דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים וודו (Vudoo) לוקחת את פלטפורמת מסחר התוכן החלוצית שלה לעולם הרחב
וודו (Vudoo) לוקחת את פלטפורמת מסחר התוכן החלוצית שלה לעולם הרחב
חיים נוי 11/10/23 |  צפיות: 143

וודו (Vudoo) לוקחת את פלטפורמת מסחר התוכן החלוצית שלה לעולם הרחב

נטלי קרטיס-לת'ברידג' מונתה להוביל את המטה החדש בלונדון עבור EMEA וצפון אמריקה

לונדון, 10 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

חברת וודו Vudoo, חלוצת מסחר התוכן והתשלום בהזרמה, השיקה את הפלטפורמה שלה לשוק הבינלאומי, עם פתיחת משרדה בלונדון שמציין את הצעד הראשון בתוכניות ההתרחבות הגלובלית שלה.

החברה מינתה את נטלי קרטיס-לת'ברידג' לתפקיד האחראית על הצמיחה הגלובלית והמנהלת הכללית שלה עבור EMEA וצפון אמריקה. המשרד בלונדון ישרת את אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ובתחילה גם את אזורי צפון אמריקה. נטלי תדווח למייסד ומנכ"ל וודו, ניק מורגן והיא מציינת כי היא מקבלת את המשימה להוביל את הצמיחה הגלובלית של Vudoo ולבנות את עסקיה באזור EMEA .

דיליפ יוגאשינגהאם, מנהל חשבונות אסטרטגיים באזור EMEA עבר מאוסטרליה למשרד בלונדון, עם מספר עובדים נוספים ששמותיהם יוכרזו בקרוב. בנוסף, מנואלה קאד, המנהלת לשעבר של אזור היציאה לשוק ב-Criteo, תצטרף ל- כמנהלת שותפויות עסקיות אסטרטגיות, שבסיסה באוסטרליה. ל- Vudoo יש גם תוכניות למנות מנהלים אזוריים לאזור צפון אמריקה ואסיה פאסיפיק, ולפתוח משרדים בצפון אמריקה ב-12 החודשים הקרובים.

נטלי קרטיס-לתברידג' הקימה את Atonik Digital, סוכנות בינלאומית של מומחים, המתמקדת במונטיזציה של תוכן וכן תכנים, בידור בסטרימינג, שותפויות אסטרטגיות, כניסה לשוק וצמיחה ב-2012 ומאז היא עובדת בצומת של תוכן, טכנולוגיה ומונטיזצייה עם רשימה יוקרתית של לקוחות בינלאומיים, כולל אולפנים בארה"ב, חברות טלקום, פלטפורמות תוכן, חברות טכנולוגיות תוכן חדשניות ומפיקי תוכן.

ההתרחבות של Vudoo לשוק הבינלאומי מגיעה על רקע הצמיחה האקספוננציאלית של המסחר בתוכן ועלייה מסיבית בביקוש לטכנולוגיה החלוצית שלה, במיוחד עם התפוצצות המדיה הקמעונאית, כאשר ההכנסות מפרסום מערוץ זה צפויות לצמוח ל-125.7 מיליארד דולר עד סוף 2023.

Vudoo, שנוסדה באוסטרליה על ידי היזם וחלוץ המסחר האלקטרוני ניק מורגן, הקימה שותפויות עם מוציאים לאור כולל News Corp, Are Media ו-New Zealand Media and Entertainment (NZME). הלקוחות הגלובליים האחרים של Vudoo כוללים את Forever New, S&P Global ו-Kohler, כשהחברה מסייעת לביצוע קמפיינים בין מותגים כמו הילטון, סמסונג, Moët & Chandon, Burberry, Dyson, Lexus, Hotel Clicquot וכן Sunday Riley.

ניק מורגן, מייסד ומנכ"ל Vudoo אמר: "ראינו תוצאות נפלאות בקרב הלקוחות הקיימים שלנו, ועם פריחה עולמית ברשתות מדיה קמעונאיות ומסחר תוכן, הגיע הזמן להביא את הפתרון הייחודי של וודו לבסיס לקוחות גלובלי בכל נקודות המגע של המדיה".

"הניסיון, המומחיות והחיבורים המדהימים של מומחיות תוכן, טכנולוגיה ומונטיזצייה, והניסיון שלה בסיוע ללקוחותיה להרחיב את גודלם ולצמוח הופכים אותה להתאמה מושלמת ל- Vudoo. התשוקה שלה לחדשנות והדרכה לעזור לנו להתמודד עם העלייה המהירה של העניין בפתרון שלנו עד היום. הייתה חשובה לאין ערוך ואנו שמחים לקבל אותה כעת על הסיפון כחלק מצוות Vudoo, כדי לתמוך בצמיחה הגלובלית שלנו", הוא הוסיף.

בהתייחסה מדוע היא מצטרפת ל- Vudooולהזדמנות הגלובלית של החברה, אמרה נטלי קרטיס-לת'ברידג': "עם תחזית המסחר בתוכן לצמיחה מהירה יותר מאשר הרשתות החברתיות ככלי הפעלה פרימיום, עבור ערוץ המדיה הקמעונאי המשגשג בעולם, זהו אזור צמיחה דינמי לבניית הזדמנויות מונטיזצייה עבור תוכן על פני מספר נקודות של מגע עם קהל. הטכנולוגיה של Vudoo מספקת גשר קריטי בין מסחר תוכן ואינטראקציה עם לקוחות בנקודת ההשראה, מאפשרת עסקת זרימה חלקה ומציעה מבט של משפך מלא על התנהגות הצופים.

"בעבודה עם Vudoo כיועץ במהלך החודשים האחרונים, ראיתי ממקור ראשון את מהירות ההתעניינות הגבוהה בפתרון שלה ואת הפוטנציאל העצום לצמיחה גלובלית, במה שהוא מרחב טרנספורמטיבי מאוד מרגש, המשלב תוכן, טכנולוגיה ומונטיזצייה - שלוש מהן הנן התשוקות והבסיס להצעת הייעוץ שלי בעשור האחרון. ההזדמנות לעבוד עם הצוות המוכשר מאוד ב- Vudoo ומתן חלק בסיוע להם להתרחב ברחבי העולם בתקופה הטרנספורמטיבית הזו במסחר של תוכן ובמדיה קמעונאית היא מרגשת להפליא", היא הוסיפה.

כאשר Vudoo עוברת לעתיד, החברה מתכננת לפתח כלים לפלטפורמות CTV שיאפשרו לקהל הזרמה ו-VoD כדי לגלות ולרכוש מוצרים בתוך הפרסום ותכני הווידאו עצמם.

"תארו לעצמכם עתיד שבו פלטפורמות CTV יכולות לשתף פעולה עם מותגים כדי ליצור רגעים שניתנים לקנייה בזרם, שבהם קהלים יכולים לקנות מוצרים מתוך התוכניות שהם אוהבים, בלא לעזוב את פלטפורמת התוכן שלהם", אמרה נטלי קרטיס-לת'ברידג' על החזון של Vudoo לגבי ל-CTV. "על ידי יצירת אינטראקטיביות גדולה יותר על המסך הגדול, זה ישנה את כל חווית הצפייה, מפסיבית לאקטיבית, ויפתח זרמי הכנסה חדשים עבור ספקי CTV", הוסיפה נטלי קרטיס-לת'ברידג'.

אודות Vudoo

נוסדה בשנת 2017, Vudoo פלטפורמת מסחר התוכן והתכנים, מאפשרת למפרסמים לשפר את התוכן שלהם על ידי יצירת מסעות מותאמים אישית באמצעות סיפור ייחודי, אחד לאחד, שלוכד את תשומת הלב של הקהל להגביר את המעורבות.

תכונת התשלום בזרימה של החברה, מוגשת כפטנט ומאפשרת ללקוחות לבצע עסקאות ישירות בתוך התוכן, מה שמאפשר למפרסמים להגביר את ההמרות ולצמצם את משפך המכירות. טביעת הרגל הנמוכה של וודו משמעותה שמותגים ובעלי אתרים, יכולים לשלב פונקציות של סחר תוכן במצבור הטכנולוגיה שלהם ללא צורך בשדרוג התשתית או היכולות התפעוליות שלהם.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53583235/en

למידע נוסף

Luke Bohanan
[email protected]

מקור: Vudoo

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים



 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יפן אירחה כינוס לקידום הצמיחה וההתאוששות הכלכלית של אוקראינה
שלוש מאות פקידי ממשל ונציגים עסקיים התקבצו כדי להפגין את תמיכתה של יפן בשיקומה של אוקראינה

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות.

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

מעבד ה-NPU IP של VeriSilicon משולב ביותר מ-100 מיליון שבבים תומכי AI ברחבי העולם
מאפשר ביצוע יעיל של יישומים, החל מ- AI voice, AI vision, AI pixel עד ל-AIGC על גבי התקנים מוטבעים

Nyxoah תשתתף בכנס אופנהיימר השנתי ה-34 למדטק ושירותי בריאות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס השנתי ה-34 של אופנהיימר למדטק ושירותי בריאות (Oppenheimer 34th Annual Healthcare MedTech & Services Conference), שיתקיים בתאריכים 12-13 במרץ 2024.

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו.

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI