דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים משקיעים קיבלו בברכה יוזמה לשתף פעולה בפסגת שער ההשקעות בסנט קיטס ונוויס
משקיעים קיבלו בברכה יוזמה לשתף פעולה בפסגת שער ההשקעות בסנט קיטס ונוויס
חיים נוי 01/04/24 |  צפיות: 101

משקיעים קיבלו בברכה יוזמה לשתף פעולה בפסגת שער ההשקעות בסנט קיטס ונוויס

באסטר, 1 באפריל 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

סנט קיטס ונוויס (St. Kitts and Nevis ) מתכוננת לארח את פסגת שער ההשקעות הראשונה שלה, שהיא חוויה של פעם בחיים עבור אזרחיה בעלי יכולת השקעה כלכלית "להתחבר, לשתף פעולה ולחגוג" עם משקיעים גלובליים בעלי דעות דומות. הפסגה תתקיים בין ה-11 ל-15 במאי באתר הנופש סנט קיטס מריוט (St. Kitts Marriot Resort), ותציג פרקטיקות פיתוח עסקיות והשקעות בנות קיימא ברמה עולמית בפדרציה התאומה.

פסגת שער ההשקעות של סנט קיטס ונוויס אינה עוסקת רק בנאומים מתוסרטים או בחוברות מבריקות - היא עוסקת בשיחות אמיתיות ובהזדמנויות מוחשיות שאזרחי העולם יכולים לחקור. הפסגה מציעה גם מגוון הזדמנויות להתחבר עם יזמים בולטים בתעשייה ויזמים עמיתים.

עם מאות משתתפים ממדינות ברחבי העולם, כולל איחוד האמירויות הערביות, ניגריה, מצרים, דרום אפריקה, סינגפור, סין ועוד, הפסגה מבטיחה סיכויי נטוורקינג שאין שני להם.

שותפויות אסטרטגיות

האירוע בן 5 הימים יפגיש משקיעים בעלי אזרחות השוהים בחו"ל, קובעי מדיניות, מנהיגי תאגידים, משלחות עסקיות, אקדמיה וצוותי חשיבה מרחבי העולם כדי לחקור באופן קולקטיבי הזדמנויות עסקיות וליצור שותפויות חדשות.

מציגים מקומיים ונותני חסות בינלאומיים יקבלו הזדמנות ייחודית להציג את עסקיהם ולקדם את המותגים שלהם לקהל נישה זה.

פסגת שער ההשקעות היא הזדמנות לבעלי עניין מרכזיים מאנשי עסקים, יזמים כלכליים וממשלות לשתף פעולה בפיתוח בר קיימא ולהתחבר לשיתופי פעולה ארוכי טווח. המשתתפים יקבלו גישה בלעדית למומחיות ולמשאבים שלא יסולא בפז ממנהיגים ומשקיעים גלובליים בעלי מוניטין.

הפסגה תכלול מפגשי נטוורקינג אינטראקטיביים ופאנלים, כולל חוויות סביב הפדרציה התאומה

הזדמנויות עסקיות

סנט קיטס ונוויס הוא מיקום עסקי מעולה בקריביים המציע שיטות עסקיות אקולוגיות והזדמנויות צמיחה. גורמים רבים הופכים את הפדרציה התאומה לסביבה עסקית חיובית, אלה כוללים את המיקום האסטרטגי של המדינה המהווה חלק משער לסחר בינלאומי והשקעות.

תוכנית פסגת שער ההשקעה

בכל יום סדר היום המפורט עמוס באירועים מרגשים שיתקיימו, כמו הזדמנות בלעדית לחגוג עם ראש ממשלת סנט קיטס ונוויס, ד"ר טרנס דרו בארוחת ערב חגיגית פרטית, לצד יזמים כלכליים אחרים ואורחים מיוחדים.

ארוחת הערב החגיגית היא אך ורק על פי הזמנה, מכיוון שיש כרטיסים מוגבלים זמינים, זו תהיה ההזדמנות שלכם להתחבר, לחגוג ולשתף פעולה עם יזמים כלכליים, לחלוק ערכים והשראה.

התוכנית כוללת הזדמנויות ייחודיות לאורחיה לחקור את האי האידילי באמצעות אירועים כגון הרכבת הנופית של סנט קיטס, ליצור חוויה תרבותית בלתי נשכחת ברצועת מפרץ פריגטה, וללמוד על אחד מאתרי המורשת העולמית של אונסק"ו, מבצר ברימסטון ההיסטורי.

שתפו איתנו פעולה

מעוניינים לקדם את המותג שלכם, את השירותים העסקיים שלכם או לבחון הזדמנויות למתן חסויות? אנא השאירו תגובה כאן יחד עם שאלתכם בטופס יצירת הקשר, ואנו נגיב מייד עם פרטים על חבילות זמינות.

קובץ מצורף

סנט קיטס ונוויס

למידע נוסף:

Secretary of St. Kitts and Nevis Citizenship by Investment Programme

Government of St. Kitts and Nevis

00 (1-869) 467-1474

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI