דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים BlueGrace Energy Bolivia משתפת פעולה כדי לקדם שימור סביבתי ומעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה
BlueGrace Energy Bolivia משתפת פעולה כדי לקדם שימור סביבתי ומעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה
חיים נוי 15/09/23 |  צפיות: 71

BlueGrace Energy Bolivia משתפת פעולה כדי לקדם שימור סביבתי ומעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה

שותפות חדשנית שואפת לשמר 8.3 מיליון הקטאר של יערות גשם באמזונס ולקדם אנרגיה נקייה

סנטה קרוז, בוליביה, 14 בספטמבר 2023, ACCESSWIRE:

BlueGrace Energy Bolivia נרגשת להכריז על יוזמה פורצת דרך המבקשת לחולל מהפכה בשימור הסביבה ובמעבר לאנרגיה נקייה בבוליביה. שותפות חלוצית זו מונעת על ידי מסירות הדדית לשמירה על יערות הגשם יקרי הערך באמזונס ולקידום פרקטיקות אנרגיה בנות קיימא, כל זאת תוך השפעה חיובית על קהילות מקומיות.

תמונה קשורה

חברה מובילה לפיתוח פרויקטים של קרדיט פחמן, הידועה במומחיותה בפתרונות טכנולוגיים, חתמה על מזכר הבנות (MOU) עם BlueGrace Energy Bolivia. מזכר הבנות זה ממנה את החברה כמנהלת קרדיט הפחמן הבלעדית לפרויקט שאפתני לשימור יערות הגשם באמזונס המשתרע על פני 8.3 מיליון הקטאר בבוליביה. החברה תנהל שירותי קרדיט פחמן ותהיה זכאית לחלק מהזיכויים המתקבלים.

מנכ"ל חברת קרדיט הפחמן הדגיש את חשיבות השמירה על שטחי יערות הגשם, והדגיש כי הטכנולוגיה יכולה להגביר את שמירת הטבע. על ידי רתימת למידת מכונה, בינה מלאכותית, בלוקצ'יין וטכניקות הדמיה מתקדמות, החברה שואפת להגן על שטחים נרחבים של קרקע תוך שמירה על עקרונות הליבה של פחמן הקשורים לממשל, השפעה על פליטות וצמיחה בת קיימא.

חוליו מונטנגרו, מנכ"ל BlueGrace בוליביה, הדגיש את החשיבות של שיתוף פעולה עם חברת קרדיט פחמן מכובדת הידועה בשקיפות, מומחיות ויושרה. BlueGrace שמחה לעבוד יחד כדי להגן על אזורים חיוניים אלה ולקדם פרויקטים חברתיים והומניטריים לטובת הקהילות הילידיות החיות ביערות.

מוסד פיננסי ידוע, עם היסטוריה של חדשנות במימון אקלים, ממלא תפקיד מכריע בסיוע לארגונים פיננסיים ולא פיננסיים במימוש יעדי האו"ם לפיתוח בר קיימא (UN SDG). מוסד זה הוא חבר מפתח בכוח המשימה לגילוי פיננסי הקשור לאקלים (TCFD) ויפעל כמרכז משמורת והתיישבות לכל העסקאות הקשורות לאג"ח יעדי פיתוח בר קיימא (SDG) במסגרת יוזמה זו.

השימוש החריג בקרקע בשטחים טבעיים, במסגרת פרויקט זה, "מבוסס הון טבעי", תוך שימוש במתודולוגיית IFC - Infinite Forest Carbon המיושמת ביער השטח הטבעי, מקפיד על עקרונות החברה, הסביבה והקיימות. עם אפס פליטות, היא מקדמת לכידה וצבירה של נכסי 'tGEI.eCN', בהיקף של 3,163,960,000.00 טון מטרי, והשיגה בהצלחה את יעד SDG 13. זה מסייע ישירות בהפחתת פליטות באמצעות פיצוי קבוע עבור בקרת CMNUCC ויכול גם להיות מוכר כיעד SDG 13, כפי שהומלץ על ידי האו"ם.

חזון לעתיד ירוק יותר

בלב המשימה של BlueGrace Energy Bolivia נמצא שימור של 8.3 מיליון הקטאר של יער הגשם באמזונס של בוליביה. מאמץ זה מסמל מהלך משמעותי לקראת קביעת אמות מידה חדשות לטיפול סביבתי אחראי והתקדמות אנרגיה בת קיימא בדרום אמריקה.

הרמוניה של שימור וקידמה

BlueGrace Energy Bolivia משלבת בצורה חלקה שימור סביבתי עם צמיחה כלכלית. המטרה העיקרית של החברה היא לקדם יעדי פיתוח בר קיימא, תוך התמקדות בולטת במעבר לאנרגיה נקייה.

מהפכה בייצור קרדיט פחמן

תוך התרחקות מהשיטות הקונבנציונליות, הפרויקט משתמש בטכנולוגיה חדישה, כולל בינה מלאכותית, למידת מכונה והדמיית לוויין, כדי לחשב במדויק זיכויי פחמן. גישה חדשנית זו מבטיחה הערכה מדויקת יותר של ההשפעות הסביבתיות.

יוזמות ממוקדות קהילה

מעבר להגנה על יערות הגשם, הפרויקט מציב בחזית גם את רווחת הקהילות הילידיות והחקלאיות החיות בתחומו. המטרה היא להקצות משאבים לפרויקטים חברתיים, הכוללים פיתוח תשתיות, חינוך, בריאות ועוד.

החזון שלנו

BlueGrace Energy Bolivia מחויבת לקביעת הסטנדרט בשימור הסביבה בדרום אמריקה, תוך שימוש בקרדיטים פחמניים כדי להניע אנרגיה נקייה, כרייה אחראית ושימור יערות הגשם באמזונס של בוליביה.

הצטרפו אלינו

BlueGrace Energy Bolivia מזמינה אתכם להשתתף במסע טרנספורמטיבי זה לעבר עתיד בהיר ובר-קיימא יותר עבור בוליביה והעולם.

וידאו קשור

אודות Bluegrace Energy Bolivia

Bluegrace Energy Bolivia הוא איגוד של מומחים ואנשי מקצוע מרחבי העולם עם שנים של ניסיון בתחום האנרגיה, במטרה משותפת לתרום תרומה חשובה למעבר האנרגיה העולמי לעבר עתיד אפס נטו. כשחזינו בהשפעות המדאיגות של שינויי האקלים ובאתגרים העומדים בפני חברות בדרכן לקיימות, הגינו את Bluegrace Energy Bolivia SRL כפלטפורמה שממנה נוכל לתאם את מאמצינו במשימה שלנו. המומחים שלנו בולטים הן בתחום האנרגיה הנקייה והן בתחום האנרגיה המתחדשת ובעלי ניסיון של עשרות שנים בהובלת פרויקטים חדשניים בתחום המעבר האנרגטי למודל "מתאים לאתגרי המאה ה-21". ב- Bluegrace, אנו דבקים בעקרונות המשותפים של מומחיות מקצועית, היושרה הגבוהה ביותר ויצירת ערך אמיתי הן בעסקים והן בחברה. בקרו באתר https://bluegracebolivia.com לקבלת מידע נוסף.

למידע נוסף אנא צרו קשר עם:

JULIO JOSE MONTENEGRO
jmontenegro@bluegracebolivia.com
+1 (305) 9728173 (Miami - EE.UU.)

NELSON PINEDA MARTINEZ
nelopineda@bluegracebolivia.com
+591 714-72257 (Bolivia)

For all media inquiries, please contact:

Ivan Linde
ivan.linde@bluegracebolivia.com
+1 (786) 273-7068 (Miami - EE.UU.)

כתב ויתור

הודעה זו נועדה לשימוש אינפורמטיבי בלבד ואין לראות בה הכוונה פיננסית, משפטית או השקעות. הוא כולל תחזיות והצהרות שאינן מבוססות על אירועי עבר. כל אמירה במהדורה זו שאינה עובדה היסטורית היא השלכה. על הקוראים להיות מודעים לכך שהבסיס לתחזיות אלה עלול להיות שגוי ומומלץ לא להסתמך עליהן בלבד. כל התחזיות בהודעה זו מגיעות עם אזהרה. הם עדכניים נכון למועד הפרסום, ולחברה אין כל כוונה לעדכן אותם, למעט כמתחייב מתקנות ניירות ערך.

מקור: BLUEGRACE ENERGY BOLIVIA

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית ACCESSWIRE


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI