דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הייאט ממשיכה באסטרטגיית צמיחה מתונה בנכסים עם תוכניות לרכוש את קבוצת Dream Hotel
הייאט ממשיכה באסטרטגיית צמיחה מתונה בנכסים עם תוכניות לרכוש את קבוצת Dream Hotel
חיים נוי 29/11/22 |  צפיות: 284

הייאט ממשיכה באסטרטגיית צמיחה מתונה בנכסים עם תוכניות לרכוש את קבוצת Dream Hotel

רכישה להרחבת היצע מלונות הלייף סטייל הייחודיים של הייאט עם פורטפוליו מותגים שצומח במהירות ומתמקד בחוויות אוכל וחיי לילה תוססים

שיקאגו, 29 בנובמבר 2022, (BUSINESS WIRE) :

Hyatt Hotels Corporation - תאגיד מלונות הייאט (NYSE: H) וקבוצת מלונות Dream הודיעו על הסכם עבור חברה קשורה של הייאט לרכישת מותג מלונות הלייף סטייל ופלטפורמת הניהול של Dream Hotel Group, כולל המותגים Dream Hotels,The Chatwal Hotelsו-Unscripted Hotels , עם נכסים בכמה משווקי המלונות הבולטים בעולם ברחבי אמריקה, אירופה ואסיה.

רכישה מתונה זו תכלול פורטפוליו של 12 מלונות לייף סטייל מנוהלים או בזכיינות, כאשר 24 הסכמי ניהול ארוכי טווח נוספים חתומים על מלונות צפויים להיפתח בעתיד. עם הסגירה, הרחבה זו תוסיף יותר מ-1,700 חדרים לפורטפוליו הלייף סטייל של הייאט ותגדיל את מספר החדרים של הייאט בניו יורק ביותר מ-30%. רכישה זו ממשיכה את אסטרטגיית הצמיחה של הייאט בעקבות העסקאות שלה לרכישתTwo Roads Hospitalityב-2018 ו- Apple Leisure Group ב-2021 - ולאחרונה, הסכם שיתוף הפעולה של הייאט עם Lindner Hotels AG הגרמנית, כדי להגדיל עוד יותר את טביעת הרגל של המותג של הייאט באירופה.

עם הסגירה, הייאט תשלם מחיר רכישה בסיסי של 125 מיליון דולר, עם עד 175 מיליון דולר נוספים בשש השנים הקרובות כאשר נכסים ייכנסו למאגר וייפתחו. דמי ניהול מיוצבים הקשורים למחיר הרכישה הבסיסי של 125 מיליון דולר צפויים להסתכם בכ-12 מיליון דולר, וככל שישולם מחיר הרכישה המותנית של 175 מיליון דולר, דמי ניהול מיוצבים נוספים צפויים להגיע לכ-27 מיליון דולר. מחיר הרכישה הבסיסי הכולל בתוספת מחיר הרכישה המותנית מייצג מכפיל רכישה אטרקטיבי בשיעורים החד-ספרתיים הגבוהים על הרווחים המיוצבים הצפויים.

מקומות האירוח של Dream Hotel Group ידועים בחוויות האוכל וחיי הלילה התוססות שלהם, לרבות מסעדות חמות, מקומות בילוי מפוארים ומועדוני לילה אקסקלוסיביים המבוססים על שיתופי פעולה אסטרטגיים עם מובילים חדשניים ועטורי פרסים בתעשייה. הרכישה תרחיב את טביעת הרגל של המותג של הייאט בשווקי מפתח, כולל נאשוויל, הוליווד, סאות' ביץ', דורהאם, מספר מיקומים בניו יורק ואחד בהרי קטסקיל. חוזים חתומים מייצגים יעדים אסטרטגיים נוספים כולל לאס וגאס, סנט לוסיה ודוחא.

"יש לנו כבוד עצום למה שמייסד Dream Hotel Groupסנט סינג צ'טוואל והמנכ"ל ג'יי סטיין והצוות שלהם יצרו והם אסירי תודה על האמון שניתן בנו על ידי Dream Hotel Groupכדי לדאוג למותגים שלהם ולשאת את הצלחתם קדימה אל העתיד", אמר מארק הופלמזיאן, נשיא ומנכ"ל, הייאט. "אנו מצפים להמשיך במסע הצמיחה שלנו עם יותר מ-600 בני משפחת הייאט חדשים שישפרו עוד יותר את מומחיות הלייף סטייל שלנו וירחיבו את ההצלחה של חטיבת הלייף סטייל המסורה שלנו. אנו נרגשים להציע חוויות מעוררות השראה ותוכניות חגיגיות עוד יותר לאורחים ולחברי הנאמנות שלנו ולהביא את הערך של רשת הייאט למספר גדל והולך של בעלי מלונות ומפתחים אניני טעם ברחבי העולם".

"להייאט יש רקורד מוכח של שימור מה שהופך מלונות לייף סטייל למיוחדים והיא הבית החדש האידיאלי עבור מותגי Dream Hotel Groupהצומחים שלנו", אמר סנט סינג צ'טוואל, יו"ר ומייסד Dream Hotel Group. "כבעלים של נכסי Dream Hotel Group, אני מצפה לחלק הבא של המסע שלנו ובטוח שיש עתיד מזהיר לפנינו עבור המלונות, הבעלים, האורחים וחברי הצוות שלנו כחלק ממשפחת הייאט".

העסקה צפויה להיסגר בחודשים הקרובים, בכפוף לתנאי הסגירה המקובלים. לאחר השלמת העסקה, הייאט תפעל לקבל בברכה את הנכסים החדשים לתוכנית הנאמנות World of Hyatt, ותביא יותר אירועי שהייה ויעדים לבסיס החברים שלה. חברי World of Hyatt הם חלק מהמטיילים החשובים ביותר בתעשייה שמוציאים יותר ונשארים יותר, מה שמייצר הכנסות איכותיות עבור הבעלים של נכסי Dream Hotel Group.

מייסד Dream Hotel Group, סנט סינג צ'טוואל (Sant Singh Chatwal), ימשיך במחויבותו כבעלים של ארבעה מלונות פתוחים ושני מלונות עתידיים שצפויים להצטרף לפורטפוליו של הייאט. מנכ"ל Dream Hotel Group, ג'יי שטיין, יצטרף להייאט כמנהל מלונות Dreamכדי להנחות את שילובם של מותגי קבוצת מלונות Dreamבפורטפוליו של הייאט, תוך הבטחת שימור ה-DNA הייחודי של כל מותג תוך מינוף יכולותיה של הייאט למיטוב ביצועי הנכסים. בנוסף, סמנכ"ל הפיתוח של Dream Hotel Group, דיוויד קופרברג, יצטרף להייאט כמנהל הפיתוח – מלונות Dream; סמנכ"ל התפעול מייקל לינדנבאום יצטרף להייאט כמנהל תפעול גלובלי – מלונות Dream.

בקשר עם העסקה, Moelis & Company LLCשימשו כיועצים פיננסיים ל- Hyatt ו- Latham & Watkins LLPשימשו כיועצים המשפטיים שלה.

המונח "Hyatt" משמש בהודעה זו לנוחות כדי להתייחס לתאגיד מלונות הייאט ו/או לאחת או יותר מהחברות המסונפות אליו.

אודות Hyatt Hotels Corporation

תאגיד המלונות הייאט, עם מטה שממוקם בשיקגו, הוא חברת אירוח גלובלית מובילה המונחית על ידי מטרתה – לדאוג לאנשים כדי שיוכלו להיות במיטבם. נכון ל-30 בספטמבר 2022, הפורטפוליו של החברה מכיל יותר מ-1,200 מלונות ונכסים המציעים שירות ב'הכל כלול' ב-72 מדינות ברחבי שש יבשות.

ההיצע של החברה כולל מותגים בקולקצייה הנצחית, כולל את Park Hyatt®, Grand Hyatt®, Hyatt Regency®, Hyatt®, מועדון Hyatt Residence Club®, Hyatt Place®, Hyatt House® ו- UrCove; מותגי נופש ומלונאות תחת אוסףBoundlessהכוללים את Miraval®, Alila®, Andaz®, Thompson Hotels®, Hyatt Centric® ו- Caption by Hyatt; אתרים עצמאיים בהם האתרים הלא מאוגדים של Hyatt®, Destination by Hyatt™ ו- JdV by Hyatt™; מותגים כוללים Hyatt Ziva®, Hyatt Zilara®, Zoëtry® Wellness & Spa Resorts, Breathless Resorts & Spas®, Secrets® Resorts & Spas, Dreams® Resorts & Spas, Vivid Hotels & Resorts®, Alua Hotels & Resorts®, ו- Sunscape® Resorts & Spas. חברות בנות של החברה מפעילות את תוכנית הנאמנות World of Hyatt®, ALG Vacations® ,Unlimited Vacation Club®, שירותי ניהול יעדים שלAmstar DMC ושירותי טכנולוגיה של Trisept Solutions®. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.hyatt.com.

אודות Dream Hotel Group

קבוצת Dream Hotel היא מותג מלונאות וחברת ניהול עם היסטוריה עשירה בת 35 שנה של ניהול נכסים בכמה מסביבות המלונות התחרותיות ביותר בעולם, כולל ניו יורק, לוס אנג'לס, מיאמי, בנגקוק ולאחרונה נאשוויל. ביתם של מלונות Dream, מלונות חסרי מיתוג- The Chatwalוהמותגים החדשים של קבוצת מלונות Dream, קבוצת מלונות Dream כוללת שלושה קווי עסקים: מותגים קנייניים, ניהול מלונות, ואוכל וחיי לילה. החברה מחויבת לפילוסופיה שלפיה עיצוב, שירות וחוויות אורח עם חשיבה קדימה צריכים להיות זמינים בכל פלחי השוק. קבוצת Dream Hotel מחויבת להציע למטיילים חיבור אותנטי ליעד שבחרו באמצעות גישה מקורית באמת. למידע נוסף על קבוצת Dream Hotel והמותגים שלה, בקרו בכתובת www.DreamHotelGroup.com ועקבו אחר @dreamhotelgroupבטוויטר ובלינקדאין.

למידע נוסף:

Media contact for further information:

Hyatt:
Franziska Weber
franziska.weber@hyatt.com

Investor Contact:
Noah Hoppe
noah.hoppe@hyatt.com

Dream Hotel Group:
Katie Fontana
kfontana@dreamhotelgroup.com

מקור: Hyatt Hotels Corporation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, היא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

סוראב צ'נדראקר מכחיש בתוקף את ההאשמות בהונאת האפליקציות של Mahadev
סוראב צ'נדראקר קורא לכלי התקשורת לתקן את הנרטיב הרווח ומציע שיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהצדק ייעשה

LiveRamp משיקה הפעלה מקורית של חדרים נקיים ורזולוציית זהות משופרת בכל שירותי הענן העיקריים
יכולות ענן מקוריות חדשות המתרכזות בפרטיות עוזרות ללקוחות להתגבר על אובדן אותות, לחבר במדויק בין התמונה של הלקוחות ולהגיע באופן אפקטיבי ליותר צרכנים בכל רחבי האקו-סיסטם.

המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ
דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ
התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - HE

רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – PATH

סורן ביורן מונה למנכ"ל Driscoll's
היו"ר והמנכ"ל הנוכחי של Driscoll's, ג'יי מיילס רייטר, יפרוש בינואר 2024, כדי להפוך ליו"ר בכיר

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AAP

מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הפיננסיות לרבעון השלישי של 2023 ביום חמישי, 26 באוקטובר 2023, לפני פתיחת השוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI