דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אמריקן אקספרס חושפת את מגמות החופשה המובילות לשנת 2023
אמריקן אקספרס חושפת את מגמות החופשה המובילות לשנת 2023
חיים נוי 24/03/23 |  צפיות: 131

אמריקן אקספרס חושפת את מגמות החופשה המובילות לשנת 2023

דוח מגמות החופשה הגלובלי לשנת 2023 של אמריקן אקספרס ‏1 מראה כי מטיילים, ובמיוחד אנשי המילניום ודור ה- Z2, מתכננים להגדיל את הוצאות החופשה שלהם בשנת 2023 לעומת 2022.

המטיילים מושפעים מהתוכניות ומהסרטים החביבים עליהם, הם מתכננים את יעד החלומות הבא משיקולים קולינריים, והם מונעים מתשוקה לשיפור הרווחה והתמיכה בקהילות מקומיות.

ניו יורק, 23 במרץ 2023, (BUSINESS WIRE):

American Express Travel®‎ פרסמה היום את דו"ח מגמות החופשה הגלובלי לשנת 2023, ובו ארבעת המגמות הגלובליות שמעניקות לאנשים השראה לטייל השנה:

*עלייתה של חופשת "האקרנים": סרטים ותכניות טלוויזיה פופולריות, וכן המדיה החברתית נותנים לאנשים השראה לטייל אל מקומות אותם הם ראו על גבי המסך כגון איטליה, פריז, ילוסטון ולונדון

*יעדים ערבים לחך: אנשים בוחרים את היעד הבא שלהם בהתאם למה שהם אוכלים, החל במסעדות המפורסמות, דרך מקומות החביבים על המקומיים ועד לסדנאות בישול.

*גל של בריאות: מגמת החופשות המחזקות את הנשמה והגוף בעלייה, והמטיילים נותנים עדיפות לרווחה העצמית וכן לבריאות הנפשית והפיזית שלהם

*חופשה במקומות לא מוכרים: המטיילים רוצים לגלות פינות חמד נסתרות ולתמוך בקהילה המקומית בה הם מבקרים

מנתוני הדו"ח, המבוסס על נתוני סקר שנערך בקרב מטיילים מארצות הברית, אוסטרליה, קנדה, מקסיקו, יפן, הודו ואנגליה, עולה כי למעלה מחצי (52%) מהמשיבים אמרו כי הם מתכננים לצאת לטיולים רבים יותר לעומת השנה הקודמת ואילו 50% מהמשיבים מתכננים להוציא בשנת 2023 סכום גבוה יותר על טיולים מאשר בשנת 2022. 84% מבני דור ה-Z והמילניום שענו על הסקר מעדיפים לצאת לחופשת החלומות במקום לקנות פריט יוקרתי, ואילו 79% מסכימים כי טיול הוא מרכיב חשוב בתקציב שלהם.

"חופשה היא דבר חשוב ביותר, והמטיילים נותנים עדיפות למסלול מותאם אישית שנבנה סביב תשוקותיהם, החל בתכנון חופשה מלאה סביב הזמנה יחידה לארוחת ערב ועד להפקת הסרטון המושלם בטיק טוק", זאת לדברי אודרי הנדלי, נשיא American Express Travel. "ליועצים של American Express Travel יש את הכלים והניסיון שיאפשרו להם לעזור לכל מטייל לתכנן את כל סוגי החופשות המושפעות מכל סוג של השראה".

התובנות העיקריות מדוח מגמות החופשה הגלובליות של American Express Travel לשנת 2023 כוללות את הדברים הבאים:

*תרבות הפופ והמדיה החברתית משפיעות על הפופולריות של חופשת ה"אקרנים", במיוחד בקרב מטיילים צעירים.

o75% מהמשיבים מסכימים שקיבלו את ההשראה לטיול אל יעד ספציפי מהמדיה החברתית

o70% ממשיבי דור Z והמילניום מסכימים שקיבלו את ההשראה לביקור ביעד מסוים לאחר שצפו בו בתכנית טלוויזיה, במקור חדשות או בסרט

o46% ממשיבי דור Z והמילניום אמרו שקיבלו את ההשראה לנסיעה אל יעד מסוים בהשפעת אינסטגרם

*לאוכל יש השפעה עצומה על יעדי הנסיעה, החל מביקור במסעדות ובמקומות החביבים על המקומיים ועד להשתתפות בסדנאות בישול.

o81% מהמשיבים מסכימים כי ההתנסות בבישול ובאוכל מקומי מהווה את אחד החלקים הנכספים ביותר בנסיעה

o66% ממשיבי דור Z והמילניום מסכימים כי הם מקבלים את ההשראה לאוכל בטיול מהמדיה החברתית

oקרוב לחצי (47%) ממשיבי דור Z והמילניום מסכימים כי הם תכננו נסיעה שלמה סביב ביקור במסעדה ספציפית

*הרווחה העצמית מקבלת עדיפות גבוהה יותר באתרי חופשה ש"ממלאת את המצברים".

o73% מהמשיבים מתכננים לצאת השנה לחופשה במטרה לשפר את הבריאות הנפשית, הפיזית והרגשית שלהם

o60% ממשיבי דור Z והמילניום אמרו שהם יעשו מאמץ מיוחד כדי להזמין מקום במלון שכולל שירותי ספא ובריאות

*המטיילים מעוניינים לגלות פינות חמד נסתרות ולתמוך בקהילות המקומיות בהן הם מבקרים.

o85% מהמשיבים רוצים לבקר במקום בו הם יוכלו להתמסר לגמרי לחוויית התרבות המקומית

o78% מהמשיבים מעוניינים לצאת ב-2023 לחופשה שתתמוך בקהילות המקומיות

לנוכח הגידול בדרישה לטיולים בשנת 2023, American Express Travel מציעה לחברים בעלי כרטיסים זכאים גישה ייחודית לטיולים הכוללת למעלה מ-1,400 טרקלינים בשדות תעופה באמצעות Global Lounge Collection; למעלה מ-7,000 יועצי חופשה; הזמנות למסעדות באמצעות Resy ומדריכי אוכל הזמינים בכתובת Resy.com/Travel; הטבות בלמעלה מ-2,000 בתי מלון ברחבי העולם אשר נבחרו באופן ידני, באמצעות Fine Hotels + Resorts® ו- The Hotel Collection; ועוד.

ניתן לעיין בדו"ח המלא של American Express Travel למגמות החופשה הגלובליות לשנת 2023 כאן.

אודות AMERICAN EXPRESS

American Express היא חברה לאספקת שירותי תשלומים משולבים וגלובליים, המקנה ללקוחות גישה אל מוצרים, תובנות וחוויות מעשירות חיים כמו גם יצירת הצלחה עסקית. ניתן לקבל פרטים נוספים בכתובת americanexpress.com ולהתחבר אלינו ב-facebook.com/americanexpress, instagram.com/americanexpress, linkedin.com/company/american-express, twitter.com/americanexpress, ו-youtube.com/americanexpress.

קישורים עיקריים למוצרים, שירותים ומידע על אחריות תאגידית: כרטיסים אישיים, שירותים וכרטיסי ביקור, שירותי נסיעות, כרטיסי מתנה, כרטיסי חיוב, שירותי בית עסק, Accertify, Kabbage, Resy, , כרטיסים של חברות, נסיעות עסקים, גיוון והכללה, אחריות תאגידית ודוחות סביבתיים, חברתיים וממשל.

מתודולוגיה:

1דוח מגמות החופשה הגלובלי לשנת 2023 של American Express מבוסס על נתונים שהתקבלו משאלון מקוון אשר נערך על ידי Morning Consult בין התאריכים ה-3 ל-11 בפברואר, 2023 בקרב מדגם בן 1,000 מטיילים מאוסטרליה, מקנדה, מהודו, מיפן, ממקסיקו, מאנגליה וכן 2,000 מטיילים בארה"ב להם הכנסת משק בית השווה ל-70 אלף דולר לפחות, והנוהגים לטוס לחופשה לפחות פעם בשנה. התוצאות מכל סקר שוק כוללות טווח שגיאה של פלוס או מינוס 3 נקודות אחוזים.

2משיבי דור Z והמילניום מוגדרים כמשיבים שנולדו בין השנים 1981 ל-2012.

מכירת שירותי נסיעות

American Express Travel Related Services Company, Inc. פועלת אך ורק כסוכנת נסיעות עבור ספקי שירותי חופשה ואינה אחראית על הפעולות או על חוסר הפעולה של ספקים מעין אלה. ישנם ספקים המשלמים לחברה עמלה ותמריצים אחרים על עמידה ביעדי מכירות או ביעדים נוספים, וייתכן שהם מעניקים תמריצים ליועצי הנסיעות שלנו. לפרטים נוספים ניתן לבקר בכתובת www.americanexpress.com/travelterms.

קליפורניה CST#1022318; וושינגטון UBI#600-469-694

מקור: American Express Company

מיקום: ניו יורק

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53366199/en

אנשי קשר

AMERICAN EXPRESS
Emily Vicker
Emily.Vicker@aexp.com

מקור: American Express

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
DRS RADA Technologies זכתה בחוזה של משרד הביטחון הישראלי לאספקת מערכות מכ"ם טקטיות מתקדמות
חברת Leonardo DRS, Inc (נאסד"ק ו-TASE DRS) הודיעה היום כי היחידה העסקית שלה DRS RADA Technologies, נבחרה לספק למשרד הביטחון הישראלי מכ"מים ניידים מתקדמים שמעניקים יכולות נוספות להתגונן ממגוון איומים אזוריים שממשמשים ובאים.

דייב אנד באסטר'ס יפתחו 20 חנויות בהודו ובאוסטרליה
יעד הבידור מכריז על שותפות זיכיון בינלאומית עם קבוצת Malpani ו-NightOwl Entertainment

הניסוי הקליני שלב 3 LUNAR מדגים שיפור משמעותי מבחינה סטטיסטית וקלינית בהישרדות הכוללת עבור מטופלים עם סרטן ריאה גרורתי של תאים שאינם-קטנים (NSCLC) לאחר טיפולים מבוססי-פלטינום
*טיפול בשדות חשמליים (Tumor Treating Fields – TTF) יחד עם טיפול סטנדרטי סיפקו שיפור מובהק סטטיסטית וקלינית של 3 חודשים בהישרדות החציונית הכוללת לעומת הטיפול הסטנדרטי ללא רעילות מערכתית נוספת

ביקורת: נדל"ן – המחזה הראשון של רוני קובן על החלום הישראלי לדיור – דרמה מרגשת – בית צבי
07/06/23 | תיאטרון
נדל"ן הוא מחזה העוסק בחלום הישראלי לדיור ובמרכזו מאבק משפחתי בין דורות אודות עתידו של פרויקט עתידי של בית מגורים בנווה צדק בתל אביב. זהו המחזה הראשון של המחזאי והעיתונאי רוני קובן המשרטט תמונה ישראלית על חלום הנדל"ן בהשראת אירועים משפחתיים. ההצגה העולה בבית צבי ברמת גן היא דרמה משפחתית מרגשת ומותחת. הבמאי ארתור קוגן, המנהל האמנותי והפדגוגי של בית צבי, להטט עם להקת שחקנים מוכשרת והתוצאה היא הצגה נוקבת ומעניינת שאין בה רגע דל.

Getinge בוחרת ב-Anaqua כדי לספק פלטפורמת ניהול IP מרכזית יחידה
חברת הטכנולוגיה הרפואית הגלובלית תשתמש ב-AQX של Anaqua כדי לסייע באיחוד ותיאום הניהול של כל נכסי הקניין הרוחני שלה

פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3
הפתרון מצמצם באופן משמעותי את הסיכונים בשלב התכנון, מאיץ את ההגעה לשוק של מערכות ה-SoC של לקוחות, ומרחיב את פריסת המוצרים של VeriSilicon בענף ה-IoT

תכונות חדשות של Zoom IQ, המבוססות על בינה מלאכותית יוצרת, זמינות כעת למשתמשי זום להתנסות בחינם
תכונות כמו סיכום פגישות וניסוחי שיחות של Zoom IQ מאפשרות למשתמשים לסכם במהירות פגישות Zoom מבלי להקליט ולנסח תוכן ב-Zoom Team Chat

Ai-Media תשיק פתרון כתוביות אוטומטי מבוסס בינה מלאכותית לשוק האסייתי ב- BroadcastAsia
Ai-Media, המובילה בפתרונות כתוביות חיות, תמלול ותרגום מונחי טכנולוגיה, נרגשת להכריז על נוכחותה ב- BroadcastAsia בסינגפור, שם תחשוף את פתרון הכתוביות האוטומטי פורץ הדרך LEXI 3.0 שלה לשוק האסייתי.

NRx Pharmaceuticals, Lotus Pharmaceuticals ו-Alvogen Inc מכריזות על שיתוף פעולה לפיתוח ומסחור NRX-101
*NRx Pharmaceuticals, Lotus Pharmaceuticals ו-Alvogen ישתפו פעולה בהמשך הפיתוח והמסחור של NRX-101 לטיפול אובדני בדיכאון דו-קוטבי עמיד לטיפול אובדני (S-TRBD) בשווקים גלובליים

סלברייט מכריזה על טכנולוגיה חדשנית לסגירת תיקים; העלאת הרף לחקירות מודרניות
Cellebrite DI Ltd, מובילה עולמית בפתרונות בינה דיגיטלית (DI) למגזר הציבורי והפרטי, הודיעה היום על פתרון UFED Ultra החדש שלה, המרחיב ומאיץ את יכולות הגישה לנתונים, חילוץ, פענוח וסקירה עבור רשויות אכיפת החוק ברחבי העולם כדי לספק ראיות דיגיטליות מוכנות לבית המשפט.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI