דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים אידריס אלבה חושף את הסיפורים הלא ידועים אודות הזהב
אידריס אלבה חושף את הסיפורים הלא ידועים אודות הזהב
חיים נוי 07/10/23 |  צפיות: 198

אידריס אלבה חושף את הסיפורים הלא ידועים אודות הזהב

לונדון, 5 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

מועצת הזהב העולמית (World Gold Council) הודיעה היום על יציאתו לאקרנים של סרט תיעודי חדש: זהב: מסע עם אידריס אלבה, שנוצר בשיתוף עם חברת Pioneer Productions.

שקוע בהרפתקאות, אידריס אלבה (לותר, Beasts of No Nation, Hijack) בוחן את התעלומות, הסיפורים והיחסים האנושיים הבלתי נודעים עם המתכת היקרה ביותר שלנו: הזהב. כשהמסע שלו מתפתח, אנחנו מוסעים מסביב לעולם כשהוא כובש את הקלסטרופוביה שלו במורד פירי המכרות הקנדיים, חוקר את המורשת של הזהב בגאנה ומעמיק במסע לכרייה אחראית בדרום אפריקה.

מאז המאה ה-19 הבהלה לזהב שעוררה ביקוש מוקדם לג'ינס של ליווי'ס, ועד לייצור באחרונה של מטיל הזהב בשווי מיליון דולר בקנדה והחיפוש אחר תפרי הזהב החדשים בפרו; אלבה חושפת את הרגעים ואבני הדרך הייחודיים שמביאים לחיים את הסיפור האנושי ואת ההשפעה הכלכלית-חברתית של הזהב.

זהב: המסע בוחן את ערכו של הזהב בעבר, בהווה ובעתיד, תוך חשיפת כוחות השינוי שלו על יחידים, קהילות וכלכלות. זה גם מדגיש כיצד התעשייה מנווטת את האתגרים הנוכחיים שלה, החל מהתחדשות לאחר הכרייה וצריכת האנרגיה לעתיד של כוח העבודה בענף כריית זהב.

אידריס אלבה אמר: "אני חש אסיר תודה על שהצלחתי לחוות מה שהזהב מבטא עבור אנשים, מה זהב אומר לגבי ההיסטוריה וגם למסורת. לזהב יש את הכוח להביא שינויים. למדתי כל כך הרבה על זהב שלא היה ברור או צפוי. עכשיו העיניים שלי נפתחו וזה משהו נפלא".

דיוויד טייט, מנכ"ל מועצת הזהב העולמית, אמר: "לזהב יש השפעה חיובית על חייהם של אנשים, קהילות וכלכלות, כאשר חלק ניכר מהסיפור עד כה נותר רק בדמיון. בשם חברינו והתעשייה, אנו שמחים להחיות את הסיפורים האנושיים של הזהב, בפעם הראשונה, תוך כדי עבודה עם אידריס אלבה, כדי לחקור את הערך וההתפתחות של הזהב".

הסרט התיעודי הוזמן כדי לתמוך בשאיפתה של מועצת הזהב העולמית לעזור לעולם להבין את ערכו של הזהב ולרתום את כוחו הטרנספורמטיבי.

הסרט התיעודי יהיה זמין ביוטיוב החל מ-5 אוקטובר 2023. למידע נוסף: journey.gold

אודותWorld Gold Council

World Gold Council (מועצת הזהב העולמית) הוא ארגון של חברים, אשר מקדם את התפקיד שממלא הזהב כנכס אסטרטגי, תוך עיצוב העתיד של שרשרת אספקה אחראית ונגישה. צוות המומחים שלנו מגבש הבנה של מקרי השימוש ושל אפשרויות השימוש בזהב דרך מחקר מהימן, ניתוח, פרשנות ותובנות. אנחנו מקדמים את התקדמות הענף, מעצבים מדיניות וקובעים את הסטנדרטים עבור שוק זהב בר קיימא שנמצא בתהליכי התפתחות מתמדת.

למידע נוסף

Stephanie Cadman
World Gold Council
T +44 7808 640303

[email protected]

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצואבכתובת:

https://www.businesswire.com/news/home/53578531/en

מקור: World Gold Council

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Envision Energy, Public Investment Fund (PIF) ו-Vision Industries משלבות כוחות כדי ליצור מיזם חדש בתחום האנרגיה המתחדשת
Envision Energy, שהוכרה כ"ענקית הירוקה" ברשימה 2024 TIME100 Most Influential Companies, חשפה מיזם משותף אסטרטגי עם קרן ההשקעות הציבוריות - Public Investment Fund (PIF) של ערב הסעודית, ועם Vision Industries.

IDE Water Technologies מקדמת בברכה את אדוארדו סילבה בתפקיד מנהל אזורי; צ'ילה
IDE Technologies, ספקית מובילה של פתרונות לטיפול במים, הכריזה היום על צירוף אדוארדו סילבה לחברה בתפקיד מנכ"ל תפעול אזורי ב-IDE Chile SpA. אדוארדו יביא עמו למעלה מ-25 שנים של ניסיון מקיף בתחום בתפקידי ניהול של מגה פרויקטים

Xsolla משיקה גישה מיידית לפתרונות הליבה שלה: פתרונות למכירת משחקים, מפעיל היישומים ומשחקים בענן יספקו למפתחי משחקים גישה מהירה ליצירת הכנסות
Xsolla, חברת מסחר גלובלית למשחקי וידאו, הכריזה על השקת מכירת משחקים מיידית, מפעיל יישומים מיידי, ומשחקים מיידיים בענן, בעקבות השקת חנות הרשת המיידית של החברה במרץ 2024.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי NIKE, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי NIKE, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – NKE

Xsolla מעצימה את נוכחות התשלומים באסיה דרך שותפויות חדשות, תוך התמקדות בשווקי הגיימרים המקומיים
החברה מרחיבה את טווחי ההגעה של המשחקים ומשפרת מכירות דרך ערוצי תשלומים מקומיים בפיליפינים, סינגפור, הונג קונג ופקיסטן.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Maxeon Solar Technologies, Ltd לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Maxeon Solar Technologies, Ltd לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – MAXN

רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

Skyfront משיקה רחפן עם מערכת קירור מים לפעילות מדברית
ה-‎ Skyfront Perimeter 8+ WCזמין כעת לפעילות בסביבות החמות ביותר על פני כדור הארץ, מערבות אוסטרליה ועד למדבר הערבי

Xsolla משיקה פתרון Backend עטור פרסים, ומוסיפה תמיכה בהפעלה חוצה פלטפורמות עבור קונסולות מהדור הבא
מיטוב נצילות הפיתוח: פתרונות תפורים במיוחד לאינטגרציה חלקה לרוחב פלטפורמות גיימינג מובילות

פסיפיק גרין השיגה הסכמה תכנונית לפארקי האנרגיה שלה בליימסטון קוסט, דרום אוסטרליה, עם סוללת בנפח עבודה של 1.5 גיגה-וואט/שעה
פסיפיק גרין (Pacific Green), חברה גלובלית המציעה שירותי אגירת אנרגיה בסוללות, השיגה הסכמה תכנונית מממשלת דרום אוסטרליה לשני פארקי אנרגיה ראשונים מבוססי סוללות ברמת רשת חשמל באזור ליימסטון קוסט בדרום אוסטרליה.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI