דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks
חיים נוי 02/03/24 |  צפיות: 160

Vital Voices פותח את חודש ההיסטוריה של הנשים עם תערוכה אמנותית אינטראקטיבית באו"ם ועם המפגש ה-17 של Global Mentoring Walks

התקשורת מוזמנת לשמוע סיפורים על שינוי והשראה

ניו יורק, 1 במרץ 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

לרגל חגיגות חודש ההיסטוריה של הנשים, Vital Voices Global Partnership, ארגון המוקדש להעצמת מנהיגות נשים ברחבי העולם, הכריז על שתי יוזמות שמטרתן להוקיר ולהעניק השראה לנשים ברחבי העולם.

1 - 22 במרץ - תערוכת אמנות של Vital Voices בשיתוף עם האו"ם במטה האומות המאוחדות


עם תמיכה ממשרד השותפויות של האו"ם, התערוכה Portraits of Progress: Women Powering the Global Goals- "דיוקנאות של קדמה: נשים מניעות את היעדים הגלובליים" מדגישה את הצורך להשקיע עוד יותר בנשים מחוללות שינוי שהן המפתח לפתרון האתגרים הגדולים בעולם. תערוכת סיפורים אינטראקטיבית זו, שממוקמת בגלריית המבקרים של האו"ם, תהיה פתוחה לקהל עד ה-22 במרץ. היא מציגה דיוקנאות והקלטות בגוף ראשון של נשים מנהיגות מרחבי העולם המניעות פתרונות יצירתיים שמקדמים ביחד 17 יעדי פיתוח ברי קיימא (SDG). כל אישה שמוצגת בתערוכה מתמודדת עם אחד מ-17 היעדים העולמיים. לצד כל דיוקן מוצג קוד QR אותו יכולים, המבקרים לסרוק כדי להאזין להודעה מהמנהיגה המוצגת, וכך לשמוע אותה משתפת עוד פרטים על הדרך בה היא מתמודדת עם המטרה המסוימת שלה.

"המטרה שלנו עם הפרויקט הזה היא לשים זרקור על התפקיד הקריטי של נשים מנהיגות ברחבי העולם בהשגת התקדמות גלובלית באמצעות SDG", אמרה נשיאת ומנכ"לית Vital Voices, אליז נלסון. "מכיוון שנשים ונערות מושפעות באופן לא פרופורציונלי מנושאים דחופים כמו שינויי אקלים, סכסוכים ואי שוויון, נקודת המבט והרעיונות שלהן חשובים לאין ערוך. נשים מנהיגות מספקות בעקביות פתרונות ייחודיים ומכילים שיועילו לקהילות שלמות, למדינות ולכדור הארץ המשותף שלנו. כאשר מנהיגי העולם שוקלים כיצד לסגור פערים נוכחיים בהיבט של היעדים הגלובליים, אנו מאמינים שהשקעות גדולות יותר בפתרונות מוכחים וחדשניים של נשים יהוו גורם מכריע להתקדמות".

הנשים המוצגות בדיוקנאות הן:

*יעד 1 – ללא עוני: זיינורין אנגקאנג, מייסדת Hill Wild

*יעד 2 – אפס רעב: נורה ז'אן ג'וזף, מייסדת ומנכ"לית RADIKAL

*יעד 3 – בריאות טובה ורווחה: ד"ר יטונדה איו-אויאלובו, רופאת בריאות הציבור ומייסדת Market Doctors

*יעד 4 – חינוך איכותי: זויה ליטוין, מייסדת בית הספר נובופצ'רסקה ועמותת Osvitoria NGO

*יעד 5 – שוויון מגדרי: הלן לונקוזה, מייסדת ומנכ"לית הקרן לנפגעות אונס (Rape Hurts Foundation)

*יעד 6 – מים נקיים ותברואה: כריסטל קוויזרה, מייסדת ומנכ"לית Water Access רואנדה

*יעד 7 – אנרגיה משתלמת ונקייה: אינה ברוורמן, מייסדת שותפה ומנכ"לית Eco Wave Power

*יעד 8 – עבודה הוגנת וצמיחה כלכלית: אלין שרה, מייסדת שותפה ומנכ"לית NaTakallam

*יעד 9 – תעשייה, חדשנות ותשתיות: שרה אל בטוטי, מייסדת ECOnsult

*יעד 10 – צמצום אי השוויון: שרה מינקרה, יועצת מיוחדת לזכויות בינלאומיות לבעלי מוגבלויות במחלקת המדינה של ארה"ב

*יעד 11 – ערים וקהילות בנות קיימא: מישל הונג, מייסדת שותפה וסמנכ"לית תפעול ב-Rooftop Republic Urban Farming

*יעד 12 – ייצור וצריכה אחראיים: לאה ליזרונדו, מייסדת Food rescue Heroומייסדת שותפה של 412 Food Rescue

*יעד 13 – פעילות אקלים: הלנה גולינגה, פעילת סביבה וזכויות אדם מקהילת קיצ'ווה סראיאקו

*יעד 14 – החיים מתחת למים: לקשמי מנון, ראשת תחום אימפקט ב-CleanHub

*יעד 15 – החיים על היבשה: פטרונלה צ'יגומבורה, פקחית ועוזרת מדריך ב- Akashinga

*יעד 16 – שלום, צדק ומוסדות חזקים: שירין מוסא, מייסדת ומנהלת Femmes for Freedom

*יעד 17 – שותפויות למען המטרות: דיוקן קבוצתי

כמעט תריסר מהנשים שהוצגו נכחו בטקס הסרת הלוט. היצירה נוצרה על ידי שלוש אמניות: גייל קבקר, סטף וונג וארין ק. רובינסון. (לחצו כאן לצפייה והורדה של תמונות מהפתיחה המציגות נשים מנהיגות גלובליות המופיעות בדיוקנאות).

שבת, 2 במרץ - טיולי חונכות גלובליים של Vital Voices בניו יורק עם DVF


נשים מנהיגות ומשפיעות נפגשו בהיי ליין בניו יורק במפגש ה-17 הגלובלי של Global Mentoring Walks של ארגון Vital Vocies. בהובלת מאורות כמו המייסדת והיו"ר השותפה של DVF, דיאן פון פירסטנברג, יחד עם המייסדת שותפה של Vital Voices, הנשיאה והמנכ"לית אליז נלסון, אירוע זה הפגיש מנהיגות מובילות ופורצות מתחומים שונים להליכה של קילומטר אחד. המשתתפות עסקו בדיונים מלאי תובנות על צמיחת קריירה, איזון בין עבודה לחיים, שינויי קריירה ופתרון עימותים - הכל ברוח הקהילה והחניכה העולמית.

יותר מ-200 נשים מניו יורק הצטרפו להליכה כמדריכות וחניכות תחת הנושא השנתי "השראה להכלה", מתוך הכרה שההשפעה נובעת מהכלה. אירוע זה שימש כהקדמה ליום האישה הבינלאומי שייערך ב-8 במרץ, ומטפח חונכות ואחווה בין נשים מנהיגות.

במקביל, אלפי נשים במאות ערים ברחבי העולם ישתתפו בצעדות של חונכות ודגילה בשוויון כדי לחגוג את כוחה של החונכות. עם למעלה מ-135 צעדות שמתוכננות ב-43 מדינות תחת 2024 Vital Voices Global Mentoring Walks, לקראת יום האישה הבינלאומי, זה אירוע שמסמן תנועה עולמית לעבר שוויון מגדרי והעצמה.

למידע נוסף על אירוע זה ועל צעדות חונכות גלובליות המתרחשות בכל רחבי העולם, לחצו כאן.

לפניות מדיה או למידע נוסף על אירועים אלה, אנא צרו קשר: [email protected]

אודות Vital Voices Global Partnership

Vital Voices Global Partnership נוסד בשנת 1997 על ידי מזכירת המדינה הילרי רודהם קלינטון והמזכירה המנוחה מדלן אולברייט. כעת, כשהארגון חוגג 26 שנים, Vital Voices השקיע ישירות ביותר מ-20,000 נשים מנהיגות ב-185 מדינות וטריטוריות מאז הקמתה. מונע על ידי האמת האוניברסלית שנשים הן המפתח להתקדמות בקהילותיהם ומדינות אינן יכולות להתקדם ללא נשים בעמדות מנהיגות, Vital Voices סיפק תמיכה מוקדמת למנהיגות שהפכו בהמשך לחתנות פרס נובל לשלום, חתנות פרס משוררי נוער בארה"ב, ראשות ממשלות, חדשניות עטורות פרסים, מגינות זכויות אדם חלוציות ויזמיות חברתיות פורצות דרך, כולל אמנדה גורמן ומללה יוספזאי. כדי לקדם ולהרחיב עבודה זו, בשנת 2022 פתח ארגון Vital Voices את הדלתות לשגרירות העולמית הראשונה בעולם לנשים, המטה העולמי למנהיגות נשים של Vital Voices. זהו מרחב ראשון מסוגו המאפשר התכנסות, חדשנות, תכנון ופעולה – והכל במטרה לשרת נשים מנהיגות המתמודדות עם האתגרים הגדולים ביותר בעולם.

קבצים מצורפים

Vital Voices קבלת פנים לחודש ההיסטוריה הנשית לרגל חשיפת "דיוקנאות של קדמה: נשים מניעות את היעדים הגלובליים"

נשים מניעות את היעדים הגלובליים

למידע נוסף:

Vital Voices Global Partnership

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Anaqua הופכת הגשת פטנטים במדינות אחרות ליתרון אסטרטגי עבור אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני
Anaqua, הספקית המובילה של טכנולוגיות לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP) עבור תאגידים, משרדי עורכי דין וממשלות, מכריזה על תוספת לפתרון Foreign Filing שלה, ומשפרת את היכולות של פלטפורמת ניהול הקניין הרוחני שלה, AQX®. Anaqua שינתה את הפרדיגמה להגשת בקשת קניין רוחני במדינות אחרות עבור אנשי מקצוע בתחום, והפכה מערך מכביד של משימות אדמיניסטרטיביות ידניות לפתרון אסטרטגי ואוטומטי שמספק בידול, ומניע קבלת החלטות מהירה כדי לעזור להגן על קניין רוחני באופן גלובלי.

EBC Financial Group משתפת פעולה עםUnited to Beat Malaria - קמפיין של קרן האו"ם, כדי להגן על ילדים פגיעים ומשפחותיהם מפני מלריה
EBC Financial Group מגבירה את מאמצי מיגור המלריה, תומכת בהתערבויות בריאות קריטיות ובהעצמה קהילתית

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
תוכנית פרסים בינלאומית יוקרתית מכריזה על מוצרים וחברות מצטיינים בטכנולוגיית הנתונים

Duck Creek מארחת את הוועידה השנתית, One Duck Creek Summit, כדי לבנות קשרים, שייכות וקהילה
Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מארחת היום את One Duck Creek Summit בקולומביה, דרום קרוליינה, ומפגישה עובדים מכל רחבי הגלובוס.

Games Global מכריזה על הגשת הצהרת רישום להנפקה ראשונית מוצעת לציבור
Global Games Ltd מפתחת, מפיצה ומשווקת מובילה של תוכן משחקי חדשני בסגנון קזינו מקוון ופתרונות משולבים עסק לעסק למפעילי iGaming ברחבי העולם על בסיס גודל רשת האולפנים שלה, הודיעה היום כי היא הגישה בפומבי הצהרת רישום על טופס F-1 לרשות ניירות ערך של ארה"ב ("SEC") בנוגע להנפקה ראשונית המוצעת לציבור של מניותיה הרגילות.

חשיפת הנושא של כנס יוזמת ההשקעות העתידיות השמינית: "אופקים אינסופיים: משקיעים היום, מעצבים את המחר"
The Future Investment Initiative - מכון יוזמת ההשקעות העתידיות (FII) נרגש להכריז על הנושא למהדורה השמינית הקרובה של כנס FII, המתוכנן להתקיים בתאריכים 29-31 באוקטובר 2024, במרכז הכנסים הבינלאומי היוקרתי על שם המלך עבד אל-עזיז (KAICC) בריאד, ערב הסעודית.

ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
משרד התיירות הסעודי ממלא כעת תפקיד משמעותי בפורום הבינלאומי להשקעות של בתי מלון (IHIF), ומציג הזדמנות ייחודית למשקיעים עולמיים לקחת חלק ולהיכנס לתוך נוף התיירות המשגשג של הממלכה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי Stevie® השנתיים ה-18 עבור מכירות ושירות לקוחות
הזוכים בפרסי Stevie® (The Stevie® Awards ) עבור מכירות ושירות לקוחות השנתיים ה-18, המוכרים כפרסי שירות הלקוחות ופרסי המכירות המובילים בעולם, נחשפו בשישי 12.4 בטקס חגיגי בלאס וגאס, נבאדה, ארה"ב, בהשתתפות יותר מ-400 מנהלים מרחבי העולם.

TokenEx ו-IXOPAY מתמזגים ויאפשרו לסוחרים לייעל את השימוש במספר תהליכי עיבוד תשלומים
פלטפורמת מיטוב התשלומים עבור מסחר גלובלי מספקת טוקניזציה רב-ערוצית, תזמון תשלומים וניהול מחזור חיים של כרטיסים

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה
הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI