דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV
חיים נוי 03/03/24 |  צפיות: 124

מנהיגי השוק בתחום הרווחה מאחדים כוחות: DRIPBaR מונע על ידי REVIV

ניו יורק, 1 במרץ 2024, (BUSINESS WIRE‏):

The DRIPBaR, המוכרת כזכיינית טיפולי ה-IV בעלת שיעור הצמיחה הגדול ביותר בארצות הברית, מאחדת כוחות עם REVIV, חברה מובילה בתחום טיפולי ה-IV, מהלך המייצג אבן דרך משמעותית בענף. השותפות יוצרת דצקה חסרת מתחרים משום שהיא משלבת את המומחיות של שני גורמים משמעותיים בענף עם למעלה מ-200 אתרים ב-6 יבשות, ותכניות להוסיף אלפי אתרים נוספים בשנים הקרובות. הזינוק שחל לאחרונה בדרישה לטיפולי IV מהווה עבור החברות הזדמנות גלובלית עצומה להגדרה מחדש של הרף בתחום ולהובלה של העידן הבא בתחום טיפולי ה-IV.

ההחלטה של DRIPBaR, לה רשימה מקיפה של למעלה מ-450 זכיינים בארצות הברית, לשלב את הפתרון הקנייני ומגובה הטכנולוגיה REVIVI X של REVIV, נותן תוקף למחויבות החברות לספק פתרונות תזונה מדויקים ומותאמים אישית ללקוחותיהן. שותפות זו מעצימה את The DRIPBaR ומאפשרת לה למנף את 10 שנות הניסיון של REVIV בתחום הקניין הרוחני ומדעי החיים, תוך ניצול של נתונים אובייקטיביים מבדיקות דם וניתוח דנ"א להתאמת טיפולי IV לצורך האינדיבידואלי. REVIV X יאפשר ל-DRIPBaR לחולל מהפכה בזירת הרווחה בארצות הברית ולהציע פתרונות ממוקדי מטופל הממטבים את התוצאה הבריאותית והמחזקים את מעמדה כגורם מוביל בתחום החדשנות.

בן קרוסבי, מנכ"ל The DRIPBaR, נלהב משיתוף הפעולה ומציין כי "הבחירה ב-REVIV כשותפה אסטרטגית נותנת דרור ליכולות מדויקות ומותאמות אישית ומאפשרות לנו להציע מוצרים מתקדמים יותר תוך שיפור חוויית הלקוח. אין לי ספק כי מינוף הטכנולוגיה החדשנית והמומחיות של REVIV יאיצו את צמיחת הזכיינים שלנו וימצבו אותם במקום גבוה יותר יחסית לנהוג בענף. הצעת REVIV X, יחד עם קורס ההכשרה וההסמכה IV Academy המתאים, קובע רף גלובלי למצוינות בתחומנו ומעניק לנו את היכולת לשמור על מיקומנו המוביל בענף".

שרה לומס, מייסדת ומנכ"לית REVIV Global, הדגישה את ההשפעה הטרנספורמטיבית של השותפות וציינה כי "השותפות של DRIPBaR עם REVIV שמה דגש על המסירות המשותפת שלנו לחדשנות ולבטיחות בשוק טיפולי ה-IV. כגוף מוביל בענף, אנו מעצבים מחדש את עתיד הרווחה באמצעות הצעה של פתרונות תזונה מדויקים ומותאמים אישית התואמים לדרישות המתפתחות של לקוחותינו. אנו נמשיך לפתח את מוצרי ה-SaaS שלנו ולחזק את הענף ברחבי העולם. לאחר שנים רבות עם השקעה משמעותית במחקר ובפיתוח המוצר, אנו נרגשים לראות את ההכרה והאימוץ של REVIV X בשלב כה מוקדם".

הברית האסטרטגית בין REVIV לבין The DRIPBaR מסמלת רגע מכריע בתחום טיפולי ה-IV והמגזרים הרב מודאליים לקידום האספקה של פתרונות רווחה בטוחים, יעילים ומותאמים ללקוחות ברחבי ארצות הברית ומעבר לה. שוק טיפולי ה-IV ממשיך להתרחב במהירות, עם דגש על בטיחות ותאימות, ו-REVIV X הופכת בהדרגה לפתרון המועדף על מפעילי טיפולי IV תוך יצירת ההזדמנות לעסקים רב מודאליים קיימים לגשת אל הפתרונות החדשניים של REVIV ולשמור על מעמדם בחזית חדשנות הרווחה והסטנדרטים בענף.

אודות REVIV Global

REVIV Global נמצאת בחזית פתרונות הרווחה, והיא מקדישה את מאמציה להעשרת הבריאות והחיוניות באמצעות טיפולי IV מודרניים. ל-REVIV טביעת רגל בינלאומית רחבה וכן תשוקה בלתי פוסקת לחדשנות, והחברה מובילה את המהפכה במגזר הרווחה. הפלטפורמה הטכנולוגית הייחודית שלה מעצימה את ספקי טיפולי ה-IV ומאפשרת להם להציע פתרונות מדויקים ומותאמים אישית תוך שמירה על רמת בטיחות ויעילות חסרות מתחרים.

אודות The DRIPBaR

The DRIPBaR, מותג חלוצי בזירת הרווחה, בא להגדיר מחדש את זירת הבריאות והחיוניות באמצעות חידושים בתחום טיפולי ה-IV. The DRIPBaR מסתמכת על מדע חדשני ומחויבות חזקה לבטיחות, והיא מציעה גישה טרנספורמטיבית כלפי תחום הבריאות התאית והטיפול האישי. The DRIPBaR מתמקדת בטיפולים משתנים ובחידושים בתחום הרפואי, והיא מאמצת עידן חדש המשלב השבת נעורים, חיוניות ובריאות ממוטבת.

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53903816/en

אנשי קשר

לאמצעי התקשורת:
REVIV Global: Emma Robertson, [email protected]
The DRIPBaR: [email protected]

מקור: REVIV

תוכן הודעה זו בשפת המקור, מהווה את הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. תרגומים מסופקים למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם מול המסמך בשפת המקור, המהווה את הגרסה היחידה של טקסט זה שהינה בעלת תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Anaqua הופכת הגשת פטנטים במדינות אחרות ליתרון אסטרטגי עבור אנשי מקצוע בתחום הקניין הרוחני
Anaqua, הספקית המובילה של טכנולוגיות לניהול חדשנות וקניין רוחני (IP) עבור תאגידים, משרדי עורכי דין וממשלות, מכריזה על תוספת לפתרון Foreign Filing שלה, ומשפרת את היכולות של פלטפורמת ניהול הקניין הרוחני שלה, AQX®. Anaqua שינתה את הפרדיגמה להגשת בקשת קניין רוחני במדינות אחרות עבור אנשי מקצוע בתחום, והפכה מערך מכביד של משימות אדמיניסטרטיביות ידניות לפתרון אסטרטגי ואוטומטי שמספק בידול, ומניע קבלת החלטות מהירה כדי לעזור להגן על קניין רוחני באופן גלובלי.

EBC Financial Group משתפת פעולה עםUnited to Beat Malaria - קמפיין של קרן האו"ם, כדי להגן על ילדים פגיעים ומשפחותיהם מפני מלריה
EBC Financial Group מגבירה את מאמצי מיגור המלריה, תומכת בהתערבויות בריאות קריטיות ובהעצמה קהילתית

אחסון הגיבוי השכבתי של ExaGrid נבחר ל"פתרון גיבוי הנתונים של השנה" בתוכנית Data Breakthrough Awards השנתית החמישית
תוכנית פרסים בינלאומית יוקרתית מכריזה על מוצרים וחברות מצטיינים בטכנולוגיית הנתונים

Duck Creek מארחת את הוועידה השנתית, One Duck Creek Summit, כדי לבנות קשרים, שייכות וקהילה
Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית הפתרונות החכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מארחת היום את One Duck Creek Summit בקולומביה, דרום קרוליינה, ומפגישה עובדים מכל רחבי הגלובוס.

Games Global מכריזה על הגשת הצהרת רישום להנפקה ראשונית מוצעת לציבור
Global Games Ltd מפתחת, מפיצה ומשווקת מובילה של תוכן משחקי חדשני בסגנון קזינו מקוון ופתרונות משולבים עסק לעסק למפעילי iGaming ברחבי העולם על בסיס גודל רשת האולפנים שלה, הודיעה היום כי היא הגישה בפומבי הצהרת רישום על טופס F-1 לרשות ניירות ערך של ארה"ב ("SEC") בנוגע להנפקה ראשונית המוצעת לציבור של מניותיה הרגילות.

חשיפת הנושא של כנס יוזמת ההשקעות העתידיות השמינית: "אופקים אינסופיים: משקיעים היום, מעצבים את המחר"
The Future Investment Initiative - מכון יוזמת ההשקעות העתידיות (FII) נרגש להכריז על הנושא למהדורה השמינית הקרובה של כנס FII, המתוכנן להתקיים בתאריכים 29-31 באוקטובר 2024, במרכז הכנסים הבינלאומי היוקרתי על שם המלך עבד אל-עזיז (KAICC) בריאד, ערב הסעודית.

ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
משרד התיירות הסעודי ממלא כעת תפקיד משמעותי בפורום הבינלאומי להשקעות של בתי מלון (IHIF), ומציג הזדמנות ייחודית למשקיעים עולמיים לקחת חלק ולהיכנס לתוך נוף התיירות המשגשג של הממלכה.

פרסי Stevie® מכריזים על הזוכים בפרסי Stevie® השנתיים ה-18 עבור מכירות ושירות לקוחות
הזוכים בפרסי Stevie® (The Stevie® Awards ) עבור מכירות ושירות לקוחות השנתיים ה-18, המוכרים כפרסי שירות הלקוחות ופרסי המכירות המובילים בעולם, נחשפו בשישי 12.4 בטקס חגיגי בלאס וגאס, נבאדה, ארה"ב, בהשתתפות יותר מ-400 מנהלים מרחבי העולם.

TokenEx ו-IXOPAY מתמזגים ויאפשרו לסוחרים לייעל את השימוש במספר תהליכי עיבוד תשלומים
פלטפורמת מיטוב התשלומים עבור מסחר גלובלי מספקת טוקניזציה רב-ערוצית, תזמון תשלומים וניהול מחזור חיים של כרטיסים

Lantronix מכריזה על FOX4 ו-Bolero 43, עוקבי מחשוב קצה חדשים, ומרחיבה את משפחת השערים הטלמטיים עטורי הפרסים שלה
הפתרונות החדשים של Lantronix מכוונים לשוק הטלמטיקה המציג צמיחה מהירה שאמור לפי ההערכות להגיע להיקף של 3.7 מיליארד דולר עד 2027
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI