דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Dyadic מקדמת שיתוף פעולה עם המכון הביולוגי הישראלי (IIBR) להתמקדות באיומים ביולוגיים ופתרונות למחלות מתפתחות
Dyadic מקדמת שיתוף פעולה עם המכון הביולוגי הישראלי (IIBR) להתמקדות באיומים ביולוגיים ופתרונות למחלות מתפתחות
חיים נוי 23/02/24 |  צפיות: 202

Dyadic מקדמת שיתוף פעולה עם המכון הביולוגי הישראלי (IIBR) להתמקדות באיומים ביולוגיים ופתרונות למחלות מתפתחות

יופיטר, פלורידה ונס-ציונה, ישראל 23 בפברואר 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Dyadic International, Inc  (נאסד"ק: DYAI), חברת ביוטכנולוגיה גלובלית המתמחה בפלטפורמות מיקרוביאליות מתקדמות לפיתוח חלבונים וייצור ביולוגי ומתן מענה לצרכים קליניים, והמכון למחקר ביולוגי (IIBR) הודיעו כי קידמו את שיתוף הפעולה עם המכון למחקר ביולוגי (IIBR) והזרוע המסחרית שלו Life Science Research Israel (LSRI), כדי להתמקד בפתרונות מתפתחים למחלות. שותפות זו נועדה למנף את המומחיות של Dyadic בפלטפורמות מיקרוביאליות לייצור ביולוגי של חלבונים בקנה מידה גמיש ואת יכולות גילוי הנוגדנים והאנטיגנים של המכון כדי לפתח ולייצר פתרונות חדשניים לטיפול במחלות מתפתחות ובאיומים ביולוגיים פוטנציאליים. באמצעות שיתוף פעולה זה, שני הצדדים פועלים לפיתוח טיפולים וחיסונים יעילים למאבק באתגרי הבריאות העולמיים מתוך כוונה למסחור עתידי (נכון להיום, המסגרת אינה מחייבת וכפופה לביצוע הסכם מחייב שיידון על ידי הצדדים) באמצעות יוזמות שיתוף פעולה של רישוי חוץ.


מארק אמלפרב (Mark Emalfarb), מנכ"ל Dyadic, הביע התרגשות מקידום שיתוף הפעולה עם המכון. המכון ישפר את קווי תאי C1 של Dyadic באמצעות רצפי גנים קנייניים כדי לשפר את הייצור הביולוגי של חיסונים רקומביננטיים וחומרים מנטרלים, כולל אנטיגנים ממוקדים ונוגדנים חד שבטיים. המאמץ המשותף מתמקד בטיפול במחלות מתפתחות באמצעות יוזמות מסחריות גלובליות לרישוי חוץ כדי להגדיל את הגישה והמחיר של חיסונים ונוגדנים לחולים.


ברוך שחר (Baruch Shahar), מנכ"ל LSRI, הדגיש את ההיסטוריה המשותפת עם Dyadic, שהחלה בינואר 2018 והתרחבה במהלך המגפה. שחר הדגיש את שביעות רצונם מהעבודה המתמשכת באמצעות טכנולוגיית C1 של Dyadic לפיתוח משותף של חיסונים וטיפולים המכוונים להתפרצויות ביולוגיות, כולל מגפות ואיומים אחרים. שיתוף הפעולה נועד לזרז את הפיתוח של חיסונים וטיפולים בטוחים, מגנים ויעילים נגד גורמי איום ביולוגי שונים, כולל רעלים, וירוסים וחיידקים. מוצרים אלה יכולים להיות מיוצרים במהירות רבה יותר, בכמויות גדולות יותר ובעלות נמוכה יותר באמצעות פלטפורמת ביטוי חלבון C1 של Dyadic.

אודות IIBR:

המכון הישראלי למחקר ביולוגי הוקם בשנת 1952 כמכון מחקר ממשלתי, שנוסד על ידי קבוצת מדענים מחיל המדע של צה"ל ומארגונים אקדמיים. המכון ממוקם בנס ציונה. במהלך השנים עסק המכון במחקר ופיתוח בתחומי הביולוגיה, הכימיה ומדעי הסביבה במטרה לספק למדינת ישראל מענה מדעי לאיומים כימיים וביולוגיים. לצד פעילות מיוחדת זו תרמו מדעני המכון לפיתוח חיסון לפוליו (1959); פיתוח ערכות לגילוי חומרי נפץ (1980); פיתחה תרופת מותג נגד תסמונת סיוגרן (1984) המשווקת בכל העולם והיא אחת מארבע תרופות מותג שפותחו בישראל. בשנת 1991 הוקמה לצד המכון חברה ממשלתית בשם Life Sciences Research Israel (LSRI) המשמשת כזרוע העסקית והשיווקית שלו. החל משנת 1992 הוקמה במכון מעבדה ייחודית לאבחון ארצי של מחלות הנגרמות על ידי החיידקים ריקטסיה, ארלכיה ולפטוספירה. מאז 1995 פועל המכון כיחידה ממשלתית החוקרת את כל תחומי ההגנה מפני נשק כימי וביולוגי, לרבות הפעלת מעבדות לאומיות לאיתור וזיהוי סיכונים כאלה. למידע נוסף, אנא בקרו באתר www.iibr.gov.il.

אודות Dyadic International, Inc

Dyadic International, Inc היא חברת ביוטכנולוגיה גלובלית המתמקדת בבניית פלטפורמות מיקרוביאליות חדשניות כדי לענות על הביקוש הגובר לייצור ביולוגי גלובלי של חלבונים וצרכים קליניים שלא נענו למוצרים ביו-פרמצבטיים יעילים, סבירים ונגישים וחלבונים חלופיים לבריאות האדם ובעלי החיים.

פלטפורמות ביטוי הגנים וייצור החלבונים של Dyadic מבוססות על הפטרייה הפרודוקטיבית והניתנת להתרבות Thermothelomyces heterothallica (לשעבר Myceliophthora thermophila). הטכנולוגיה המובילה שלנו, פלטפורמת ייצור חלבון C1-cell, מבוססת על מיקרואורגניזם מוכח תעשייתית (בשם C1), המשמש כיום להאצת הפיתוח, הפחתת עלויות הייצור ושיפור הביצועים של חיסונים ותרופות ביולוגיים בקנה מידה מסחרי גמיש עבור שוקי בריאות האדם ובעלי החיים. Dyadic פיתחה גם את פלטפורמת ייצור החלבונים המיקרוביאליים מבוססי Dapibus™ filamentous fungalכדי לאפשר פיתוח מהיר וייצור בקנה מידה גדול של חלבונים, מטבוליטים ומוצרים ביולוגיים אחרים בעלות נמוכה לשימוש ביישומים שאינם תרופות, כגון מזון, תזונה ואיכות חיים.

עם תשוקה לאפשר לשותפים ולמשתפי הפעולה שלנו לפתח טיפולים מונעים וטיפוליים יעילים במדינות מפותחות ומתפתחות כאחד, Dyadic בונה צנרת פעילה על ידי קידום טכנולוגיות הפלטפורמה המיקרוביאלית הקניינית שלה, כולל המוצר המוביל שלנו מועמד לחיסון DYAI-100 COVID-19, כמו גם חיסונים ביולוגיים אחרים, נוגדנים ומוצרים ביולוגיים אחרים.

למידע נוסף על Dyadic ועל המחויבות שלנו לעזור להביא חיסונים ומוצרים ביולוגיים אחרים לשוק מהר יותר, בכמויות גדולות יותר ובעלות נמוכה יותר, אנא בקרו באתר https://www.dyadic.com.

למידע נוסף וליצירת קשר:

Dyadic International, Inc.
Ping W. Rawson
Chief Financial Officer
Phone: (561) 743-8333
Email: [email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI