דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Atlantic Health System מאמצת את פלטפורמת בריאות האוכלוסייה המדויקת של FeelBetter כדי לייעל ולהתאים אישית את ניהול התרופות
Atlantic Health System מאמצת את פלטפורמת בריאות האוכלוסייה המדויקת של FeelBetter כדי לייעל ולהתאים אישית את ניהול התרופות
חיים נוי 09/04/24 |  צפיות: 111

Atlantic Health System מאמצת את פלטפורמת בריאות האוכלוסייה המדויקת של FeelBetter כדי לייעל ולהתאים אישית את ניהול התרופות

הבינה הפרמקו-קלינית המופעלת על ידי בינה מלאכותית של FeelBetter מזהה מטופלים בריבוי תרופות בסיכון גבוה, ממליצה על התערבויות קליניות ועוקבת באופן מקיף אחר מסעות טיפול

בוסטון ותל אביב,9 באפריל 2024,--(BUSINESS WIRE)

FeelBetter (פילבטר), הספקית המובילה של טכנולוגיית ניהול מטופלי ריבוי תרופות וחלוצת המודיעין הפרמקו-קליני, הודיעה היום על שותפות מסחרית עם Atlantic Health System ("Atlantic Health"). מערכת בריאות ללא מטרות רווח זו, המספקת טיפול ליותר ממחצית מדינת ניו ג'רזי וחלקים מניו יורק ופנסילבניה, ממנפת את פלטפורמת בריאות האוכלוסייה המדויקת המבוססת על בינה מלאכותית של FeelBetter כדי לייעל ולהתאים אישית את ניהול התרופות עבור מטופלי ריבוי תרופות בין ארגוני טיפול אחראיים (ACO) שעולים בקנה אחד עם Atlantic Health System.

השותפות תופעל תוך התמקדות ראשונית בשימוש בבינה הפרמקו-קלינית שלFeelBetterכדי לסמן מטופלים שנמצאים בסיכון גבוה לאשפוז קצר טווח הקשור לבעיות של ריבוי תרופות (שימוש בו-זמני בחמש תרופות או יותר), להמליץ על שינויים במשטר התרופות והתערבויות קליניות נדרשות אחרות, ומעקב מקיף אחר מסעות טיפול ברמות בריאות הפרט והאוכלוסייה. הפלטפורמה של FeelBetter תושק בשנת 2024 כדי לתמוך בניהול ריבוי תרופות למטופלים באמצעות שלושת ה-ACO של Atlantic Health, המשרתים יותר מ-100,000 מוטבי Medicare (תוכנית ביטוח בריאות פדרלית לאזרחים בני 65 ומעלה בארה"ב) ולמעלה מ-420,000 מוטבים מסחריים.

“ב-Atlantic Health System, אימוץ טכנולוגיות מבוססות בינה מלאכותית חדשות עם פוטנציאל לשפר את שירותי הבריאות הוא חלק מהמחויבות הבלתי מעורערת שלנו לספק טיפול למטופלים שהוא באיכות גבוהה, בטוח ובמחיר סביר", אמר ד"ר תומס קלוס, נשיא וסגן נשיא Atlantic Health System ונשיא Atlantic Accountable Care Organization. "בשיתוף פעולה עם FeelBetter, אנו עושים צעד נוסף קדימה בהגשמת המשימה שלנו. התמודדות עם האתגרים האדירים הקשורים לריבוי תרופות, שבה מטופלים נוטלים תרופות מרובות למחלות ומצבים כרוניים מרובים, היא קריטית לשיפור התוצאות הבריאותיות ואיכות החיים, שליטה בעלויות ושמירה על בריאות המטופלים המבוגרים שלנו בבתיהם ברחבי הקהילות שלנו, כל עוד הדבר אפשרי.”

ד"ר ג'ים באר, סמנכ"ל בינה קלינית, Atlantic Health System, הוסיף: "בנוסף לרופאים, הרוקחים הקליניים ממלאים תפקיד אינטגרלי בצוותי טיפול, במיוחד כשמדובר בניהול מטופלים בריבוי תרופות. אנו מצפים לצייד את חברי הצוות שלנו בבינה הפרמקו-קלינית של FeelBetter, כלי שנועד להפוך תהליכים ידניים לאוטומטיים ולהרחיב את התמיכה המותאמת אישית שרופאים ורוקחים קליניים מספקים למטופלים, כדי להבטיח טיפול הולם ואת הבטיחות והיעילות של המשטרים התרופתיים.”

דאגה גוברת בבריאות הציבור עבור חולים מבוגרים, שרבים מהם סובלים ממספר מחלות כרוניות, השימוש המקביל במספר תרופות סולל את הדרך לתוצאות בריאותיות לקויות, שימוש מוגבר בשירותי בריאות ועלויות טיפול גבוהות יותר. בארה"ב לבדה, מדי שנה, ניהול תרופות תת-מיטבי מביא ל-275,000 מקרי מוות ולעלויות בלתי נמנעות של יותר מ-528 מיליארד דולר.

"FeelBetter פיתחה את הבינה הפרמקו-קלינית, קטגוריה חדשה של טכנולוגיה המשלבת בינה מלאכותית ופרמקולוגיה ויכולות קליניות חדשניות, כדי לפתור אתגרים הקשורים לריבוי תרופות ולאפשר רמות חדשות של דיוק בניהול ומניעה של מחלות", אמרה ליאת פרימור, מנכ"לית ושותפה מייסדת ב-FeelBetter. "אנחנו נרגשים לצאת למסע הזה ביחד עם Atlantic Health ולעבוד יחד כדי לספק לכל המטופלים גישה אישית יותר לניהול ריבוי תרופות - כזו שחורגת אל מעבר למחלה, אבחנה או נקודת זמן בודדות ומתמקדת באופן מקיף במסעות טיפול, הן ברמת הבריאות האישית והן ברמת האוכלוסייה".

אודות Atlantic Health System

Atlantic Health System נמצאת בחזית הרפואה וקובעת סטנדרטים לטיפול בריאותי איכותי בניו ג'רזי, פנסילבניה ובמטרופולין ניו יורק. Atlantic Health System, המונעת על ידי כוח עבודה של 20,000 חברי צוות ו-5,440 רופאים שותפים המחויבים לבניית קהילות בריאות יותר, משרתת יותר ממחצית מדינת ניו ג'רזי, לרבות 14 מחוזות ו-7.5 מיליון איש.

המערכת ללא מטרות רווח מציעה יותר מ-550 אתרי טיפול, לרבות שבעת בתי החולים שלה: המרכז הרפואי Morristown במוריסטאון, ניו ג'רזי, המרכז הרפואיOverlookבסאמיט, ניו ג'רזי, המרכז הרפואי Newton בניוטון, ניו ג'רזי, המרכז הרפואי Chilton בפומטון פליינס, ניו ג'רזי, המרכז הרפואי Hackettstown בהאקטסטאון, ניו ג'רזי, בית החולים Goryeb לילדים במוריסטאון, ניו ג'רזיו מכון השיקום Atlantic במדיסון, ניו ג'רזי, וכן באמצעות השותפות שלו עם CentraState Healthcare System בפריהולד, ניו ג'רזי.

המערכת כוללת את Atlantic Medical Group, חלק משותפות רופאים שמהווה את אחת המרפאות הבין-תחומיות הגדולות בניו ג'רזי עם יותר מ-1,600 רופאים וספקי טיפול מתקדם. יחד עםAtlantic Accountable Care Organization ו-Optimus Healthcare Partners, הם מהווים חלק מ-Atlantic Alliance, רשת אינטגרציה קלינית של יותר מ-2,500 ספקי שירותי בריאות ברחבי צפון ומרכז ניו ג'רזי.

Atlantic Health System מספקת טיפול לרצף המלא של צורכי שירותי הבריאות בכל מקום באמצעות 25 מרכזי טיפול דחופים, ביקורי האחיות של Atlantic והביקורים הווירטואליים של Atlantic. צי התחבורה של Atlantic Mobile Health מקל על החיבור בין שירותים אלה ביבשה ובאוויר.

Atlantic Health System מובילה את Healthcare Transformation Consortium, שותפות בין שישה בתי חולים ומערכות בריאות אזוריים המוקדשת לשיפור הגישה והמחיר, והיא חברה מייסדת ב- PIER Consortium – Partners in Innovation, Education, and Research (שותפים בחדשנות, חינוך ומחקר) - מערכת ניסויים קליניים יעילה שתאפשר להרחיב את הגישה למחקר פורץ דרך בחמש מערכות בריאות באזור.

ל-Atlantic Health System בית ספר לרפואה בשיתוף אוניברסיטת Thomas Jefferson, היא מהווה את ביתם של הקמפוס האזורי של המכללה הרפואית Sidney Kimmel במוריסטאון ושלOverlook Medical Centers, והיא שותפת הבריאות הרשמית של הניו יורק ג'טס.

אודות FeelBetter

FeelBetter היא חלוצה בתחום הבינה פרמקו-קלינית שמשנה את פרדיגמת ריבוי התרופות, הן ברמת בריאות הפרט והן ברמת האוכלוסייה, עם פתרון מקיף שנועד להתמודד עם האתגרים הקשורים בניהול תרופות תת-מיטבי. הבינה הפרמקו-קלינית של FeelBetter מופעלת על ידי בינה מלאכותית ויכולות למידת מכונה, מניעה ניהול תרופות מותאם אישית ועוזרת לאנשי מקצוע בתחום הבריאות להבטיח שמשטרי התרופות של המטופלים שלהם בטוחים, יעילים ומתאימים. הטכנולוגיה מצביעה על מטופלים בסיכון גבוה להידרדרות ואשפוז שניתנים למניעה עקב ניהול תרופות תת-מיטבי, ומציעה באופן יזום התערבויות מיידיות ופועלות להפחתת סיכונים אלו. ארגוני ספקים משתמשים ב-FeelBetter כדי לפקח על התקדמות המטופלים שלהם ולספק באופן יזום יותר את הטיפול המעקב הנכון, כמו גם להקצות משאבים ביעילות ולמזער את השימוש הניתן למניעה והיקר בשירותי בריאות.

את FeelBetter מוביל צוות בינתחומי של קלינאים, רוקחים קליניים וטכנולוגים, ומטה החברה נמצא בבוסטון ובתל אביב. בין המשקיעים שלה ניתן למצוא את Firsttime Ventures, Shoni Health Ventures, Triventures, ARC, מרכז החדשנות של המרכז הרפואי שיבא, Random Forest VC, The Group Ventures ו-GoodCompany Ventures. למידע נוסף, בקרו בכתובת feelbetter.healthcare.

למידע נוסף:

אנשי קשר

ברונו סולארי
[email protected]

מקור: FeelBetter

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ריסקיפייד רושמת שיא רבעוני של תזרימי מזומנים חופשיים; מועצת המנהלים מאשרת 75 מיליון דולר נוספים עבור תוכנית לרכישה חוזרת של מניות
חברת ריסקיפייד ‏Riskified Ltd ‏(NYSE: RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה על התוצאות הפיננסיות עבור שלושת החודשים אשר הסתיימו ב-31 במרץ 2024.

פתרון ה-Total IP של של מצלמת MIPI מבית ARASAN עם CSI ו- PHY-C משיג הסמכה לתקן ISO26262
Arasan מכריזה על תקן ההסמכה הפונקציונאלי ISO26262של פתרון הTotal IP- של מצלמת MIPI שלה כשילוב משולב של ה- MIPI CSI-2 Tx/Rx ו- C-PHY IP

חדשנות כדי להשפיע: Dentsu חושפת מיתוג גלובלי חדש המתבסס על מורשת של 120 שנה
Dentsu, עם הפנים אל הלקוחות, הודיעה על השקת המיתוג הגלובלי החדש שלה, "חדשנות כדי להשפיע" (Innovating to Impact) שמהווה ציון דרך משמעותי בהיסטוריה בת ה-120 שנים פלוס של החברה. מיתוג השיווק והחדירה לשוק החדש עוטף את המחויבות של Dentsu להניע צמיחה באמצעות חדשנות, תוך מינוף כלל החוזקות היצירתיות ממירות השוק - יצירתיות, מדיה, נתונים וטכנולוגיה.

Tealium חושפת אינטגרציה של CDP עם ה-API של Snowpipe Streaming מבית Snowflake
אינטגרציה זו משלבת את העוצמות של Snowflake Data Cloud ו-Tealium CDP כדי להאיץ את חוויית הלקוח לאורך כל המסע שלו

הודעה על הצעת הסדר ותוכנית הקצאה הכוללת רוכשי מניות רגילות של Perrigo מ-21 באפריל 2015 עד 2 במאי 2017 ובעלי מניות רגילות של Perrigo מיום 12 בנובמבר 2015
הודעה מסכמת על (I) הסדר מוצע ותכנית הקצאה; (2) דיון בפשרה; ו- (3) בקשה לשכר טרחת עורך דין והוצאות התדיינות משפטית

איתיחאד מודיעה על תוצאותיה הכספיות לשנת 2023 כולה
שנת טרנספורמציה - ערוכה היטב לצמיחה עתידית

תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-20 במאי 2024
‎ Taro Pharmaceutical Industries Ltd. תרו תעשיות פרמצבטיות (NYSE:TARO) הודיעה היום שהיא מתכננת לפרסם את התוצאות הפיננסיות השנתיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2024, בתום סגירת השוק ביום שני, 20 במאי 2024.

אנדרסן גלובל משיקה פירמת חברים בבלגיה
אנדרסן גלובל Andersen Global משיקה את Andersen בבלגיה עם הפיכתה של Seeds of Law, חברה שמשתפת איתה פעולה משנת 2022, לחברה הראשונה במדינה שמאמצת את מותג Andersen.

ACT Abu Dhabi פתוח כעת לעסקים
Arabian Chemical Terminals LLC באבו דאבי (ACTAD) גאה להכריז על תחילת הפעילות בטרמינל אחסון מיכלי הכימיקליים החדש בנמל ח'ליפה, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. הטרמינל הוא חוות מיכלי כימיקלים מסחרית ראשונה מסוגה באמירויות.

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה המועדפת היחידה של Meta עבור לקוחותיה לאורך תהליך הפסקת השירות Workplace from Meta.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI