דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הרשת להוראת יזמות (NFTE) מכריזה על 60 המועמדים הסופיים לתחרות החדשנות העולמית
הרשת להוראת יזמות (NFTE) מכריזה על 60 המועמדים הסופיים לתחרות החדשנות העולמית
חיים נוי 10/02/24 |  צפיות: 135

הרשת להוראת יזמות (NFTE) מכריזה על 60 המועמדים הסופיים לתחרות החדשנות העולמית

ניו יורק, 9 בפברואר 2024 (GLOBE NEWSWIRE):

הרשת להוראת יזמות (NFTE) The Network for Teaching Entrepreneurshipשמחה להכריז על המועמדים הסופיים לתחרות World Series of Innovation (WSI) לשנת 2023-2024. תחרות שנתית זו, המוצגת על ידי NFTE, Aramco וקרן MetLife, מספקת לצעירים בגילאי 11 עד 24 הזדמנות להציג את הפתרונות החדשניים שלהם לאתגרים המתמקדים בקידום יעדי האו"ם לפיתוח בר קיימא (SDGs).

"תחרות World Series of Innovation מציגה את הכישרון והיצירתיות המדהימים של הדור הבא של יזמים מגוונים מרחבי העולם", אמר ד"ר ג'יי די לרוק (J.D. LaRock), נשיא ומנכ"ל NFTE. "אנו גאים לתמוך במנהיגי העתיד הללו כשהם מפתחים פתרונות חדשניים לטיפול בסוגיות הבוערות ביותר של זמננו - כולל הצורך בשוויון והכללה לנוכח התקדמות הבינה המלאכותית, טכנולוגיות תחבורה חדשות וחינוך".

5,537 משתתפים מ-77 מדינות שונות הגישו את רעיונותיהם לאתגר WSI השנה, שהחל בספטמבר 2023. המועמדים הסופיים נבחרו באמצעות מערכת שיפוט ממוחשבת ובלתי ניתנת לזיהוי בתוך קהילת NFTE. שישים קבוצות נבחרו לעבור לסבב הבא על סמך הפתרונות החדשניים שלהן לשש קטגוריות אתגר הנתמכות על ידי Aramco,BMO, Citi Foundation, Ernst & Young LLP(EY US), MetLife Foundation ו- Zuora.

"אני נרגשת מההשתתפות הנלהבת ומהאנרגיה היצירתית שמפגינים סטודנטים צעירים באתגר הערים המחוברות של Aramco, המחזקים את אמונתנו בכוחו של STEM להניע חדשנות ויזמות, ששניהם חשובים לארמקו. על ידי אתגר מוחות צעירים לחשוב על נושאים כמו קיימות וצמיחה כלכלית אחראית חברתית, NFTE ותוכניות מלהיבות כמו אליפות העולם בחדשנות מפתחות מנהיגים עסקיים עתידיים ומלמדות אותם כיצד למצוא פתרונות", אמרה פדה אל-טוואיג'רי, ראש תחום אזרחות תאגידית בארמקו.

"סדרת החדשנות העולמית היא קריטית לטיפוח הכישרון והיצירתיות של צעירים ברחבי העולם שההגשות שלהם מראות פוטנציאל גדול בפתרון האתגרים הדחופים ביותר של ימינו", אמרה טיה הודג'ס, נשיאה ומנכ"לית קרן MetLife וראש תחום נתינה תאגידית והתנדבות עובדים ב- MetLife. "אנו להוטים לראות כיצד המועמדים הסופיים ממשיכים לעצב את רעיונותיהם כדי לשפר את רווחתם של אנשים בקהילה שלהם ומחוצה לה".

המועמדים הסופיים יכולים כעת להמשיך לפתח את רעיונותיהם כשהם מתחרים על פרסים כספיים של יותר מ-14,000 דולר. הזוכים במקום הראשון, השני והשלישי בכל קטגוריית אתגר יוכרזו ב-15 באפריל 2024 באתר innovation.nfte.com.

הפיינליסטים של תחרות החדשנות העולמית 2024:

אתגר הערים המחוברות של ארמקו

* WayWise, קליפורניה, ארצות הברית

* I-traffic, טיוואן

* Road crossing button, הודו

* NavStick, טקסס, ארצות הברית

* SalekVision, ערב הסעודית

* CleanJet, הודו

* Electropace, ערב הסעודית

* عربات تحت الارض لنقل النفايات , (כלי רכב תת קרקעיים להובלת פסולת) ערב הסעודית

* EcoMile Logistics, קליפורניה, ארה"ב

* Greenpath, טיוואן

אתגר המגוון הביולוגי של BMO

* Floridian Recycling, פלורידה, ארצות הברית

* SeaBloom, קנדה

* Eco Reef Solutions, פלורידה, ארצות הברית

* RE_BANATEX, רואנדה

* PTravel, פנמה

* AquaBalance: AlkaliDrones, אילינוי, ארצות הברית

* SCB Biovinyl, קוריאה

* Nature’s Notes/Green4Grains, פיליפינים

* A2D2, קליפורניה, ארצות הברית

* Liyab Biosolution, פיליפינים

אתגר כישורי Citi Foundationלהצלחה

* LectoLens, מקסיקו

* CareerSync, טיוואן

* Access Empower, פלורידה, ארצות הברית

* Future Pros, ניו יורק, ארצות הברית

* DeCode, פולין

* PATHS, קליפורניה, ארצות הברית

* Bumps & Books, גרמניה

* LearnSphere Voyager, קנדה

* Jasa, קזחסטן

* GoClean, פקיסטן

אתגר הבינה המלאכותית המכלילה של EY

* LingoGate Innovations, אילינוי, ארצות הברית

* CapyChat, וושינגטון, ארצות הברית

* DiversiLearn, ניו ג'רסי, ארצות הברית

* OrganTrack, טקסס, ארצות הברית

* Sixth Sense, יוון

* Inkwell ASL, קליפורניה, ארצות הברית

* THRAIVE, אריזונה, ארצות הברית

* InclusifyIQ, קליפורניה, ארצות הברית

* SkillSync, קליפורניה, ארצות הברית

* GunWatch, טקסס, ארצות הברית

אתגר הבריאות והרווחה של MetLife Foundation

* NightGuard, ניו יורק, ארצות הברית

* PopVax, פלורידה, ארצות הברית

* Laennec, אוסטרליה

* Lifewatch, קליפורניה, ארצות הברית

* SamariAID, קליפורניה, ארצות הברית

* Pawfect Date, טיוואן

* Sugar Tears, ניו ג'רסי, ארצות הברית

* HEALit, הודו

* React Glove, טקסס, ארצות הברית

* AlzSaliva, קנדה

אתגר כלכלת המנויים של Zuora

* Moroccan Heart, מרוקו

* Egreen, קליפורניה, ארצות הברית

* Script Cycle, קליפורניה, ארצות הברית

* Maternal Moments, קנדה

* GreenMeld, קוריאה

* Greenfuse Lens, אינדיאנה, ארצות הברית

* Evergreen, ניו יורק, ארצות הברית

* Techscription, קליפורניה, ארצות הברית

* Chiang Mai Scholar’s Sustainability, תאילנד

* Voltify, ניו יורק, ארצות הברית

למידע נוסף על אתגרי החדשנות של NFTE WSI, הארגונים נותני החסות והפרסים המוצעים, אנא בקרו באתר innovation.nfte.com.

לפניות בנושא מדיה, אנא צרו קשר עם אנג'ליקה סימן, 603-504-8554, או דניס ברקהלטר, APR, 917-281-4362, באמצעות הדוא"ל [email protected].

אודות NFTE:

Network for Teaching Entrepreneurship - רשת להוראת יזמות (NFTE) מציתה את הלך הרוח היזמי עם חוויות למידה ייחודיות המעצימות את התלמידים להיות הבעלים של עתידם. NFTE, ארגון עולמי ללא מטרות רווח שנוסד בשנת 1987, מספק חינוך ליזמות באיכות גבוהה לתלמידי חטיבת ביניים ותיכונים. NFTE מביא את כוח היזמות לתלמידים, ללא קשר להכנסה משפחתית, משאבים קהילתיים, צרכים מיוחדים, זהות מגדרית, גזע או מוצא אתני. NFTE חינכה יותר ממיליון תלמידים, ומספקת את התוכניות שלנו בבית הספר, מחוץ לבית הספר, באופן אישי, באינטרנט או באמצעות מודלים היברידיים. בקרו באתר nfte.com לקבלת מידע נוסף.

אודות Aramco:

ארמקו Aramcoהיא חברה גלובלית משולבת אנרגיה וכימיקלים. אנו מונעים על ידי אמונת הליבה שלנו שאנרגיה היא הזדמנות. החל מהפקת אחת מכל שמונה חביות מאספקת הנפט העולמית ועד לפיתוח טכנולוגיות אנרגיה חדשות, הצוות הגלובלי שלנו מחויב ליצירת השפעה בכל מה שאנו עושים. אנו מתמקדים בהפיכת המשאבים שלנו לאמינים יותר, בני קיימא יותר ושימושיים יותר. זה עוזר לקדם יציבות וצמיחה ארוכת טווח ברחבי העולם. www.aramco.com

אודות MetLife Foundation:

בקרן מטלייף (MetLife Foundation), אנו מחויבים להניע ניידות כלכלית מכלילה עבור קהילות מוחלשות וקהילות ברחבי העולם. אנו משתפים פעולה עם ארגונים ללא כוונת רווח ומספקים מענקים המותאמים לשלושה תחומי מיקוד אסטרטגיים - הכלה כלכלית, בריאות פיננסית וקהילות עמידות - תוך שיתוף מתנדבי עובדי MetLifeכדי לסייע ביצירת השפעה. קרן MetLifeהוקמה בשנת 1976 כדי להמשיך את המסורת הארוכה של MetLifeשל תרומות תאגידיות ומעורבות קהילתית. מאז הקמתה, קרן MetLifeתרמה מעל מיליארד דולר לחיזוק קהילות שבהן יש ל- MetLife נוכחות. למידע נוסף על קרן MetLife, בקרו באתר www.MetLife.org.

למידע נוסף:

Denise L. Berkhalter, APR

Network for Teaching Entrepreneurship (NFTE)

917-281-4362

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יפן אירחה כינוס לקידום הצמיחה וההתאוששות הכלכלית של אוקראינה
שלוש מאות פקידי ממשל ונציגים עסקיים התקבצו כדי להפגין את תמיכתה של יפן בשיקומה של אוקראינה

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות.

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

מעבד ה-NPU IP של VeriSilicon משולב ביותר מ-100 מיליון שבבים תומכי AI ברחבי העולם
מאפשר ביצוע יעיל של יישומים, החל מ- AI voice, AI vision, AI pixel עד ל-AIGC על גבי התקנים מוטבעים

Nyxoah תשתתף בכנס אופנהיימר השנתי ה-34 למדטק ושירותי בריאות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס השנתי ה-34 של אופנהיימר למדטק ושירותי בריאות (Oppenheimer 34th Annual Healthcare MedTech & Services Conference), שיתקיים בתאריכים 12-13 במרץ 2024.

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו.

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI