דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
חיים נוי 07/12/22 |  צפיות: 340

Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT

המערכת של Comet, המובילה בתחומה, לניהול וניטור מודלים מתממשקת כעת בצורה חלקה עם יכולות התיאום והאינטגרציה שלRun:ai על מנת לתמוך ב Data Scientists לאורך מחזור החיים המלא של למידת מכונה (ML)

ניו יורק, 7 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

Comet, ספקית פלטפורמת MLOps המובילה ללמידת מכונה (ML) מאפשרת פתרונות לצוותים בגדלים שונים – החל מחברות סטארטאפ ועד לארגונים גדולים; ו- Run:ai, המפתחת טכנולוגיית וירטואליזצייה ל- GPUs, מכריזות היום על שיתוף פעולה, שיסייע לאנשי מקצוע בתחום של ה- Machine Learning להאיץ את תהליכי העבודה שלהם, ולהפיק תועלת מרמת תמיכה גבוהה יותר לאורך כל מחזור החיים של למידת המכונה (ML).

לקוחות משותפים זוכים לגישה חלקה לפתרון אינטגרטיבי טוב, אשר מחבר בין פתרון ניהול וניטור ניסויים, ומודלים של Comet לבין יכולות התיאום והאינטגרציה של Run:ai. לקוחות חדשים יכולים למנף באופן מלא אינטגרציה עוצמתית זו על מנת להפיק את המירב מיוזמות הלמידת מכונה (ML) שלהם החל משלב הניסויים המוקדמים ועד לסביבת הפרודקשן.

"רבים מהלקוחות שלנו מסתמכים על Run:ai, ואינטגרציה זו תאפשר לצוותים לקבל ערך רב יותר מהפתרונות של שתי החברות," אומר גדעון מנדלס, מנכ"ל ומייסד-שותף של Comet.

" Cometמחויבת באופן מלא לעבודה עם חברות מכל טווח האקוסיסטם של למידת המכונה, על מנת להאיץ את ההבשלה והאימוץ של למידת מכונה (ML). התפיסה שלנו הינה שאינטגרציה ושיתוף פעולה מהוות את הנתיב הטוב ביותר של הקהילה קדימה, ואנו שמחים מאד להזדמנות לעבוד עם Run:ai בחתירה ליעד זה".

השותפות עם Run:ai היא האחרונה בסדרה של שותפויות ואינטגרציות הממוקדות בהרחבת האקוסיסטם והיכולת של Comet להשתמש בציוד ומערכות של חברות אחרות. הגמישות של הפלטפורמה של Comet הופכת אותה למתאימה במיוחד לנוף ה AI המשתנה. Comet היא היחידה המציעה הן מעקב אחר ניסויים והן ניטור מודלים בסביבת פרודקשן, והפלטפורמה שלה יכולה לפעול על גבי כל תשתית, לרבות סביבת ענן (cloud), on-premise או ענן וירטואלי פרטי (VPC). הגישה של Comet הביאה אותה לא רק לזכייה באמונם של פורטפוליו לקוחות מרשים, אלא גם להכרה כ- Gartner Cool Vendor ו -CRN Emerging Vendor.

השותפות החדשה בין Comet ל Run:ai לא רק תאיץ ותייעל פרוייקטי למידת מכונה עבור Data Scientists, חוקרים וצוותי IT, אלא גם לחברי צוות נוספים המחפשים אחר תובנות עסקיות אסטרטגיות. בנוסף ליכולות מעקב הניסויים וניטור מודלים בסביבת פרודקשן ברמה עולמית של Comet, לקוחות משותפים יוכלו כעת לתפעל אשכולות cloud-native בעזרת Run:ai.

פלטפורמת התוכנה המבוססת על Kubernetes של Run:ai לניהול של עומסי AI המאוגדים בקונטיינרים מאפשרת שימוש דינמי באשכולות GPU לעומסי למידה עמוקה (Deep Learning) שונים – החל מבניית מודלים של בינה מלאכותית, דרך הכשרה ועד להסקת מסקנות. בעזרת Run:ai, משימות בכל שלב מקבלות גישה לכוח המחשוב הדרוש להן, באופן אוטומטי. פלטפורמת ניהול כוח המחשוב של Run:ai מאיצה יוזמות של מדעני נתונים בעזרת איגום משאבים זמינים ולאחר מכן הקצאה דינמית של משאבים בהתבסס על צורך, תוך מקסום כוח המחשוב הנגיש.

לקוחות יוכלו כעת לעשות שימוש ביכולות התזמון והניהול של Run:ai על מנת לבצע אופטימיזציה של משאבים. בנוסף, צוותים יזכו למערכת למידת מכונה מרכזית שתאפשר שמירה של הסטוריה מדויקת של כל ניסויי למידת המכונה, הסטוריית מודלים וגרסאות dataset.

"אנו נרגשים מההזדמנות לעבוד עם Comet על מנת לסייע למשתמשים בלמידת מכונה להשיג יותר, במהירות רבה יותר ובקנה מידה גדול יותר מבעבר," אמר עומרי גלר, מנכל ומייסד-שותף ב Run:ai. "יחד, נעצים משתמשים לכל אורך מחזור החיים של למידת המכונה בעזרת כלים חכמים אשר יהפכו את העבודה שלהם לפשוטה ויעילה יותר".

אודות Comet

Comet מספקת פלטפורמת MLOps, המאפשרת לצוותי מדעני נתונים ומהנדסי למידת מכונה (ML) להאיץ את פיתוח למידת המכונה על ידי ניהול ואופטימיזציה של כל מחזור החיים של למידת המכונה, ממעקב אחר ניסויים ועד לניטור מודלים בסביבת פרודקשן. הפלטפורמה של Comet זכתה באמונם של מעל 150 לקוחות, ביניהם נמנות חברות מובילות כגון Affirm, Cepsa, Etsy, Uber ו- Zappos ובנתה קהילה של משתמשים וצוותים אקדמיים הנעזרים בפלטפורמה של Comet ללא תשלום כדי להאיץ את המחקר בתחומי המחקר שלהם. Comet, אשר הוקמה בשנת 2017, פועלת ממטה החברה בניו יורק, ומפעילה צוות עובדים המתפרשים על תשע מדינות וארבע יבשות. Comet זמינה ללא עלות ליחידים ולצוותים אקדמיים ומפעילה תוכניות רישיונות לחברות סטארטאפ, צוותים ותאגידים על פי צורך. למידע נוסף בקרו באתר www.comet.com או הצטרפו לקהילה שלנו ב- heartbeat.comet.ml

אודות Run:ai

Atlas, הפלטפורמה של Run:ai, מביאה פשטות המדמה Cloud לעולם ניהול משאבי הבינה המלאכותית – אשר מספקת לחוקרים גישה על פי צורך למשאבים מאוגמים לכל עומס של עבודת AI. כמערכת הפעלה cloud-native חדשנית – הכוללת מאפיין תזמון המודע לעומס עבודה (workload-aware scheduler) ושכבת abstraction – המסייעת לצוותי IT לפשט תהליכי בינה מלאכותית, להגביר את הפרודוקטיביות של הצוות, ולזכות באפשרות מימוש מלא של GPUs יקרים. בעזרת השימוש ב Run:ai, חברות מייעלות את תהליכי הפיתוח, הניהול וההרחבה של כל יישומי הבינה המלאכותית על גבי כל סוגי התשתיות, כולל on-premise, edge ו- cloud. למידע נוסף, בקרו ב- www.run.ai

למידע נוסף צרו קשר:

סטפני גניבוס

GMK Communications

Stephanie@gmkcommunications.com

מקור: Comet

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI