דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הייאט ממשיכה באסטרטגיית צמיחה מתונה בנכסים עם תוכניות לרכוש את קבוצת Dream Hotel
הייאט ממשיכה באסטרטגיית צמיחה מתונה בנכסים עם תוכניות לרכוש את קבוצת Dream Hotel
חיים נוי 29/11/22 |  צפיות: 109

הייאט ממשיכה באסטרטגיית צמיחה מתונה בנכסים עם תוכניות לרכוש את קבוצת Dream Hotel

רכישה להרחבת היצע מלונות הלייף סטייל הייחודיים של הייאט עם פורטפוליו מותגים שצומח במהירות ומתמקד בחוויות אוכל וחיי לילה תוססים

שיקאגו, 29 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

Hyatt Hotels Corporation - תאגיד מלונות הייאט (NYSE: H) וקבוצת מלונות Dream הודיעו על הסכם עבור חברה קשורה של הייאט לרכישת מותג מלונות הלייף סטייל ופלטפורמת הניהול של Dream Hotel Group, כולל המותגים Dream Hotels,The Chatwal Hotelsו-Unscripted Hotels , עם נכסים בכמה משווקי המלונות הבולטים בעולם ברחבי אמריקה, אירופה ואסיה.

רכישה מתונה זו תכלול פורטפוליו של 12 מלונות לייף סטייל מנוהלים או בזכיינות, כאשר 24 הסכמי ניהול ארוכי טווח נוספים חתומים על מלונות צפויים להיפתח בעתיד. עם הסגירה, הרחבה זו תוסיף יותר מ-1,700 חדרים לפורטפוליו הלייף סטייל של הייאט ותגדיל את מספר החדרים של הייאט בניו יורק ביותר מ-30%. רכישה זו ממשיכה את אסטרטגיית הצמיחה של הייאט בעקבות העסקאות שלה לרכישתTwo Roads Hospitalityב-2018 ו- Apple Leisure Group ב-2021 - ולאחרונה, הסכם שיתוף הפעולה של הייאט עם Lindner Hotels AG הגרמנית, כדי להגדיל עוד יותר את טביעת הרגל של המותג של הייאט באירופה.

עם הסגירה, הייאט תשלם מחיר רכישה בסיסי של 125 מיליון דולר, עם עד 175 מיליון דולר נוספים בשש השנים הקרובות כאשר נכסים ייכנסו למאגר וייפתחו. דמי ניהול מיוצבים הקשורים למחיר הרכישה הבסיסי של 125 מיליון דולר צפויים להסתכם בכ-12 מיליון דולר, וככל שישולם מחיר הרכישה המותנית של 175 מיליון דולר, דמי ניהול מיוצבים נוספים צפויים להגיע לכ-27 מיליון דולר. מחיר הרכישה הבסיסי הכולל בתוספת מחיר הרכישה המותנית מייצג מכפיל רכישה אטרקטיבי בשיעורים החד-ספרתיים הגבוהים על הרווחים המיוצבים הצפויים.

מקומות האירוח של Dream Hotel Group ידועים בחוויות האוכל וחיי הלילה התוססות שלהם, לרבות מסעדות חמות, מקומות בילוי מפוארים ומועדוני לילה אקסקלוסיביים המבוססים על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מובילים חדשניים ועטורי פרסים בתעשייה. הרכישה תרחיב את טביעת הרגל של המותג של הייאט בשווקי מפתח, כולל נאשוויל, הוליווד, סאות' ביץ', דורהאם, מספר מיקומים בניו יורק ואחד בהרי קטסקיל. חוזים חתומים מייצגים יעדים אסטרטגיים נוספים כולל לאס וגאס, סנט לוסיה ודוחא.

"יש לנו כבוד עצום למה שמייסד Dream Hotel Groupסנט סינג צ'טוואל והמנכ"ל ג'יי סטיין והצוות שלהם יצרו והם אסירי תודה על האמון שניתן בנו על ידי Dream Hotel Groupכדי לדאוג למותגים שלהם ולשאת את הצלחתם קדימה אל העתיד", אמר מארק הופלמזיאן, נשיא ומנכ"ל, הייאט. "אנו מצפים להמשיך במסע הצמיחה שלנו עם יותר מ-600 בני משפחת הייאט חדשים שישפרו עוד יותר את מומחיות הלייף סטייל שלנו וירחיבו את ההצלחה של חטיבת הלייף סטייל המסורה שלנו. אנו נרגשים להציע חוויות מעוררות השראה ותוכניות חגיגיות עוד יותר לאורחים ולחברי הנאמנות שלנו ולהביא את הערך של רשת הייאט למספר גדל והולך של בעלי מלונות ומפתחים אניני טעם ברחבי העולם".

"להייאט יש רקורד מוכח של שימור מה שהופך מלונות לייף סטייל למיוחדים והיא הבית החדש האידיאלי עבור מותגי Dream Hotel Groupהצומחים שלנו", אמר סנט סינג צ'טוואל, יו"ר ומייסד Dream Hotel Group. "כבעלים של נכסי Dream Hotel Group, אני מצפה לחלק הבא של המסע שלנו ובטוח שיש עתיד מזהיר לפנינו עבור המלונות, הבעלים, האורחים וחברי הצוות שלנו כחלק ממשפחת הייאט".

העסקה צפויה להיסגר בחודשים הקרובים, בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים. לאחר השלמת העסקה, הייאט תפעל לקבל בברכה את הנכסים החדשים לתוכנית הנאמנות World of Hyatt, ותביא יותר אירועי שהייה ויעדים לבסיס החברים שלה. חברי World of Hyatt הם חלק מהמטיילים החשובים ביותר בתעשייה שמוציאים יותר ונשארים יותר, מה שמייצר הכנסות איכותיות עבור הבעלים של נכסי Dream Hotel Group.

מייסד Dream Hotel Group, סנט סינג צ'טוואל (Sant Singh Chatwal), ימשיך במחויבותו כבעלים של ארבעה מלונות פתוחים ושני מלונות עתידיים שצפויים להצטרף לפורטפוליו של הייאט. מנכ"ל Dream Hotel Group, ג'יי שטיין, יצטרף להייאט כמנהל מלונות Dreamכדי להנחות את שילובם של מותגי קבוצת מלונות Dreamבפורטפוליו של הייאט, תוך הבטחת שימור ה-DNA הייחודי של כל מותג תוך מינוף יכולותיה של הייאט למיטוב ביצועי הנכסים. בנוסף, סמנכ"ל הפיתוח של Dream Hotel Group, דיוויד קופרברג, יצטרף להייאט כמנהל הפיתוח – מלונות Dream; סמנכ"ל התפעול מייקל לינדנבאום יצטרף להייאט כמנהל תפעול גלובלי – מלונות Dream.

בקשר עם העסקה, Moelis & Company LLCשימשו כיועצים פיננסיים ל- Hyatt ו- Latham & Watkins LLPשימשו כיועצים המשפטיים שלה.

המונח "Hyatt" משמש בהודעה זו לנוחות כדי להתייחס לתאגיד מלונות הייאט ו/או לאחת או יותר מהחברות המסונפות אליו.

אודות Hyatt Hotels Corporation

תאגיד המלונות הייאט, עם מטה שממוקם בשיקגו, הוא חברת אירוח גלובלית מובילה המונחית על ידי מטרתה – לדאוג לאנשים כדי שיוכלו להיות במיטבם. נכון ל-30 בספטמבר 2022, הפורטפוליו של החברה מכיל יותר מ-1,200 מלונות ונכסים המציעים שירות ב'הכל כלול' ב-72 מדינות ברחבי שש יבשות.

ההיצע של החברה כולל מותגים בקולקצייה הנצחית, כולל את Park Hyatt®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt®, מועדון Hyatt Residence Club®, Hyatt Place®, Hyatt House® ו- UrCove; מותגי נופש ומלונאות תחת אוסףBoundlessהכוללים את Miraval®, Alila®, Andaz®, Thompson Hotels®, Hyatt Centric® ו- Caption by Hyatt; אתרים עצמאיים בהם האתרים הלא מאוגדים של Hyatt®, Destination by Hyatt™ ו- JdV by Hyatt™; מותגים כוללים Hyatt Ziva®, Hyatt Zilara®, Zoëtry® Wellness & Spa Resorts, Breathless Resorts & Spas®, Secrets® Resorts & Spas, Dreams® Resorts & Spas, Vivid Hotels & Resorts®, Alua Hotels & Resorts®, ו- Sunscape® Resorts & Spas. חברות בנות של החברה מפעילות את תוכנית הנאמנות World of Hyatt®, ALG Vacations® ,Unlimited Vacation Club®, שירותי ניהול יעדים שלAmstar DMC ושירותי טכנולוגיה של Trisept Solutions®. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.hyatt.com.

אודות Dream Hotel Group

קבוצת Dream Hotel היא מותג מלונאות וחברת ניהול עם היסטוריה עשירה בת 35 שנה של ניהול נכסים בכמה מסביבות המלונות התחרותיות ביותר בעולם, כולל ניו יורק, לוס אנג'לס, מיאמי, בנגקוק ולאחרונה נאשוויל. ביתם של מלונות Dream, מלונות חסרי מיתוג- The Chatwalוהמותגים החדשים של קבוצת מלונות Dream, קבוצת מלונות Dream כוללת שלושה קווי עסקים: מותגים קנייניים, ניהול מלונות, ואוכל וחיי לילה. החברה מחויבת לפילוסופיה שלפיה עיצוב, שירות וחוויות אורח עם חשיבה קדימה צריכים להיות זמינים בכל פלחי השוק. קבוצת Dream Hotel מחויבת להציע למטיילים חיבור אותנטי ליעד שבחרו באמצעות גישה מקורית באמת. למידע נוסף על קבוצת Dream Hotel והמותגים שלה, בקרו בכתובת www.DreamHotelGroup.com ועקבו אחר @dreamhotelgroupבטוויטר ובלינקדאין.

למידע נוסף:

Media contact for further information:

Hyatt:
Franziska Weber
[email protected]

Investor Contact:
Noah Hoppe
[email protected]

Dream Hotel Group:
Katie Fontana
[email protected]

מקור: Hyatt Hotels Corporation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס לונדון מברכת את העולם
Jetex London מקדמת בברכה את העולם כאשר ה-FBO החדש ביותר של המותג פועל כעת באופן מלא

סלברייט ו-The Exodus Road ממשיכים להילחם בסחר בבני אדם בברזיל
Cellebrite DI Ltd. (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, ו-The Exodus Road, ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח המתמחה בשיבוש סחר בבני אדם, הכריזו היום על ההשפעה של שיתוף הפעולה ביניהם בברזיל במהלך שנת 2022.

ריסקיפייד תדווח על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 ביום חמישי 23 בפברואר
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), מובילה בתחום הונאות מסחר אלקטרוני ובינת סיכונים, הודיעה היום כי תפרסם את התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 לפני פתיחת השוק ב-23 בפברואר 2023. באותו יום ההנהלה תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט בשעה 8:30 בבוקר ET)) כדי לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

יותר ממחצית המבקרים ב- teamLab Planets בטויוסו, טוקיו מגיעים כעת מעבר לים
החל מחודש מרץ, יצירות אמנות המציגות פריחת דובדבן ברחבי החלל יוצגו בעונת האביב בלבד

Elektros מתחילה במחקר היתכנות עבור פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון
Elektros הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה

RevitaLash® Cosmetics רושמת עוד ניצחון גדול בתביעה נגד זייפנים
בית משפט פדרלי העניק ניצחון גדול נוסף לאתנה קוסמטיקס בע"מ - Athena Cosmetics, Inc (חברת האם של RevitaLash® Cosmetics) במאבקה נגד מוכרי מוצרים מזויפיםAMN Distribution, Inc. ומוישה ניומן.

מובילאיי חושפת את תוצאות הרבעון הרביעי והשנה כולה לשנת 2022 ואת העדכון העסקי
Mobileye Discloses Fourth-Quarter and Full-Year 2022 Results and Business Update

טויוטה טסושו, IIJ, NEC, ו-NTT Com חתמו על חוזה עם אוזבקטלקום לפרויקט פיתוח תשתיות טלקומוניקציה
תרומה למאמצי DX על ידי קידום תשתית המידע והתקשורת של אוזבקיסטן

EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI