דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים MidOcean Energy של EIG תרכוש את 20 האחוזים של SK Earthon ב- Peru LNG
MidOcean Energy של EIG תרכוש את 20 האחוזים של SK Earthon ב- Peru LNG
חיים נוי 10/02/24 |  צפיות: 133

MidOcean Energy של EIG תרכוש את 20 האחוזים של SK Earthon ב- Peru LNG

וושינגטון, 8 בספטמבר 2024 (BUSINESS WIRE):

MidOcean Energy ("MidOcean"), חברת גז טבעי נוזלי (LNG) שהוקמה ומנוהלת על ידי EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה היום כי חתמה על הסכם סופי עםSK Earthon("SK") לרכוש את חלקה בן ה-20% של SK ב-LNG Peru ("PLNG").

PLNG מחזיקה ומפעילה את מפעל היצוא הראשון של LNG בדרום אמריקה, הממוקם בפמפה מלצ'וריטה, 170 ק"מ דרומית ללימה, פרו. הנכסים של PLNG כוללים מפעל הנזלת גז טבעי עם כושר עיבוד של 4.45 מ"מ, צינור בבעלות מלאה באורך 408 ק"מ עם קיבולת של 1,290 מ"מ ליום, שני מכלי אחסון של 130,000 מ"ק, מסוף ימי בבעלות מלאה באורך 1.4 ק"מ ומתקן העמסת משאיות. עם קיבולת של עד 19.2 מיליון רגל מעוקב ליום. PLNG מופעלת על ידי חברת Hunt Oil ומהווה אחד משני מתקני ייצור ה-LNG הבודדים באמריקה הלטינית.

אנו מאמינים ש-PLNG היא נכס אסטרטגי ביותר למגזר הגז הטבעי הפרואני, המספק נתיב מפתח למונטיזציה של משאבי הגז הטבעי שלו באמצעות יצוא. כמו כן, הוא ממלא תפקיד חשוב באספקת LNG ללקוחות מגורים ותעשייתיים וכן לכלי רכב מונעי CNG בערים שונות ברחבי הארץ. מגזר הגז הטבעי הופך לחלק חשוב יותר ויותר מתמהיל האנרגיה הפרואני, המהווה בסיס לייצור חשמל למגזר התעשייתי, כמו גם ליישומים שונים במגזר המגורים.

דה לה ריי ונטר, מנכ"ל MidOcean Energy, אמר: "אנחנו נרגשים מהרכישה הזו, מכיוון שהיא משקפת עוד צעד בולט באסטרטגיה של MidOcean ליצור פורטפוליו LNG גלובלי, מגוון ועמיד. PLNG הוא נכס שאנו מכירים ומעריצים, עם יסודות ארוכי טווח, צוות ניהול חזק ופעילות אמינה. אנו מצפים להצטרף לשותפות PLNG ולתרום לשגשוג ארוך הטווח של אותו מיזם ולשאיפתו למלא תפקיד חיובי בשוק האנרגיה הפרואני".

MidOcean גם נמצאת בתהליך של השלמת רכישת הזכויות של Tokyo Gas בארבעה פרויקטי LNG אוסטרליים תמורת 2.15 מיליארד דולר, עסקה אשר אמורה להיסגר בסוף פברואר.

עסקת PLNG כפופה לתנאי סגירה מקובלים.

Morgan Stanley שימשו כיועצים הפיננסיים הבלעדיים של MidOcean בעסקה.

אודותEIG

EIG היא משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים עם 22.9 מיליארד דולר מנוהלים, נכון ל-31 בדצמבר 2023. EIG מתמחה בהשקעות פרטיות בתחומי האנרגיה ותשתיות הקשורות לאנרגיה ברמה עולמית. לאורך 41 שנות פעילותה, EIG השקיעה במגזר האנרגיה מעל 47.1 מיליארד דולר ביותר מ-405 פרויקטים או חברות ב-42 מדינות על פני שש יבשות. לקוחותיה של EIG כוללים רבים מתוכניות הפנסיה המובילות, חברות ביטוח, הקדשים, קרנות מוסדיות וקרנות הון ריבוניות בארה"ב, אסיה ואירופה. מטה חברת EIG ממוקם בוושינגטון, עם סניפים ביוסטון, לונדון, סידני, ריו דה ז'ניירו, הונג-קונג וסיאול.

אודותMidOcean Energy

MidOcean Energy, חברת LNG שהוקמה ומנוהלת על ידי EIG, מבקשת לבנות פורטפוליו LNG גלובלי מגוון, איתן ותחרותי מבחינת עלויות ופחמן. היא משקפת את האמונה של EIG ב-LNG כמרכיב קריטי במעבר האנרגיה ואת החשיבות הגוברת של LNG כמשאב אנרגיה אסטרטגי גאופוליטי. בראש MidOcean Energy עומד דה לה ריי ונטר, בעל 26 שנים של ותק בתעשייה, שמילא מגוון תפקידים בכירים, ביניהם ראש תחום LNG העולמי עבור Shell Plc.. למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של EIG בכתובת www.eigpartners.com או באתר האינטרנט של MidOcean Energy בכתובת www.midoceanenergy.com.

אנשי קשר

אנשי קשר לפניות התקשורת ב-EIG
FGS Global
קלי קימברלי / ברנדון מסינה
+1 212-687-8080
[email protected]

מקור: EIG

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יפן אירחה כינוס לקידום הצמיחה וההתאוששות הכלכלית של אוקראינה
שלוש מאות פקידי ממשל ונציגים עסקיים התקבצו כדי להפגין את תמיכתה של יפן בשיקומה של אוקראינה

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות.

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

מעבד ה-NPU IP של VeriSilicon משולב ביותר מ-100 מיליון שבבים תומכי AI ברחבי העולם
מאפשר ביצוע יעיל של יישומים, החל מ- AI voice, AI vision, AI pixel עד ל-AIGC על גבי התקנים מוטבעים

Nyxoah תשתתף בכנס אופנהיימר השנתי ה-34 למדטק ושירותי בריאות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס השנתי ה-34 של אופנהיימר למדטק ושירותי בריאות (Oppenheimer 34th Annual Healthcare MedTech & Services Conference), שיתקיים בתאריכים 12-13 במרץ 2024.

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו.

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI