דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים GLAS משלימה את רכישת החברה הצרפתית לנאמנות וניהול נכסים, Pristine
GLAS משלימה את רכישת החברה הצרפתית לנאמנות וניהול נכסים, Pristine
חיים נוי 02/04/24 |  צפיות: 73

GLAS משלימה את רכישת החברה הצרפתית לנאמנות וניהול נכסים, Pristine

פריז, 2 באפריל 2024, (BUSINESS WIRE):

Global Loan Agency Services Limited (חלק מקבוצת GLAS הגלובלית) שמחה להכריז על רכישה מוצלחת של Pristine. צעד זה מסמל את הרכישה הראשונה של GLAS Group ומהווה גם אבן דרך חשובה במפת הדרכים השאפתנית של הארגון להעמקת נוכחותו באירופה.

עסקה זו נחתמה באוגוסט 2023 בכפוף לאישור רגולטורי ולתנאי הסגירה הנהוגים, והיא הושלמה במרץ 2024.

Pristine

Pristine היא עסק מוביל לנאמנות ולניהול נכסים. החברה נוסדה בשנת 2016 בפריז והיא מפוקחת על ידי Autorité des Marchés Financiers (AMF).

Pristine מספקת מערך של שירותים משלימים הכוללים שירותי נאמנות, בניית קרנות ושירותי ניהול למוסדות בינלאומיים ומקומיים כאחד, כאשר המטרה העיקרית היא הנגשה של פעילות מימון תאגידית ללווים בנקאיים וחוץ בנקאיים בצרפת.

לחברה היסטוריה מקיפה ומגוונת בארגון מחדש, מימון מובנה ופרויקטי מימון ספציפיים נוספים.

GLAS France

GLAS Group השיקה את פעילותה בצרפת בשנת 2018, ומאז הקימה צוות משמעותי המונהג על ידי איימריק מאהה, ראש GLAS SAS.

GLAS SAS היא החברה החוץ בנקאית והעצמאית היחידה אשר מפוקחת על ידי Autorité de Contrôle Preduentiel et de Résolution (ACPR) לצורך מתן אפשרות לתשלומים בצרפת על עסקאות הלוואה, המהווה חלק מהקבוצה הגלובלית.

בנוסף לשירותי גוף הלוואות, GLAS מציעה גם מגוון שירותים לניהול חובות מוסדיים לקרנות חוב, לתאגידים ולבנקי bulge bracket בינלאומיים.

החברה היא ספקית מובילה בשוק בתחום ההלוואות הישירות והלוואות התאגדות, תשואה גבוהה, פיננסים ממונפים והנפקת חוב בשוק ההון.

GLAS SAS מעורבות גם במספר רב של תהליכי ארגון מחדש חשובים בצרפת כגון SMCP, Orpea, Technicolor ו-Pierre & Vacances.

מיה דרנן ובריאן קרני, מייסדי GLAS, אמרו:"אנו נרגשים להשלים את רכישה הראשונה של הקבוצה ולהמשיך להרחיב את יכולות השירות של GLAS. מתן ההיתרים הרגולטורים AMF ו-ACPR ל-Pristine ול-GLAS, בנוסף למומחיות ולמוניטין המשותפים של החברות בתחום שווקי החוב, יאפשר לנו להציע מגוון מורחב של שירותים רלבנטיים לבסיס הלקוחות המוגדל שלנו".

רנאוד בבואן, נשיא Pristine, אמר: "רכישה זו מסמלת את תחילתה של שותפות נפלאה בין GLAS ל-Pristine. לשתי החברות מתאם טוב בכל היבטי העסק והתרבות, ואני מצפה בהתרגשות לצמיחת העסקים כתוצאה מכך".

מנכ"ל Pristine, בנג’מין ריילארד, הוסיף:"אנו שמחים להכריז על סגירת העסקה ועל התחלת השילוב של Pristine עם GLAS Group. אלה זמנים מלהיבים עבור הקבוצה ועבור לקוחותינו, אשר בקרוב יוכלו וליהנות מאיחוד הכוחות ומהמומחיות המשולבת של שני הארגונים. אנו סמוכים ובטוחים כי שותפות זו תישא פירות עבור כל הגורמים המעורבים".

התוכנית של GLAS ושל Pristine לעתיד

השלמת הרכישה מהווה עדות למחויבותה של GLAS להצעת חבילה מורחבת של מוצרים ושירותים במטרה לתת מענה לדרישותיהם של לקוחות אשר לוקחים חלק ביצירת חוב או השקעה בעסקאות פיננסיות באירופה.

צוות Pristine יימצא במשרדים החדשים של GLAS SAS בפריז ב-Avenue George V.

שני הארגונים ימשיכו להיות תחת פיקוח נפרד של AMF ושל ACPR. שני הרישיונות יאפשרו ל-GLAS ול-Pristine להציע שירות משופר ללקוחות רבים יותר במספר גדול יותר של עסקאות.

מאז ההכרזה המקורית על ההצעה לרכוש את Pristine, GLAS התחייבה גם לשותפות עם Watiga מסינגפור, זאת בכפוף לאישור רגולטורי. Watiga תצטרף אף היא לרשת הגלובלית של GLAS Group.

אודות GLAS

GLAS נוסדה בשנת 2011 על ידי מיה דרנן ובריאן קרני. כיום, היא הספקית המובילה והעצמאית, שאינה נושה ואינה עומדת בניגוד עניינים, למתן הלוואות ולשירותי נאמנות באגרות חוב והחברה מוכרת הודות לשירות הקפדני ולמומחיותה בביצוע עסקאות מורכבות.

GLAS היא חברה גלובלית הנמצאת בארה"ב, באירופה ובאזור אסיה האוקיאנוס השקט, ומטה החברה נמצא בלונדון. GLAS מעניקה שירותים עבור נכסים מנוהלים בסכום העולה על 360 מיליארד אירו על בסיס יומי ומעסיקה למעלה מ-300 אנשי מקצוע ברחבי הקבוצה.

אנשי קשר

[email protected]

מקור: GLAS

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוערך בעולם, מעודד את משקיעי iRobot Corporation לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – IRBT

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ
רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Innoviz Technologies Ltd. לקבל ייעוץ לפני מועד אחרון חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – INVZ, INVZW

רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ
רוזן, יועץ השקעות מוכר, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לקבל ייעוץ לפני תאריך יעד חשוב בתביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE

Nyxoah ממנה את ד"ר מאוריץ ס. בון למנהל רפואי ראשי
Nyxoah SA (נאסד"ק/יורונקסט בריסל: NYXH) ("Nyxoah" או "החברה"), חברת טכנולוגיות רפואיות שמתמקדת בפיתוח ומסחור של פתרונות ושירותים חדשניים לדום נשימה בשינה (OSA), הודיעה היום על מינויו של ד"ר מאוריץ ס. בון, MD (Dr. Maurits S. Boon) למנהל רפואי ראשי.

התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול
התראה למשקיעים עם הפסדים ב- ADSK: רוזן, יועץ משפטי ארצי, מעודד משקיעים של Autodesk, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – ADSK

ExaGrid בין המועמדות הסופיות לפרסי האחסון לשנת 2024
קו המוצרים של ExaGrid, תוכנית השותפים והצוות שלה מועמדים ב-12 קטגוריות של טקס פרסי "The Storries XXI".

רוזן, יועץ השקעות בעל שם ידוע, מעודד את משקיעי BLUEBIRD BIO Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – BLUE
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של bluebird bio Inc. (נאסד"ק: BLUE) הנובעות מהטענות כי bluebird פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

רוזן, משרד עורכי דין מוביל, מעודד את משקיעי Waldencast PLC לברר לגבי חקירת תביעות ייצוגיות בניירות ערך – WALD, WALDW
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Waldencast plc (נאסד"ק: WALD, WALDW) הנובעות מהטענות כי Waldencast פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.

הודעת למשקיעי EQIX: רוזן, משרד עורכי דין מוכר ביותר, מעודד את המשקיעים ב- Equinix, Inc לשאול על חקירת תביעה ייצוגית בניירות ערך – EQIX
משרד רוזן עורכי דין (Rosen Law Firm), משרד עורכי דין בינלאומי העוסק בזכויות משקיעים, ממשיך לחקור תביעות ניירות ערך פוטנציאליות בשם בעלי המניות של Equinix Inc. (נאסד"ק: EQIX) הנובעות מהטענות כי Equinix פרסמה מידע עסקי מטעה באופן מהותי לציבור המשקיעים.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI