דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים הזדמנויות אנרגיה ירוקה עבור משקיעי HWNI במזרח התיכון בפסגת שער ההשקעות
הזדמנויות אנרגיה ירוקה עבור משקיעי HWNI במזרח התיכון בפסגת שער ההשקעות
חיים נוי 01/04/24 |  צפיות: 108

הזדמנויות אנרגיה ירוקה עבור משקיעי HWNI במזרח התיכון בפסגת שער ההשקעות

באסטר, 1 באפריל 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

פסגת שער ההשקעות בסנט קיטס ונוויס (St. Kitts and Nevis) מציגה לאנשים בעלי הון במזרח התיכון (HNWI) הזדמנות בלעדית ליטול חלק בהשקעות באנרגיה ירוקה.

סנט קיטס ונוויס צפויה להשפיע באופן משמעותי על הבמה העולמית כאשר היא מארחת את פסגת שער ההשקעות היוקרתית בין התאריכים 11 עד 15 במאי. בעוד הפסגה מקדמת בברכה HNWI במזרח התיכון ומשקיעים מוסדיים מובילים ברחבי העולם, היא מציגה הזדמנות ייחודית לשיתוף פעולה והשקעה בפרויקטים של אנרגיה מתחדשת.

סנט קיטס ונוויס הולכת מעבר לציפיות הקונבנציונליות על ידי מתן עדיפות לקיימות ואחריות סביבתית. ההחלטה להתמקד ביוזמות אנרגיה ירוקה עולה בקנה אחד עם היעד של המדינה להפחית את פליטות הפחמן ולעבור לעתיד בר קיימא יותר.

מפגש אקסקלוסיבי זה של משקיעים גלובליים הוא לא רק חלון ראווה של הפוטנציאל הכלכלי של המדינה, אלא גם עדות למחויבותה ליוזמות אנרגיה ירוקה.

על ידי בחינת הזדמנויות רבות ועיסוק במאמצים משותפים עם בעלי עניין בתעשייה, משקיעים יכולים למלא תפקיד משמעותי בהנעת פיתוח אנרגיה בת קיימא הן אזורית והן גלובלית.

הזדמנות להתחבר למובילים אחרים בתעשייה

הפסגה תארח אירועי נטוורקינג ופורומים שבהם משקיעים מהמזרח התיכון יוכלו ליצור קשר עם מומחים בתעשייה, קובעי מדיניות ומשקיעים עמיתים. אינטראקציות אלה יעודדו הזדמנויות לשיתוף פעולה ושותפות במגזר האנרגיה הירוקה.

הסדנאות והפאנלים יתמקדו בנושאים שונים, כולל מגמות השקעה באנרגיה ירוקה, מסגרות רגולטוריות ופיתוחים טכנולוגיים המספקים תובנות חשובות למשקיעים במזרח התיכון. מפגשים משותפים יעודדו גם חילופי ידע ושיתוף רעיונות בין המשתתפים.

ממשלת סנט קיטס ונוויס דוחפת ליצירת "כלכלה ירוקה" ומושכת השקעות נוספות לייצור פאנלים סולאריים, חלקים אחרים לתעשייה הסולארית ואנרגיה גיאותרמית כדי ליצור יותר משרות ירוקות בשכר גבוה לאזרחיה. אנרגיה גיאותרמית מבטיחה להפוך את סנט קיטס ונוויס לאומה הראשונה שאינה תלויה בדלקים מאובנים לייצור חשמל, ומסמנת אותה כמקום הירוק ביותר על פני כדור הארץ. עם שאיפות חדשות בדרך, לפדרציה התאומה יש הזדמנות נהדרת למשקיעים בתחום האנרגיה המתחדשת.

קובץ מצורף

סנט קיטס ונוויס

למידע נוסף:

Secretary of St. Kitts and Nevis Citizenship by Investment Programme

Government of St. Kitts and Nevis

00 (1-869) 467-1474

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI