דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Trucap Finance שבסיסה במומבאי תרכוש את EZ Capital, לשכת שירות בדובאי
Trucap Finance שבסיסה במומבאי תרכוש את EZ Capital, לשכת שירות בדובאי
חיים נוי 10/01/23 |  צפיות: 120

Trucap Finance שבסיסה במומבאי תרכוש את EZ Capital, לשכת שירות בדובאי

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 9 בינואר 2023, (ACCESSWIRE) :

חברת המימון החוץ-בנקאי (NBFC)Trucap Finance Ltd.שבסיסה במומבאי תרכוש בקרוב את עסקי ההלוואות הקמעונאיות שלEZ Capitalמניו דלהי לפי שווי צפוי בין 23 מיליון דולר ל-25 מיליון דולר. (כ- 200 מיליון רופיות הודיות).

EZ Capital, שבסיסה בצפון הודו, מספקת מימון בר השגה ומובטח כנגד שירותי נדל"ן לאוכלוסייה העירונית העצומה בחלקה בהודו. EZ Capitalנמצאת כיום בבעלות ויג'יי בהנדרי, סנה בהנדרי, אשיש בהנדרי ופררנה בהנדרי. החברה הוקמה במקור על ידי ויג'יי ואשיש בהנדרי, שניהם פועלים בדובאי. כיום היא פועלת ב-10 סניפים, עם יותר מ-120 עובדים בניו דלהי/NCR ובפנג'אב, הודו.

Trucap Finance היא חברת מימון חוץ בנקאית שבסיסה במומבאי, הנסחרת כיום בבורסת בומביי. יש לחברה יותר מ -70 סניפים והיא מספקת הלוואות זהב והלוואות עסקיות לצרכנים קמעונאיים. ל- Trucap Finance יש כיום יותר מ-58,000 לווים, מתוכם 13,000 נשים.

אטווד פורטר קולינס, מנהלת כספים ב-Trucap, הייתה בעבר שותפה בקרן השירותים הפיננסיים FrontPoint. אטווד הופיעה גם בספרו של מייקל לואיס ובעיבוד הקולנועי "The Big Short" לחיזוי מדויק של המשבר הפיננסי העולמי של 2008.

בהתייחסו להתפתחות האחרונה, דובר מטעם Trucap Finance מציין כי החברה מתכננת לפתוח נציגות בדובאי, אם תאושר על ידי הבנק המרכזי של הודו והבנק המרכזי של איחוד האמירויות הערביות. נציגות דובאי תתמקד בהודים שאינם תושבים ומתגוררים באיחוד האמירויות הערביות.

למידע נוסף:

Ashish Bhandari
EZ Capital
Info@ezcapital.in

מקור: EZ Capital.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מובילאיי מודיעה על השתתפות בכנסי משקיעים לרבעון השני של 2023
Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום שדן גלבס, סמנכ"ל תקשורת, מתכוון להשתתף באירועי המשקיעים הקרובים ברבעון השני של 2023.

Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z Smart Technologies, ממנה את גיא מרדוך למנכ"ל
A2Z Smart Technologies (נאסד"ק:AZ) (TSXV:AZ), יוצרת פתרונות טכנולוגיים חדשניים לטובת משימות מורכבות, הודיעה ​​היום כי גיא מורדוך מונה למנכ"ל Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z.

DragonflyDB מכריזה על גיוס הון חדש בסך 21 מיליון דולר וזמינות כללית
DragonflyDB Inc., החברה הניצבת מאחורי Dragonfly, בסיס הנתונים בזיכרון בעל הביצועים ויכולת ההתאמה לגודל הטובים ביותר עבור סביבות ענן, הכריזה על שני סבבי גיוס חדשים בסכום כולל של 21,000,000 דולר.

לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקיד מנכ"ל סטארבקס
סטארבקס ‏Starbucks (נאסד"ק: SBUX) הכריזה היום כי לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקידו כמנכ"ל והצטרף לדירקטוריון החברה. נארסימהאן מונה למנכ"ל הנכנס ב-1 בספטמבר, 2022 והחליף את מייסד החברה, הווארד שולץ.

סלברייט מכריזה על יכולות פתרון משופרות לחקירות דיגיטליות
Cellebrite DI Ltd., ספקית גלובלית מובילה של פתרונות בינה דיגיטלית (DI), הודיעה היום על ההשקה העולמית של Pathfinder X, חבילה מוגבהת של יכולות מבוססות בינה מלאכותית (AI) למגוון רחב של נתונים דיגיטליים ממקורות שונים שנועדו לספק יכולות קישוריות משופרות ותובנות חשובות לסוכנויות וצוותים העובדים באמצעות חקירות מורכבות.

מסורת פוגשת חדשנות - תעודה דיגיטלית למוצרים איטלקיים אותנטיים
מוצרים "איטלקיים" מזויפים הם דאגה גוברת, כאשר השוק מוערך בשווי של יותר מ-100 מיליארד אירו ברחבי העולם. למרות המעמד והתקנות המוגנים, אפילו מוצרים איטלקיים איקוניים כמו פרמיג'יאנו רג'יאנו אינם חסינים מפני זיופים, כאשר השוק המזויף שווה 2 מיליארד דולר, קרוב למכירות של פרמיג'יאנו אותנטי ב-2.7 מיליארד דולר.

Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI
פלטפורמת Decision Intelligence, מערכת הבינה הרבודה המדורגת במקום הראשון, מוסיפה אינטגרציה עמוקה של OpenAI לגרסת 2023

דו"ח מצב חוויית הלקוח של CSG לשנת 2023 חושף מגמות באסטרטגיית חוויית לקוח מן המעלה הראשונה
דו"ח שנתי הכולל נתונים שנאספו מתוך למעלה מ-12 מיליארד אינטראקציות במסגרת מסע הלקוח מספק תובנות מעשיות לניווט במסע הדיגיטלי לעבר חוויית לקוח יוצאת דופן

התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ
התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד– RAD

רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO) הנובעות מטענות כי ZTO Express עשויה לפרסם מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI