דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023
חיים נוי 22/09/23 |  צפיות: 135

דאק קריק טכנולוגיות מכריזה על הזוכות הראשונות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023

כל אחת מבין שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech זכו להכרה בזכות חידושים טכנולוגיים משמעותיים עבור תעשיית הביטוח במהלך פסגת השותפים לשנת 2023 של Duck Creek

בוסטון , 21 בספטמבר 2023, (Globe Newswire):

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologies, ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, הכריזה היום על הזוכות בפרסי שותפת השנה של Duck Creek Technologies לשנת 2023 של החברה, בתחרות הנערכת לראשונה, בכנס שנערך באורלנדו, פלורידה, בין ה-20 ל-21 בספטמבר. החברות שקיבלו את פרסי שותפת השנה של Duck Creek לשנת 2023 היו שותפות אינטגרציית המערכות Accenture, Agne ו-Coforge; שותפות הפתרונות Copart, LexisNexis Risk Solutions, Quadient ו-Smart Communications and Consulting; וכן שותפת הייעוץ Penguin Tech.

המובילה בשוק התוכנה כשירות הקדישה זמן במהלך הכנס שלה כדי להציע ולספק הכרה בהישגים המדהימים של שותפות הפתרונות, האינטגרציה והייעוץ שלה ברחבי העולם. פרסי שותפות השנה של Duck Creek Technologies נוצרו כדי להכיר בכוחן של שותפויות וכדי לחגוג הישגים משותפים משמעותיים ברחבי האקו סיסטם של שוק הביטוח. פרסי זכוכית חרוטה הוענקו לשמונה הזוכות על השגת רמת המצוינות הגבוהה ביותר בשותפות עם Duck Creek, ועל כך שיש להן חזון שמקדם את העסק שלהם תוך שהן מדמיינות מחדש את עתיד הביטוח.

Accenture זכתה להכרה כשותפת השנה בתחום אינטגרציית המערכות על הצטיינות בפעילויות יציאה לשוק משותפות, אספקת פתרונות Duck Creek ללקוחות ברחבי העולם, ורמה גבוהה מהנדרש לפי תקני העמידה באספקה. Accenture השיגה את המספר הגבוה ביותר של יישום הפתרונות השונים של Duck Creek, ושומרת על מעמדה כבעלת השפעה משמעותית על מכירות עולמיות ללקוחות.

Agne הוכרה כשותפת השנה בהיבט של יצירת ערך באמריקה על שיתוף פעולה מוצלח עם צוותי מכירות של Duck Creek כדי ליצור בידול ולזכות בעסקים חדשים, ועבור פיתוח מאיצים כדי להבטיח הגירה מוצלחת של לקוחות אל Duck Creek OnDemand (DCOD).

Coforge זכתה להכרה כשותפת השנה כיוצרת ערך בינלאומית עבור אספקה ​​יוצאת דופן של שירותי חבילה ללקוחות ועבור מימוש זמן מהיר יותר לתמורה מ- Duck Creek. Coforge פרסה בהצלחה פתרונות ארוזים מראש של Duck Creek OnDemand תוך שימוש בהאצות ושיטות עבודה מומלצות בזמן שיא.

Copart הוכרה כשותפת פתרון היעילות התפעולית של השנה בזכות האינטגרציה שלה עם Duck Creek. היא משפרת את היעילות התפעולית עבור לקוחותינו המשותפים, ומאפשרת להם לקבל החלטות ביטוחיות חכמות ולענות במהירות על צרכי המבוטחים. Copart הייתה שותפה מוערכת של Duck Creek בעשרת ביטוחי הרכב המובילים ומספקת שירות הצלה מוביל בתעשייה להצלת רכב מרכזי באסטרטגיית תביעות הרכב של דאק קריק. האינטגרציה החזקה שלה עם Duck Creek מספקת דוגמה מוכחת לשיפור בו זמנית של יעילות תפעולית וחוויית לקוח.

LexisNexis Risk Solutions הוכרה כשותפת פתרונות מהירות לשוק של השנה בזכות השילובים שלה עם Duck Creek, שהשפיעו באופן משמעותי על מהירות היציאה לשוק של הלקוחות המשותפים שלנו. LexisNexis Risk Solutions היא שותפה של Duck Creek מזה ארבע עשרה שנים. היא מציעה עשר אינטגרציות מובנות מראש עבור הפתרונות המובילים בתעשייה שלה. השילובים שלה מאומצים באופן עקבי יותר מאחרים, וכתוצאה מכך זמן הטמעה מהיר יותר וחיסכון בעלויות עבור לקוחותינו המשותפים.

Quadient הוכרה כשותפה של השנה לפתרון חוויות מותאמות אישית על כך שהיא מספקת שילוב פתרונות משכנע להתאמה אישית טובה יותר של חוויית המבוטח. Quadient היא מובילה בניהול תקשורת לקוחות עם אינטגרציות זמינות עבור מדיניות ותביעות של Duck Creek. חברת Quadient הייתה מעורבת באופן הדוק עם דאק קריק במהלך 2023 בפעילויות שיווק משותף שונות סביב שילובים אלה, וכתוצאה מכך הזדמנויות מכירה חדשות מרובות לשני הצדדים.

Smart Communications הוכרה כשותפת הפתרונות הבינלאומית של השנה על תרומה גלובלית משמעותית לעסקי Duck Creek. חברת Smart Communications היא מובילה עולמית מוכרת בניהול תקשורת לקוחות. בשנת 2023, הצוות שלהם בלט על ידי שיתוף פעולה נרחב עם הצוות של דאק קריק לפיתוח אינטגרציות הדגמה מרכזיות במשותף ומימן את פסגת הלקוחות השנתית הראשונה שלנו לאזור APAC שלנו.

Penguin Tech הוכרה כשותפה המייעצת של השנה על תרומות משמעותיות לערך המערכת האקולוגית של דאק קריק. לצוות Penguin Tech יש יותר מ-40 שנות ניסיון משולב בדאק קריק והוא האיץ את הצמיחה של המערכת האקולוגית של דאק קריק על ידי פיתוח אינטגרציות רבות מטעם שותפי הפתרונות שלנו. שילובים אלה עם מובילי שוק יצרו הדגמות מכירות משכנעות והרחיבו את הצעת הערך של דאק קריק.

"אנו נרגשים מהשותפויות יקרות הערך שיצרנו ומיכולתנו לשתף פעולה עם חברות מכובדות כגון Accenture, Aggne, Coforge, Copart, LexisNexis, Quadient, Smart Communications ו- Penguin Tech. יחד, אנו מעצבים מחדש את נוף החדשנות בתעשיית הביטוח כאשר אנו ממשיכים לספק פתרונות מבוססי ענן מהשורה הראשונה בשילוב עם שירותים יוצאי דופן", אמר מייק ג'קובסקי, מנכ"ל דאק קריק טכנולוגיות. "זוהי זכות להכיר בהישגים אלה ולהנציח את הישגיהם של השותפים שלנו ב-Partner Summit '23, עם קהל המורכב ממאות חברים אחרים במערכת האקולוגית".

לקבלת מידע נוסף על השותפים עטורי הפרסים של Duck Creek, בקרו באתר https://www.duckcreek.com/partner/ ובאתרי השותפים הבאים:

הזוכים בפרס אינטגרטור המערכות:

Accenture

Aggne

Coforge

הזוכים בפרס שותפי פתרונות:

Copart

LexisNexis Risk Solutions

Quadient

Smart Communications

הזוכה בפרס שותף הייעוץ:

Penguin Tech

אודות Duck Creek Technologies

דאק קריק טכנולוגיות - Duck Creek Technologiesהיא ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי. אנחנו הפלטפורמה שעליה בנויות מערכות ביטוח מודרניות, המאפשרות לתעשייה לנצל את כוחו של הענן כדי להפעיל פעולות זריזות, חכמות וירוקות עד. אותנטיות, מטרה ושקיפות הם הליבה של Duck Creek, ואנחנו מאמינים שביטוח צריך להיות שם עבור אנשים פרטיים ועסקים מתי, איפה ואיך הם הכי זקוקים לו. הפתרונות המובילים בשוק שלנו זמינים על בסיס עצמאי או כחבילה מלאה, וכולם זמינים דרך Duck Creek OnDemand.

בקרו בכתובת www.duckcreek.com לקבלת מידע נוסף. עקבו אחר דאק קריק בערוצים החברתיים שלנו לקבלת המידע העדכני ביותר – לינקדאין וטוויטר.

למידע נוסף:

Media Contacts:
Carley Bunch
carley.bunch@duckcreek.com

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

סוראב צ'נדראקר מכחיש בתוקף את ההאשמות בהונאת האפליקציות של Mahadev
סוראב צ'נדראקר קורא לכלי התקשורת לתקן את הנרטיב הרווח ומציע שיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהצדק ייעשה

LiveRamp משיקה הפעלה מקורית של חדרים נקיים ורזולוציית זהות משופרת בכל שירותי הענן העיקריים
יכולות ענן מקוריות חדשות המתרכזות בפרטיות עוזרות ללקוחות להתגבר על אובדן אותות, לחבר במדויק בין התמונה של הלקוחות ולהגיע באופן אפקטיבי ליותר צרכנים בכל רחבי האקו-סיסטם.

המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ
דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ
התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - HE

רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – PATH

סורן ביורן מונה למנכ"ל Driscoll's
היו"ר והמנכ"ל הנוכחי של Driscoll's, ג'יי מיילס רייטר, יפרוש בינואר 2024, כדי להפוך ליו"ר בכיר

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AAP

מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הפיננסיות לרבעון השלישי של 2023 ביום חמישי, 26 באוקטובר 2023, לפני פתיחת השוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI