דף הבית הודעות לעיתונות אינטרנט ומחשבים חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
איריס וינשטיין 18/09/23 |  צפיות: 49

חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מטה החברה החדש, שמחליף את מטה החברה מזה שמונה שנים בקריית עתידים, תוכנן ועוצב על פי סטנדרט מתקדם של המטה הגלובלי של F5 בסיאטל. חללי העבודה עוצבו לשירות 250 עובדי החברה, כאשר חללים משמעותיים הוקצו למטרת פעילות האקדמיה הטכנולוגית, שתתמקד בהכשרת שותפים והדרכת לקוחות. המטה החדש מאפשר ל-F5 להשיק תוכניות אקדמיות בהיקף של למעלה מ-200 חניכים במקביל, על פני כעשרה חללי לימודים מודולריים, המותאמים טכנולוגית ועיצובית למטרה זאת.

במטה החדש יפעל מרכז הפיתוח הישראלי של F5. מרכז הפיתוח, הפועל למעלה מעשור בארץ, מתמקד בשדרוג סל פתרונות אבטחת הסייבר של החברה, תוך שיתוף פעולה עם מרכזי ההנדסה הגלובליים האחרים שלה. המרכז החדש ירחיב את היכולות הללו ויספק גישה למשאבי כוח אדם איכותיים נוספים.

צ'אד וולאן, סגן נשיא למכירות גלובליות של F5, ביקר בישראל לרגל אירוע לקוחות ושותפים שהתקיים השבוע במטה החדש, ואמר כי: "מטה F5 הישראלי, מאז ומתמיד, ניצב בחזית הטכנולוגית, עם מיטב הצוותים המקצועיים, התורמים ידע, ניסיון, תעוזה ויצירתיות מידי יום למאמץ שלנו לקדם עסקים דיגיטלית בכל הרמות. אנו שמחים כי נפלה בחלקנו ההזדמנות לתכנן עבורם סביבת עבודה חדשנית ותומכת".

ארן אראל, דירקטור אזורי של F5 בישראל, איבריה, יון וקפריסין הוסיף במהלך האירוע כי: "אנחנו שמחים לעבור למטה חדשני המציע סביבת עבודה משודרגת ומפרה, בה יוכלו העובדים להגשים את עצמם. בנוסף לכך, במטה החדש נקדם את החזון שלנו להקמת אקדמיה טכנולוגית לטובת השותפים והלקוחות שלנו, בה נוכל להציע מגוון פעילויות, הכשרות והדרכות, שיקדמו אותם לעבר יצירת ערך עסקי בשוק הדינמי".

ב-F5 הקפידו לנצל חללים רבים למטרת יצירת סביבת עבודה דינמית, כולל חדרי ישיבות מאובזרים, חדרי פוקוס לעבודה הדורשת ריכוז גבוה, חדרי מנוחה וריענון, חדרי תפילה ומדיטציה וחדרי מנוחה לאימהות צעירות. חללי העבודה המעוצבים, הצופים לים ולנוף התל-אביבי, שודרגו במערכות טכנולוגיות חדשניות, כולל מערכות מולטי-מדיה חכמות ואינטראקטיביות, רשתות ומחשוב מתקדם, ויכולות תקשורת ושידור על פני משרדי החברה סביב העולם.

המטה החדש, ישחק תפקיד מרכזי בקידום פיתוח וחדשנות בפתרונות הטכנולוגיים של F5, בזמן שהחברה מרחיבה את סל הפתרונות שלה בתחום אבטחת המידע והעברת יישומים בסביבות מרובות עננים. המטה החדש ייצר הזדמנויות למהנדסים העוסקים בחוד החנית הטכנולוגית ויספק מענה לדרישות הדינמיות של לקוחות.


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 איריס וינשטיין


 


מאמרים נוספים מאת איריס וינשטיין
 
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית
חברת F5 משיקה מטה חדשני בישראל למחקר ופיתוח, לפעילות העסקית ולאקדמיה הטכנולוגית. המטה, הממוקם במגדל One Tower רוגובין אקרו במוקד העסקים השוקק של רמת גן, מתפרס על פני שלוש קומות בהיקף של 4,500 מ"ר. פרויקט הקמת המטה בוצע על ידי סתר אדריכלים.

מחקר של F5 חושף את דרגת הבשלות הדיגיטלית של ארגונים ביחס לקצב השינוי
מדד הבשלות הדיגיטלית, Digital Maturity Index1, הראשון של F5, כולל 300 תגובות מדוח State of Application Strategy Report לשנת 2023, שהוערכו על פי סט של שש יכולות טכניות2. תשתית, העברת אפליקציות, נתונים, הנדסת אמינות אתרים (SRE), נראות ואוטומציה, ואבטחה.

גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי אינטרנט המבוססת על פתרונות F5
גילת טלקום משיקה פלטפורמת שירותים חדשה לספקי האינטרנט הישראליים, המבוססת על הפתרונות הטכנולוגיים המתקדמים של חברת F5. הפלטפורמה מאפשרת לספקי השירות להציע למשתמשים חבילות מוזלות, מהירות וביצועים גבוהים יותר. היקף פרויקט הטמעת פתרונות F5 בפלטפורמה של גילת מוערך במעל מיליון שקלים. הפלטפורמה סופקה בימים אלו למספר ספקי שירות גדולים ומובילים בישראל.

דוח F5: מהירות התגובה היא מניע משמעותי בבחירה באבטחת מידע כשירות, Zero Trust ואימוץ טכנולוגיית בינה מלאכותית
ארגונים גלובליים מאמצים יותר ויותר פתרונות Security-as-a-A-Service (SECaaS) תוך האצת השימוש ב-Zero Trust ואימוץ מודלים של בינה מלאכותית, כך על פי דוח F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS). מהדוח עולה כי 42% מהמשיבים טוענים ש"מהירות צמצום האיומים" היא הסיבה העיקרית לפנייה לשירותי SECaaS, הכוללים מינוף מודלים המסופקים בענן למיקור חוץ של שירותי אבטחת סייבר.

ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, מונה גם למנהל הפעילות באזור ספרד ופורטוגל
ארן אראל, מנהל הפעילות של F5 בישראל, יוון וקפריסין, קודם וינהל גם טריטוריות משמעותיות בדרום אירופה, הכוללות את ספרד ופורטוגל. המינוי הוא על רקע ההצלחה של אראל בהרחבת הפעילות והגדלת נתח השוק של החברה באזור ישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו יהיה אראל אחראי על פיתוח יוזמות אסטרטגיות להעמקת הפעילות, ופיתוח השווקים באזור המורחב. בנוסף, אראל יהיה מנוי על הרחבת רשת השותפים של החברה באזור, ופיתוח שיתופי פעולה אסטרטגיים. אראל יוביל גם את מערך השיווק וההסברה של החברה באזור זה.

חברת F5 ממנה את רן כהן למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין
חברת F5, המתמחה בשירותי יישומים ואבטחת מידע בסביבה רב-עננית, ממנה את רן כהן (48) למנהל שותפים בישראל, יוון וקפריסין. במסגרת תפקידו כהן יפעל לפיתוח השווקים והרחבתם באמצעות שותפים, מפיצים והשותפויות האסטרטגיות של החברה. בנוסף, כהן יהיה אחראי על פיתוח אסטרטגיות ערוצי ההפצה וכן על ניהול שיתופי הפעולה עם ספקי הענן השונים.

חברת F5 משיקה יכולות אבטחה מבוססות AI להגנה על שירותים דיגיטליים
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות אבטחה חדשות המעניקות לארגונים הגנה ושליטה מקיפות לאפליקציות וממשקי API בסביבות מבוזרות, הכוללות את הדטה סנטר המקומי, הענן והEdge-. מדובר ביכולות למידת מכונה חדשות המספקות גילוי אוטומטי מתקדם של נקודות קצה בממשקי API (API Endpoint Discovery), זיהוי אנומליות, איסוף טלמטריה מקיפה וניתוח התנהגותי.

חברת Netskope הוכרזה כמובילה עולמית ב- Gartner® Magic Quadrant™ for Security Service Edge לשנת 2023
חברת Netskope, הוכרזה כמובילה עולמית בתחום Secure Access Service Edge (SASE). החברה השיגה את הציון הגבוה ביותר בין שני הפתרונות המובילים שצוינו בכל מקרי השימוש שזוהו בדוח Gartner Critical Capabilities for Security Service Edge (SSE) לשנת 2023. בנוסף, Netskope היא הספקית היחידה שהוכרזה כמנהיגה ב-2023 Gartner Magic Quadrant™ for Security Service Edge ששוחרר לאחרונה, שדורגה גם בין שלושת הספקים בעלי הניקוד הגבוה ביותר עבור כל ארבעת מקרי השימוש ליכולות הקריטיות עבור SSE ב-.2023

פתרונות ה-Multi-cloud של F5 מגדילים את השליטה על אפליקציות מבוזרות ומאיצים את הנגשתן
חברת F5 (NASDAQ: FFIV) משיקה יכולות רשת בסביבה רב עננית (multi-cloud networking - MCN) המיועדות להרחבה פשוטה של שירותי אפליקציות ואבטחה בענן ציבורי אחד או יותר, בארכיטקטורות היברידיות, בסביבות Kubernetes ובאתרי קצה שונים. היכולות החדשות מאפשרות לארגונים קישור מאובטח בין אתרים בתוך ספק שירותי ענן אחד או בין ספקי ענן שונים, כמו גם קישור ואבטחה של שירותי אפליקציה מבוזרים, וכתוצאה מכך מספקים זמינות מעולה למשתמשים.

דוח F5: מעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות
סביבות היברידיות כאן כדי להישאר, כך עולה מהדוח הגלובלי F5 2023 State of Application Strategy Report (SOAS)1 השנתי של חברת F5. מקבלי החלטות בתחום מערכות המידע, שהשתתפו בסקר, מציינים שמעל חמישית מהאפליקציות הארגוניות מתארחות בשש סביבות שונות, דבר שמעלה אתגרי אבטחת מידע ותפעול, כמו גם את הביקוש לפתרונות תשתית אפליקטיבית לסביבות מרובות עננים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI