיח ייעוץ
חיים נוי 22/11/22 |  צפיות: 61

רוזן, יועץ גלובלי המדורג ראשון, מעודד את המשקיעים ב- U.S. Bancorpלהבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – USB

ניו יורק, 21 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

מדוע: משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, מזכיר לרוכשים את ניירות הערך שלU.S. Bancorp (NYSE: USB) בין התאריכים 1 באוגוסט 2019 עד 28 ביולי 2022, שני התאריכים כוללים ("התקופה הייצוגית"), את המועד האחרון החשוב של 27 בדצמבר 2022 בתביעה הייצוגית בניירות ערך .

מה החשיבות: אם רכשתם ניירות ערך של U.S. Bancorp בתקופת הייצוג המורחבת, ייתכן שאתם זכאים לפיצוי ללא דמי השתתפות עצמית, או עלויות מכוח הסדר תשלום מותנה.

מה הלאה? בכדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד חברת U.S. Bancorp, או למידע אודות התביעה הייצוגית היכנסו אל: https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9420 , או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים: [email protected], [email protected]. כבר הוגשה תביעה ייצוגית. אם ברצונכם לשמש כתובע המרכזי, עליכם לעתור לבית המשפט עד ולא יאוחר מתאריך 27 בדצמבר 2022. תובע מרכזי הוא גורם מייצג, הפועל בשמם של כל השותפים לתביעה בכל הנוגע לניהול ההתדיינות המשפטית.

למה משרד רוזן עורכי דין? אנו מעודדים את המשקיעים לבחור ייעוץ ראוי, בעל עבר של הצלחות מובילות. לעיתים קרובות, משרדי עורכי דין המוציאים הודעות חסרים ניסיון דומה, משאבים, או הכרת עמיתים משמעותית. רבים ממשרדים אלה אינם מטפלים בפועל בתביעות ייצוגיות בניירות ערך, אלא רק מתווכים המפנים לקוחות או שותפים עם משרדי עורכי דין המתדיינים בפועל על התיקים. היו נבונים בבחירת עצות. משרד עורכי הדין רוזן מייצג משקיעים ברחבי העולם, תוך ריכוז עיסוקו בתביעות ייצוגיות בניירות ערך ובליטיגציה נגזרת של בעלי מניות. משרד עורכי הדין רוזן השיג את הסדר התביעה הייצוגית הגדול ביותר אי פעם בניירות ערך נגד חברה סינית. משרד רוזן עורכי דין מדורג במקום הראשון על ידי ISS שרותי תביעה ייצוגית, בגין מספר יישובי תביעות ייצוגיות בשנת 2017. המשרד מדורג בין ארבעת הראשונים מדי שנה מאז שנת 2013, והחזיר מאות מיליוני דולרים למשקיעים. בשנת 2019 לבדה משרד עורכי הדין החזיר 438 מיליון דולרים למשקיעים. בשנת 2020, השותף המייסד לורנס רוזן הוכרז על ידי חברת law360 כ"ענק לשכת התביעות הייצוגיות". רבים מעורכי הדין במשרד זה מוכרים על ידי הביטאונים Lawdragon, Super Lawyers.

פרטי התיק: על פי התביעה, לאורך כל התקופה הייצוגית, הנתבעים הצהירו הצהרות כוזבות ו/או מטעות ו/או לא גילו כי: (1) איגוד הבנקים הלאומי של ארה"ב (חברת הבת הבנקאית של U.S. Bancorp) יצר לחץ מכירות על עובדיו שהוביל אותם לפתוח כרטיסי אשראי, קווי אשראי וחשבונות פיקדון ללא ידיעת הצרכנים והסכמתם; (2) מאז שנת 2015 לפחות, האיגוד הלאומי של הבנקים בארה"ב, ובהרחבה, U.S. Bancorp, היה מודע להתנהגות בלתי מורשית כזו שהוא מפר את התקנות והחוקים הרלוונטיים שמטרתם להגן על צרכניו; (3) U.S. Bancorp לא פיקחה כראוי על עובדיה מלעסוק בהתנהגות בלתי חוקית כזו, לזהות ולעצור את ההתנהגות הבלתי הולמת, ולזהות ולתקן צרכנים שנפגעו; (4) כל האמור לעיל העמיד את החברה בסיכון צפוי מראש של בדיקה או חקירה רגולטורית מוגברת; (5) הכנסותיה של U.S. Bancorp היו בחלקן תוצר של התנהגות בלתי חוקית ולכן אינן בנות קיימא; ו-(6) כתוצאה מכך, התבטאויותיהם הפומביות של הנתבעים היו שקריות ומטעות באופן מהותי בכל הזמנים הרלוונטיים. כאשר הפרטים האמיתיים נכנסו לשוק, התביעה טוענת כי למשקיעים נגרמו נזקים.

כדי להצטרף לתביעה הייצוגית נגד U.S. Bancorp, היכנסו ל- https://rosenlegal.com/submit-form/?case_id=9420או צרו קשר עם מר פיליפ קים, במספר החינמי 866-767-3653, או בדוא"ל הבאים[email protected]או [email protected] לקבלת מידע על התביעה הייצוגית.

אף מחלקה לא אושרה. עד שהדבר יקרה, אינכם מיוצגים על ידי גורם מייעץ, אלא אם סיכמתם עם גורם כזה. באפשרותכם לבחור גורם מייעץ מטעמכם. כמו כן, ביכולתכם להישאר חבר סמוי ולא לעשות דבר בשלב זה. יכולתו של משקיע להיות שותף להתאוששות עתידית פוטנציאלית אינה תלויה בשירותו כתובע מרכזי.

עקבו אחרינו לקבלת עידכונים בלינקדאין https://www.linkedin.com/company/the-rosen-law-firm או בטוויטר: https://twitter.com/rosen_firm או בפייסבוק: https://www.facebook.com/rosenlawfirm/.

פרסומי עורכי דין: תוצאות קודמות אינן מבטיחות תוצאה דומה.

למידע נוסף:

Laurence Rosen, Esq.
Phillip Kim, Esq.
The Rosen Law Firm, P.A.
275 Madison Avenue, 40th Floor
New York, NY 10016
Tel: (212) 686-1060
Toll Free: (866) 767-3653
Fax: (212) 202-3827
[email protected]
[email protected]
[email protected]
www.rosenlegal.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: שירה - סיפור אהבה מרגש לרומן המפורסם של עגנון – בית צבי
06/02/23 | תיאטרון
שירה, העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה מרגשת, המבוססת על רומן האהבה הנודע של חתן פרס נובל ש"י עגנון. ההצגה שופעת את שפתו המליצית של עגנון ושל העברית של פעם והיא נופת צופים וחוויה תיאטרלית.

Analytics ‎ Pyramid מרחיבה את הצוות בגרמניה עם מינויו של מרטין מקדונלד לסמנכ"ל חדש לאזור DACH
מקדונלד ירחיב את רשת השותפים של Pyramid Analytics באזור המדינות דוברות הגרמנית ויוביל את אסטרטגיית SAP באזור

Coda Payments מינתה את שיין הפאץ' למנכ"ל
הוותיק בשוק פתרונות התשלומים ינווט את Coda בשלב הצמיחה העיקרי שלה

וע הקסם של גרטנר 2023: Workato נבחרה למובילה בתחום ה- iPaas
קיבלה את ההכרה בזכות חוויית לקוח ובזכות 450 פרסומי לקוחות בחודשים האחרונים

ThreatLocker® חושפת את העתיד של אבטחת אפס אמון עם מוצרים חדשים
מובילת אבטחת הסייבר העולמית מאחד מרכיבים קריטיים בערמת התוכנה שלה עם אפשרויות תפעול חדשות ותכונות אחרות

Gordon Brothers ימכרו מכונות וציוד ששימשו בעבר את José Sánchez Peñate
Gordon Brothers, חברת הייעוץ, הארגון מחדש וההשקעות העולמית, מציעים למכירה מיידית באופן פרטי מכונות וציוד טיפול מארבעה מפעלים באיים הקנריים שהושכרו בעבר על ידי החברה ליצרנית ומפיצת מוצרי המזון הספרדי, José Sánchez Peñate.

מובילאיי מכריזה על השתתפות בוועידות משקיעים קרובות
Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום כי דן גלבס, סמנכ"ל התקשורת, אמור להשתתף בכנסים הקרובים של המשקיעים ברבעון הראשון של 2023.

זום תפרסם את התוצאות הכספיות של הרבעון הרביעי ולשנת הכספים המלאה 2023
זום Zoom Video Communications Inc. (נאסד"ק: ZM), הודיעה היום שהיא תפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הרביעי ולשנת הכספים המלאה 2023 ביום שני, 27 בפברואר 2023, אחרי סגירת השוק.

HYCU® מציגה את פלטפורמת הפיתוח הראשונה בעולם להגנת נתונים עבור ספקיות תוכנה כשירות
כעת יותר מ-17,000 ספקיות תוכנה כשירות ומפתחות תוכנה עצמאיות יכולות לספק שירותי הגנה לנתונים תוך ימים, מה שמאפשר ליותר מ-59 מיליארד המשתמשים שלהן לגבות ולשחזר תוך דקות

FOLK HERO™ מתרחבת באופן גלובלי עם דחיפה לאירופה ולמזרח התיכון
™FOLK HERO, חברת אסטרטגיית המותג של [INVNT GROUP] מרחיבה את פעילותה הגלובלית לאירופה ולמזרח התיכון, ומגדילה את טווח סיפור הסיפורים שלה ברחבי האזור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI