דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המתקן להרכבת רכב חשמלי של NWTN באיחוד האמירויות יושלם ברבעון הרביעי
המתקן להרכבת רכב חשמלי של NWTN באיחוד האמירויות יושלם ברבעון הרביעי
חיים נוי 29/11/22 |  צפיות: 92

המתקן להרכבת רכב חשמלי של NWTN באיחוד האמירויות יושלם ברבעון הרביעי

מתקן קזאד

המתקן להרכבת רכב חשמלי של NWTN באיחוד האמירויות יושלם ברבעון הרביעי

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 28 בנובמבר 2022, (GLOBE NEWSWIRE) :

NWTN Inc (נאסד"ק: NWTN), חברת טכנולוגיות לניידות עם מודעות לסביבה המביאה לעולם פתרונות ניידות ממוקדת נוסעים ברמת הפרמיום, הודיעה כי הבנייה של מתקן הרכבת הרכב החשמלי שלה באיחוד האמירויות, באזור התעשייה ח'ליפה באבו דאבי (KEZAD), מתבצעת בהתאם ללוח הזמנים, והוא יושלם ברבעון הרביעי של 2022.

NWTN חתמה בספטמבר 2022 על הסכם חכירה מול KEZAD Group, עבור שטח שגודלו כ-25,000 מטר רבוע, להקמת מתקן הרכבה ראשון לרכב חשמלי של NWTN באבו דאבי. המתקן ישרת את הדרישה ההולכת וגוברת לפתרונות תחבורה ברת קיימא במזרח התיכון וגם מחוץ לאזור, וימלא תפקיד חשוב בקידום ניידות המבוססת על אנרגיה חדשה וההמרה לאנרגיה ברת קיימא באיחוד האמירויות ובמזרח התיכון.

NWTN, שנוסדה ב-2016, ממוקמת באיחוד האמירויות ומטרתה לשלב עיצוב אוונגרד, התאמה לפי סגנון חיים, קישוריות IoT, טכנולוגיית נהיגה אוטונומית ומערכות אנרגיה ירוקה אקולוגיות בפתרונות הניידות העתידיים שלה.

NWTN מתכננת להפעיל תחילה את המתקן עבור ייצור, מחקר ופיתוח, בדיקות רכב ולוגיסטיקה. מאז קבלת האישור מ-KEZAD Group עבור השינויים הנדרשים והרישיון התעשייתי באוקטובר, NWTN השלימה 80% מהתקנת הציוד והכלים במתקן, כולל הרובוטים המשמשים לכיול מערכת הראייה והמערכות המתקדמות לסיוע לנהג (ADAS). צוות ההנהלה ותפעול ההרכבה המלא יהיה במקום עד אמצע דצמבר, 2022, והמתקן יהיה פעיל במלואו עד סוף שנה זו.

הקיבולת השנתית של המתקן תהיה בתחילה 5,000-10,000 יחידות עבור הרכבת כלי רכב חשמליים כדי לענות על הביקוש הגובר במהירות לרכבי אנרגיה חדשים ואפשרויות תחבורה ברת קיימא באיחוד האמירויות ובמדינות אחרות במזרח התיכון ובצפון אפריקה. בשלב השני, NWTN תציג מספר דגמי רכב חשמליים חדשים ותרחיב את הקיבולת ל-50,000 יחידות בשנה עם תאריך התחלה צפוי ברבעון הראשון של 2024.

הפיתוח של מתקן הרכבת הרכב החשמלי של NWTN זכה לתמיכה חזקה מהממשלה והסוכנויות של איחוד האמירויות, והוא תואם באופן מלא ליוזמה האסטרטגית של איחוד האמירויות 'נטו אפס 2050' שמתכננת להגיע לרמת פליטות פחמן נטו אפס עד 2050 עם השקעות של למעלה מ-600 מיליארד דירהם (160 מיליארד דולר) באנרגיה מתחדשת וטכנולוגיות קיימות. ההשלמה וההרחבה העתידית של המתקן של NWTN יניעו את הפיתוח ארוך הטווח של המחקר והפיתוח של הרכב החשמלי המקומי, הייצור, הקמת שרשרת אספקה, ובהמשך לחידושים בייצור, שימוש, תחבורה ואחסון אנרגיה באזור.

עם הנגישות הגוברת והמחירים הזולים של אנרגיה ברת קיימא הנתמכת על ידי תשתיות כגון מפעל KEZAD של NWTN, השינוי של איחוד האמירויות הערביות לעבר עתיד בר קיימא וחכם יואץ באופן משמעותי.

NWTN השלימה לאחרונה מיזוג עם East Stone Acquisition Corporation, חברת רכישה ציבורית למטרות מיוחדות (SPAC), והונפקה בבורסת נאסד"ק ב-14 בנובמבר.

אודות NWTN

NWTN (נאסד"ק: NWTN) היא חברת טכנולוגיה ירוקה חלוצית עם משימה להביא לעולם ניידות פרימיום ממוקדת נוסעים ופתרונות אנרגיה ירוקה. NWTN, שבסיסה בדובאי ועם מתקני הייצור שלה באבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות, שואפת לשלב עיצוב אוונגרדי, התאמה אישית בסגנון חיים, קישוריות IoT, טכנולוגיית נהיגה אוטונומית ומערכות אקולוגיות של אנרגיה ירוקה לפתרונות הניידות העתידיים שלה. טכנולוגיית הליבה שלה כוללת פלטפורמות חשמליות מודולריות טהורות, טכנולוגיית אריזה וניהול סוללות, מערכת קישוריות דיגיטלית על הלוח, ארכיטקטורה חשמלית ואלקטרונית המשודרגת ללא הרף וכן טכנולוגיית נהיגה אוטונומית.

NWTN מתמקדת בצמיחה ופיתוח בכל שרשרת הערך של יישומי אנרגיה נקייה באיחוד האמירויות הערביות ומתכוונת להתרחב למזרח התיכון, צפון אפריקה וטריטוריות אחרות בדרום מזרח אסיה ובאירופה.

למידע נוסף אנא בקרו באתר: https://www.nwtnmotors.com

לפניות משקיעים:

Michael Bowen
[email protected]

לפניות בנושאי תקשורת:

Edmond Lococo
[email protected]

תמונה המצורפת להודעה זו זמינה בכתובת:

https://www.globenewswire.com/NewsRoom/AttachmentNg/d68f3e37-78d4-48c9-a0ee-01ae72393b36

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ביקורת: שירה - סיפור אהבה מרגש לרומן המפורסם של עגנון – בית צבי
06/02/23 | תיאטרון
שירה, העולה בבית צבי ברמת גן היא הצגה מרגשת, המבוססת על רומן האהבה הנודע של חתן פרס נובל ש"י עגנון. ההצגה שופעת את שפתו המליצית של עגנון ושל העברית של פעם והיא נופת צופים וחוויה תיאטרלית.

Analytics ‎ Pyramid מרחיבה את הצוות בגרמניה עם מינויו של מרטין מקדונלד לסמנכ"ל חדש לאזור DACH
מקדונלד ירחיב את רשת השותפים של Pyramid Analytics באזור המדינות דוברות הגרמנית ויוביל את אסטרטגיית SAP באזור

Coda Payments מינתה את שיין הפאץ' למנכ"ל
הוותיק בשוק פתרונות התשלומים ינווט את Coda בשלב הצמיחה העיקרי שלה

וע הקסם של גרטנר 2023: Workato נבחרה למובילה בתחום ה- iPaas
קיבלה את ההכרה בזכות חוויית לקוח ובזכות 450 פרסומי לקוחות בחודשים האחרונים

ThreatLocker® חושפת את העתיד של אבטחת אפס אמון עם מוצרים חדשים
מובילת אבטחת הסייבר העולמית מאחד מרכיבים קריטיים בערמת התוכנה שלה עם אפשרויות תפעול חדשות ותכונות אחרות

Gordon Brothers ימכרו מכונות וציוד ששימשו בעבר את José Sánchez Peñate
Gordon Brothers, חברת הייעוץ, הארגון מחדש וההשקעות העולמית, מציעים למכירה מיידית באופן פרטי מכונות וציוד טיפול מארבעה מפעלים באיים הקנריים שהושכרו בעבר על ידי החברה ליצרנית ומפיצת מוצרי המזון הספרדי, José Sánchez Peñate.

מובילאיי מכריזה על השתתפות בוועידות משקיעים קרובות
Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום כי דן גלבס, סמנכ"ל התקשורת, אמור להשתתף בכנסים הקרובים של המשקיעים ברבעון הראשון של 2023.

זום תפרסם את התוצאות הכספיות של הרבעון הרביעי ולשנת הכספים המלאה 2023
זום Zoom Video Communications Inc. (נאסד"ק: ZM), הודיעה היום שהיא תפרסם את התוצאות הכספיות שלה ברבעון הרביעי ולשנת הכספים המלאה 2023 ביום שני, 27 בפברואר 2023, אחרי סגירת השוק.

HYCU® מציגה את פלטפורמת הפיתוח הראשונה בעולם להגנת נתונים עבור ספקיות תוכנה כשירות
כעת יותר מ-17,000 ספקיות תוכנה כשירות ומפתחות תוכנה עצמאיות יכולות לספק שירותי הגנה לנתונים תוך ימים, מה שמאפשר ליותר מ-59 מיליארד המשתמשים שלהן לגבות ולשחזר תוך דקות

FOLK HERO™ מתרחבת באופן גלובלי עם דחיפה לאירופה ולמזרח התיכון
™FOLK HERO, חברת אסטרטגיית המותג של [INVNT GROUP] מרחיבה את פעילותה הגלובלית לאירופה ולמזרח התיכון, ומגדילה את טווח סיפור הסיפורים שלה ברחבי האזור.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI