דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה
חיים נוי 20/09/23 |  צפיות: 184

Truecaller חושפת זהות מותג חדש ומאפייני זיהוי משודרגים ומבוססי בינה מלאכותית למניעת הונאה

הלוגו המשודרג מסמל התמקדות חזקה ומחודשת בפרטיות הצרכן ובאבטחה משודרגת של התקשורת

העיצוב הכולל משמר את צבע ‘True blue’ המוכר, בשילוב סמל שיוצר זהות ברורה להגנה על המשתמשים מפני יישומי "העתקה" ויישומים מתחזים

שטוקהולם, 20 בספטמבר 2023, (BUSINESS WIRE):

Truecaller הכריזה היום על מיתוג מחדש של הארגון ועל השקת סמל אפליקציה חדש לחלוטין, אותו ניתן יהיה לזהות מיד בחנות Google Play וב- Apple App Store. תזמון ההשקה של זהות המותג החדשה בא במקביל לשינוי משמעותי שמתחולל במרחב הדיגיטלי. בליבו של תהליך המיתוג מחדש נמצאים תחושת הייעוד, האנרגיה וההתלהבות המחודשת של Truecaller.

בהתייחסו להכרזה, אמר אלן ממדי, מייסד שותף ומנכ"ל Truecaller, כי "אנו מתרגשים לחשוף את זהות המותג ואת הלוגו החדשים שלנו. הם מסמלים את המחויבות המתמשכת שלנו כלפי המשתמשים ואת ההתמקדות המתמשכת והיומיומית בהתפתחות ובשיפור".

"המשימה שלנו, להגן על התקשורת של כולם, היא שמנחה אותנו בתהליך הפיתוח של פתרונות חדשים למניעת הונאה, כמו Search Context ושיפורים הנדסיים לחיזוק פרטיות המשתמש", הוא הוסיף.

כחלק מהזהות הרעננה של החברה, משתמשי Truecaller אף נהנים מתכונה חדשה ועוצמתית בשםלמניעת הונאה Search Context, וזאת כחלק ממנוע הזיהוי מבוסס הבינה המלאכותית של Truecaller. בתוצאות החיפוש של כל מספר, משתמשי Truecaller יוכלו לראות מיד אם השם שמשוייך למספר השתנה לאחרונה או שהוא משתנה לעתים קרובות. בנוסף, האפליקציה מסווגת את ההודעה הקונטקסטואלית הזו לשלוש קטגוריות: כחול, עבור שינוי נטרלי, צהוב, שינוי שעלול להיות חשוד אם השם השתנה יותר מ-3 פעמים במהלך 7 הימים האחרונים, ולבסוף אדום שמציין שינויי שם מרובים ותכופים, מה שעלול להעיד על פעילות הונאה. הודעה זו תוצג בפני כל משתמשי Truecaller עבור כל תוצאות החיפוש על פני אנדרואיד, אייפון ו-Truecaller web.

תהליך המיתוג החדש מנוהל על ידיInterbrand , חברת הייעוץ הגלובלית והמובילה בתחום המיתוג, והמיתוג יושק במהלך השבועות הקרובים ברחבי העולם. על מנת לראות את סמל האפליקציה ואת השינויים החדשים על המשתמשים לעדכן לגרסה 13.34 במכשירי אנדרואיד ולגרסה 12.58 ומעלה ב-iOS. המשיכו לקרוא את הבלוג שלנו כאן והורידו מידע לעיתונות כאן.

אודותTruecaller

אנו מספקים שיחות בטוחות ורלוונטיות בין אנשים ומייעלים את האופן שבו בתי עסק יכולים לתקשר עם צרכנים. מעשי הונאה ותקשורת בלתי רצויה הם חלק מהכלכלה הדיגיטלית, בעיקר בשווקים מתעוררים. מטרתנו היא לבנות אמון בתקשורת. Truecaller מהווה מרכיב חיוני בתקשורת היומיומית עבור למעלה מ-356 מיליון משתמשים פעילים, עם למעלה ממיליארד הורדות מאז השקתה וזיהוי וחסימה של קרוב ל-50 מיליארד שיחות לא רצויות במהלך 2021. עם משרדים ראשיים בשטוקהולם מאז 2009, אנחנו חברת יזמים המנוהלת על ידי המייסדים השותפים, ויש לנו צוות ניהול מנוסה ביותר. Truecaller נסחרת בנאסד״ק של שטוקהולם מאוקטובר 2021. למידע נוסף בקרו בכתובת truecaller.com.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53555957/en

למידע נוסף

[email protected]

מקור: Truecaller

מולטימדיה

Photo

Truecaller introduces new Anti Fraud Feature – Search Context (Photo: Business Wire)

Logo

 

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה - MRNS

מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Quantexa מציגה לראשונה את Q Assist, חבילת טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת חדשה שמודעת להקשרים
Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI), הציגה לראשונה על הבמה המרכזית ב-London Tech Week 2024 את Q Assist - חבילת טכנולוגיות בינה מלאכותית יוצרת עם מודעות להקשרים שמטרתה לעזור לארגונים לקבל יותר החלטות מהימנות בצוותים של עובדים בחזית ועובדי נתונים.

Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI