דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הצהרה מאת Jake P. Noch Family Office, LLC לתמיכה בישראל, המדינה היהודית היחידה, וגינוי החלטת הורדת הדירוג של מודי'ס
הצהרה מאת Jake P. Noch Family Office, LLC לתמיכה בישראל, המדינה היהודית היחידה, וגינוי החלטת הורדת הדירוג של מודי'ס
חיים נוי 11/02/24 |  צפיות: 120

הצהרה מאת Jake P. Noch Family Office, LLC לתמיכה בישראל, המדינה היהודית היחידה, וגינוי החלטת הורדת הדירוג של מודי'ס

נאפולי, פלורידה, 11 בפברואר 2024 (GLOBE NEWSWIRE) :

Jake P. Noch Family Office, LLC, משרד חד-משפחתי מכובד המוקדש לטיפוח יציבות ושגשוג בשווקים גלובליים, מפרסם הצהרה זו בנוגע להחלטה האחרונה של מודי'ס (Moody's ) להוריד את דירוג האשראי של ישראל.

Jake P. Noch Family Office, LLC פועלת כמשרד חד-משפחתי, ומנהלת את ענייניו הכספיים והשקעותיו של המנהל שלה, Jake P. Noch, ללא לקוחות חיצוניים. משרדנו מתמחה בבנייה וטיפוח של חברות פורטפוליו והקלה על מעברן למרחב הציבורי באמצעות עסקאות מיזוג. בנוסף, אנו מספקים תמיכה מתמשכת לחברות הפורטפוליו הציבוריות שלנו באמצעות הסדרי 3(a)(10) שאושרו על ידי בית המשפט.

בתגובה להורדת הדירוג של מודי'ס, Jake P. Noch Family Office, LLC מבקשת להביע את אכזבתה העמוקה ודאגתה מההערכה. המשרד סבור באמונה שלמה כי הורדת הדירוג נעדרת הצדקה ומשוא פנים, שכן היא מתעלמת מגורמי יסוד מכריעים הנוגעים למצבה הביטחוני של ישראל ולפוטנציאל הכלכלי שלה.

ישראל, המדינה היהודית היחידה בעולם, ניצבת כמגדלור של דמוקרטיה וחוסן באזור רווי סכסוכים וחוסר יציבות. מחויבותה הבלתי מעורערת להגנה מפני איומי טרור, בעיקר מצד חמאס, היא חלק בלתי נפרד מיציבותה ומשגשוגה הכלכלי. כישלונה של מודי'ס להכיר במציאות זו מערער את אמינות הערכתה. יתר על כן, תבוסתה המוצלחת של ישראל את חמאס תפחית משמעותית את הסיכונים הביטחוניים ותפתח הזדמנויות כלכליות גדולות יותר, מה שיוביל לשיפור הפריון והאטרקטיביות של ההשקעות.

ישראל מתגאה בכלכלה איתנה ומגוונת, הנתמכת על ידי מגזר טכנולוגי משגשג, אוניברסיטאות ברמה עולמית וכוח עבודה מיומן. המדיניות הפיסקלית הזהירה של המדינה, הסביבה הרגולטורית החזקה והמיקום הגיאוגרפי האסטרטגי מחזקים עוד יותר את האשראי שלה.

יתר על כן, מחויבותה המתמשכת של ישראל לחדשנות וליזמות מניעה צמיחה כלכלית בת-קיימא ומושכת השקעות זרות. הורדת הדירוג של מודי'ס אינה מכירה בעוצמות אלה ובחוסנה של הכלכלה הישראלית מול אתגרים ביטחוניים.

החלטת מודי'ס להוריד את דירוג האשראי של ישראל אינה מביאה בחשבון את ההשלכות הפיננסיות הרחבות יותר של ישראל בטוחה ויציבה. ישראל בטוחה יותר לא רק מטפחת יציבות אזורית, אלא גם מחזקת את הצמיחה הכלכלית העולמית על ידי יצירת סביבה תורמת יותר לעסקים ולהשקעות.

Jake P. Noch Family Office, LLC קוראת למודי'ס לשקול מחדש את החלטתה להוריד את הדירוג ולבצע הערכה יסודית יותר המשלבת את התזה הבסיסית על הפוטנציאל הביטחוני והכלכלי של ישראל. המשרד דוגל בהערכה הוגנת ואובייקטיבית, המשקפת נאמנה את כושר האשראי של ישראל ואת תרומתה ליציבות ולשגשוג העולמי.

יתר על כן, Jake P. Noch Family Office, LLC מאשרת מחדש את תמיכתה הבלתי מעורערת בישראל ואת מחויבותה לקידום הוגנות ושקיפות בהערכות פיננסיות.

אודות Jake P. Noch Family Office, LLC / https://www.jakepnoch.com

Jake P. Noch Family Office, LLC הוא משרד משפחתי יחיד ללא לקוחות חיצוניים, המוקדש להשקעה אסטרטגית במניות עסקים קטנים מוסמך (QSBS) וטיפוח הצמיחה של חברות מתפתחות. משרדנו מתמחה בליווי מיזמים אלו לאקזיטים מוצלחים באמצעות מיזוגים בשוק הציבורי, תוך מינוף המומחיות והמשאבים שלנו למיצוי הפוטנציאל הגלום בהם.

ב- Jake P. Noch Family Office, LLC, אנו יותר מסתם משקיעים - אנו שותפים המחויבים להצלחה ארוכת הטווח של החברות בהן אנו תומכים. באמצעות גיבוי פיננסי מתמשך המתאפשר על ידי מנגנוני 3(a)(10)שאושרו על ידי בית המשפט, אנו מספקים תמיכה מתמשכת כדי להבטיח צמיחה ושגשוג מתמשכים, המניעים יצירת ערך וחדשנות בעסקים בהם אנו משקיעים.

גילוי שאינו ייעוץ משפטי:

הודעה לעיתונות זו אינה מהווה ייעוץ משפטי, ומומלץ לקוראים לפנות לייעוץ משפטי בכל עניין משפטי או שאלה הקשורה לתוכן המופיע כאן.

גילוי שאינו ייעוץ השקעות:

הודעה לתקשורת זו מיועדת אך ורק למטרות מידע ואינה מרמזת או מהווה בשום אופן המלצה או שידול לרכישה או מכירה של ניירות ערך, סחורות, אגרות חוב, אופציות, נגזרים או כל מוצרי השקעה אחרים. כל החלטה הקשורה להשקעות צריכה להתקבל לאחר מחקר מעמיק והתייעצות עם יועץ פיננסי מוסמך או איש מקצוע. איננו נוטלים על עצמנו כל אחריות לפעולות שננקטו או לא ננקטו בהתבסס על המידע שסופק בהודעה לתקשורת זו.

למידע נוסף:

Contact: [email protected]

מקור: Jake P. Noch Family Office, LLC

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
יפן אירחה כינוס לקידום הצמיחה וההתאוששות הכלכלית של אוקראינה
שלוש מאות פקידי ממשל ונציגים עסקיים התקבצו כדי להפגין את תמיכתה של יפן בשיקומה של אוקראינה

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות.

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

מעבד ה-NPU IP של VeriSilicon משולב ביותר מ-100 מיליון שבבים תומכי AI ברחבי העולם
מאפשר ביצוע יעיל של יישומים, החל מ- AI voice, AI vision, AI pixel עד ל-AIGC על גבי התקנים מוטבעים

Nyxoah תשתתף בכנס אופנהיימר השנתי ה-34 למדטק ושירותי בריאות
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום כי החברה תשתתף בכנס השנתי ה-34 של אופנהיימר למדטק ושירותי בריאות (Oppenheimer 34th Annual Healthcare MedTech & Services Conference), שיתקיים בתאריכים 12-13 במרץ 2024.

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

קריאה לכל המחדשים הגלובליים: המשיכו להתעדכן בעידן הזהב של ה-I&T
HKSTP יוצאת ל-LEAP 2024 כדי לתדלק את הבום הטכנולוגי בערב הסעודית והמזרח התיכון וכדי להוביל שיתוף פעולה בין כוחות חדשנות גלובליים שעולים במהירות כשלב חדש של Belt and Road Initiative

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו.

מובילאיי מודיעה על השתתפותה בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום
29/02/24 | ספורט
חברת מובילאיי (Mobileye Global Inc) (נאסד"ק: MBLY) (מובילאיי) הודיעה היום כי דן גלבס, מנהל התקשורת הראשי של החברה, יציג בכנס מורגן סטנלי לטכנולוגיה, מדיה וטלקום ביום רביעי, 6 במרץ 2024.

LiveRamp משיקה פלטפורמת שיתוף נתונים מאוחדים הכוללת טכנולוגיה ניתנת להרכבה
שיפורים חדשים מאפשרים ללקוחות לשתף פעולה עם כל אחד, להפעיל נתונים בכל יעד ולקבל גישה ליותר פתרונות—הכל ממקום אחד עם פלטפורמה מוכנה לשימוש עתידי והממוטבת למהירות וקלות שימוש, לקוחות יכולים לספק תוצאות עסקיות טובות יותר וחוויות לקוח אישיות יותר
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI