דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CPChem , QatarEnergy סוגרות את נושא המימון עבור פרויקט הפטרוכימיקלים של ראס לאפאן, קטאר
CPChem , QatarEnergy סוגרות את נושא המימון עבור פרויקט הפטרוכימיקלים של ראס לאפאן, קטאר
חיים נוי 10/10/23 |  צפיות: 187

CPChem , QatarEnergy סוגרות את נושא המימון עבור פרויקט הפטרוכימיקלים של ראס לאפאן, קטאר

דוחא, קטאר, 9 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

Ras Laffan Petrochemicals, חברת מיזם משותף ש-30% ממנה נמצאים בבעלות Chevron Phillips Chemical ו-70% בבעלות QatarEnergy, הכריזה היום כי הצליחה לגייס 4.4 מיליארד דולר ארה"ב לצורך מימון מתקן פולימרים משולב, שיוקם בעיר התעשייה ראס לאפאן שבקטאר.

מימון הפרויקט יתבצע על ידי מלווים מסחריים ואיסלמיים ועל ידי קבוצה של סוכנויות אשראי לייצוא.

" CPChemמעריכה מאוד את התמיכה של סוכנויות האשראי לייצור ושל המוסדות הפיננסיים שלוקחים חלק במימון הפרויקט", אומר דארן ארקולני, סמנכ"ל בכיר, פיננסים ומנהל כספים בכיר ב- CPChem. "מימון זה מסייע לתמיכה באסטרטגיית הצמיחה של CPChem ובשיתוף הפעולה הפורה שלנו עם QatarEnergy".

השלמת המימון מהווה אבן דרך חשובה בתהליך הפיתוח של פרויקט הפטרוכימיקלים, אשר עתיד להשתרע על שטח של435אקר, ולכלול את מפעל עיבוד האתאן הגדול ביותר במזרח התיכון, שצפוי להימנות גם עם המפעלים הגדולים מסוגו בעולם. המתקן יהיה בעל קיבולת של 2.1 מיליון טון מטרי אתילן לשנה ויכלול גם שתי יחידות של נגזרות פוליאתילן בצפיפות גבוהה, בקיבולת שנתית כוללת של 1.7 טון מטרי.

יחידות הפוליאתילן יעשו שימוש בתהליך ה- MarTech™ loop slurryשל CPChem לצורך ייצור פוליאתילן בצפיפות גבוהה עבור מוצרים עמידים כגון צינורות גז טבעי ואספקת מים וכן עבור יישומי אריזה, המשמשים להגנה על מזון ושימורו ועל הבטחת הסטריליות של אספקה רפואית.

CPChemו- QatarEnergyהגיעו להחלטה חיובית בנוגע להשקעה סופית עבור פרויקט הפטרוכימיקלים של ראס לאפאן בחודש ינואר 2023, והפעלת המתקן צפויה בשלהי שנת 2026.

שתי החברות אף בונות במסגרת מיזם משותף מתקן משולב של פולימרים בחוף מפרץ טקסס, שצפוי להתחיל את פעילותו בשנת 2026.

אודות Chevron Phillips Chemical

" Chevron Phillips Chemical" כוללת את Chevron Phillips Chemical Company LLC ואת חברות הבת שלה, המצויות בבעלות מלאה. Chevron Phillips Chemical היא אחת היצרניות המובילות בעולם של אולפינים ופוליאולפינים ובנוסף הנה ספקית מובילה של מוצרים ארומטיים, אלפא אולפינים, סטירנים, כימיקלים מיוחדים, צנרת פוליאתילן ושרף פוליאתילן. לחברה ולחברות המסונפות אליה כ-5,000 עובדים ובבעלותן נכסים בשווי של כמעט 19 מיליארד דולר, כולל 31 מתקני ייצור ומחקר שנמצאים בשש מדינות. Chevron Phillips Chemical נמצאת בבעלות שווה של Chevron U.S.A., Inc. ושל Phillips 66 Company, ומשרדיה הראשיים ממוקמים ב-Woodlands, טקסס. למידע נוסף אודות Chevron Phillips Chemical, בקרו בכתובת www.cpchem.com ועקבו אחרינו ברשתות החברתיות: @chevronphillips.

המונחים "Chevron Phillips Chemical" או "CPChem" עשויים להתייחס לאחת או יותר מחברות הבת של Chevron Phillips Chemical או של החברות המסונפות אליה, או לכולן ביחד. כל המונחים האלה נמצאים בשימוש למטרות נוחות בלבד ואינם מיועדים לספק תיאור מדויק של אף אחת מן החברות השונות, שכל אחת מהן אחראית על ניהול ענייניה.

למידע נוסף:

ליסה תרו
[email protected]
346-452-6531

היילי פרייזי
[email protected]
512-585-6638

מקור:Chevron Phillips Chemical

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יפן אירחה כינוס לקידום הצמיחה וההתאוששות הכלכלית של אוקראינה
שלוש מאות פקידי ממשל ונציגים עסקיים התקבצו כדי להפגין את תמיכתה של יפן בשיקומה של אוקראינה

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות.

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

מעבד ה-NPU IP של VeriSilicon משולב ביותר מ-100 מיליון שבבים תומכי AI ברחבי העולם
מאפשר ביצוע יעיל של יישומים, החל מ- AI voice, AI vision, AI pixel עד ל-AIGC על גבי התקנים מוטבעים

Nyxoah תשתתף בכנס אופנהיימר השנתי ה-34 למדטק ושירותי בריאות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס השנתי ה-34 של אופנהיימר למדטק ושירותי בריאות (Oppenheimer 34th Annual Healthcare MedTech & Services Conference), שיתקיים בתאריכים 12-13 במרץ 2024.

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו.

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI