דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Zenas BioPharma מודיעה על מינון ראשון של מטופל במחקר קליני שלב 3 של Obexelimab לטיפול במחלה הקשורה לאימונוגלובולין G4 (IgG4-RD)
Zenas BioPharma מודיעה על מינון ראשון של מטופל במחקר קליני שלב 3 של Obexelimab לטיפול במחלה הקשורה לאימונוגלובולין G4 (IgG4-RD)
חיים נוי 12/01/23 |  צפיות: 99

Zenas BioPharma מודיעה על מינון ראשון של מטופל במחקר קליני שלב 3 של Obexelimab לטיפול במחלה הקשורה לאימונוגלובולין G4 (IgG4-RD)

מחקר שלב 3 INDIGO העולמי יעריך את היעילות והבטיחות של obexelimab בחולים עם IgG4-RD, מחלה פיברו-דלקתית כרונית ורצינית המשפיעה בדרך כלל על איברים רבים

IgG4-RD הוא הראשון מבין מספר אינדיקציות פוטנציאליות למחלה שיש לנקוט עבור obexelimab בהתחשב בעיכוב הייחודי של תאי B שאינם מתרוקנים.

וולטהאם, מסצ'וסטס, 11 בינואר 2023, (GLOBE NEWSWIRE) :

Zenas BioPharma, חברת ביו-פרמצבטיקה גלובלית המחויבת להפוך למובילה בפיתוח ומסחור של טיפולים מבוססי מערכת החיסון, הודיעה היום כי החולה הראשון קיבל מינון במחקר הרישום שלב 3 של INDIGO של obexelimab. מחקר INDIGO יעריך את היעילות הקלינית והבטיחות של טיפול obexelimab במניעת התלקחות הקשורה למחלה IgG4 (IgG4-RD). Obexelimab הוא נוגדן דו-כיווני בעל זיקה גבוהה המעכב שושלות של תאי B על ידי קשירה בו זמנית ל-CD19 ול-FcƳRIIB, ובכך מפחית את פעילות תאי B בחולים עם מחלות אוטואימוניות הקשורות לנוגדנים עצמיים, כגון IgG4-RD.

" IgG4-RDהוא מצב פיברו-דלקתי כרוני וחמור שיכול להשפיע כמעט על כל מערכת איברים ויכולה להיות לו השפעה עמוקה על חולים רבים, מה שמוביל לנזק חמור לאיברים או למוות", אמר ד"ר הואה מו, מנכ"ל Zenas. "אין כיום טיפולים מאושרים לחולים החיים עם IgG4-RD. בהתבסס על הנתונים המבטיחים ממחקר שלב 2 של obexelimab בחולי IgG4-RD, אנו נרגשים להמשיך להעריך את הפוטנציאל של obexelimab במחקר INDIGO".

אודות INDIGO Study

מחקר INDIGO הוא מחקר גלובלי רב-מרכזי, אקראי, כפול סמיות ומבוקר פלצבו, בהשתתפות עד 200 מבוגרים עם תסמינים פעילים של IgG4-RD(כלומר, התלקחות) הדורשים טיפול בסטרואידים. המטופלים ישובצו באקראי ביחס של 1:1 כדי לקבל אובקסלימאב או פלצבו, שיינתנו כזריקות תת עוריות.

נקודת הקצה העיקרית של INDIGO היא הזמן להתלקחות הראשונה של IgG4-RD (המוגדרת כהופעה חוזרת של תסמינים קודמים או הופעה של תסמינים חדשים של IgG4-RD) הדורשת התחלת טיפול הצלה מאקראיות לשבוע 52. הבטיחות תוערך לאורך כל תקופת המחקר.

מידע נוסף על מחקר INDIGO (NCT05662241) זמין בכתובת clinicaltrials.gov.

אודות Obexelimab

Obexelimab הוא נוגדן דו-פונקציונלי חדשני שלב 3, עם פוטנציאל ראשון מסוגו המעכב שושלות תאי B המבטאות CD19. קישור בו-זמני ל-CD19 ול-FcƳRIIB על-ידי obexelimab מחקה קומפלקס אנטיגן-נוגדנים טבעי ומווסת את פעילות תאי B. במספר מחקרים קליניים בשלב מוקדם, 198 נבדקים טופלו באובקסלימאב. במחקרים קליניים אלה, המולקולה הדגימה עיכוב יעיל של תפקוד תאי B מבלי לרוקן את התאים ויצרה אפקט טיפול מעודד בחולים עם מחלות אוטואימוניות מרובות. זנאס רכשה את הזכויות העולמיות הבלעדיות ל-obexelimab מחברת Xencor, Inc.

IgG4-RD היא מחלה פיברו-דלקתית כרונית וחמורה הפוגעת בדרך כלל באיברים רבים (למשל, לבלב, כבד, כליות, צינור מרה, בלוטות הרוק והדמעות). כ-20,000 אנשים מאובחנים עם IgG4-RDבארה"ב, עם שיעורי שכיחות דומים באזורים גיאוגרפיים שונים. לחולים רבים יש מידה מסוימת של נזק בלתי הפיך לאיברים בזמן האבחון. למרות שכמעט כל החולים מגיבים בתחילה לטיפול בגלוקוקורטיקואיד (GC), רוב המטופלים יחוו התלקחות תוך מספר חודשים מהפסקת הטיפול, ויחייבו טיפול הצלה. טיפול GC כרוני קשור גם לרעילות בחולים רבים.


אודות Zenas BioPharma

Zenas BioPharma היא חברת ביופארמה חוצת גבולות שמחויבת להפוך למובילה גלובלית בפיתוח והאספקה של ריפויים מבוססי חיסונים לחולים בכל העולם. עם פיתוח קליני ותפעולי ברחבי העולם, Zenas מקדמת פורטפוליו גלובלי עמוק ומאוזן של טיפולים אוטואימוניים פוטנציאליים ראשונים והטובים מסוגם באזורים של צורך רפואי גבוה שטרם קיבל מענה, תוך עמידה בדרישות הערך של סביבת הבריאות הגלובלית הדינמית. Zenas מקדמת במהירות תחום פיתוח עמוק של תרופות חדשניות שממשיכים לגדול באמצעות אסטרטגיית הפיתוח העסקי המוצלחת שלנו. צוות ההנהלה המנוסה ורשת השותפים העסקיים שלנו מניעים מצוינות תפעולית כדי לספק טיפולים פוטנציאליים משני מצב כדי לשפר את החיים של אנשים שמתמודדים עם מחלות אוטואימוניות ונדירות. למידע נוסף על Zenas BioPharma, בקרו בבקשה באתר www.zenasbio.com ותעקבו אחרינו בטוויטר ב- @ZenasBioPharmaובלינקדאין.

ליצירת קשר - משקיעים וקשרי מדיה:

Joe Farmer, President & COO
Zenas BioPharma
IR@zenasbio.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GLOBE NEWSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מובילאיי מודיעה על השתתפות בכנסי משקיעים לרבעון השני של 2023
Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום שדן גלבס, סמנכ"ל תקשורת, מתכוון להשתתף באירועי המשקיעים הקרובים ברבעון השני של 2023.

Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z Smart Technologies, ממנה את גיא מרדוך למנכ"ל
A2Z Smart Technologies (נאסד"ק:AZ) (TSXV:AZ), יוצרת פתרונות טכנולוגיים חדשניים לטובת משימות מורכבות, הודיעה ​​היום כי גיא מורדוך מונה למנכ"ל Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z.

DragonflyDB מכריזה על גיוס הון חדש בסך 21 מיליון דולר וזמינות כללית
DragonflyDB Inc., החברה הניצבת מאחורי Dragonfly, בסיס הנתונים בזיכרון בעל הביצועים ויכולת ההתאמה לגודל הטובים ביותר עבור סביבות ענן, הכריזה על שני סבבי גיוס חדשים בסכום כולל של 21,000,000 דולר.

לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקיד מנכ"ל סטארבקס
סטארבקס ‏Starbucks (נאסד"ק: SBUX) הכריזה היום כי לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקידו כמנכ"ל והצטרף לדירקטוריון החברה. נארסימהאן מונה למנכ"ל הנכנס ב-1 בספטמבר, 2022 והחליף את מייסד החברה, הווארד שולץ.

סלברייט מכריזה על יכולות פתרון משופרות לחקירות דיגיטליות
Cellebrite DI Ltd., ספקית גלובלית מובילה של פתרונות בינה דיגיטלית (DI), הודיעה היום על ההשקה העולמית של Pathfinder X, חבילה מוגבהת של יכולות מבוססות בינה מלאכותית (AI) למגוון רחב של נתונים דיגיטליים ממקורות שונים שנועדו לספק יכולות קישוריות משופרות ותובנות חשובות לסוכנויות וצוותים העובדים באמצעות חקירות מורכבות.

מסורת פוגשת חדשנות - תעודה דיגיטלית למוצרים איטלקיים אותנטיים
מוצרים "איטלקיים" מזויפים הם דאגה גוברת, כאשר השוק מוערך בשווי של יותר מ-100 מיליארד אירו ברחבי העולם. למרות המעמד והתקנות המוגנים, אפילו מוצרים איטלקיים איקוניים כמו פרמיג'יאנו רג'יאנו אינם חסינים מפני זיופים, כאשר השוק המזויף שווה 2 מיליארד דולר, קרוב למכירות של פרמיג'יאנו אותנטי ב-2.7 מיליארד דולר.

Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI
פלטפורמת Decision Intelligence, מערכת הבינה הרבודה המדורגת במקום הראשון, מוסיפה אינטגרציה עמוקה של OpenAI לגרסת 2023

דו"ח מצב חוויית הלקוח של CSG לשנת 2023 חושף מגמות באסטרטגיית חוויית לקוח מן המעלה הראשונה
דו"ח שנתי הכולל נתונים שנאספו מתוך למעלה מ-12 מיליארד אינטראקציות במסגרת מסע הלקוח מספק תובנות מעשיות לניווט במסע הדיגיטלי לעבר חוויית לקוח יוצאת דופן

התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ
התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד– RAD

רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO) הנובעות מטענות כי ZTO Express עשויה לפרסם מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI