דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
חיים נוי 15/10/23 |  צפיות: 344

איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית

"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 13 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות הערביות, דחק ביום רביעי במדינות להגיע לקונצנזוס על ממשל של בינה מלאכותית מוקדם יותר, כשהנושא הגיע להסכם פריז, שלקח שנים להתגבש ולהיכנס לתוקף.

עומר אל אולמה (Omar Al Olama), שר המדינה של איחוד האמירויות לבינה מלאכותית, כלכלה דיגיטלית ויישומי עבודה מרחוק, אמר באספה של דובאי לבינה מלאכותית, שארצות זקוקות לגישה חדשה לפיקוח על בינה מלאכותית.

"אני חושב שהדיון העולמי הנוכחי על הממשל של בינה מלאכותית אינו התחלה. במקום לנסות לשלוט בטכנולוגיה, אנחנו יכולים לשלוט בתחומי השימוש", אמר.

במהלך האספה - שבה היו יותר מ-2000 משתתפים שהגיעו מחברות טכנולוגיה גדולות וחברות ייעוץ כמו מיקרוסופט, Deloitte, PwC, IBM - השיקה Dubai Future Foundation את Dubai Generative AI Alliance, ברית חדשה של חברות טכנולוגיה, כדי לסייע לדובאי להאיץ את האימוץ של טכנולוגיות מתפתחות, ולבנות את אחת הממשלות המתקדמות והיעילות בעולם המבוססות על טכנולוגיה.

חלפן בלהול, מנכ"ל DFF, קרא לחברות וליזמים להצטרף לברית, שתתמקד בפיתוח פיילוטים טכנולוגיים חדשניים באמצעות מינוף AI , מטאברס ו-Web3.

ממשלת דובאי השיקה גם את 'Dubai AI', קונסיירז' עירוני דיגיטלי המופעל עם בינה מלאכותית. הפלטפורמה הדיגיטלית ברחבי העיר, תציע מידע ושירותים מקיפים, שמכסים בריאות, עסקים וחינוך, הן לתושבים והן ולמבקרים. זה ישנה את שירותי הממשלה, נאמר לאספה.

האספה שמעה גם כיצד מגזר הבנקאות העולמי עשוי להרוויח עד 400 מיליארד דולר מהשגשוג בבינה מלאכותית.

הפלטפורמה העולמית האזינה למומחים מתאגידי טכנולוגיה וחברות ייעוץ בינלאומיות. PwC מסרה כי האוטומציה במקום העבודה קרובה, כאשר בינה מלאכותית גנרטיבית עשויה להיות מסוגלת לבצע משימות יומיומיות, כגון הזמנת טיסות והפקת דו"חות באופן אוטונומי, בקנה מידה גדול במהלך 18-20 החודשים הקרובים.

המומחה הדיגיטלי המוביל של דלויט אמר, כי היתוך גרעיני, פעולת אקלים וגילוי תרופות, יהיו חלק מהנהנים העיקריים של בינה מלאכותית גנרטיבית, בעוד שמגזרי התעשייה והתרופות הם מהמהירים ביותר להסתגל לטכנולוגיה המתפתחת.

אדל אל רדהא, סמנכ"ל התפעול של אמירייטס, אמר כי עד נובמבר, חברת התעופה "תעצים את צוות תא הנוסעים למנף [בינה מלאכותית גנרית] באמצעות העברת הדרכה על דגמים מורכבים".

מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –https://www.businesswire.com/news/home/53604113/en

למידע נוסף:

Sara Al Qarout
salqarout@apcoworldwide.com

מקור: Dubai Future Foundation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

סוראב צ'נדראקר מכחיש בתוקף את ההאשמות בהונאת האפליקציות של Mahadev
סוראב צ'נדראקר קורא לכלי התקשורת לתקן את הנרטיב הרווח ומציע שיתוף פעולה מלא כדי להבטיח שהצדק ייעשה

LiveRamp משיקה הפעלה מקורית של חדרים נקיים ורזולוציית זהות משופרת בכל שירותי הענן העיקריים
יכולות ענן מקוריות חדשות המתרכזות בפרטיות עוזרות ללקוחות להתגבר על אובדן אותות, לחבר במדויק בין התמונה של הלקוחות ולהגיע באופן אפקטיבי ליותר צרכנים בכל רחבי האקו-סיסטם.

המומנטום של ExaGrid לרבעון השלישי של 2023
ExaGrid ממשיכה בצמיחה – 11 רבעונים רצופים של תזרים מזומנים חופשי

דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ
דדליין חשוב לתביעה נגד FOURT: רוזן, יועץ למשקיעים מהימן, מעודד את המשקיעים ב- Shift4 Payments, Inc להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב של 19 באוקטובר בתביעה ייצוגית בניירות ערך – FOUR

התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ
התראת דדליין למשקיעי HAWAIIAN ELECTRIC: רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Hawaiian Electric Industries, Inc להבטיח ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך - HE

רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, פירמת עורכי דין מוערכת בעולם, מעודדת משקיעים עם הפסדים ב- UiPath, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – PATH

סורן ביורן מונה למנכ"ל Driscoll's
היו"ר והמנכ"ל הנוכחי של Driscoll's, ג'יי מיילס רייטר, יפרוש בינואר 2024, כדי להפוך ליו"ר בכיר

רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ
רוזן, יועץ למשקיעים גלובלי, מעודד משקיעים עם הפסדים ב- Advance Auto Parts, Inc. להבטיח ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – AAP

מובילאיי מודיעה על תזמון של תוצאות הרבעון השלישי של 2023
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי תפרסם את תוצאותיה הפיננסיות לרבעון השלישי של 2023 ביום חמישי, 26 באוקטובר 2023, לפני פתיחת השוק.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI