דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP) מודיעה כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024
תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP) מודיעה כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024
חיים נוי 18/09/23 |  צפיות: 44

תוכנית הסביבה של האו"ם (UNEP) מודיעה כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024

ריאד, ערב הסעודית, 18 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

התוכנית הסביבתית של האו"ם (UNEP) הכריזה, כי ערב הסעודית תארח את יום איכות הסביבה הבינלאומי לשנת 2024, והדגישה את המאמצים החלוציים של הממלכה ואת שאיפתה להוביל יוזמות מקומיות, אזוריות ובינלאומיות שמיועדות להגביר את המודעות ולקדם פעולות לטובת ההגנה על הסביבה.

האירוע, שמתמקד בשיקום קרקעות, מדבור וחוסן בפני בצורות, ואשר מצוין מדי שנה ב-5 ביוני, יחזור וידגיש את הצורך הבוער בשיתוף פעולה גלובלי ובמאמצים משולבים לצורך הטמעת המדיניות והפעולות הנכונות, שיאפשרו להגן על הטבע ולשקם אותו ואף יבטיחו עתיד בר קיימא.

יום איכות הסביבה הבינלאומי צוין לראשונה על ידי האספה הכללית של האו"ם, במטרה להדגיש את חשיבות הפעולה המשותפת במסגרת ההגנה על הסביבה. ברוח פילוסופיה זו, ערב הסעודית השקיעה מאמצים רבים, באופן מקומי ואזורי, וזאת על ידי השקת יוזמות Saudi Green ו- MiddleEast Greenויישום סדרת יוזמות במסגרת האסטרטגיה הלאומית לאיכות הסביבה (National Environment Strategy) של הממלכה. ממשלת סעודיה הטמיעה את החוק החדש להגנה על הסביבה ואת תוכנית המודעות לאיכות הסביבה, במטרה להבטיח את ההגנה על הסביבה ברחבי המדינה. הממלכה אף השיקה את שבוע איכות הסביבה הלאומי והקימה חמישה מרכזים לאיכות הסביבה, שמיועדים לפעול למען הגנה על הסביבה ברחבי ערב הסעודית, בנוסף ל-Environment Fund.

במישור הגלובלי – ובמהלך כהונתה של סעודיה כנשיאת ה-G20 – היינו עדים להקמת תוכנית האקסלרטור לחקר ופיתוח האלמוגים והיוזמה להפחתת הרס הקרקע ולקידום השימור של בתי גידול יבשתיים, במטרה להגן על סביבות הגידול הימיות והיבשתיות כאחד.

אינגר אנדרסן, המנהלת הכללית של התוכנית הסביבתית של האו"ם (UNEP), מקדמת בברכה את השתתפותה של ערב הסעודית במאמצים הגלובליים הקולקטיביים לשיקום הקרקעות ולהשגת חוסן בפני בצורות. היא מציינת, כי UNEP ו-KSA יקדמו את העצמת המאמצים לשקם את הטבע ולשמר את כדור הארץ לטובת הדורות הבאים.

מאז שנת 1973, יום איכות הסביבה הבינלאומי הפך לפלטפורמה הגלובלית הגדולה ביותר שמקדיש האו"ם להגברת המודעות הכלל-עולמית ולנקיטת פעולות לטובת הסביבה. מדי שנה, משתתפות בחגיגות הגלובליות שמקודמות על ידי UNEP יותר מ-150 מדינות.

למידע נוסף, בקרו בכתובות:

https://www.mewa.gov.sa/en/Pages/default.aspx
https://www.greeninitiatives.gov.sa/

עקבו אחרינו:

You Tube
Twitter

*מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53555956/en

למידע נוסף:

שרה פ' אלהרבי
מתרגמת, המשרד לאיכות הסביבה, המים והחקלאות
sarafalharbi@mewa.gov.sa

מקור: KSA MEWA, Ministry of Environment, Water and Agriculture

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
פלטפורמת המסחר האלקטרוני Ubuy בוחרת ב-Nuvei כדי להאיץ את הצמיחה הבינלאומית שלה
Ubuy מגיעה ללקוחות נוספים ברחבי העולם באמצעות האינטגרציה שלה לחבילת שיטות התשלום החלופיות המובילה בתעשייה של Nuvei

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

WPC Energy מציינת את סיומו של קונגרס הנפט העולמי ה-24 המוצלח בקלגרי
24WPC קידמה בברכה יותר מ-10,000 מבקרים, יותר מ-5,000 נציגים ונרשמים מ-111 מדינות

Quantexa ממנה בכירים מהתעשייה לוועדה המייעצת שלה כדי להאיץ תוכניות צמיחה
נשיא בלאקרוק לשעבר, מנכ"ל NHSX לשעבר ומנהל GCHQ לשעבר מביאים ניסיון עשיר בתעשייה מתחומי הפיננסים, הבריאות והביטחון הלאומי

WilsonHCG נבחרה לספקית ה-RPO הגלובלי מספר 1 ב-2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today
WilsonHCG זכתה להכרה כספקית מיקור חוץ של תהליכי גיוס (RPO) מספר 1 2023 RPO Baker’s Dozen List של HRO Today.

קבוצת Apparel יוצרת עסקה רב-מותגית פורצת דרך עם Marquee Brands LLC, ומרחיבה את טביעת הרגל האופנתית ב-GCC ובהודו
קבוצת Apparel, קונגלומרט אופנה ולייף סטייל עולמי מוביל, מודיעה על הסכם רישוי מונומנטלי רב-מותגי עם Marquee Brands LLC, בעלת מותגים, המשווקת וחברת המדיה הנודעת.

Inuitive מטמיעה את ה-ISP IP של VeriSilicon במעבד ה-Vision AI שלה
פתרונות ה-IP של VeriSilicon ממוטבים ליישומי רובוטיקה ו- AR/VR/MRתובעניים.

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

הבינה המלאכותית יכולה כעת לסייע בהזמנת מסלול הטיולים המושלם
Guide to Europe מכריזה על חידוש פורץ דרך בתחום תכנון הנסיעות: Travis, כלי תכנון לנסיעות שמופעל באמצעות בינה מלאכותית, מספק כעת מסלולי טיולים ממוטבים על בסיס העדפות הלקוח, קרבה של אטרקציות, תמהיל ייחודי של נתוני ביקורת, שעות פעילות ומשתנים קריטיים נוספים.

Acino מרחיבה באופן משמעותי את הנוכחות והיכולות באמריקה הלטינית באמצעות רכישת M8 Pharmaceuticals
מעל 300 עובדי M8, פורטפוליו מוצרים והיקף תרופתי כדי לשפר את טביעת הרגל של Acino ואת מעמדה האסטרטגי בשווקים מרכזיים באמריקה הלטינית.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI