דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP) מודיעה כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024
תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP) מודיעה כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024
חיים נוי 18/09/23 |  צפיות: 263

תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP) מודיעה כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024

ריאד, ערב הסעודית, 18 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

התוכנית הסביבתית של האו"ם (UNEP) הכריזה, כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024, והדגישה את המאמצים החלוציים של הממלכה ואת שאיפתה להוביל יוזמות מקומיות, אזוריות ובינלאומיות שמיועדות להגביר את המודעות ולקדם פעולות לטובת ההגנה על הסביבה.

האירוע, שמתמקד בשיקום קרקעות, מדבור וחוסן בפני בצורות, ואשר מצוין מדי שנה ב-5 ביוני, יחזור וידגיש את הצורך הבוער בשיתוף פעולה גלובלי ובמאמצים משולבים לצורך הטמעת המדיניות והפעולות הנכונות, שיאפשרו להגן על הטבע ולשקם אותו ואף יבטיחו עתיד בר קיימא.

יום איכות הסביבה הבינלאומי צוין לראשונה על ידי האספה הכללית של האו"ם, במטרה להדגיש את חשיבות הפעולה המשותפת במסגרת ההגנה על הסביבה. ברוח פילוסופיה זו, ערב הסעודית השקיעה מאמצים רבים, באופן מקומי ואזורי, וזאת על ידי השקת יוזמות Saudi Green ו- MiddleEast Greenויישום סדרת יוזמות במסגרת האסטרטגיה הלאומית לאיכות הסביבה (National Environment Strategy) של הממלכה. ממשלת סעודיה הטמיעה את החוק החדש להגנה על הסביבה ואת תוכנית המודעות לאיכות הסביבה, במטרה להבטיח את ההגנה על הסביבה ברחבי המדינה. הממלכה אף השיקה את שבוע איכות הסביבה הלאומי והקימה חמישה מרכזים לאיכות הסביבה, שמיועדים לפעול למען הגנה על הסביבה ברחבי ערב הסעודית, בנוסף ל-Environment Fund.

במישור הגלובלי – ובמהלך כהונתה של סעודיה כנשיאת ה-G20 – היינו עדים להקמת תוכנית האקסלרטור לחקר ופיתוח האלמוגים והיוזמה להפחתת הרס הקרקע ולקידום השימור של בתי גידול יבשתיים, במטרה להגן על סביבות הגידול הימיות והיבשתיות כאחד.

אינגר אנדרסן, המנהלת הכללית של התוכנית הסביבתית של האו"ם (UNEP), מקדמת בברכה את השתתפותה של ערב הסעודית במאמצים הגלובליים הקולקטיביים לשיקום הקרקעות ולהשגת חוסן בפני בצורות. היא מציינת, כי UNEP ו-KSA יקדמו את העצמת המאמצים לשקם את הטבע ולשמר את כדור הארץ לטובת הדורות הבאים.

מאז שנת 1973, יום איכות הסביבה הבינלאומי הפך לפלטפורמה הגלובלית הגדולה ביותר שמקדיש האו"ם להגברת המודעות הכלל-עולמית ולנקיטת פעולות לטובת הסביבה. מדי שנה, משתתפות בחגיגות הגלובליות שמקודמות על ידי UNEP יותר מ-150 מדינות.

למידע נוסף, בקרו בכתובות:

https://www.mewa.gov.sa/en/Pages/default.aspx
https://www.greeninitiatives.gov.sa/

עקבו אחרינו:

You Tube
Twitter

*מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53555956/en

למידע נוסף:

שרה פ' אלהרבי
מתרגמת, המשרד לאיכות הסביבה, המים והחקלאות
[email protected]

מקור: KSA MEWA, Ministry of Environment, Water and Agriculture

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קבוצת Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases תספק כשני תריסר תחנות מימן על בסיס נוזלי בדרום קוריאה
תדלוק אוטובוס מימן בתחנת מימן על בסיס נוזלים המצוידת בפתרון של Nikkiso בדרום קוריאה

CallTower מרחיבה את צוות מנהלי הצמיחה ב-EMEA
CallTower מקדמת בברכה מנהלי מכירות ומנהלי תפעול מכירות חדשים באזור EMEA: פדרו דיאס, שון בלקמור, ריק סלרס וג'יגסי ג'איאווארה

ApplyBoard משיקה את Abbie, יועצת הבינה המלאכותית הראשונה בעולם ללימודים בחו"ל
עם העוצמה של GPT, Abbie מציעה הכוונה מקצועית מותאמת כדי לתמוך ולייעל את כל מסע החינוך הבינלאומי

Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI