דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Verint Interaction Recording מאפשר אינטגרציה עם Microsoft Teams עבור הקלטות רגולטריות
Verint Interaction Recording מאפשר אינטגרציה עם Microsoft Teams עבור הקלטות רגולטריות
חיים נוי 23/11/22 |  צפיות: 47

Verint Interaction Recording מאפשר אינטגרציה עם Microsoft Teams עבור הקלטות רגולטריות

Verint Customer Engagement Platform מאפשרת יכולות הקלטה של אינטראקציות לתיעוד, אחסון, אחזור וניתוח מפלטפורמה מרכזית אחת, של מגוון ייחודי של מצבי תקשורת ב-Teams Microsoft כדי לענות על תקנות רגולטריות ולהטמיע בקרת איכות כוללת (Total Quality)

מלוויל, 23 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

Verint® (נאסד"ק: VRNT), ה-Customer Engagement Company®, הכריזה על השקת הגרסה המעודכנת ביותר של Verint Interaction Recording™, הכוללת מענה רגולטרי לאינטגרציה עם Microsoft Teams. Verint Interaction Recording™ מסייע לארגונים הנדרשים ברגולציה כבדה, כגון מוסדות פיננסיים ורפואה, וכן סוכנויות ממשלתיות, לנהל את מורכבות המענה לתקנות הרגולטוריות בכל מצבי התקשורת ב-Microsoft Teams. הפתרון אושר לשימוש עם Microsoft Teams באוקטובר.

Verint Interaction Recording™ עונה בדרישות אבטחה רגולטוריות, מתעד, מאחסן, מאחזר ומנתח מפלטפורמה מרכזית אחת מגוון מצבי תקשורת ב-Microsoft Teams: שיחות קוליות, צ'אטים, שיתופי מסך, שיחות ווידאו ומצבי שיח אחר משותפים עם לקוחות, עם התפעול ועם נציגי התמיכה המקצועית.

כחלק מ-Verint Customer Engagement Platform, Verint Interaction Recording מאפשר ניהול אינטראקציות שתועדו ב- Microsoft Teams בפלטפורמה מרכזית אחת - יחד עם נתונים ממקורות אחרים – באמצעות Verint Engagement Data Management™ (EDM) - ומאחוסנים ב-Verint Engagement Data Hub™. Verint EDM מאחד ומשלב אינטראקציות עם לקוחות ממגוון רחב של מקורות מידע, כמו גם מידע שאורכן היסטורית. פתרון ה-EDM משלב ניהול נתוני אינטראקציה שונים בפלטפורמה מרכזית אחת ומבטל את הצורך בניהול פרטני ונפרד המסרבל את ניהול הנתונים והמענה על תקנות רגולטוריות. הפלטפורמה המאוחדת מאפשרת ניתוח נתונים אשר חושף תובנות חדשות, התואמות לגישה ההוליסטית של Verint Customer Engagement שמתקיימת ב-Engagement Data Hub.

"השילוב של עבודה היברידית, תקנות רגולטוריות מורכבות ואימוץ מוגבר של פלטפורמות שיתופיות כמו Microsoft Teams, יוצר צורך קריטי עבור ארגונים שצריכים לנהל ולהבין את ריבוי האינטראקציות ותצורות השיח המשמשים בתעשיות שנמצאות תחת פיקוח רגולטורי גבוה", אומר דייוויד זינגר, סגן נשיא, מנהל אסטרטגיית היציאה-לשוק ב-Verint. "Verint Interaction Recording הוא פתרון המסייע לארגונים למנף את הערוצים השיתופיים הדיגטליים העדכניים ביותר, תוך שהוא מאפשר הטמעת בקרת איכות כוללת ומבטיח מענה על התקנות הרגולטוריות של התעשייה, ובסטנדרטים בנקאיים בינלאומיים".

"עבור לקוחות מתעשיות הנמצאות תחת פיקוח רגולטורי כבד, היכולת ליישם הקלטה ואחסון אוטומטיים מבוססי מדיניות, של שיחות ופגישות ב-Microsoft Teams, היא חיונית. השילוב של Verint Interaction Recording עם Microsoft Teams מבטיח שהנתונים של הארגון מאובטחים, מוגנים ועומדים בתקנות הרגולציה", אמר פיט דאדרקו, מנהל שיווק מוצרים ב-Microsoft Teams.

Verint Interaction Recording זמין ב- Microsoft Azure Marketplace. למידע נוסף, בקרו ב- Verint Interaction Recording.

אודות Verint

Verint® (נאסד"ק: VRNT) מסייעת למותגים המוכרים ביותר בעולם - כולל למעלה מ-85 חברות מרשימת Fortune 100 - לבנות קשרי לקוחות מתמשכים על ידי חיבור עבודה, מידע וחוויות ברחבי הארגון. הפורטפוליו של Verint Customer Engagement מבוסס על הטכנולוגיות החדישות ביותר של בינה מלאכותית ואנליטיקה, ארכיטקטורת ענן פתוחה ו-The Science of Customer Engagement™ כדי לסייע ללקוחות לסגור את The Engagement Capacity Gap™.

Verint. The Customer Engagement Company®. למידע נוסף בקרו בכתובת Verint.com

הודעה לעיתונות זו מכילה "הצהרות צופות פני עתיד", כולל הצהרות לגבי ציפיות, תחזיות, השקפות, הזדמנויות, תוכניות, אסטרטגיות, אמונות והצהרות בעלות השפעה דומה הקשורות ל- Verint Systems Inc. הצהרות צופות פני עתיד אלה אינן ערובות לביצועים עתידיים והן מבוססות על ציפיות ההנהלה הכרוכות במספר סיכונים, אי-ודאות והנחות, שכל אחד מהם עלול לגרום לתוצאות בפועל להיות שונות באופן מהותי מאלו המובעות או משתמעות מההצהרות צופות פני העתיד. לדיון מפורט בגורמי סיכון אלה, עיין בדוח השנתי שלנו על טופס 10-Kלשנת הכספים שהסתיימה ב-31 בינואר 2022, ובדיווחים אחרים שאנו מגישים ל-SEC. ההצהרות צופות פני העתיד הכלולות בהודעה לעיתונות זו נעשות נכון לתאריך הודעה לעיתונות זו, ולמעט כנדרש על פי חוק, Verint אינה נוטלת על עצמה כל מחויבות לעדכן או לתקן אותן או לספק סיבות מדוע התוצאות בפועל עשויות להיות שונות.

למידע נוסף

Media Relations
Sue Huss
[email protected]

Investor Relations
Matthew Frankel
[email protected]

מקור: Verint.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
לראשונה בעולם הערבי, דובאי מארחת את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים
בית החולים המתמחה לילדים אל ג'לילה הביא את המומחים המובילים בעולם לבריאות הנפש לדובאי בין התאריכים 6-9 בדצמבר לאירוע ה -25 של הקונגרס העולמי IACAPAP

מובילת מו"פ החיסונים קתרין יאנסן והאימונולוגית קיזמקיה קורבט קיבלו את מדליית הזהב של סבין ואת פרס הכוכב העולה בהתאמה
מכון החיסונים של סבין כיבד היום שתי מדעניות יוצאות דופן על מחקר החיסונים פורץ הדרך שלהן ששינה את מהלך מגפת הקורונה, קידם את בריאות הציבור והציל אינספור חיים.

LeddarTech מכריזה על שחרור מוצרי תוכנת ההיתוך והתפיסה התחושתית LeddarVision Front-View המיועדים ליישומי ADAS בכלי רכב אוטומטיים ברמה 2/2+
®LeddarTech, מובילה עולמית באספקת טכנולוגיית חישת ADAS ו-AD הגמישה, החזקה והמדויקת ביותר, שמחה להכריז על השקת ה- LeddarVision™ Front-View-E (LVF-E) ו-LeddarVision™ Front-View-H (LVF-H), שתי ערמות של תוכנות היתוך ותפיסה תחושתית מקיפות ברמת המערכת אשר משלבות באופן מיטבי מודליות של חיישנים עבור יישומי ADAS ברמה 2/2+ המשיגים דירוג 5* NCAP 2025/GSR 2022 .

Anaqua ו-PatSnap משתפות פעולה כדי לספק פתרון ניהול קניין רוחני מקצה לקצה עבור תעשיית התרופות
היכולות המשולבות יאפשרו שימוש בשיטות העבודה המומלצות בסקירות שלב השער במדעי החיים

EIT Urban Mobility, 8200 Impact ו- CityZone בשיתוף פעולה ישראלי-אירופי ייחודי ליצירת סינרגיות באקוסיסטם הגלובלי בתחום המוביליטי
EIT Urban Mobility, יוזמה של המכון האירופי לחדשנות וטכנולוגיה (EIT) של האיחוד האירופי, הכריזה היום על שיתוף פעולה עם 8200 Impact ו-CityZone, שיפעלו כסוכן שלה בישראל לשנת 2023.

סנט קיטס ונוויס משדרגת את תוכנית האזרחות שלה על ידי השקעה כדי להגביר את תעשיית האירוח שלה
סנט קיטס ונוויס (St Kitts and Nevis) מחזקת את מגזר האירוח והתיירות המקומי שלה עם השקעות המתקבלות באמצעות תוכנית האזרחות על ידי השקעה.

זולטק חוגגת יום הולדת 80 למייסד
מובילים את תעשיית סיבי הפחמן בקנה מידה עולמי

Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
המערכת של Comet, המובילה בתחומה, לניהול וניטור מודלים מתממשקת כעת בצורה חלקה עם יכולות התיאום והאינטגרציה של Run:ai על מנת לתמוך ב Data Scientists לאורך מחזור החיים המלא של למידת מכונה (ML)

מחקר תפעול מחדש של Calgon Carbon מראה הסרה והשמדה של PFAS
המאמר בכתב עת עבר סקירת ביקורת של עמיתים והוא מפרט את ממצאי המחקר של Calgon Carbon

פורבס וקרן משפחת אבירם מכריזים על החזרת פרסי אבירם לשנת 2023 – תחרות טכנולוגיה למען האנושות עם פרס גדול בסך 500,000 דולר
פורבס, בשיתוף עם קרן משפחת אבירם, מכריזים על פרסי אבירם השנתיים השניים – Tech Tech for Humanity – טכנולוגיה למען האנושות, שיתקיימו במרוקו בשנת 2023.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI