דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית
חיים נוי 02/03/24 |  צפיות: 137

NIQ מעצימה לקוחות ושותפים באמצעות השקה של חטיבת מדיה גלובלית

שיקאגו, 29 בפברואר 2024, (BUSINESS WIRE‏):

‏NIQ, החברה המובילה בעולם למודיעין צרכני, שמחה להכריז על השקה של חטיבת המדיה החדשה. מדובר ביוזמה אסטרטגית שמטרתה להגדיל עבור מפרסמים את הערך הנגזר ממאמצי השיווק שלהם כמו גם לאפשר לשותפים לתמוך בלקוחות המפרסמים שלנו. מהלך זה נותן דגש על המחויבות המתמשכת של NIQ לספק ללקוחות את אסטרטגיית Full View™‎ ולחזק את יכולות השיווק שלהם.

בראש חטיבת המדיה הגלובלית עומדת לנה בוסיאגנאני, אשת מקצוע מנוסה עם רקורד מוכח של עידוד אסטרטגיה על פני מוצרי מדיה שונים. לנה, שעבדה בעבר ב-Quotient Technology Inc, מביאה לחברה ניסיון מקיף שמאפשר לה להוביל את היוזמה האסטרטגית תוך התבססות על ניסיון בן שבע שנים ב-Nielsen Media תחילה בתפקיד מוביל של יעילות שיווקית גלובלית ולאחר מכן בתפקיד מנכ"ל שירותי מדיה בינלאומיים. ללנה ניסיון מגוון בחקר שוק, הכולל 15 שנים של עמידה בראש מחלקת מודיעין הפרסום הגלובלי ב-IPSOS, והיא בעלת הכישורים הדרושים כדי להניע את הצלחתה של חטיבת המדיה ב-NIQ.

"אנו נרגשים לחשוף את חטיבת המדיה שלנו, עדות למחויבות החברה לספק ללקוחותיה את ה-Full View™‎. יוזמה אסטרטגית זו, המקבצת יחדיו את יכולות NIQ, ‏‏GfK ו-MRI-Simmons, מגדילה את הערך עבור הלקוח ומסמלת שלב חשוב בדרך אל תעשייה דינמית ומלהיבה", אמרה מנכ"לית חטיבת המדיה הגלובלית לנה בוסיאגנאני ב-NIQ. "מינוף נקודות החוזקה הקולקטיביות שלנו מאפשר לנו ליצור עתיד בו עסקים יכולים לקבל החלטות מיודעות בנוגע להשקעות השיווקיות שלהם ולביצוען ואף מחזק את מיצובנו כגורם מוביל בענף".

חטיבת המדיה תיתן מענה לשלושה אתגרי ליבה בתחום: הגדרת קהל היעד המתאים למותגים, אספקה לקהל יעד זה והבטחת ביצועים, זאת באמצעות שילוב העוצמה של NIQ, של GfK ושל MRI-Simmons.

"ההשקה של חטיבת המדיה בהנהגתה של לנה תשלים את חבילת השירותים ש-NIQ מציעה", אמרה סוזן דאן, מנהלת שיווק ומכירות ב-NIQ. "יוזמה אסטרטגית זו תשלב את היכולות שלנו ותציע ללקוחותינו פתרון מקיף לקבלה של החלטות מיודעות ואחידות בפעילות השיווקית שלהם. הניסיון הרב של לנה וכן חזונה האסטרטגי עולים בקנה אחד עם המחויבות של החברה לספק ללקוחות את ה-Full View, תוך חיזוק מיצובה של NIQ כשותפה מהימנה להנעת הצלחת העסק".

אודות NIQ

NIQ היא החברה המובילה בעולם למודיעין צרכנים, והיא מקנה הבנה מלאה של דפוסי התנהגות הרכישה של צרכנים תוך חשיפת מסלולי צמיחה חדשים. בשנת 2023 NIQ חברה ל-GfK, וביחד מביאים שני מובילי תעשייה אלה הישג-יד גלובלי ללא תחרות. NIQ מציגה את התמונה השלמה, Full View™, עם קריאה קמעונאית הוליסטית ותובנות הצרכן המקיפות ביותר - הנמסרות עם אנליטיקה מתקדמת באמצעות פלטפורמות חדשניות.

NIQ היא חברת פורטפוליו של Advent International, עם פעילות ביותר מ-100 שווקים וכיסוי של יותר מ-90% מאוכלוסיית העולם. למידע נוסף, בקרו בכתובת NIQ.com.

למידע נוסף:

אמצעי התקשורת
Gillian Mosher ([email protected])

מקור: NIQ

.

.

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI