דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה
חיים נוי 03/06/23 |  צפיות: 285

®HEINZ חושפת פלטפורמת קריאייטיב מותגים ראשונה מזה 150 שנה

המיצוב החדש חוגג ומציג את האהבה הלא רציונלית של מעריצי המותג האמיתיים למותג

שיקגו, פיטסבורג ולונדון, 1 ביוני 2023,BUSINESS WIRE)):

היום מכריזה HEINZ על "זה חייב להיות HEINZ", פלטפורמה גלובלית חדשה המסמנת בפעם הראשונה ב-150 שנות קיום החברה את איחוד המותג תחת אסטרטגית קריאייטיב אחת. הקמפיין הוא הומאג' למותג, וחוגג את האהבה הלא-רציונלית שחשים אנשים למותג HEINZ - מרומנים אישיים של מעריצי המותג עם המותג, ועד לאהבה ותשומת הלב המוקדשים לעשיית מוצרי המותג.

פלטפורמת הקריאייטיב הגלובלית, המעוגנת בהשקעת המדיה הגדולה ביותר של Kraft HEINZ, מדגימה את האהבה שאין כמותה שחשים אנשים בכל העולם משך דורות למותג HEINZ - מהקטשופ ועד Beanz, וכל מה שביניהם. הקריאייטיב משובץ סיפורי מעריצים שהופיעו במדיה חברתית, במאמרים בעיתונות או נמסרו מפה לאוזן - כגון קעקועים של HEINZ, נשיאת חבילות רטבים ותבלינים בתיקים, והברחת קופסאות Beanz בבדיקות הביטחוניות בשדות התעופה.

"רצינו לאחד את המותג תחת פלטפורמת מותג גלובלית אחת, צללנו לעולמם של הצרכנים שלנו, ומצאנו שלכולם היה דבר אחד במשותף: המאמץ הלא רציונלי שהשקיעו במוצרים של HEINZ," אמרה דיאנה פרוסט, סמנכ"לית צמיחה בצפון אמריקה בחברת Kraft HEINZ. "כמותג אנחנו אובססיביים לצרכנים שלנו, יצרנו את 'זה חייב להיות HEINZ' כשיר האהבה שלנו להם, המעריצים שלנו הם המוזה שלנו".

המותג HEINZ מצוי במסע חיפוש בן יותר מ-150 שנה כדי למצוא כיצד לעשות את הדבר המצוי והרווח בצורה טובה במיוחד. כיום, איכות ללא תחרות נותרה בלב האמונה והפרקטיקה של המותג, החל מבחירה קפדנית של מרכיבים באיכות הגבוהה ביותר בלבד על ידי שבעת "המאסטרים לעגבניות", ועד ליעד של מיקור הקטשופ ממקורות ברי קיימא בלבד (100%) עד 2025. כל צעד נשקל בקפדנות, כדי לוודא שאנו משיגים את הטעם של HEINZ, שלא ניתן לטעות לגביו, בכל פעם.

"המעריצים שלנו עושים מאמצים לא רציונליים עבור מוצרי HEINZ, אבל התחושה היא הדדית - אנחנו אובססיביים בדיוק כמוהם לגבי המוצרים שלנו כפי שהם ואנחנו לא יכולים לחכות לחלוק את זה עם העולם," אמרה קריסטינה קנז, סמנכ"לית צמיחה באזור הבינלאומי בחברת Kraft HEINZ. "אהבה לא רציונלית זו מניעה טרנספורמציה רחבה יותר בחברת Kraft HEINZ, אנו נעים כעת במהירות התרבות כדי להפתיע את הצרכנים שלנו, לשמח ולענג אותם עם חדשנות מובלת-תובנה וחוויות מותג אותנטיות".

הקמפיין, שפותח בשיתוף עם Wieden+Kennedy, כולל חמישה מוקדים בסגנון וינייטה ובהם סיפורים אמיתיים או כאלה היכולים להיות אמיתיים, החוגגים את האהבה שאין כמותה שחשים אנשים לקטשופ HEINZ ול-Beanz. הפלטפורמה החדשה תופיע לרוחב ערוצים, ומטרתה להגיע להמונים וליצור שיבוצים בעלי השפעה גבוהה באמצעות הטלוויזיה, וידאו מקוון, קולנוע, מדיה חברתית וגם מחוץ לבית. יריית הפתיחה של "זה חייב להיות HEINZ" תהיה בארצות הברית, קנדה, בריטניה וגרמניה והקמפיין יושק לאחר מכן בשווקים נוספים בתוך שישה חודשים.

כדי לעקוב אחר התהליך, בדקו את ההפניות הבאות Heinz@‏‏,‏ ‏@Heinz_ca ו-@heinz_ukב-Instagram וכן Heinz_us@‏, ‏@heinz_ca ו-heinzuk@ ב-TikTok.

אודות חברת Kraft HEINZ

אנו מניעים טרנספורמציה בחברתKraft HEINZ(נאסד"ק: KHC) בהשראת היעד שלנו, בואו נהפוך את החיים ערבים לחיך ומהנים. הצרכנים עומדים במרכז כל מה שאנחנו עושים. עם מכירות של 26 מיליארד דולר נטו בשנת 2022, אנחנו מחויבים לגידול של מותגי המזון והמשקאות האייקוניים והמתעוררים שלנו בקנה מידה גלובלי. אנחנו ממנפים את סדר הגודל, הזריזות והגמישות שלנו כדי לשחרר את מלוא הכוח המתפרץ של Kraft HEINZ לרוחב פורטפוליו של שש פלטפורמות מוצר מונעות-צרכן. כאזרחים גלובליים, אנחנו מקדישים את עצמנו לעשייה והשפעה ברת קיימא ואתית תוך סיוע להזנת העולם בדרכים בריאות ואחראיות. כדי ללמוד יותר על המסע שלנו בקרו בכתובת www.kraftheinzcompany.com או עקבו אחרינו ב-LinkedIn וב-Twitter.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/20230601005186/en/

למידע נוסף

ג'נה טורנטון
The Kraft HEINZ Company (פניות מצפון אמריקה)
[email protected]

מריסה מונינגס
The Kraft HEINZ Company (פניות בינלאומיות)
[email protected]

מקור: The Kraft HEINZ Company

מולטימדיה

צילום

HEINZ מכריזה על פלטפורמה גלובלית חדשה ראשונה מזה 150 שנות קיומה "זה חייב להיות HEINZ," בהשראת סיפורים אמיתיים על האהבה הבלתי ניתנת להכחשה של המעריצים ל-HEINZ (גרפיקה: Business Wire)

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Li Auto Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Li Auto Inc. לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך עם תקופת ייצוגית מורחבת – LI

התראת מועד סופי למשקיעי BLUE: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
התראת מועד סופי למשקיעי BLUE: רוזן, יועץ למשקיעים מוביל, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני המועד החשוב של 28 במאי בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

התראת מועד לתביעה נגד LUNA: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים של Luna Innovations Incorporated לקבל ייעוץ
התראת מועד לתביעה נגד LUNA: רוזן, משרד עורכי דין מהשורה הראשונה, מעודד את המשקיעים של Luna Innovations Incorporated לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה – LUNA

Nyxoah מודיעה על תמחור ההנפקה
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על תמחור הנפקה לציבור בחיתום בארה"ב, הכוללת מניות שנמכרו בהנפקה פרטית למשקיעים כשירים או מוסדיים מסוימים מחוץ לארה"ב, כולל בתוך האיחוד האירופי, של 5,374,755 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה של 9.25 דולר (8.54 אירו) למניה, לפני הנחות חיתום ועמלות.

דאק קריק טכנולוגיות חוגגת עם אלופות החדשנות expert.ai ו-Cognizant ב- Hatch-a-Thonשל Formation '24
מבין 40 נרשמות, המועמדות הסופיות בתחום שותפות הפתרונות expert.ai, Glia ו-Milliman, והמועמדות הסופיות מבין חברות האינטגרציה Cognizant, Coforge ו-Capgemini הציגו את הפתרונות החדשניים שלהן שמטרתם לפשט את תעשיית הביטוח

Mary Kay מעניקה מענקים לחמישה מדענים צעירים שאפתנים ביריד המדע וההנדסה הבינלאומי Regeneron
מרי קיי Mary Kay Inc., מעודדת תאגידית התומכת בחינוך STEM ונוער שרודפים אחרי חלומותיהם, העניקה לאחרונה שלושה מענקים לחמישה מדענים בולטים בבתי ספר תיכוניים, שנבחרו מתוך כמעט 2,000 משתתפים המייצגים כמעט 70 מדינות, עם מענקים ביריד המדע וההנדסה הבינלאומי של רגנרון (ISEF) בלוס אנג'לס.

MING משיקה את 37.09 Bluefin, שעון צלילה חדש לעומק של עד 600 מטר עם חוגת ספיר בעלת מנגנון פנימי
Horologer MING השיקה את 37.09 Bluefin החדש, המציג לראווה את שפת העיצוב מהדור השלישי של החברה. זהו השעון הראשון של החברה עם חוגת תזמון מאורת המיוצרת מספיר ומסתובבת באופן חד כיווני ומחליפה את טבלת הצלילה הקונבנציונלית.

Nyxoah מודיעה על תמחור ההנפקה
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על תמחור הנפקה לציבור בחיתום בארה"ב, הכוללת מניות שנמכרו בהנפקה פרטית למשקיעים כשירים או מוסדיים מסוימים מחוץ לארה"ב, כולל בתוך האיחוד האירופי, של 5,374,755 מהמניות הרגילות שלה במחיר הנפקה של 9.25 דולר (8.54 אירו) למניה, לפני הנחות חיתום ועמלות.

מושל אינדיאנה אריק הולקומב מעלה את אינדיאנה לבמה העולמית בפסגה הכלכלית העולמית
הנגיד, IEDC מקדמים בברכה מנהיגים תעשייתיים, ממשלתיים ואקדמיים מהשוק העולמי כדי להתמודד עם הנושאים הדחופים ביותר ברחבי העולם

Formation '24 - הוועידה הטכנולוגית היוקרתית למובילי תעשיית הביטוח – יוצאת לדרך בדאלאס
מפגש השיא של החדשנים הגלובליים בתחום הביטוח והטכנולוגיה מתכנס בדאלאס, טקסס
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI