דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים סנט קיטס ונוויס חושפת את פסגת שער ההשקעות
סנט קיטס ונוויס חושפת את פסגת שער ההשקעות
חיים נוי 29/02/24 |  צפיות: 105

סנט קיטס ונוויס חושפת את פסגת שער ההשקעות

באסטר, 29 בפברואר 2024 (GLOBE NEWSWIRE):

ממשלת סנט קיטס ונוויס (St Kitts and Nevis) מכריזה בגאווה על הישג היסטורי במחויבותה המתמשכת למימוש סדר היום של מדינת האי בר הקיימא. בצעד פורץ דרך, האומה חושפת יוזמה חסרת תקדים שמטרתה לטפח שיתוף פעולה והשקעות כדי להניע את הפדרציה התאומה לעתיד משגשג.

רגע מכונן זה לא רק מסמל צעד משמעותי לעבר קיימות, אלא מדגיש את הגישה בעלת החזון של הממשלה לאחד את אזרחיה הגלובליים. במפגן יוצא דופן של הכללה, סנט קיטס ונוויס מושיטה את זרועותיה לכל אזרח ברחבי העולם, ומובילה אותם לקחת חלק בעיצוב מסלולה של האומה.

הממשלה תארח את אירוע הפתיחה שלה, "פסגת שער ההשקעות" (The Investment Gateway Summit ) במאי, המציין רגע היסטורי במסעה של המדינה לקראת הגשמת סדר היום של מדינת האי בר הקיימא. אירוע חשוב זה מהווה הזדמנות שאין דומה לה לשתף פעולה ולהשקיע בעיצוב עתידה של הפדרציה התאומה.

זוהי הזמנה אישית מראש ממשלת סנט קיטס ונוויס, ד"ר טרנס דרו, וממשלתו לערב אזרחים ומשקיעים לבוא למדינה לפסגת שער ההשקעות הבלעדית הזו שתתקיים בין התאריכים 11 עד 15 במאי 2024!

באמצעות מאמץ זה החושב קדימה, הממשלה מאחדת אנשים תחת דגל משותף - זה של להיות אזרח גאה של סנט קיטס ונוויס, תוך טיפוח הזדמנויות להצלחה כיזמים, משקיעים וחדשנים.

כל יום של הפסגה בת חמישה ימים מבטיח אירועים ייחודיים ואינטראקציות עם מנהיגי המדינה ומומחים עולמיים כדי להבטיח חוויה מרתקת ואינטראקטיבית בפדרציית האיים התאומים.

מי ישתתף בוועידה?

פסגה זו עוסקת כולה באזרחי סנט קיטס ונוויס. האירוע מבטיח גם שילוב של משקיעים אניני טעם, ואנשים בעלי הון גבוה (HNWI) המחפשים לקוחות פוטנציאליים; מועמדים פוטנציאליים לאזרחות על ידי השקעה (CBI) ויזמים, מנכ"לים ואנשי עסקים C-Suite וקהילת הגירת המשקיעים הרחבה יותר.

מדוע אסור להחמיץ את הפסגה הזו?

זוהי הזדמנות להתחבר עם אזרחים גלובליים בעלי דעות דומות, משקיעים, HNWI ואורחים מיוחדים, כמו גם לזהות הזדמנויות עסקיות פוטנציאליות חדשות בפדרציה האידילית של האיים התאומים. פלטפורמה ייחודית זו תפתח מיזמים חדשים לצמיחה במגזרים שונים של כלכלת המדינה, כולל חקלאות, טכנולוגיית מידע, אנרגיה מתחדשת ותיירות.

החל מדיוני פאנל מגוונים והזדמנויות נטוורקינג ועד לדגשים בלעדיים של השקעות וביקורים באתר, הפסגה מעוצבת כדי להתחבר, לשתף פעולה ולחגוג את המדינה ואת אזרחיה הגלובליים.

הזדמנויות השקעה בסנט קיטס ונוויס

כדי להציג את מחויבותה של סנט קיטס ונוויס לסדר היום של מדינת האי בר הקיימא, הפסגה תדגיש יוזמות שמשקיעים גלובליים יכולים להשתתף בהן כדי לטפח פיתוח קהילתי, להעצים עסקים ולטפח צמיחה ופיתוח.

ממשלת סנט קיטס ונוויס יחד עם יחידת האזרחות על ידי השקעות (CIU) מצפים לארח את האירוע המרתק הזה ולפתוח את דלתות ארצם כדי לחקור את הפרויקטים שלההשקעה הפעילים של הפדרציה התאומה, חופים מרהיבים, מתקני תיירות ייחודיים וחדרי אירוח יוקרתיים.

אנא לחצו כאן כדי להבטיח את מקומכם הבלעדי בפסגת שער ההשקעות.

זו לא רק הזדמנות השקעה ייחודית במדינה טרופית בקריביים, זהו מפגש מוחות ליצירת קשרים משמעותיים, באמצעות סדנאות מרתקות ופאנלים מלאי תובנות. בנוסף, הממשלה שואפת לבנות קהילות חזקות עם ערכים משותפים של מצוינות.

היו מעורבים

אם תרצו לקדם את המותג שלכם, שירותים עסקיים או לברר על הזדמנויות חסות, תוכלו להשאיר את תגובתכם כאן עם התעניינותכם בטופס יצירת הקשר, ותקבלו תגובה עם חבילות זמינות.

קובץ מצורף

למידע נוסף:

Secretary of St Kitts and Nevis Citizenship by Investment Programme

Government of St. Kitts and Nevis

00 (1-869) 467-1474

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI