דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מרי קיי מדגישה את החשיבות של מנהיגות נשים ומעורבות המגזר הפרטי בשימור, בוועידת הפסגה העולמית באוקיינוס 2023 בהנחיית האקונומיסט אימפקט
מרי קיי מדגישה את החשיבות של מנהיגות נשים ומעורבות המגזר הפרטי בשימור, בוועידת הפסגה העולמית באוקיינוס 2023 בהנחיית האקונומיסט אימפקט
חיים נוי 23/03/23 |  צפיות: 127

מרי קיי מדגישה את החשיבות של מנהיגות נשים ומעורבות המגזר הפרטי בשימור, בוועידת הפסגה העולמית באוקיינוס 2023 בהנחיית האקונומיסט אימפקט

דאלאס, 22 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

Mary Kay Inc, תומכת עולמית בקיימות תאגידית וחתומה על עקרונות האוקיינוס בר-קיימא במסגרת Global Compact של האו"ם, ממשיכה למלא תפקיד חשוב בשימור האוקיינוסים. בפברואר, מותג היופי השיק פלטפורמה פורצת דרך וידידותית למשתמש המציעה הדרכה חשובה, כלים תומכים בהחלטות וידע מעשי לעוסקים בתחום הימי. בעקבות ההכרזה, מרי קיי השתתפה לאחרונה בוועידת הפסגה העולמית העשירית באוקיינוס ובאקספו 2023 בליסבון, פורטוגל, שאורגנה על ידי האקונומיסט אימפקט (Economist Impact).

פסגת האוקיינוסים העולמית היא אירוע גלובלי שנתי המפגיש את החתך הרחב ביותר של קהילת האוקיינוסים, מעסקים ופיננסים ועד ממשלות, קובעי מדיניות לאומיים ובינלאומיים, חברה אזרחית ואקדמיה. יותר מ-1,500 משתתפים מיותר מ-100 מדינות השתתפו בפסגה בת שלושת הימים, שבה 188 דוברים התייחסו לכמה מהאתגרים הדחופים ביותר העומדים בפני האוקיינוס, כגון שינויי אקלים, אובדן המגוון הביולוגי וזיהום.

המנהלת הכללית של מרי קיי פורטוגל, סנדרה סילבה, הייתה אחת מהמשתתפות המכובדות בפאנל בדיון "הצבת שיקום שוניות אלמוגים בלב פעולת שימור האוקיינוס", שם הצטרפה לדוברים בולטים אחרים, כולל יבנקס בטיסטה מהקרן העולמית לשוניות אלמוגים (האו"ם), טום מור מאוניברסיטת המלך עבדאללה למדע וטכנולוגיה (ערב הסעודית), ודבורה ברוסנן ממשרד דבורה ברוסנן ושות'.

סילבה הדגישה את החשיבות של שימור האוקיינוסים, וציינה, "האוקיינוס הוא קריטי לפרנסתם של מיליארדי אנשים, ולכולנו יש תפקיד בשימור האוקיינוס ובכלכלה בת קיימא של האוקיינוסים. Mary Kay תומכת בהעצמת נשים בכל היבטי החיים והעסקים, כולל בריאות כוכב הלכת שלנו".

מרטין קוהרינג, ראש יוזמת האוקיינוסים העולמית של אקונומיסט אימפקט, אמר כי "שמירה על מומנטום בפעולה ימית, כולל באמצעות הפסגה והפרסומים שלנו, היא חיונית. השנה, הפסגה הניעה התקדמות בכך שהציגה מפגשים חוצי תעשיות כדי למנף סינרגיות ולעודד מעורבות בין-מגזרית. השתתפותה של מרי קיי בפסגת האוקיינוסים העולמית ובאקספו 2023 ממחישה את מחויבותה המתמשכת לשימור האוקיינוסים ואת מסירותה ליצירת עתיד בר-קיימא לכולם".

יוזמת האוקיינוסים העולמית הופכת את המומנטום והמוקד של פסגת האוקיינוס העולמית לתוכנית לאורך כל השנה באוקיינוס המפעילה את מלוא היכולות של Economist Impact, ומשלבת את כושר ההמצאה של צוות חשיבה עם היצירתיות של מותג מדיה כדי למשוך קהל בעל השפעה עולמית. יוזמת האוקיינוסים העולמית מבקשת להאיר, להניע ולטפח שיתוף פעולה טוב יותר בין עסקים, קובעי מדיניות, משקיעים, מדענים וארגונים לא ממשלתיים כדי לחפש פתרונות לאתגרים ולהזדמנויות הדחופים ביותר באוקיינוס.

מרי קיי פועלת להעלאת המודעות לבריאות האוקיינוסים ולשוניות האלמוגים באמצעות השותפות שלה עם The Nature Conservancy(שימור הטבע) כבר למעלה מ-32 שנה. אחד הפרויקטים המרכזיים שמרי קיי תומכת בהם נקרא "Super Reefs" (סופר שוניות), שמזהה, מגן ומצמיח רשת עולמית של שוניות אלמוגים עמידות במיוחד שיכולות לשרוד באוקיינוס המתחמם.

"צוות Super Reefs מפגיש ממשלות וקהילות שוניות עם מומחים למדע, שימור וניהול האוקיינוסים מהמכון האוקיינוגרפי וודס הול, אוניברסיטת סטנפורד ושימור הטבע, יחד עם תמיכה של המגזר הפרטי ממרי קיי ברגע קריטי זה בהיסטוריה של שוניות האלמוגים", אמרה ד"ר אליזבת מקלאוד מ- The Nature Conservancy.

לחצו כאן לצפייה ב-'הצבת שיקום שונית האלמוגים בלב ליבה של פעולת שימור האוקיינוס'.

האם ידעתם?

*מנדט המים של המנכ"ל, הוא יוזמה גלובלית של האו"ם המגייסת מנהיגים עסקיים בנושאי מים, תברואה ויעדי הפיתוח בני-קיימא של האו"ם. (Mary Kay חתומה על כך לאחר הצטרפה בפברואר 2021).

*עקרונות האוקיינוס בר-הקיימא, שעוצבו בהתייעצות עם למעלה מ-300 בעלי עניין, מספקים מסגרת לפרקטיקות עסקיות אחראיות על פני מגזרים וגיאוגרפיות. אלה מתבססים על עשרת העקרונות של ההסכם הגלובלי של האו"ם לגבי זכויות אדם, עבודה, סביבה ואנטי שחיתות ומשלימים אותם. (Mary Kay חתומה על כך לאחר שהצטרפה בפברואר 2021).

*לאוקיאנוס יש תפקיד מפתח במעבר לכלכלה של אפס זיהום, עמידה ושוויונית, ועמידה בכל סדר היום לפיתוח בר קיימא לשנת 2030. לקהילה העסקית העולמית יש אחריות משותפת, לנקוט בפעולות הנדרשות כדי להבטיח אוקיינוס בריא. (Mary Kay חברה לאחר שהצטרפה באוגוסט 2022).

אודות Mary Kay Inc.

מרי קיי אש, אחת מהמנפצות המקוריות של תקרת הזכוכית, ייסדה את חברת היופי החלומית שלה בשנת 1963 במטרה אחת: להעשיר את חיי הנשים. החלום הזה התפתח לחברה של מיליארדי דולרים בעלת מיליוני מוכרות עצמאיות בקרוב ל-35 מדינות. כחברה לפיתוח יזמות, Mary Kay מחויבת להעצים נשים במסען לעצמאות כלכלית באמצעות חינוך, חונכות, הסברה, נטוורקינג וחדשנות. Mary Kay הקדישה את עצמה להשקעה במדע שמאחורי היופי ולייצור מוצרים לטיפוח העור, קוסמטיקה צבעונית, תוספי תזונה ובשמים. מרי קיי מאמינה בהעשרת החיים היום למחר בר קיימא, בשותפות עם ארגונים מרחבי העולם המתמקדים בקידום מצוינות עסקית, תמיכה בחקר הסרטן, קידום שוויון מגדרי, להגן על שורדות של אלימות במשפחה, ייפוי הקהילות שלנו ליפות את הקהילות שלנו ולעודד ילדים ללכת בעקבות החלומות שלהם. קבלו מידע נוסף בכתובת marykayglobal.com, מצאו אותנו בפייסבוק, באינסטגרם ובלינקדאין או עקבו אחרינו בטוויטר.

אודות The Nature Conservancy

שימור הטבע - The Nature Conservancy הוא ארגון שימור עולמי המוקדש לשימור האדמות והמים שבהם תלויים כל החיים. בהנחיית המדע, אנו יוצרים פתרונות חדשניים בשטח לאתגרים הקשים ביותר בעולמנו, כך שהטבע והאנשים יוכלו לשגשג יחד. אנו מתמודדים עם שינויי האקלים, משמרים קרקעות, מים ואוקיינוסים בקנה מידה חסר תקדים, מספקים מזון ומים באופן בר-קיימא ועוזרים להפוך ערים לקיימות יותר. בעבודה ב-76 מדינות וטריטוריות - 37 באמצעות השפעה ישירה על השימור ו-39 באמצעות שותפים - אנו משתמשים בגישה שיתופית המערבת קהילות מקומיות, ממשלות, המגזר הפרטי ושותפים אחרים. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת www.nature.org או עקבו אחר @nature_press בטוויטר.

אודות World Ocean Initiative

יוזמת האוקיינוסים העולמית של Economist Impact תומכת בפיתוח של כלכלת אוקיינוס בת קיימא על ידי התמודדות עם האתגרים הגדולים ביותר הניצבים לפני הים שלנו: שינויי האקלים, אובדן מגוון ביולוגי וזיהום. כל השנה ובפסגת הדגל של World Ocean Summit, אנו מעוררים חשיבה נועזת, מאפשרים שותפויות חדשות וחוקרים את הפעולה היעילה ביותר לבריאות כוכב הלכת הכחול שלנו. למידע נוסף בקרו בכתובת impact.economist.com/ocean.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת:

https://www.businesswire.com/news/home/53366240/en

אנשי קשר

Mary Kay Inc. Corporate Communications
marykay.com/newsroom
972.687.5332 or media@mkcorp.com

מקור: Mary Kay Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
DRS RADA Technologies זכתה בחוזה של משרד הביטחון הישראלי לאספקת מערכות מכ"ם טקטיות מתקדמות
חברת Leonardo DRS, Inc (נאסד"ק ו-TASE DRS) הודיעה היום כי היחידה העסקית שלה DRS RADA Technologies, נבחרה לספק למשרד הביטחון הישראלי מכ"מים ניידים מתקדמים שמעניקים יכולות נוספות להתגונן ממגוון איומים אזוריים שממשמשים ובאים.

דייב אנד באסטר'ס יפתחו 20 חנויות בהודו ובאוסטרליה
יעד הבידור מכריז על שותפות זיכיון בינלאומית עם קבוצת Malpani ו-NightOwl Entertainment

הניסוי הקליני שלב 3 LUNAR מדגים שיפור משמעותי מבחינה סטטיסטית וקלינית בהישרדות הכוללת עבור מטופלים עם סרטן ריאה גרורתי של תאים שאינם-קטנים (NSCLC) לאחר טיפולים מבוססי-פלטינום
*טיפול בשדות חשמליים (Tumor Treating Fields – TTF) יחד עם טיפול סטנדרטי סיפקו שיפור מובהק סטטיסטית וקלינית של 3 חודשים בהישרדות החציונית הכוללת לעומת הטיפול הסטנדרטי ללא רעילות מערכתית נוספת

ביקורת: נדל"ן – המחזה הראשון של רוני קובן על החלום הישראלי לדיור – דרמה מרגשת – בית צבי
07/06/23 | תיאטרון
נדל"ן הוא מחזה העוסק בחלום הישראלי לדיור ובמרכזו מאבק משפחתי בין דורות אודות עתידו של פרויקט עתידי של בית מגורים בנווה צדק בתל אביב. זהו המחזה הראשון של המחזאי והעיתונאי רוני קובן המשרטט תמונה ישראלית על חלום הנדל"ן בהשראת אירועים משפחתיים. ההצגה העולה בבית צבי ברמת גן היא דרמה משפחתית מרגשת ומותחת. הבמאי ארתור קוגן, המנהל האמנותי והפדגוגי של בית צבי, להטט עם להקת שחקנים מוכשרת והתוצאה היא הצגה נוקבת ומעניינת שאין בה רגע דל.

Getinge בוחרת ב-Anaqua כדי לספק פלטפורמת ניהול IP מרכזית יחידה
חברת הטכנולוגיה הרפואית הגלובלית תשתמש ב-AQX של Anaqua כדי לסייע באיחוד ותיאום הניהול של כל נכסי הקניין הרוחני שלה

פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3
הפתרון מצמצם באופן משמעותי את הסיכונים בשלב התכנון, מאיץ את ההגעה לשוק של מערכות ה-SoC של לקוחות, ומרחיב את פריסת המוצרים של VeriSilicon בענף ה-IoT

תכונות חדשות של Zoom IQ, המבוססות על בינה מלאכותית יוצרת, זמינות כעת למשתמשי זום להתנסות בחינם
תכונות כמו סיכום פגישות וניסוחי שיחות של Zoom IQ מאפשרות למשתמשים לסכם במהירות פגישות Zoom מבלי להקליט ולנסח תוכן ב-Zoom Team Chat

Ai-Media תשיק פתרון כתוביות אוטומטי מבוסס בינה מלאכותית לשוק האסייתי ב- BroadcastAsia
Ai-Media, המובילה בפתרונות כתוביות חיות, תמלול ותרגום מונחי טכנולוגיה, נרגשת להכריז על נוכחותה ב- BroadcastAsia בסינגפור, שם תחשוף את פתרון הכתוביות האוטומטי פורץ הדרך LEXI 3.0 שלה לשוק האסייתי.

NRx Pharmaceuticals, Lotus Pharmaceuticals ו-Alvogen Inc מכריזות על שיתוף פעולה לפיתוח ומסחור NRX-101
*NRx Pharmaceuticals, Lotus Pharmaceuticals ו-Alvogen ישתפו פעולה בהמשך הפיתוח והמסחור של NRX-101 לטיפול אובדני בדיכאון דו-קוטבי עמיד לטיפול אובדני (S-TRBD) בשווקים גלובליים

סלברייט מכריזה על טכנולוגיה חדשנית לסגירת תיקים; העלאת הרף לחקירות מודרניות
Cellebrite DI Ltd, מובילה עולמית בפתרונות בינה דיגיטלית (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום על פתרון UFED Ultra החדש שלה, המרחיב ומאיץ את יכולות הגישה לנתונים, חילוץ, פענוח וסקירה עבור רשויות אכיפת החוק ברחבי העולם כדי לספק ראיות דיגיטליות מוכנות לבית המשפט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI