דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
חיים נוי 12/10/23 |  צפיות: 724

המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023


ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

מרלבורו, מסצ'וסטס, 11 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

ExaGrid®, הספקית של פתרון הגיבוי השכבתי היחיד בענף, הודיעה היום כי רשמה את הרבעון השלישי החזק ביותר בתולדות החברה, ברבעון שהסתיים ב-30 בספטמבר 2023.

ל-ExaGrid היה רבעון שלישי עם שיא וצמיחה של קצת פחות מ-20% בהשוואה לרבעון השלישי של 2022. ExaGrid ממשיכה לצמוח בקצב של כ-20% בשנה. החברה הציגה תזרים מזומנים חיובי וחופשי (FCF), רווח והפסד חיובי ו-EBITDA חיובי עבור 11 רבעונים רצופים. ExaGrid הוסיפה 130 לקוחות חדשים ברבעון השלישי של 2023, כולל 2 עסקאות גדולות בהיקף של שבע ספרות ללקוחות חדשים. ל-ExaGrid יש יותר מ-4,000 לקוחות פעילים של שוק בינוני עליון, ביניהם ארגונים גדולים המשתמשים באחסון גיבוי בשכבות של ExaGrid כדי להגן על הנתונים שלהם. הצמיחה של ExaGrid מואצת, והחברה מגייסת עובדים כדי להרחיב את צוותי המכירות שלה ברחבי העולם.

"ExaGrid ממשיכה להתרחב וכעת יש לה צוותי מכירות ביותר מ-30 ארצות ברחבי העולם והתקנות ללקוחות בלמעלה מ-80 מדינות. הגענו ל-4,000 התקנות פעילות של ברבעון השלישי. ExaGrid הייתה עם תזרים מזומנים חיובי, P&L ו-EBITDA עבור 11 רבעונים ברציפות. מחוץ לארה"ב, העסקים שלנו בקנדה, אמריקה הלטינית, אירופה, המזרח התיכון, אפריקה ואסיה פסיפיק, צומחים במהירות וכעת הם 45% מהיקף העסקאות ואנחנו מוסיפים עוד צוותי מכירות ברחבי העולם", אמר ביל אנדרוז, נשיא ומנכ"ל ExaGrid.

"לפני שנים, ExaGrid הבינה ששום ספק לא בונה אחסון במיוחד לגיבוי, מכיוון שכולם מוכרים מוצרי אחסון ראשיים כיעדי אחסון לגיבוי, וזה יקר, או שהם מוכרים מכשירי ביטול כפילויות מוטבעים, שהם איטיים בכל הקשורלגיבויים ושחזורים וכתוצאה מכך בשדרוגי מלגזה יקרים. לאחסון של גיבוי יש צרכים ייחודיים, עקב עבודות גיבוי גדולות, שלביים, מלאים סינתטיים, סיבוב גיבוי, שמירה לטווח ארוך ועוד היבטים רבים שהופכים את אחסון הגיבוי לשונה מאחסון ראשי. אחסון הגיבוי השכבתי הייחודי של ExaGrid נבנה במיוחד כדי לשפר את ביצועי הגיבוי, לשחזר ביצועים, מדרגיות ככל שהנתונים גדלים, אבטחה, אחזור תכנות כופר, התאוששות מאסון ושיפור כלכלת הגיבוי, עם עלויות נמוכות מראש ולאורך זמן", אמר אנדרוס. "אחסון ראשי אינו מהיר עבור עבודות גיבוי גדולות, בדרך כלל אינו ניתן להרחבה, הוא יקר מאוד לשמירה בטווח ארוך, והוא מבוסס רשת, מה שהופך אותו לפגיע להתקפות אבטחה. מכשירי מניעת כפילות מוטבעים איטית לגיבויים, איטיים לשחזורים, אינם ניתנים להרחבה, והם גם מבוססי רשת, דבר שהופך אותם לפגיעים מהתקפות אבטחה.

"ExaGrid מתגאה בכך שיש לה מוצר מובחן מאוד שפשוט עובד, עושה מה שאנחנו אומרים שהוא עושה, בגודל נכון, נתמך היטב ופשוט עושה את העבודה. אנו יכולים לגבות את הטענות הללו עם שימור לקוחות נטו של 95%, ציון NPS של +81, והעובדה של-94% מהלקוחות שלנו יש  שמירה בזמן הנעילה לשחזור תכנות כופר ואז התכונה מופעלת, ו-99.1% מהלקוחות שלנו נמצאים בתוכנית התחזוקה והתמיכה השנתית שלנו", אמר ביל אנדרוז.

עיקרי הרבעון השלישי של 2023:

*שתי עסקאות גדולות בשווי שבע ספרות עם לקוחות חדשים ברבעון

*11 רבעונים רצופים של פעולות חיוביות במזומן, EBITDA ו-P&L

אודות ExaGrid

ExaGrid מספקת לאחסון גיבוי מדורג עם אזור נחיתה ייחודי מבוסס מטמון כוננים, מאגר החזקה לטווח ארוך וארכיטקטורת התרחבות. אזור הנחיתה של ExaGrid מספק את הגיבויים, השחזורים ואת אתחולי המכונות וירטואליות המהירים ביותר. מאגר ההחזקה מציע את העלות הנמוכה ביותר לשמירה לטווח ארוך. ארכיטקטורת ההתרחבות של ExaGrid כוללת התקנים מלאים ומבטיחה חלון גיבוי באורך קבוע ככל שהנתונים גדלים, ומבטלת שדרוגים יקרים והתיישנות מוצרים. ExaGrid מציעה את גישת אחסון הגיבוי הדו-שכבתי היחידה עם שכבה שאינה מחבורת לרשת, מחיקות מושהות ואובייקטים בלתי ניתנים לשינוי להתאוששות מהתקפות של תוכנות כופר.

ל- ExaGrid מהנדסי מכירות פיזיות ומערכות טרום מכירה במדינות הבאות: ארגנטינה, אוסטרליה, בנלוקס, ברזיל, קנדה, צ'ילה, חבר העמים, קולומביה, צ'כיה, צרפת, גרמניה, הונג-קונג, הודו, ישראל, איטליה, יפן, מקסיקו, נורדיה, פולין, פורטוגל, קטאר, ערב הסעודית, סינגפור, דרום אפריקה, דרום קוריאה, ספרד, טורקיה, איחוד האמירויות הערביות, בריטניה, ארצות הברית ואזורים נוספים.

בקרו אותנו בכתובת exagrid.com או התחברו אלינו בלינקדאין. ראו מה יש ללקוחות שלנו לומר על חוויות ExaGrid שלהם ולמדו מדוע הם מקדישים כעת הרבה פחות זמן לגיבוי, בסיפורי ההצלחה של הלקוחות שלנו. ExaGrid גאה בציון +81 NPS שלה.

ExaGrid הוא סימן מסחרי רשום של .ExaGrid Systems, Inc. כל הסימנים המסחריים האחרים הם רכוש בעליהם בהתאמה.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53580396/en

למידע נוסף

מרי דומניצ'לי (Mary Domenichelli)
ExaGrid
[email protected]

מקור: ExaGrid Systems, Inc.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את משקיעי Marinus Pharmaceuticals, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך שהוגשה לראשונה על ידי החברה - MRNS

מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
מידע למשקיעי RBLX: רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

קבוצת ניקיסו אנרגיה נקייה וגזים תעשייתיים מודיעה על חילופי מנכ"לים ב- 1 ביולי 2024
Nikkiso Co., Ltd. (TSE: 6376) הודיעה היום לאחר הצבעה במועצת המנהלים, כי החל מה-1 ביולי 2024, אדריאן רידג' (Adrian Ridge) יחליף את פיטר וגנר (Peter Wagner) כמנכ"ל Nikkiso Clean Energy & Industrial Gases Group (חלק מהחטיבה התעשייתית של Nikkiso). וגנר יישאר בתפקיד מועצת המנהלים כיו"ר פעיל של Nikkiso CE&IG Group.

LTIMindtree מחזקת את נוכחותה בערב הסעודית מקימה מטה אזורי בריאד
LTIMindtree (NSE: LTIM, BSE: 540005), חברה גלובלית לייעוץ טכנולוגיה ולפתרונות דיגיטליים, הכריזה על חנוכת המרכז האזורי שלה בריאד, בירת ערב הסעודית, כחלק מהתרחבותה באזור KSA והמזרח התיכון.

ממודעות לפעולה ביום הכבד השומני העולמי
מכון הכבד העולמי מאחד את התחום בזמנים של שינויי שם וטיפולים חדשים

Myriad Genetics משתפת פעולה עם GSK כדי לשפר את הגישה לבדיקות HRD ב-9 מדינות
תוכנית בדיקות ממומנות חדשה ממנפת את בדיקות MyChoice של Myriad לחולות עם סרטן שחלות נסיובי בדרגה גבוהה

CSG קיבלה הכרה כמתאמת מסע לקוחות מובילה מטעם חברת אנליסטים ראשית
פלטפורמת מעורבות הלקוחות CSG Xponent קיבלה את הדירוג הגבוה ביותר שניתן לקבל ב-16 קריטריונים

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Quantexa מציגה לראשונה את Q Assist, חבילת טכנולוגיית בינה מלאכותית יוצרת חדשה שמודעת להקשרים
Quantexa, המובילה העולמית בפתרונות מודיעין לקבלת החלטות (DI), הציגה לראשונה על הבמה המרכזית ב-London Tech Week 2024 את Q Assist - חבילת טכנולוגיות בינה מלאכותית יוצרת עם מודעות להקשרים שמטרתה לעזור לארגונים לקבל יותר החלטות מהימנות בצוותים של עובדים בחזית ועובדי נתונים.

Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI