דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית
חיים נוי 15/10/23 |  צפיות: 758

איחוד האמירויות הערביות קוראת לקונצנזוס עולמי על ממשל של בינה מלאכותית

"ממשלות חייבות להפסיק לנסות לשלוט בבינה מלאכותית בכללותה ובמקום זאת להתמקד בהסדרת תחומי שימוש", אומר שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות

דובאי, איחוד האמירויות הערביות, 13 באוקטובר 2023, (BUSINESS WIRE):

שר הבינה המלאכותית של איחוד האמירויות הערביות, דחק ביום רביעי במדינות להגיע לקונצנזוס על ממשל של בינה מלאכותית מוקדם יותר, כשהנושא הגיע להסכם פריז, שלקח שנים להתגבש ולהיכנס לתוקף.

עומר אל אולמה (Omar Al Olama), שר המדינה של איחוד האמירויות לבינה מלאכותית, כלכלה דיגיטלית ויישומי עבודה מרחוק, אמר באספה של דובאי לבינה מלאכותית, שארצות זקוקות לגישה חדשה לפיקוח על בינה מלאכותית.

"אני חושב שהדיון העולמי הנוכחי על הממשל של בינה מלאכותית אינו התחלה. במקום לנסות לשלוט בטכנולוגיה, אנחנו יכולים לשלוט בתחומי השימוש", אמר.

במהלך האספה - שבה היו יותר מ-2000 משתתפים שהגיעו מחברות טכנולוגיה גדולות וחברות ייעוץ כמו מיקרוסופט, Deloitte, PwC, IBM - השיקה Dubai Future Foundation את Dubai Generative AI Alliance, ברית חדשה של חברות טכנולוגיה, כדי לסייע לדובאי להאיץ את האימוץ של טכנולוגיות מתפתחות, ולבנות את אחת הממשלות המתקדמות והיעילות בעולם המבוססות על טכנולוגיה.

חלפן בלהול, מנכ"ל DFF, קרא לחברות וליזמים להצטרף לברית, שתתמקד בפיתוח פיילוטים טכנולוגיים חדשניים באמצעות מינוף AI , מטאברס ו-Web3.

ממשלת דובאי השיקה גם את 'Dubai AI', קונסיירז' עירוני דיגיטלי המופעל עם בינה מלאכותית. הפלטפורמה הדיגיטלית ברחבי העיר, תציע מידע ושירותים מקיפים, שמכסים בריאות, עסקים וחינוך, הן לתושבים והן ולמבקרים. זה ישנה את שירותי הממשלה, נאמר לאספה.

האספה שמעה גם כיצד מגזר הבנקאות העולמי עשוי להרוויח עד 400 מיליארד דולר מהשגשוג בבינה מלאכותית.

הפלטפורמה העולמית האזינה למומחים מתאגידי טכנולוגיה וחברות ייעוץ בינלאומיות. PwC מסרה כי האוטומציה במקום העבודה קרובה, כאשר בינה מלאכותית גנרטיבית עשויה להיות מסוגלת לבצע משימות יומיומיות, כגון הזמנת טיסות והפקת דו"חות באופן אוטונומי, בקנה מידה גדול במהלך 18-20 החודשים הקרובים.

המומחה הדיגיטלי המוביל של דלויט אמר, כי היתוך גרעיני, פעולת אקלים וגילוי תרופות, יהיו חלק מהנהנים העיקריים של בינה מלאכותית גנרטיבית, בעוד שמגזרי התעשייה והתרופות הם מהמהירים ביותר להסתגל לטכנולוגיה המתפתחת.

אדל אל רדהא, סמנכ"ל התפעול של אמירייטס, אמר כי עד נובמבר, חברת התעופה "תעצים את צוות תא הנוסעים למנף [בינה מלאכותית גנרית] באמצעות העברת הדרכה על דגמים מורכבים".

מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –https://www.businesswire.com/news/home/53604113/en

למידע נוסף:

Sara Al Qarout
[email protected]

מקור: Dubai Future Foundation

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Xsolla רוכשת את LFG כדי לשפר את הקישוריות והמסחר של תחום הגיימינג
רכישה אסטרטגית שנועדה להעצים יוצרים ולשפר את מעורבות המשתמשים בפלטפורמות שונות

פתרון SDK למכשירים ניידים של Xsolla מפשט את היכולת לבצע תשלומים באפליקציות, כמו גם ביצוע תשלומים עבור הפצה חלופית שאינה באמצעות חנויות בפלטפורמות iOS ו-Android
העצמת מפתחים באמצעות אפשרויות אינטגרציה חדשות בפלטפורמות ההפצה הדיגיטליות החדשניות ביותר עבור אפליקציות למכשירים ניידים

Envision Energy, Public Investment Fund (PIF) ו-Vision Industries משלבות כוחות כדי ליצור מיזם חדש בתחום האנרגיה המתחדשת
Envision Energy, שהוכרה כ"ענקית הירוקה" ברשימה 2024 TIME100 Most Influential Companies, חשפה מיזם משותף אסטרטגי עם קרן ההשקעות הציבוריות - Public Investment Fund (PIF) של ערב הסעודית, ועם Vision Industries.

IDE Water Technologies מקדמת בברכה את אדוארדו סילבה בתפקיד מנהל אזורי; צ'ילה
IDE Technologies, ספקית מובילה של פתרונות לטיפול במים, הכריזה היום על צירוף אדוארדו סילבה לחברה בתפקיד מנכ"ל תפעול אזורי ב-IDE Chile SpA. אדוארדו יביא עמו למעלה מ-25 שנים של ניסיון מקיף בתחום בתפקידי ניהול של מגה פרויקטים

Xsolla משיקה גישה מיידית לפתרונות הליבה שלה: פתרונות למכירת משחקים, מפעיל היישומים ומשחקים בענן יספקו למפתחי משחקים גישה מהירה ליצירת הכנסות
Xsolla, חברת מסחר גלובלית למשחקי וידאו, הכריזה על השקת מכירת משחקים מיידית, מפעיל יישומים מיידי, ומשחקים מיידיים בענן, בעקבות השקת חנות הרשת המיידית של החברה במרץ 2024.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי NIKE, Inc. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי NIKE, Inc. לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – NKE

Xsolla מעצימה את נוכחות התשלומים באסיה דרך שותפויות חדשות, תוך התמקדות בשווקי הגיימרים המקומיים
החברה מרחיבה את טווחי ההגעה של המשחקים ומשפרת מכירות דרך ערוצי תשלומים מקומיים בפיליפינים, סינגפור, הונג קונג ופקיסטן.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Maxeon Solar Technologies, Ltd לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Maxeon Solar Technologies, Ltd לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – MAXN

רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל בזכויות משקיעים, מעודד את משקיעי Roblox Corporation לקבל ייעוץ לפני מועד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – RBLX

Skyfront משיקה רחפן עם מערכת קירור מים לפעילות מדברית
ה-‎ Skyfront Perimeter 8+ WCזמין כעת לפעילות בסביבות החמות ביותר על פני כדור הארץ, מערבות אוסטרליה ועד למדבר הערבי
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI