דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT
חיים נוי 07/12/22 |  צפיות: 584

Comet ו- Run:AI בשיתוף פעולה לייעול פרוייקטי ML עבור אנשי Data Scientists, חוקרים וצוותי IT

המערכת של Comet, המובילה בתחומה, לניהול וניטור מודלים מתממשקת כעת בצורה חלקה עם יכולות התיאום והאינטגרציה שלRun:ai על מנת לתמוך ב Data Scientists לאורך מחזור החיים המלא של למידת מכונה (ML)

ניו יורק, 7 בדצמבר 2022, (BUSINESS WIRE):

Comet, ספקית פלטפורמת MLOps המובילה ללמידת מכונה (ML) מאפשרת פתרונות לצוותים בגדלים שונים – החל מחברות סטארטאפ ועד לארגונים גדולים; ו- Run:ai, המפתחת טכנולוגיית וירטואליזצייה ל- GPUs, מכריזות היום על שיתוף פעולה, שיסייע לאנשי מקצוע בתחום של ה- Machine Learning להאיץ את תהליכי העבודה שלהם, ולהפיק תועלת מרמת תמיכה גבוהה יותר לאורך כל מחזור החיים של למידת המכונה (ML).

לקוחות משותפים זוכים לגישה חלקה לפתרון אינטגרטיבי טוב, אשר מחבר בין פתרון ניהול וניטור ניסויים, ומודלים של Comet לבין יכולות התיאום והאינטגרציה של Run:ai. לקוחות חדשים יכולים למנף באופן מלא אינטגרציה עוצמתית זו על מנת להפיק את המירב מיוזמות הלמידת מכונה (ML) שלהם החל משלב הניסויים המוקדמים ועד לסביבת הפרודקשן.

"רבים מהלקוחות שלנו מסתמכים על Run:ai, ואינטגרציה זו תאפשר לצוותים לקבל ערך רב יותר מהפתרונות של שתי החברות," אומר גדעון מנדלס, מנכ"ל ומייסד-שותף של Comet.

" Cometמחויבת באופן מלא לעבודה עם חברות מכל טווח האקוסיסטם של למידת המכונה, על מנת להאיץ את ההבשלה והאימוץ של למידת מכונה (ML). התפיסה שלנו הינה שאינטגרציה ושיתוף פעולה מהוות את הנתיב הטוב ביותר של הקהילה קדימה, ואנו שמחים מאד להזדמנות לעבוד עם Run:ai בחתירה ליעד זה".

השותפות עם Run:ai היא האחרונה בסדרה של שותפויות ואינטגרציות הממוקדות בהרחבת האקוסיסטם והיכולת של Comet להשתמש בציוד ומערכות של חברות אחרות. הגמישות של הפלטפורמה של Comet הופכת אותה למתאימה במיוחד לנוף ה AI המשתנה. Comet היא היחידה המציעה הן מעקב אחר ניסויים והן ניטור מודלים בסביבת פרודקשן, והפלטפורמה שלה יכולה לפעול על גבי כל תשתית, לרבות סביבת ענן (cloud), on-premise או ענן וירטואלי פרטי (VPC). הגישה של Comet הביאה אותה לא רק לזכייה באמונם של פורטפוליו לקוחות מרשים, אלא גם להכרה כ- Gartner Cool Vendor ו -CRN Emerging Vendor.

השותפות החדשה בין Comet ל Run:ai לא רק תאיץ ותייעל פרוייקטי למידת מכונה עבור Data Scientists, חוקרים וצוותי IT, אלא גם לחברי צוות נוספים המחפשים אחר תובנות עסקיות אסטרטגיות. בנוסף ליכולות מעקב הניסויים וניטור מודלים בסביבת פרודקשן ברמה עולמית של Comet, לקוחות משותפים יוכלו כעת לתפעל אשכולות cloud-native בעזרת Run:ai.

פלטפורמת התוכנה המבוססת על Kubernetes של Run:ai לניהול של עומסי AI המאוגדים בקונטיינרים מאפשרת שימוש דינמי באשכולות GPU לעומסי למידה עמוקה (Deep Learning) שונים – החל מבניית מודלים של בינה מלאכותית, דרך הכשרה ועד להסקת מסקנות. בעזרת Run:ai, משימות בכל שלב מקבלות גישה לכוח המחשוב הדרוש להן, באופן אוטומטי. פלטפורמת ניהול כוח המחשוב של Run:ai מאיצה יוזמות של מדעני נתונים בעזרת איגום משאבים זמינים ולאחר מכן הקצאה דינמית של משאבים בהתבסס על צורך, תוך מקסום כוח המחשוב הנגיש.

לקוחות יוכלו כעת לעשות שימוש ביכולות התזמון והניהול של Run:ai על מנת לבצע אופטימיזציה של משאבים. בנוסף, צוותים יזכו למערכת למידת מכונה מרכזית שתאפשר שמירה של הסטוריה מדויקת של כל ניסויי למידת המכונה, הסטוריית מודלים וגרסאות dataset.

"אנו נרגשים מההזדמנות לעבוד עם Comet על מנת לסייע למשתמשים בלמידת מכונה להשיג יותר, במהירות רבה יותר ובקנה מידה גדול יותר מבעבר," אמר עומרי גלר, מנכל ומייסד-שותף ב Run:ai. "יחד, נעצים משתמשים לכל אורך מחזור החיים של למידת המכונה בעזרת כלים חכמים אשר יהפכו את העבודה שלהם לפשוטה ויעילה יותר".

אודות Comet

Comet מספקת פלטפורמת MLOps, המאפשרת לצוותי מדעני נתונים ומהנדסי למידת מכונה (ML) להאיץ את פיתוח למידת המכונה על ידי ניהול ואופטימיזציה של כל מחזור החיים של למידת המכונה, ממעקב אחר ניסויים ועד לניטור מודלים בסביבת פרודקשן. הפלטפורמה של Comet זכתה באמונם של מעל 150 לקוחות, ביניהם נמנות חברות מובילות כגון Affirm, Cepsa, Etsy, Uber ו- Zappos ובנתה קהילה של משתמשים וצוותים אקדמיים הנעזרים בפלטפורמה של Comet ללא תשלום כדי להאיץ את המחקר בתחומי המחקר שלהם. Comet, אשר הוקמה בשנת 2017, פועלת ממטה החברה בניו יורק, ומפעילה צוות עובדים המתפרשים על תשע מדינות וארבע יבשות. Comet זמינה ללא עלות ליחידים ולצוותים אקדמיים ומפעילה תוכניות רישיונות לחברות סטארטאפ, צוותים ותאגידים על פי צורך. למידע נוסף בקרו באתר www.comet.com או הצטרפו לקהילה שלנו ב- heartbeat.comet.ml

אודות Run:ai

Atlas, הפלטפורמה של Run:ai, מביאה פשטות המדמה Cloud לעולם ניהול משאבי הבינה המלאכותית – אשר מספקת לחוקרים גישה על פי צורך למשאבים מאוגמים לכל עומס של עבודת AI. כמערכת הפעלה cloud-native חדשנית – הכוללת מאפיין תזמון המודע לעומס עבודה (workload-aware scheduler) ושכבת abstraction – המסייעת לצוותי IT לפשט תהליכי בינה מלאכותית, להגביר את הפרודוקטיביות של הצוות, ולזכות באפשרות מימוש מלא של GPUs יקרים. בעזרת השימוש ב Run:ai, חברות מייעלות את תהליכי הפיתוח, הניהול וההרחבה של כל יישומי הבינה המלאכותית על גבי כל סוגי התשתיות, כולל on-premise, edge ו- cloud. למידע נוסף, בקרו ב- www.run.ai

למידע נוסף צרו קשר:

סטפני גניבוס

GMK Communications

[email protected]

מקור: Comet

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית BUSINESS WIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Anaqua הופכת הגשת פטנטים במדינות אחרות ליתרון אסטרטגי עבור אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני
Anaqua, הספקית המובילה של טכנולוגיות לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP) עבור תאגידים, משרדי עורכי דין וממשלות, מכריזה על תוספת לפתרון Foreign Filing שלה, ומשפרת את היכולות של פלטפורמת ניהול הקניין הרוחני שלה, AQX®. Anaqua שינתה את הפרדיגמה להגשת בקשת קניין רוחני במדינות אחרות עבור אנשי מקצוע בתחום, והפכה מערך מכביד של משימות אדמיניסטרטיביות ידניות לפתרון אסטרטגי ואוטומטי שמספק בידול, ומניע קבלת החלטות מהירה כדי לעזור להגן על קניין רוחני באופן גלובלי.

EBC Financial Group משתפת פעולה עםUnited to Beat Malaria - קמפיין של קרן האו"ם, כדי להגן על ילדים פגיעים ומשפחותיהם מפני מלריה
EBC Financial Group מגבירה את מאמצי מיגור המלריה, תומכת בהתערבויות בריאות קריטיות ובהעצמה קהילתית

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
תוכנית פרסים בינלאומית יוקרתית מכריזה על מוצרים וחברות מצטיינים בטכנולוגיית הנתונים

Duck Creek מארחת את הוועידה השנתית, One Duck Creek Summit, כדי לבנות קשרים, שייכות וקהילה
Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מארחת היום את One Duck Creek Summit בקולומביה, דרום קרוליינה, ומפגישה עובדים מכל רחבי הגלובוס.

Games Global מכריזה על הגשת הצהרת רישום להנפקה ראשונית מוצעת לציבור
Global Games Ltd מפתחת, מפיצה ומשווקת מובילה של תוכן משחקי חדשני בסגנון קזינו מקוון ופתרונות משולבים עסק לעסק למפעילי iGaming ברחבי העולם על בסיס גודל רשת האולפנים שלה, הודיעה היום כי היא הגישה בפומבי הצהרת רישום על טופס F-1 לרשות ניירות ערך של ארה"ב ("SEC") בנוגע להנפקה ראשונית המוצעת לציבור של מניותיה הרגילות.

חשיפת הנושא של כנס יוזמת ההשקעות העתידיות השמינית: "אופקים אינסופיים: משקיעים היום, מעצבים את המחר"
The Future Investment Initiative - מכון יוזמת ההשקעות העתידיות (FII) נרגש להכריז על הנושא למהדורה השמינית הקרובה של כנס FII, המתוכנן להתקיים בתאריכים 29-31 באוקטובר 2024, במרכז הכנסים הבינלאומי היוקרתי על שם המלך עבד אל-עזיז (KAICC) בריאד, ערב הסעודית.

ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
משרד התיירות הסעודי ממלא כעת תפקיד משמעותי בפורום הבינלאומי להשקעות של בתי מלון (IHIF), ומציג הזדמנות ייחודית למשקיעים עולמיים לקחת חלק ולהיכנס לתוך נוף התיירות המשגשג של הממלכה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי Stevie® השנתיים ה-18 עבור מכירות ושירות לקוחות
הזוכים בפרסי Stevie® (The Stevie® Awards ) עבור מכירות ושירות לקוחות השנתיים ה-18, המוכרים כפרסי שירות הלקוחות ופרסי המכירות המובילים בעולם, נחשפו בשישי 12.4 בטקס חגיגי בלאס וגאס, נבאדה, ארה"ב, בהשתתפות יותר מ-400 מנהלים מרחבי העולם.

TokenEx ו-IXOPAY מתמזגים ויאפשרו לסוחרים לייעל את השימוש במספר תהליכי עיבוד תשלומים
פלטפורמת מיטוב התשלומים עבור מסחר גלובלי מספקת טוקניזציה רב-ערוצית, תזמון תשלומים וניהול מחזור חיים של כרטיסים

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה
הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI