דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים לראשונה בעולם הערבי, דובאי מארחת את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים
לראשונה בעולם הערבי, דובאי מארחת את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים
חיים נוי 08/12/22 |  צפיות: 288

לראשונה בעולם הערבי, דובאי מארחת את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים

בית החולים המתמחה לילדים אל ג'לילה הביא את המומחים המובילים בעולם לבריאות הנפש לדובאי בין התאריכים 6-9 בדצמברלאירוע ה -25 של הקונגרס העולמי IACAPAP

ד"ר עבדאללה אל-ח'יאט: לאירוח הקונגרס העולמי בדובאי תהיה השפעה חיובית ארוכת טווח על שינוי נוף בריאות הנפש באזור

ד"ר עמאר אלבנה: העובדה שהקונגרס מתקיים לראשונה באזור דובאי מדגישה את מאמצי איחוד האמירויות לקדם את בריאות הנפש של ילדים

ד"ר דניאל פונג: עלינו להדגיש את החשיבות של תמיכה בבריאותם הנפשית של בני הנוער, במיוחד כאשר אנו נכנסים לתקופה חדשה של תנודתיות וחוסר ודאות

הקונגרס העולמי הראשון של IACAPAP בעולם הערבי מספק פלטפורמה לקהילה העולמית לחקור את אתגרי בריאות הנפש של ילדים ומתבגרים ולהדגיש חידושים

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 8 בדצמבר 2022, Media OutReach Newswire:

בית החולים המיוחד לילדים אל ג'לילה (Al Jalila), בית החולים הייעודי הראשון והיחיד לילדים באיחוד האמירויות הערביות, מארח את האירוע ה-25 של הקונגרס העולמי של האגודה הבינלאומית לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר ומקצועות הברית (IACAPAP 2022) במרכז הסחר העולמי בדובאי השבוע.

הקונגרס, המתקיים אחת לשנתיים, מפגיש את הקהילה העולמית כדי לדון בנושאים חשובים ולקדם התקדמות גלובלית בתחום. בין התאריכים 5-9 בדצמבר, האירוע ה -25 של הקונגרס מארח תחת הנושא "בריאות הנפש של ילדים ומתבגרים: עיצוב העתיד". IACAPAP 2022 מיישר קו עם האסטרטגיה הלאומית של איחוד האמירויות הערביות לרווחה נפשית 2031, שמטרתה להפוך את המדינה למובילה עולמית באיכות חיים באמצעות מספר יעדים ויוזמות אסטרטגיות.

בשנת 2016 הפכה דובאי לעיר הערבית הראשונה שזכתה במכרז לארח את קונגרס בריאות הנפש הגדול בעולם לילדים ומתבגרים. הקונגרס העולמי הראשון של IACAPAP שיתקיים באזור ב-85 שנות קיומו, האירוע יספק פלטפורמה למדענים וקלינאים מרחבי העולם לדון במחקרים העדכניים ביותר, לחקור את אתגרי בריאות הנפש הנוכחיים של ילדים ומתבגרים ולהדגיש חידושים פורצי דרך לשיפור בריאות הנפש.

האירוע באזור כולל מפגשים מוסמכים על ידי CPD בהנחיית כמה מאנשי המקצוע המובילים בעולם, כולל פרופסור אנטוניו הרדן, ראש המחלקה לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר, אוניברסיטת סטנפורד; פרופ' בנט לבנטל, פרופסור לפסיכיאטריה של הילד והמתבגר; והנשיא לשעבר של IACAPAP, פרופ' ברונו פליסאר, ראש המעבדה לחקר בריאות הציבור ובריאות הנפש באוניברסיטתParis-Sud .

ד"ר עבדאללה אל-ח'יאט, מנכ"ל בית החולים המתמחה לילדים אל-ג'לילה, אמר: "ה-IACAPAP זכה לשבחים מכל רחבי העולם על מאמציו שלא יסולאו בפז לטפל בבעיות בריאות הנפש הרבות שהדור הצעיר מתמודד איתן. מבחינה אזורית, בית החולים לילדים אל-ג'לילה הוא חלוץ בשיפור בריאותם הנפשית של ילדים. שני הארגונים המארחים את הקונגרס העולמי השנה הם צעד משמעותי. אנו מקווים שלאירוח הקונגרס העולמי בדובאי תהיה השפעה חיובית ארוכת טווח על שינוי נוף בריאות הנפש באזור".

היום הראשון של האירוע שמור לסדנאות קדם-קונגרס, כאשר טקס הפתיחה הרשמי התקיים ב-6 בדצמבר. במשך חמישה ימים יארח הקונגרס 12 סדנאות, 15 הרצאות מרכזיות ויותר מ-250 שעות של סימפוזיון והרצאות. המפגשים, בהשתתפות יותר מ-300 מומחים ברחבי העולם, יעסקו במספר נושאים, כולל הפרעות חרדה, הפרעות בספקטרום האוטיסטי, מדיניות, מניעת הפרעות נפשיות ושיפור הרווחה וטכנולוגיות מתפתחות לשיפור הגישה לשירותי בריאות הנפש לילדים ולמתבגרים.

סוגיות בוערות, כגון חששות הורים בנוגע לאינטראקציות הורה-ילד והשפעות קוביד-19 על בריאות הנפש, יכוסו גם הן בתוכנית. אלפי נציגים מיותר מ-85 מדינות אמורים להשתתף במפגשים.

לדברי ד"ר עמאר אלבנה, נשיא האגודה לבריאות הנפש לילדים ומתבגרים של האמירויות וראש מרכז המצוינות לבריאות הנפש לילדים ומתבגרים בבית החולים המתמחה לילדים אל-ג'לילה, IACAPAP 2022מדגיש את מחויבותה של דובאי לבריאות הנפש החברתית, במיוחד זו של ילדים.

"כבית חולים מוביל לילדים באזור, Al Jalilaלילדים גאה בכך שמילא תפקיד מפתח בהבאת הקבוצה המכובדת של אנשי מקצוע מרחבי העולם לדובאי כדי לדון בבעיות בריאות הנפש", אמר. "ההתמקדות בבריאות הנפש מעולם לא הייתה חשובה יותר מכיוון שאחוז ניכר מאוכלוסיית העולם סובל מקשיים נפשיים, במיוחד הקבוצה הפגיעה ביותר, כולל ילדים. הקונגרס העולמי ידון בדרכים חדשניות לשיפור בריאותם הנפשית של ילדים. הוא יעסוק בנושאים קריטיים, כולל כיצד להגיב לעלייה בהפרעות נפשיות בהקשר של קוביד-19. העובדה שהקונגרס מתקיים לראשונה באזור בדובאי מדגישה את המאמצים של איחוד האמירויות לקדם את בריאות הנפש של ילדים".

בינתיים, ד"ר דניאל פונג, נשיא IACAPAP, הדגיש את היתרונות של הקונגרס, וציין כיצד הוא יאפשר נטוורקינג עם חברים מאיגודי IACAPAP ואנשי מקצוע בתעשייה ברחבי העולם. "דובאי היא העיר המאוכלסת ביותר באיחוד האמירויות. הנוער מהווה כמעט 30% מאוכלוסיית האזור. עלינו להדגיש את החשיבות של תמיכה בבריאות הנפשית של צעירי האזור, במיוחד כאשר אנו נכנסים לתקופה חדשה של תנודתיות, חוסר ודאות, מורכבות ועמימות".

אירוח האירוע בדובאי מסמן אבן דרך נוספת במאמצי האמירות להוביל את המודעות לבריאות הנפש באזור ולתמוך במאמציה להפוך למרכז תיירות בריאות מוביל.

איש קשר לתקשורת:

Sue Wong

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach Newswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ג'טקס לונדון מברכת את העולם
Jetex London מקדמת בברכה את העולם כאשר ה-FBO החדש ביותר של המותג פועל כעת באופן מלא

סלברייט ו-The Exodus Road ממשיכים להילחם בסחר בבני אדם בברזיל
Cellebrite DI Ltd. (נאסד"ק: CLBT), מובילה עולמית בפתרונות מודיעין דיגיטלי (DI) למגזר הציבורי והפרטי, ו-The Exodus Road, ארגון בינלאומי ללא מטרות רווח המתמחה בשיבוש סחר בבני אדם, הכריזו היום על ההשפעה של שיתוף הפעולה ביניהם בברזיל במהלך שנת 2022.

ריסקיפייד תדווח על התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 ביום חמישי 23 בפברואר
חברת Riskified Ltd. (NYSE: RSKD), מובילה בתחום הונאות מסחר אלקטרוני ובינת סיכונים, הודיעה היום כי תפרסם את התוצאות הכספיות לרבעון הרביעי ולשנה המלאה 2022 לפני פתיחת השוק ב-23 בפברואר 2023. באותו יום ההנהלה תארח שיחת ועידה ושידור אינטרנט בשעה 8:30 בבוקר ET)) כדי לדון בתוצאות העסקיות והפיננסיות של החברה.

יותר ממחצית המבקרים ב- teamLab Planets בטויוסו, טוקיו מגיעים כעת מעבר לים
החל מחודש מרץ, יצירות אמנות המציגות פריחת דובדבן ברחבי החלל יוצגו בעונת האביב בלבד

Elektros מתחילה במחקר היתכנות עבור פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון
Elektros הודיעה כי החלה בשיחות עם פרויקט כריית ליתיום בסיירה לאון, אפריקה

RevitaLash® Cosmetics רושמת עוד ניצחון גדול בתביעה נגד זייפנים
בית משפט פדרלי העניק ניצחון גדול נוסף לאתנה קוסמטיקס בע"מ - Athena Cosmetics, Inc (חברת האם של RevitaLash® Cosmetics) במאבקה נגד מוכרי מוצרים מזויפיםAMN Distribution, Inc. ומוישה ניומן.

מובילאיי חושפת את תוצאות הרבעון הרביעי והשנה כולה לשנת 2022 ואת העדכון העסקי
Mobileye Discloses Fourth-Quarter and Full-Year 2022 Results and Business Update

טויוטה טסושו, IIJ, NEC, ו-NTT Com חתמו על חוזה עם אוזבקטלקום לפרויקט פיתוח תשתיות טלקומוניקציה
תרומה למאמצי DX על ידי קידום תשתית המידע והתקשורת של אוזבקיסטן

EB5 Capital חוגגת גזירת סרט ב-Rivergate (JF28)
חברי צוות EB5 Capital, יחד למפתחים IDI Group Companies ו-PTM Partners בחגיגת טקס גזירת הסרט של Rivergate, הידוע גם בשם Viridium, פרויקט JF28 של EB5 Capital הממוקם בוודברידג', וירג'יניה. אירוע זה מהווה ציון דרך חשוב לפרויקט, השלב השני בבניה של קהילת דירות יוקרה הכוללת 720 יחידות להשכרה על פני 13.5 דונם.

מרכז הריצוף של דנטה גנומיקה בדובאי קיבל הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני למיליארד המטופלים הבאים
Dante Genomics, מובילה עולמית בתחום הגנומיקה והרפואה המדויקת, הודיעה כי המעבדה שלה בדובאי, המשמשת כמרכז עולמי לחצי הכדור המזרחי, קיבלה הסמכת מעבדה רפואית ISO 15189 כדי להביא ריצוף גנום שלם קליני לבתי חולים ורופאים במזרח התיכון, אסיה ואפריקה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI