דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3
פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3
חיים נוי 06/06/23 |  צפיות: 184

פתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של VeriSilicon קיבל את האישור של Bluetooth 5.3

הפתרון מצמצם באופן משמעותי את הסיכונים בשלב התכנון, מאיץ את ההגעה לשוק של מערכות ה-SoC של לקוחות, ומרחיב את פריסת המוצרים של VeriSilicon בענף ה-IoT

שנגחאי, 5 ביוני 2023, (BUSINESS WIRE):

VeriSilicon (סימול בורסת שנגחאי: 688521.SH) הכריזה היום שפתרון ה-Bluetooth Low Energy (BLE) המקיף של החברה עבר בהצלחה את הבדיקות הנדרשות וקיבל את האישור של Bluetooth 5.3 מטעם ארגון ה-Bluetooth SIG. פתרון BLE מקיף זה משלב את המקלט-משדר האלחוטי בטכנולוגיית RF (תדרי רדיו), את שבב התקשורת האלחוטית המשמש לקליטה ולשידור של אותות (Baseband) ואת תוכנת מחסנית הפרוטוקול הקנייניים של VeriSilicon, והוא מציע פתרון מרכזי התואם לתקן Bluetooth Core Specification Version 5.3. הוא מתאים למגוון ענפי IoT, לרבות תעשייה, תעשיית הרכב, בתים חכמים, ערים חכמות ושירותי בריאות, ומאפשר ללקוחות לקצר באופן משמעותי את זמן התכנון, לצמצם סיכונים, להקטין עלויות ולהאיץ את ההגעה לשוק של המוצרים שלהם.

תקן Bluetooth Core Specification Version 5.3 מציג שיפורים במפרט של BLE, לרבות חיבור בקצב נמוך, פרסום תקופתי וסיווג ערוצים, וכך משפר את הדו-קיום האלחוטי והאבטחה של מוצרים התומכים ב-Bluetooth. פתרון ה-BLE המקיף של VeriSilicon מבוסס על ארכיטקטורת ייצור FD-SOI של 22 ננומטר, ורגישות המקלט של המקלט-משדר האלחוטי שלו מגיעה ל-(-96dBm) ואף פחות, בעוד שהמשדר מגיע להספק שידור מרבי של +10dBm. הפתרון משלב שבב תקשורת אלחוטית המשמש לקליטה ולשידור של אותות (Baseband) בעל הספק נמוך, התומך במצבים מרובי-רמות לחיסכון בצריכת החשמל, כדי להקטין באופן יעיל את צריכת החשמל הממוצעת של המערכת. בנוסף תוכנת מחסנית הפרוטוקול של החברה קיבלה את האישור של BQB, היא מבטיחה קישוריות חלקה עם התקני Bluetooth אחרים ותומכת במסגרת הכללית לשמע של הדור הבא של שמע Bluetooth – Low Energy Audio. הפתרון מאפשר שפע אפשרויות הגדרה, הוא תומך בארכיטקטורות נפוצות של מעבד מוכלל, כגון ARM ו-RISC-V, ובמגוון מערכות הפעלה, והוא מסופק עם ערכות פיתוח תוכנה מקיפות, תרשימי תכנון תוכנה וכלי בדיקה.

פתרון ה-BLE המקיף והמורשה מהווה חלק מרכזי מפלטפורמת הקישוריות האלחוטית של VeriSilicon לענף ה-IoT. החברה פיתחה עבור ענף ה-IoT מגוון של מקלטים-משדרים אלחוטיים קנייניים בטכנולוגיית RF ושבבי תקשורת אלחוטית קנייניים המשמשים לקליטה ולשידור של אותות (Baseband), בעלי הספק נמוך וביצועים גבוהים, תוך שימוש בארכיטקטורת ייצור FD-SOI של 22 ננומטר ותהליכים אחרים, כדי לתמוך במגוון תקנים טכניים לתקשורת אלחוטית, לרבות Bluetooth, Wi-Fi, IoT סלולרי ו-GNSS רב-ערוצי. טכנולוגיות תקשורת אלחוטית קנייניות אלה שולבו בהצלחה במגוון תכנוני SoC של לקוחות שעברו זה מכבר לשלב הייצור ההמוני.

"קבלת האישור של Bluetooth 5.3 לפתרון ה-BLE המקיף שלנו ממחישה הלכה למעשה את יכולות התכנון המתקדמות והמקיפות של VeriSilicon לפיתוח טכנולוגיות של קישוריות אלחוטית. יצרנו על בסיס פתרון זה שותפות אסטרטגית עם יצרנית MCU בינלאומית מובילה שכבר השיקה מוצרי MCU בעלי צריכת חשמל נמוכה על בסיס שיתוף הפעולה איתנו", אמר וואיזוויי וואנג, סגן נשיא בכיר ומנכ"ל חטיבת פלטפורמת פיתוח השבבים בהתאמה אישית ב-VeriSilicon. "VeriSilicon פיתחה מגוון מוצרים קנייניים מקיף לתקשורת אלחוטית בטכנולוגיית RF ופתרונות פלטפורמה התומכים ב-Bluetooth דו-מצבי, ב-BLE, ב-NB-IoT, ב-GNSS רב-ערוצי, ב-802.11ah ועוד, כדי להתמודד עם מגוון תרחישי היישום בתחום ה-IoT. כל המוצרים הקנייניים שלנו לתקשורת אלחוטית בטכנולוגיית RF אומתו בהצלחה בשבבי בדיקה. VeriSilicon תמשיך להרחיב עוד יותר את הפריסה של מוצריה בטכנולוגיות לקישוריות אלחוטית בענף ה-IoT כדי לתמוך במגוון רחב עוד יותר של תרחישי יישום בתחום ה-IoT."

אודות VeriSilicon

VeriSilicon Microelectronics (Shanghai) Co., Ltd. (VeriSilicon, סימול בורסת שנגחאי: 688521.SH) מחויבת לספק ללקוחותיה שירותי פלטפורמה מקיפים ומרכזיים לפיתוח שבבים בהתאמה אישית ושירותים לשימוש ברישיון במוליכים למחצה הקנייניים של החברה. לקבלת מידע נוסף, בקרו בכתובת: www.verisilicon.com

למידע נוסף

איש קשר לעיתונות: [email protected]

מקור: VeriSilicon

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית

Xsolla רוכשת את LFG כדי לשפר את הקישוריות והמסחר של תחום הגיימינג
רכישה אסטרטגית שנועדה להעצים יוצרים ולשפר את מעורבות המשתמשים בפלטפורמות שונות

פתרון SDK למכשירים ניידים של Xsolla מפשט את היכולת לבצע תשלומים באפליקציות, כמו גם ביצוע תשלומים עבור הפצה חלופית שאינה באמצעות חנויות בפלטפורמות iOS ו-Android
העצמת מפתחים באמצעות אפשרויות אינטגרציה חדשות בפלטפורמות ההפצה הדיגיטליות החדשניות ביותר עבור אפליקציות למכשירים ניידים

Envision Energy, Public Investment Fund (PIF) ו-Vision Industries משלבות כוחות כדי ליצור מיזם חדש בתחום האנרגיה המתחדשת
Envision Energy, שהוכרה כ"ענקית הירוקה" ברשימה 2024 TIME100 Most Influential Companies, חשפה מיזם משותף אסטרטגי עם קרן ההשקעות הציבוריות - Public Investment Fund (PIF) של ערב הסעודית, ועם Vision Industries.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI