דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Acuity Knowledge Partners עוברת את רף 5,500 העובדים, בעת שהביקוש לפתרונות מותאמים אישית של מחקר וניתוח ממשיך
Acuity Knowledge Partners עוברת את רף 5,500 העובדים, בעת שהביקוש לפתרונות מותאמים אישית של מחקר וניתוח ממשיך
חיים נוי 18/03/23 |  צפיות: 105

Acuity Knowledge Partners עוברת את רף 5,500 העובדים, בעת שהביקוש לפתרונות מותאמים אישית של מחקר וניתוח ממשיך

לונדון, 16 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

Acuity Knowledge Partners (Acuity), ספקית מובילה של פתרונות מותאמים אישית של מחקר, ניתוח, איוש וטכנולוגיה עבור מגזר השירותים הפיננסיים, גאה להכריז על ההצלחה שנחלה במהלך השנה האחרונה בהוספת לקוחות חדשים לרוחב שוקי מפתח ובהרחבת קשרי הגומלין הקיימים שלה, לצד השלמתה של עסקת הרכש הראשונה של החברה.

עם נוכחות בארצות הברית, בריטניה, קוסטה ריקה, סרי לנקה, הודו, סין ואיחוד האמירויות, Acuity תומכת כעת ביותר מ-500 לקוחות לרוחב מגזר השירותים הפיננסיים, כולל בנקאות, ניהול נכסים, קרנות השקעה פרטיות והון סיכון, קרנות גידור, תאגידים וחברות ייעוץ.

צמיחתה של Acuity זכתה לתנופה נוספת בזכות הרכישה שהשלימה בספטמבר 2022 של Cians Analytics, ספקית של שירותי מחקר איכותיים ותמיכה אנליטית עבור מוסדות פיננסיים. הרכישה מאפשרת ל-Acuity לספק תמיכה משופרת במיקור חוץ של תהליכי ידע ובייעול הפעילויות של חברות פיננסיות ברחבי העולם. תהליך הצמיחה של Acuity נתמך על ידי Permira, חברת השקעה פרטית גלובלית מובילה, אשר רכשה את רוב המניות של Acuity בינואר 2023.

"אנחנו גאים מאוד בהצלחה ובתוצאות שהשגנו עבור הלקוחות שלנו בשנת 2022. אנחנו נכנסים לשנת 2023 עם ביטחון מלא בנוגע להמשך הצמיחה והעמקת הקשרים עם בסיס הלקוחות הגלובלי שלנו", אומר רוברט קינג, מנהל כללי, Acuity Knowledge Partners. "אנחנו עדים גם לשימור לקוחות משמעותי ביותר, שמהווה עדות חיה לאיכות השירות של Acuity. התחלנו את שנת 2023 ברגל ימין ואנחנו שמחים על פתיחתו של מרכז שירות חדש בפונה, הודו".

כיום מעסיקה Acuity יותר מ-5,500 חברי צוות מיומנים במיוחד, לרוחב רשת המשרדים הגלובלית שלה. החברה אף חיזקה את מחויבותה לפעילות בסרי לנקה ומתכננת להרחיב את מצבת כוח האדם שלה במדינה עד ל-1,000 מועסקים במהלך השנים הקרובות.

הצלחתה של Acuity במשיכת כישרונות נובעת מן ההכרה ביכולות הטכנולוגיות שלה ובעבודה המעולה שהיא מבצעת לטובת לקוחותיה. במרץ 2022, Acuity דורגה במקום החמישי מתוך 50 חברות הטכנולוגיה הטובות ביותר בבעלות פרטית בבריטניה, במסגרת פרסי Megabuyte50.

בשנת 2022, החברה אף זכתה בפרסים הבאים:

*ספקית פתרונות תאימות AML הטובה ביותר מטעם Waters Technology, במסגרת פרסי Waters Rankings 2022.

*פרס ה-Best ESG Due Diligence בקטגוריית הייעוץ של פרסי Real Deals ESG בחודש נובמבר 2022. פרסי Real Deals מוענקים לאות הוקרה לעסקים שמובילים לשינוי חיובי דרך מדיניות ESG בקרב חברות השקעה פרטית.

*אחת מ-100 החברות הטובות ביותר עבור נשים בהודו, מטעם ה-Most Inclusive Companies Index India (מדד הודו לחברות המכלילות ביותר).

"ככל שאנו ממשיכים להשקיע בטכנולוגיה ובעובדים שלנו, כך גדל הביקוש לשירותים היעילים ובעלי הערך שלנו ברחבי העולם", אומר דמיאן ברלי, מנהל שיווק ומכירות ראשי ב-Acuity. "צמיחת בסיס הלקוחות שלנו מונעת על ידי הנחישות והשאיפה שלנו לשרת אותם תוך הפגנת מצוינות. אנחנו גאים בעובדה שכחלק מן השינוי המתמשך שאנו עוברים רכשנו ארגון חדש והגדלנו את היכולות שאנו מציעים לקהילת השירותים הפיננסיים".

אבדש דיקסיט, מנהל משאבי האנוש הראשי של Acuity, מוסיף כי "כעסק גלובלי ממוקד אנשים, ברור לנו שאספקת שירותים איכותיים לרשימת הלקוחות ההולכת וגדלה שלנו תלויה בכך שכל אדם ירגיש מוערך ושייך. אנו מחויבים להמשך הבנייה של מקום עבודה מגוון, שוויוני ומכליל, שבו עובדים בוטחים במנהיגים שלהם וגאים בעבודה שהם מבצעים. אנחנו מתכוונים להמשיך ולהעלות את הרף במטרה לטפח תרבות חיובית דרך מדיניות ויוזמות אסטרטגיות של החברה".

אודות Acuity Knowledge Partners

Acuity Knowledge Partners היא ספקית מובילה של שירותי מחקר, ניתוח וייעוץ בתחום המודיעין העסקי למגזר השירותים הפיננסיים. רשת האנליסטים ומומחי התעשייה שלה, המשולבת בנתונים ובטכנולוגיות מתקדמים, תומכת ביותר מ-520 מוסדות פיננסיים וחברות ייעוץ ברחבי העולם, במטרה לסייע להן לפעול ביעילות רבה יותר ולמצות את יכולות ההון האנושי שברשותן, תוך הגדלת ההכנסה ושינוי הפעילות. החברה מתמחה בבנקאות השקעות, מחקר השקעות, פרייבט אקוויטי וייעוץ וכן הלוואות מסחריות. משרדיה הראשיים של Acuity נמצאים בלונדון והיא מנהלת את פעילותה מתוך תשעה אתרים ברחבי העולם. החברה נוסדה בשנת 2019 כעסק נפרד של Moody’s Corporation, דרך רכישתה על ידי Equistone Partners.

למידע נוסף, בקרו בכתובת https://www.acuitykp.com/about-us/
לאפשרויות קריירה ב-Acuity, בקרו בכתובת https://www.acuitykp.com/careers/

אנשי קשר

Stuti Das
Global Head of Communications and PR
Acuity Knowledge Partners

stuti.das@acuitykp.com

מקור: Acuity Knowledge Partners

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים



 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
מובילאיי מודיעה על השתתפות בכנסי משקיעים לרבעון השני של 2023
Mobileye Global Inc מובילאיי (נאסד"ק: MBLY) ("Mobileye") הודיעה היום שדן גלבס, סמנכ"ל תקשורת, מתכוון להשתתף באירועי המשקיעים הקרובים ברבעון השני של 2023.

Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z Smart Technologies, ממנה את גיא מרדוך למנכ"ל
A2Z Smart Technologies (נאסד"ק:AZ) (TSXV:AZ), יוצרת פתרונות טכנולוגיים חדשניים לטובת משימות מורכבות, הודיעה ​​היום כי גיא מורדוך מונה למנכ"ל Cust2Mate Ltd, חברת הבת של A2Z.

DragonflyDB מכריזה על גיוס הון חדש בסך 21 מיליון דולר וזמינות כללית
DragonflyDB Inc., החברה הניצבת מאחורי Dragonfly, בסיס הנתונים בזיכרון בעל הביצועים ויכולת ההתאמה לגודל הטובים ביותר עבור סביבות ענן, הכריזה על שני סבבי גיוס חדשים בסכום כולל של 21,000,000 דולר.

לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקיד מנכ"ל סטארבקס
סטארבקס ‏Starbucks (נאסד"ק: SBUX) הכריזה היום כי לקסמן נארסימהאן נכנס לתפקידו כמנכ"ל והצטרף לדירקטוריון החברה. נארסימהאן מונה למנכ"ל הנכנס ב-1 בספטמבר, 2022 והחליף את מייסד החברה, הווארד שולץ.

סלברייט מכריזה על יכולות פתרון משופרות לחקירות דיגיטליות
Cellebrite DI Ltd., ספקית גלובלית מובילה של פתרונות בינה דיגיטלית (DI), הודיעה היום על ההשקה העולמית של Pathfinder X, חבילה מוגבהת של יכולות מבוססות בינה מלאכותית (AI) למגוון רחב של נתונים דיגיטליים ממקורות שונים שנועדו לספק יכולות קישוריות משופרות ותובנות חשובות לסוכנויות וצוותים העובדים באמצעות חקירות מורכבות.

מסורת פוגשת חדשנות - תעודה דיגיטלית למוצרים איטלקיים אותנטיים
מוצרים "איטלקיים" מזויפים הם דאגה גוברת, כאשר השוק מוערך בשווי של יותר מ-100 מיליארד אירו ברחבי העולם. למרות המעמד והתקנות המוגנים, אפילו מוצרים איטלקיים איקוניים כמו פרמיג'יאנו רג'יאנו אינם חסינים מפני זיופים, כאשר השוק המזויף שווה 2 מיליארד דולר, קרוב למכירות של פרמיג'יאנו אותנטי ב-2.7 מיליארד דולר.

Pyramid Analytics מרחיבה את Decision Intelligence המבוססת על בינה עסקית עם אינטגרציה חדשה של OpenAI
פלטפורמת Decision Intelligence, מערכת הבינה הרבודה המדורגת במקום הראשון, מוסיפה אינטגרציה עמוקה של OpenAI לגרסת 2023

דו"ח מצב חוויית הלקוח של CSG לשנת 2023 חושף מגמות באסטרטגיית חוויית לקוח מן המעלה הראשונה
דו"ח שנתי הכולל נתונים שנאספו מתוך למעלה מ-12 מיליארד אינטראקציות במסגרת מסע הלקוח מספק תובנות מעשיות לניווט במסע הדיגיטלי לעבר חוויית לקוח יוצאת דופן

התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ
התראה למשקיעים: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את המשקיעים ב- Rite Aid Corporation להשיג ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהחלה על ידי המשרד– RAD

רוזן, עורכי דין למשפט לאומי, מעודד את המשקיעים ב- ZTO Express (Cayman) Inc. לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ZTO
משרד רוזן עורכי דין, משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של ZTO Express (Cayman) Inc. (NYSE: ZTO) הנובעות מטענות כי ZTO Express עשויה לפרסם מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI