דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים BlueGrace Energy Bolivia משתפת פעולה כדי לקדם שימור סביבתי ומעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה
BlueGrace Energy Bolivia משתפת פעולה כדי לקדם שימור סביבתי ומעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה
חיים נוי 15/09/23 |  צפיות: 162

BlueGrace Energy Bolivia משתפת פעולה כדי לקדם שימור סביבתי ומעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה

שותפות חדשנית שואפת לשמר 8.3 מיליון הקטאר של יערות גשם באמזונס ולקדם אנרגיה נקייה

סנטה קרוז, בוליביה, 14 בספטמבר 2023, ACCESSWIRE:

BlueGrace Energy Bolivia נרגשת להכריז על יוזמה פורצת דרך המבקשת לחולל מהפכה בשימור הסביבה ובמעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה. שותפות חלוצית זו מונעת על ידי מסירות הדדית לשמירה על יערות הגשם יקרי הערך באמזונס ולקידום פרקטיקות אנרגיה בנות קיימא, כל זאת תוך השפעה חיובית על קהילות מקומיות.

תמונה קשורה

חברה מובילה לפיתוח פרויקטים של קרדיט פחמן, הידועה במומחיותה בפתרונות טכנולוגיים, חתמה על מזכר הבנות (MOU) עם BlueGrace Energy Bolivia. מזכר הבנות זה ממנה את החברה כמנהלת קרדיט הפחמן הבלעדית לפרויקט שאפתני לשימור יערות הגשם באמזונס המשתרע על פני 8.3 מיליון הקטאר בבוליביה. החברה תנהל שירותי קרדיט פחמן ותהיה זכאית לחלק מהזיכויים המתקבלים.

מנכ"ל חברת קרדיט הפחמן הדגיש את חשיבות השמירה על שטחי יערות הגשם, והדגיש כי הטכנולוגיה יכולה להגביר את שמירת הטבע. על ידי רתימת למידת מכונה, בינה מלאכותית, בלוקצ'יין וטכניקות הדמיה מתקדמות, החברה שואפת להגן על שטחים נרחבים של קרקע תוך שמירה על עקרונות הליבה של פחמן הקשורים לממשל, השפעה על פליטות וצמיחה בת קיימא.

חוליו מונטנגרו, מנכ"ל BlueGrace בוליביה, הדגיש את החשיבות של שיתוף פעולה עם חברת קרדיט פחמן מכובדת הידועה בשקיפות, מומחיות ויושרה. BlueGrace שמחה לעבוד יחד כדי להגן על אזורים חיוניים אלה ולקדם פרויקטים חברתיים והומניטריים לטובת הקהילות הילידיות החיות ביערות.

מוסד פיננסי ידוע, עם היסטוריה של חדשנות במימון אקלים, ממלא תפקיד מכריע בסיוע לארגונים פיננסיים ולא פיננסיים במימוש יעדי האו"ם לפיתוח בר קיימא (UN SDG). מוסד זה הוא חבר מפתח בכוח המשימה לגילוי פיננסי הקשור לאקלים (TCFD) ויפעל כמרכז משמורת והתיישבות לכל העסקאות הקשורות לאג"ח יעדי פיתוח בר קיימא (SDG) במסגרת יוזמה זו.

השימוש החריג בקרקע בשטחים טבעיים, במסגרת פרויקט זה, "מבוסס הון טבעי", תוך שימוש במתודולוגיית IFC - Infinite Forest Carbon המיושמת ביער השטח הטבעי, מקפיד על עקרונות החברה, הסביבה והקיימות. עם אפס פליטות, היא מקדמת לכידה וצבירה של נכסי 'tGEI.eCN', בהיקף של 3,163,960,000.00 טון מטרי, והשיגה בהצלחה את יעד SDG 13. זה מסייע ישירות בהפחתת פליטות באמצעות פיצוי קבוע עבור בקרת CMNUCC ויכול גם להיות מוכר כיעד SDG 13, כפי שהומלץ על ידי האו"ם.

חזון לעתיד ירוק יותר

בלב המשימה של BlueGrace Energy Bolivia נמצא שימור של 8.3 מיליון הקטאר של יער הגשם באמזונס של בוליביה. מאמץ זה מסמל מהלך משמעותי לקראת קביעת אמות מידה חדשות לטיפול סביבתי אחראי והתקדמות אנרגיה בת קיימא בדרום אמריקה.

הרמוניה של שימור וקידמה

BlueGrace Energy Bolivia משלבת בצורה חלקה שימור סביבתי עם צמיחה כלכלית. המטרה העיקרית של החברה היא לקדם יעדי פיתוח בר קיימא, תוך התמקדות בולטת במעבר לאנרגיה נקייה.

מהפכה בייצור קרדיט פחמן

תוך התרחקות מהשיטות הקונבנציונליות, הפרויקט משתמש בטכנולוגיה חדישה, כולל בינה מלאכותית, למידת מכונה והדמיית לוויין, כדי לחשב במדויק זיכויי פחמן. גישה חדשנית זו מבטיחה הערכה מדויקת יותר של ההשפעות הסביבתיות.

יוזמות ממוקדות קהילה

מעבר להגנה על יערות הגשם, הפרויקט מציב בחזית גם את רווחת הקהילות הילידיות והחקלאיות החיות בתחומו. המטרה היא להקצות משאבים לפרויקטים חברתיים, הכוללים פיתוח תשתיות, חינוך, בריאות ועוד.

החזון שלנו

BlueGrace Energy Bolivia מחויבת לקביעת הסטנדרט בשימור הסביבה בדרום אמריקה, תוך שימוש בקרדיטים פחמניים כדי להניע אנרגיה נקייה, כרייה אחראית ושימור יערות הגשם באמזונס של בוליביה.

הצטרפו אלינו

BlueGrace Energy Bolivia מזמינה אתכם להשתתף במסע טרנספורמטיבי זה לעבר עתיד בהיר ובר-קיימא יותר עבור בוליביה והעולם.

וידאו קשור

אודות Bluegrace Energy Bolivia

Bluegrace Energy Bolivia הוא איגוד של מומחים ואנשי מקצוע מרחבי העולם עם שנים של ניסיון בתחום האנרגיה, במטרה משותפת לתרום תרומה חשובה למעבר האנרגיה העולמי לעבר עתיד אפס נטו. כשחזינו בהשפעות המדאיגות של שינויי האקלים ובאתגרים העומדים בפני חברות בדרכן לקיימות, הגינו את Bluegrace Energy Bolivia SRL כפלטפורמה שממנה נוכל לתאם את מאמצינו במשימה שלנו. המומחים שלנו בולטים הן בתחום האנרגיה הנקייה והן בתחום האנרגיה המתחדשת ובעלי ניסיון של עשרות שנים בהובלת פרויקטים חדשניים בתחום המעבר האנרגטי למודל "מתאים לאתגרי המאה ה-21". ב- Bluegrace, אנו דבקים בעקרונות המשותפים של מומחיות מקצועית, היושרה הגבוהה ביותר ויצירת ערך אמיתי הן בעסקים והן בחברה. בקרו באתר https://bluegracebolivia.com לקבלת מידע נוסף.

למידע נוסף אנא צרו קשר עם:

JULIO JOSE MONTENEGRO
[email protected]
+1 (305) 9728173 (Miami - EE.UU.)

NELSON PINEDA MARTINEZ
[email protected]
+591 714-72257 (Bolivia)

For all media inquiries, please contact:

Ivan Linde
[email protected]
+1 (786) 273-7068 (Miami - EE.UU.)

כתב ויתור

הודעה זו נועדה לשימוש אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בה הכוונה פיננסית, משפטית או השקעות. הוא כולל תחזיות והצהרות שאינן מבוססות על אירועי עבר. כל אמירה במהדורה זו שאינה עובדה היסטורית היא השלכה. על הקוראים להיות מודעים לכך שהבסיס לתחזיות אלה עלול להיות שגוי ומומלץ לא להסתמך עליהן בלבד. כל התחזיות בהודעה זו מגיעות עם אזהרה. הם עדכניים נכון למועד הפרסום, ולחברה אין כל כוונה לעדכן אותם, למעט כמתחייב מתקנות ניירות ערך.

מקור: BLUEGRACE ENERGY BOLIVIA

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
נדידת נתונים ללא דאגות, עכשיו בכל אפליקציה: eSIM חדשני של 1GLOBAL נותן ל- FinTech שירות נדידה עצמאי
*עניין גובר באינטגרציה הייחודית של תקשורת סלולרית API של GLOBAL1 מחברות נסיעות ופיננסים *בקרוב יוצעו חבילות נתונים ברחבי העולם ללא דמי נדידה למיליוני לקוחות אירופאים *קבוצת Fintech הופכת לראשונה במגזר המשלבת את 1GLOBAL tech באפליקציית הבנקאות

קוריה ממנה את סטיב לאווזולי לסגן נשיא, מוצרים ביולוגיים
Curia, חברה מובילה למחקר, פיתוח וייצור לפי חוזים, הודיעה היום כי מינתה את סטיב לאווזולי (Steve Lavezoli) לסגן נשיא לתכשירים ביולוגיים החל מה-26 בפברואר. לאווזולי יוביל את חטיבת הביולוגיה של Curia, ויפקח על שירותי הגילוי, הפיתוח והייצור שלה.

Dyadic מקדמת שיתוף פעולה עם המכון הביולוגי הישראלי (IIBR) להתמקדות באיומים ביולוגיים ופתרונות למחלות מתפתחות
Dyadic International, Inc (נאסד"ק: DYAI), חברת ביוטכנולוגיה גלובלית המתמחה בפלטפורמות מיקרוביאליות מתקדמות לפיתוח חלבונים וייצור ביולוגי ומתן מענה לצרכים קליניים, והמכון למחקר ביולוגי (IIBR) הודיעו כי קידמו את שיתוף הפעולה עם המכון למחקר ביולוגי (IIBR) והזרוע המסחרית שלו Life Science Research Israel (LSRI), כדי להתמקד בפתרונות מתפתחים למחלות.

IRONSCALES מחזקת את ההנהלה הבכירה עם מינויו של גיל מזור לתפקיד מנהל המוצר והמו"פ הראשי והמנהל הכללי בישראל
מינויו של מזור לתפקיד החדש מבשר על עידן חדש של חדשנות עבור החברה המובילה בתחום אבטחת הדואר האלקטרוני הארגוני באמצעות בינה מלאכותית

Rimkus חוגגת מורשת של 40 שנה וזוכה להשקעה מ-HGGC
השותפות עם HGGC תאפשר ל-Rimkus להעמיק את המומחיות ולהרחיב את הנוכחות שלה בשוק

Lantronix הכריזה על Percepxion™ פלטפורמת תוכנת הענן עבור התקני אינטרנט של הדברים שלה
Percepxion™ משולבת ומוגדרת מראש בשערים, נתבים, שערי מעקב ומתגים של Lantronix כדי להאיץ פריסות של מכשירי קצה

XPENG מכריזה על שותפויות מפיצים באיחוד האמירויות, מצרים, אזרבייג'ן, ירדן ולבנון
XPENG Motors ("XPENG" או "החברה", NYSE: XPEV ו-HKEX: 9868), חברת רכב חשמלי חכם סינית מובילה ("Smart EV"), מודיעה היום על השותפות האסטרטגית ארוכת הטווח האחרונה שלה עם קבוצת הסוכנויות Ali&Sons מאיחוד האמירויות.

אדם שאול חובר לרוברט בן שושן להשקת חברת ניהול הדוגמניות והכישרונות הישראלית המובילה 'רוברטו' בלוס אנג'לס
22/02/24 | ספורט
רוברטו, (Roberto) בשיתוף פעולה עם היזם אדם שאול ממערב הוליווד, מודיע בגאווה על פתיחת הסניף בלוס אנג'לס. התרחבות זו מסמלת קפיצת מדרגה משמעותית עבור הסוכנות הנודעת, המביאה את מומחיותה חסרת התקדים בגילוי כישרונות וניהול מודלים מישראל ללב תעשיית הבידור בארצות הברית.

Fortrea מגדילה את יכולות הגישה למטופל ומומחיות בשרשרת אספקה קרה עם הרחבת FortreaRx™
הרחבת בתי המרקחת הלא מסחריים של Fortrea מספקת פתרונות גמישים וניתנים להרחבה ללקוחות ותרופות משנות חיים ישירות לחולים

אנדרסן גלובל מרחיבה את הנוכחות בקנדה עם חברת הערכת שווי חברות חדשה
אנדרסן גלובל Andersen Global ממשיכה להרחיב את שירותי ההערכה הגלובליים שלה באמצעות הסכם לשיתוף פעולה עם חברת Fortin Gaignard Groupe Conseil Inc., חברה להערכת שווי חברות בקנדה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI