דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
חיים נוי 07/12/22 |  צפיות: 108

Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT

המערכת של Comet, המובילה בתחומה, לניהול וניטור מודלים מתממשקת כעת בצורה חלקה עם יכולות התיאום והאינטגרציה שלRun:ai על מנת לתמוך ב Data Scientists לאורך מחזור החיים המלא של למידת מכונה (ML)

ניו יורק, 7 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

Comet, ספקית פלטפורמת MLOps המובילה ללמידת מכונה (ML) מאפשרת פתרונות לצוותים בגדלים שונים – החל מחברות סטארטאפ ועד לארגונים גדולים; ו- Run:ai, המפתחת טכנולוגיית וירטואליזצייה ל- GPUs, מכריזות היום על שיתוף פעולה, שיסייע לאנשי מקצוע בתחום של ה- Machine Learning להאיץ את תהליכי העבודה שלהם, ולהפיק תועלת מרמת תמיכה גבוהה יותר לאורך כל מחזור החיים של למידת המכונה (ML).

לקוחות משותפים זוכים לגישה חלקה לפתרון אינטגרטיבי טוב, אשר מחבר בין פתרון ניהול וניטור ניסויים, ומודלים של Comet לבין יכולות התיאום והאינטגרציה של Run:ai. לקוחות חדשים יכולים למנף באופן מלא אינטגרציה עוצמתית זו על מנת להפיק את המירב מיוזמות הלמידת מכונה (ML) שלהם החל משלב הניסויים המוקדמים ועד לסביבת הפרודקשן.

"רבים מהלקוחות שלנו מסתמכים על Run:ai, ואינטגרציה זו תאפשר לצוותים לקבל ערך רב יותר מהפתרונות של שתי החברות," אומר גדעון מנדלס, מנכ"ל ומייסד-שותף של Comet.

" Cometמחויבת באופן מלא לעבודה עם חברות מכל טווח האקוסיסטם של למידת המכונה, על מנת להאיץ את ההבשלה והאימוץ של למידת מכונה (ML). התפיסה שלנו הינה שאינטגרציה ושיתוף פעולה מהוות את הנתיב הטוב ביותר של הקהילה קדימה, ואנו שמחים מאד להזדמנות לעבוד עם Run:ai בחתירה ליעד זה".

השותפות עם Run:ai היא האחרונה בסדרה של שותפויות ואינטגרציות הממוקדות בהרחבת האקוסיסטם והיכולת של Comet להשתמש בציוד ומערכות של חברות אחרות. הגמישות של הפלטפורמה של Comet הופכת אותה למתאימה במיוחד לנוף ה AI המשתנה. Comet היא היחידה המציעה הן מעקב אחר ניסויים והן ניטור מודלים בסביבת פרודקשן, והפלטפורמה שלה יכולה לפעול על גבי כל תשתית, לרבות סביבת ענן (cloud), on-premise או ענן וירטואלי פרטי (VPC). הגישה של Comet הביאה אותה לא רק לזכייה באמונם של פורטפוליו לקוחות מרשים, אלא גם להכרה כ- Gartner Cool Vendor ו -CRN Emerging Vendor.

השותפות החדשה בין Comet ל Run:ai לא רק תאיץ ותייעל פרוייקטי למידת מכונה עבור Data Scientists, חוקרים וצוותי IT, אלא גם לחברי צוות נוספים המחפשים אחר תובנות עסקיות אסטרטגיות. בנוסף ליכולות מעקב הניסויים וניטור מודלים בסביבת פרודקשן ברמה עולמית של Comet, לקוחות משותפים יוכלו כעת לתפעל אשכולות cloud-native בעזרת Run:ai.

פלטפורמת התוכנה המבוססת על Kubernetes של Run:ai לניהול של עומסי AI המאוגדים בקונטיינרים מאפשרת שימוש דינמי באשכולות GPU לעומסי למידה עמוקה (Deep Learning) שונים – החל מבניית מודלים של בינה מלאכותית, דרך הכשרה ועד להסקת מסקנות. בעזרת Run:ai, משימות בכל שלב מקבלות גישה לכוח המחשוב הדרוש להן, באופן אוטומטי. פלטפורמת ניהול כוח המחשוב של Run:ai מאיצה יוזמות של מדעני נתונים בעזרת איגום משאבים זמינים ולאחר מכן הקצאה דינמית של משאבים בהתבסס על צורך, תוך מקסום כוח המחשוב הנגיש.

לקוחות יוכלו כעת לעשות שימוש ביכולות התזמון והניהול של Run:ai על מנת לבצע אופטימיזציה של משאבים. בנוסף, צוותים יזכו למערכת למידת מכונה מרכזית שתאפשר שמירה של הסטוריה מדויקת של כל ניסויי למידת המכונה, הסטוריית מודלים וגרסאות dataset.

"אנו נרגשים מההזדמנות לעבוד עם Comet על מנת לסייע למשתמשים בלמידת מכונה להשיג יותר, במהירות רבה יותר ובקנה מידה גדול יותר מבעבר," אמר עומרי גלר, מנכל ומייסד-שותף ב Run:ai. "יחד, נעצים משתמשים לכל אורך מחזור החיים של למידת המכונה בעזרת כלים חכמים אשר יהפכו את העבודה שלהם לפשוטה ויעילה יותר".

אודות Comet

Comet מספקת פלטפורמת MLOps, המאפשרת לצוותי מדעני נתונים ומהנדסי למידת מכונה (ML) להאיץ את פיתוח למידת המכונה על ידי ניהול ואופטימיזציה של כל מחזור החיים של למידת המכונה, ממעקב אחר ניסויים ועד לניטור מודלים בסביבת פרודקשן. הפלטפורמה של Comet זכתה באמונם של מעל 150 לקוחות, ביניהם נמנות חברות מובילות כגון Affirm, Cepsa, Etsy, Uber ו- Zappos ובנתה קהילה של משתמשים וצוותים אקדמיים הנעזרים בפלטפורמה של Comet ללא תשלום כדי להאיץ את המחקר בתחומי המחקר שלהם. Comet, אשר הוקמה בשנת 2017, פועלת ממטה החברה בניו יורק, ומפעילה צוות עובדים המתפרשים על תשע מדינות וארבע יבשות. Comet זמינה ללא עלות ליחידים ולצוותים אקדמיים ומפעילה תוכניות רישיונות לחברות סטארטאפ, צוותים ותאגידים על פי צורך. למידע נוסף בקרו באתר www.comet.com או הצטרפו לקהילה שלנו ב- heartbeat.comet.ml

אודות Run:ai

Atlas, הפלטפורמה של Run:ai, מביאה פשטות המדמה Cloud לעולם ניהול משאבי הבינה המלאכותית – אשר מספקת לחוקרים גישה על פי צורך למשאבים מאוגמים לכל עומס של עבודת AI. כמערכת הפעלה cloud-native חדשנית – הכוללת מאפיין תזמון המודע לעומס עבודה (workload-aware scheduler) ושכבת abstraction – המסייעת לצוותי IT לפשט תהליכי בינה מלאכותית, להגביר את הפרודוקטיביות של הצוות, ולזכות באפשרות מימוש מלא של GPUs יקרים. בעזרת השימוש ב Run:ai, חברות מייעלות את תהליכי הפיתוח, הניהול וההרחבה של כל יישומי הבינה המלאכותית על גבי כל סוגי התשתיות, כולל on-premise, edge ו- cloud. למידע נוסף, בקרו ב- www.run.ai

למידע נוסף צרו קשר:

סטפני גניבוס

GMK Communications

[email protected]

מקור: Comet

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס לונדון מברכת את העולם
Jetex London מקדמת בברכה את העולם כאשר ה-FBO החדש ביותר של המותג פועל כעת באופן מלא

סלברייט ו-The Exodus Road ממשיכים להילחם בסחר בבני אדם בברזיל
Cellebrite DI Ltd. (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, ו-The Exodus Road, ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח המתמחה בשיבוש סחר בבני אדם, הכריזו היום על ההשפעה של שיתוף הפעולה ביניהם בברזיל במהלך שנת 2022.

ריסקיפייד תדווח על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 ביום חמישי 23 בפברואר
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), מובילה בתחום הונאות מסחר אלקטרוני ובינת סיכונים, הודיעה היום כי תפרסם את התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 לפני פתיחת השוק ב-23 בפברואר 2023. באותו יום ההנהלה תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט בשעה 8:30 בבוקר ET)) כדי לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

יותר ממחצית המבקרים ב- teamLab Planets בטויוסו, טוקיו מגיעים כעת מעבר לים
החל מחודש מרץ, יצירות אמנות המציגות פריחת דובדבן ברחבי החלל יוצגו בעונת האביב בלבד

Elektros מתחילה במחקר היתכנות עבור פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון
Elektros הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה

RevitaLash® Cosmetics רושמת עוד ניצחון גדול בתביעה נגד זייפנים
בית משפט פדרלי העניק ניצחון גדול נוסף לאתנה קוסמטיקס בע"מ - Athena Cosmetics, Inc (חברת האם של RevitaLash® Cosmetics) במאבקה נגד מוכרי מוצרים מזויפיםAMN Distribution, Inc. ומוישה ניומן.

מובילאיי חושפת את תוצאות הרבעון הרביעי והשנה כולה לשנת 2022 ואת העדכון העסקי
Mobileye Discloses Fourth-Quarter and Full-Year 2022 Results and Business Update

טויוטה טסושו, IIJ, NEC, ו-NTT Com חתמו על חוזה עם אוזבקטלקום לפרויקט פיתוח תשתיות טלקומוניקציה
תרומה למאמצי DX על ידי קידום תשתית המידע והתקשורת של אוזבקיסטן

EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI