דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים תערוכת חאג' אקספו 2023 יוצאת לדרך, תחת חסותו של מושל מכה
תערוכת חאג' אקספו 2023 יוצאת לדרך, תחת חסותו של מושל מכה
חיים נוי 12/01/23 |  צפיות: 292

תערוכת חאג' אקספו 2023 יוצאת לדרך, תחת חסותו של מושל מכה

שר החאג' והעומרה: ערב הסעודית רתמה את הטכנולוגיה המודרנית כדי לשרת טוב יותר את עולי הרגל

ריאד, ערב הסעודית, 11 בינואר 2023, (BUSINESS WIRE):

הנסיך ח'אלד אל-פייסל, יועצו של האפוטרופוס על שני המסגדים הקדושים ומושל אזור מכה, והנסיך פייסל בן סלמאן בן עבד אל-עזיז אל-סעוד, מושל מחוז מדינה, חנכו את הכנס והתערוכה של חאג' ועומרה 'חאג' אקספו' ב-2023. האירוע השני של חאג' אקספו (Hajj Expo), שהתקיים בג'דה, כלל 81 דוברים מהמגזר הציבורי והפרטי, וכן משלחות רמות דרג של שרים לענייני דתות, ראשי נציגויות חאג' ורשויות נבחרות מ-57+ מדינות.

שר החאג' והעומרה, ד"ר תאופיק בן פוזאן אל-רביע, בירך את האורחים הנכבדים וציין כי העדיפות העליונה של ערב הסעודית היא להבטיח שעולי הרגל יוכלו לערוך חאג' ועומרה בבטחה ובבטחה על ידי שיפור היכולות הדיגיטליות של השירותים. "זוהי מחויבות היסטורית וכבוד להתגאות בו עבור ממשלת שני המסגדים הקדושים", אמר.

אל-רביע שב והדגיש את להיטותו של המשרד להעשיר את חוויית החאג' והעומרה באמצעות פיתוח שירותים ופתרונות והכנסת תקנות ונהלים משופרים. הוא שיבח את מחויבותן של הרשויות הרלוונטיות ואת החתימה המוקדמת על הסכמי החאג' כ"עדות ללהיטות הבלתי פוסקת לספק שירותים טובים יותר לעולי הרגל ולמבצעי העומרה".

באירוע היו עדים למספר הסכמים ומזכרי הבנות בין גופים מרכזיים, ובראשם הרשות הכללית ל- Awqaf (GAA), הרשות הכללית לאמנות ותערוכות סעודיות (SCEGA), האקדמיה העולמית לשפה הערבית ע"ש המלך סלמאן (KSAA), ארגון התקנים, המטרולוגיה והאיכות הסעודי (SASO) וועדת המודעות לתקשורת ובנקאות עבור בנקים סעודיים. כמו כן נחתמו למעלה מ-57 הסכמי שירות לחאג', בנוגע למספרי עולי הרגל בחאג', תוכניות ייעודיות להגעת עולי רגל, דרישות בריאות והנחיות פרוצדורליות.

חאג' אקספו דן בדרכים לשפר את איכות שירותי החאג' ב-10 מפגשי נאומים מרכזיים, 13 פאנלים ו'שיחות חאג'', כמו גם 36 סדנאות ואירועים ופעילויות אחרות: התערוכה האסלאמית, אזור אתגר החאג' והעומרה ואזור הסטארט-אפים.

חאג' אקספו שואף לבנות מערכת אקולוגית משולבת ובת קיימא של שירותים ופתרונות כדי לשפר את חוויית עולי הרגל, לצפות כיוונים עתידיים וליצור הזדמנויות לשיתופי פעולה נוספים, הסכמים ויוזמות מקומיות ובינלאומיות, תוך הצגת מאמציה של ערב הסעודית לשפר את הפיתוח בר-הקיימא של שירותי צליינים.

*מקור: AETOSWire

תמונות/גלריית מולטימדיה זמינה: https://www.businesswire.com/news/home/53199476/en

למידע נוסף:

Hussein Nasrallah
[email protected]

מקור: Ministry of Hajj and Umrah

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
התראת מועד סופי למשקיעי BLUE: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
התראת מועד סופי למשקיעי BLUE: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני המועד החשוב של 28 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

התראת מועד לתביעה נגד LUNA: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים של Luna Innovations Incorporated לקבל ייעוץ
התראת מועד לתביעה נגד LUNA: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים של Luna Innovations Incorporated לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה – LUNA

Nyxoah מודיעה על תמחור ההנפקה
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על תמחור הנפקה לציבור בחיתום בארה"ב, הכוללת מניות שנמכרו בהנפקה פרטית למשקיעים כשירים או מוסדיים מסוימים מחוץ לארה"ב, כולל בתוך האיחוד האירופי, של 5,374,755 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה של 9.25 דולר (8.54 אירו) למניה, לפני הנחות חיתום ועמלות.

דאק קריק טכנולוגיות חוגגת עם אלופות החדשנות expert.ai ו-Cognizant ב- Hatch-a-Thonשל Formation '24
מבין 40 נרשמות, המועמדות הסופיות בתחום שותפות הפתרונות expert.ai, Glia ו-Milliman, והמועמדות הסופיות מבין חברות האינטגרציה Cognizant, Coforge ו-Capgemini הציגו את הפתרונות החדשניים שלהן שמטרתם לפשט את תעשיית הביטוח

Mary Kay מעניקה מענקים לחמישה מדענים צעירים שאפתנים ביריד המדע וההנדסה הבינלאומי Regeneron
מרי קיי Mary Kay Inc., מעודדת תאגידית התומכת בחינוך STEM ונוער שרודפים אחרי חלומותיהם, העניקה לאחרונה שלושה מענקים לחמישה מדענים בולטים בבתי ספר תיכוניים, שנבחרו מתוך כמעט 2,000 משתתפים המייצגים כמעט 70 מדינות, עם מענקים ביריד המדע וההנדסה הבינלאומי של רגנרון (ISEF) בלוס אנג'לס.

MING משיקה את 37.09 Bluefin, שעון צלילה חדש לעומק של עד 600 מטר עם חוגת ספיר בעלת מנגנון פנימי
Horologer MING השיקה את 37.09 Bluefin החדש, המציג לראווה את שפת העיצוב מהדור השלישי של החברה. זהו השעון הראשון של החברה עם חוגת תזמון מאורת המיוצרת מספיר ומסתובבת באופן חד כיווני ומחליפה את טבלת הצלילה הקונבנציונלית.

Nyxoah מודיעה על תמחור ההנפקה
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על תמחור הנפקה לציבור בחיתום בארה"ב, הכוללת מניות שנמכרו בהנפקה פרטית למשקיעים כשירים או מוסדיים מסוימים מחוץ לארה"ב, כולל בתוך האיחוד האירופי, של 5,374,755 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה של 9.25 דולר (8.54 אירו) למניה, לפני הנחות חיתום ועמלות.

מושל אינדיאנה אריק הולקומב מעלה את אינדיאנה לבמה העולמית בפסגה הכלכלית העולמית
הנגיד, IEDC מקדמים בברכה מנהיגים תעשייתיים, ממשלתיים ואקדמיים מהשוק העולמי כדי להתמודד עם הנושאים הדחופים ביותר ברחבי העולם

Formation '24 - הוועידה הטכנולוגית היוקרתית למובילי תעשיית הביטוח – יוצאת לדרך בדאלאס
מפגש השיא של החדשנים הגלובליים בתחום הביטוח והטכנולוגיה מתכנס בדאלאס, טקסס

AI-Media תציג פתרונות הצגת כתוביות חדשניים ב-Broadcast Asia Expo 2024
AI-Media, המובילה העולמית בפתרונות ליצירת כתוביות המבוססים על בינה מלאכותית, מכריזה על השתתפותה בתערוכת Broadcast Asia Expo 2024, שתערך בין ה-29 ל-31 במאי במתחם Singapore Expo. בדוכן של AI-Media, ביתן #5L3-3, היא תחשוף את ההתקדמות האחרונה שלה בטכנולוגיית הצגת כתוביות במהלך שידור, שנועדה לחולל מהפכה בתעשייה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI