דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ionir ו- Combaticaמכריזות על שותפות אסטרטגית טרנספורמטיבית להצלת חיים
ionir ו- Combaticaמכריזות על שותפות אסטרטגית טרנספורמטיבית להצלת חיים
חיים נוי 08/02/24 |  צפיות: 153

ionir ו-Combaticaמכריזות על שותפות אסטרטגית טרנספורמטיבית להצלת חיים ולחיזוק מוכנות יחידתית לכוחות מיוחדים לאור איום הטרור המתחדש

ווישינגטון, 6 בפברואר 2024, : (BUSINESS WIRE)

ionir, איוניר, חברת פורטפוליו של C5 Capital, ו-Combatica, קומבטיקה, שמחות להודיע שהן נכנסו לשותפות אסטרטגית שתעזור להציל את חייהם של כוחות סיכול הטרור ושל קורבנותיו ברחבי העולם.

השותפות האסטרטגית תאפשר ליכולת הנתונים כשירות של ionir לשפר את המהירות, יכולת ההרחבה בקנה מידה והאופטימיזציה של פלטפורמת ההדרכה הווירטואלית של Combatica.

פלטפורמת האחסון וניהול הנתונים מבוססת הענן של ionir עבור Kubernetes משלבת אחסון וניהול נתונים עם ביצועים גבוהים המוגדרים בתוכנה עם ניידות נתונים. ionir מאפשרת לארגונים להעביר בבטחה כל נפח של נתונים מאזור ענן אחד לאחר בתוך 40 שניות, לעומת 40 שעות, בצורה מאובטחת.

Combatica מציעה מוצר מציאות מורחבת (XR) שנועד לדמות תרחישי אימון ושטחים היפר-ריאליסטיים עבור כוחות מיוחדים ואנשי אכיפת החוק, תוך התייחסות לסוגיית מוכנות יחידתית לקויה עקב טכנולוגיית אימונים מיושנת. טכנולוגיה זו נמצאת כיום בשימוש בצבא ההגנה לישראל (צה"ל).

עם שותפות זו, ionir תספק יכולות משופרות לפלטפורמת ה-XR של Combatica לאימוני לחימה כדי לאפשר את פריסתה וניהולה בקנה מידה גדול. שירותי הענן והנתונים החדשים שמספקת ionir יאפשרו ל-Combatica לדמות כל סביבה עירונית ברחבי העולם בצורה מדויקת ולפי קנה מידה.

אראל הרצוג, מייסד שותף ומנהל אסטרטגיה ראשי ב-Combatica, אמר: "השותפות בין Combatica ל-ionir היא שילוב רב עוצמה. ההתמחות של ionir בהעברת כמויות אדירות של נתונים תהיה חיונית כדי לנהל ביעילות את הפריסה החלקה והמהירה של הטכנולוגיה שלנו".

ג'ייקוב צ'ריאן, מנכ"ל ionir, אמר, "אנו נרגשים להציג את פתרון ה-Kubernetes של ionir עם Combatica, שיאפשר ל-Combatica לבצע במקביל ניהול נתונים, להרחיב פריסות בצורה חלקה, ולתמוך במספר סביבות לקוחות על פני עננים ציבוריים ופרטיים עם מקבץ פתרונות משולב אחד."

אנדרה פיינאר, מייסד ומנכ"ל C5 Capital אמר, "C5 Capital תומכת ומשקיעה במגזר הטכנולוגי של ישראל לטווח ארוך. אנו נרגשים לסייע ביצירת שותפויות חדשות שיצילו את חייהם של חיילים וקציני אכיפת החוק הנלחמים באיום מצד טרוריסטים קיצוניים, ומבטיחים את החזרתם הבטוחה של קורבנות הטרור ברחבי העולם".

אודותC5 Capital

C5 Capital (C5) היא חברת הון סיכון ייעודית המשקיעה באבטחת סייבר, חלל ואבטחת אנרגיה. אסטרטגיית ההשקעה של C5 מתמקדת בבניית קשרים ארוכי טווח עם מייסדים חדשניים ואיתנים השותפים למשימתה לבנות עתיד בטוח. מטה C5 Capital נמצא בוושינגטון הבירה, ויש לה משרדים בלונדון, לוקסמבורג ווינה. למידע נוסף, בקרו בכתובת: http://www.C5Capital.com.

אודותionir

פלטפורמת האחסון וניהול הנתונים מבוססי הענן של ionir עבור Kubernetes משלבת אחסון וניהול נתונים עם ביצועים גבוהים המוגדרים בתוכנה עם ניידות נתונים, כדי לאפשר ללקוחות לבנות ענן נתונים יחיד עבור היישומים שלהם בכל רחבי התשתית שלהם, בכל מקום. ionir נתמכת בין היתר על ידי קרנות הון סיכון בינלאומיות מובילותJerusalem Venture Partners(JVP) ו-C5 Capital. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.ionir.com.

אודותCombatica

Combatica מאפשרת לגורמי אכיפת החוק, לכוחות מיוחדים ולאנשי אבטחה להתאמן טוב יותר, עם תרחישים דינמיים מבוססי בינה מלאכותית, אימון כוח על כוח והדרכה טקטית. הדבר מאפשר לסוכנויות להגיע לרמת מוכנות גבוהה יותר בעלות נמוכה יותר. למידע נוסף, בקרו בכתובת www.combatica.com.

אנשי קשר

ריין אופרמן
C5 Capital
[email protected]

מקור: C5 Capital 53892207

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יפן אירחה כינוס לקידום הצמיחה וההתאוששות הכלכלית של אוקראינה
שלוש מאות פקידי ממשל ונציגים עסקיים התקבצו כדי להפגין את תמיכתה של יפן בשיקומה של אוקראינה

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות.

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

מעבד ה-NPU IP של VeriSilicon משולב ביותר מ-100 מיליון שבבים תומכי AI ברחבי העולם
מאפשר ביצוע יעיל של יישומים, החל מ- AI voice, AI vision, AI pixel עד ל-AIGC על גבי התקנים מוטבעים

Nyxoah תשתתף בכנס אופנהיימר השנתי ה-34 למדטק ושירותי בריאות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס השנתי ה-34 של אופנהיימר למדטק ושירותי בריאות (Oppenheimer 34th Annual Healthcare MedTech & Services Conference), שיתקיים בתאריכים 12-13 במרץ 2024.

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו.

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI