דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים MidOcean Energy של EIG מכריזה על השקעה אסטרטגית מתאגיד מיצובישי
MidOcean Energy של EIG מכריזה על השקעה אסטרטגית מתאגיד מיצובישי
חיים נוי 09/04/24 |  צפיות: 120

MidOcean Energy של EIG מכריזה על השקעה אסטרטגית מתאגיד מיצובישי

השקעת אבן הפינה מדגישה את הצלחת אסטרטגיית הצמיחה של MidOcean

וושינגטון, 9 באפריל 2024, (BUSINESS WIRE):

MidOcean Energy ("MidOcean"), חברת גז טבעי נוזלי (LNG) שהוקמה ומנוהלת על ידי EIG, משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים, הודיעה על השקעה אסטרטגית של Mitsubishi Corporation ("תאגיד מיצובישי"). ההשקעה של Mitsubishi Corp. צפויה להאיץ את האסטרטגיה של MidOcean, שמהווה בסיס ליצירתה של חברת גט"ן איכותית, מגוונת וגלובלית שממוקדת בתחום יחיד (pure play).

Mitsubishi Corp היא שחקנית פעילה במגזר הגט"ן מזה יותר מ-50 שנה והשקעותיה מכסות 12 פרויקטים בשמונה מדינות. שותפות זו מדגישה הן את המחויבות של החברה לגט"ן והן את תפקידה כגורם מאפשר חיוני של המהפכה בתחום האנרגיה. Mitsubishi Corp שואפת לפתח את עסקיה לטובת יצירתה של חברה נקייה מפחמן, תוך מימוש אחריותה כספקית אנרגיה יציבה ועמידה בצרכים המתפתחים של לקוחותיה.

השקעה זו מעמיקה את בסיס משקיעי הבלו-צ'יפ של MidOcean ומתבססת על התנופה המשמעותית שמאפיינת את התקדמותה מאז הוקמה בשנת 2022. לאחרונה, MidOcean הכריזה על סגירת הרכישה של פורטפוליו הפרויקטים האוסטרליים בתחום הגט"ן של Tokyo Gas.

דה לה ריי ונטר, מנכ"ל MidOcean Energy אמר: "אנחנו נלהבים מכך ש-Mitsubishi Corp מצטרפת כמשקיעת אבן פינה ב-MidOcean Energy. Mitsubishi Corp היא חלוצה של תעשיית הגט"ן הגלובלית והפגינה בעקביות מומחיות ויכולת של ראיית הנולד בכל מה שקשור לזיהוי הזדמנויות יקרות ערך. ההשקעה שלהם מהווה עדות ליסודות החזקים של שוק הגט"ן וליכולתה של אסטרטגיית MidOcean ליצור פלטפורמה של צמיחה ארוכת טווח במגזר הגט"ן עבור המשקיעים שלה".

ר. בלייר תומאס, יו"ר ומנכ"ל EIG אמר: "אנחנו מקדמים בברכה את Mitsubishi Corp, שהיא גורם כבד משקל בענף, כמשקיעת קרן פינה וכשותפה אסטרטגית. ההצטרפות שלה מאיצה את ההתקדמות של MidOcean בתהליך היצירה של חברת גט"ן גלובלית בקנה מידה גדול, שממוקדת בתחום זה בלבד. צורכי מהפכת האנרגיה העולמית תורמים לצמיחה המהירה בביקוש הגלובלי לגט"ן ואנחנו מצפים להמשך ההתקדמות בהקשר עם הזדמנות חשובה ואטרקטיבית זו, לצד המשקיעים והשותפים שלנו".

אודותEIG

EIG היא משקיעה מוסדית מובילה במגזרי האנרגיה והתשתיות העולמיים עם 22.9 מיליארד דולר מנוהלים, נכון ל-31 בדצמבר 2023. EIG מתמחה בהשקעות פרטיות בתחומי האנרגיה ותשתיות הקשורות לאנרגיה ברמה עולמית. לאורך 41 שנות פעילותה, EIG השקיעה במגזר האנרגיה מעל 47.1 מיליארד דולר ביותר מ-405 פרויקטים או חברות ב-42 מדינות על פני שש יבשות. לקוחותיה של EIG כוללים רבים מתוכניות הפנסיה המובילות, חברות ביטוח, הקדשים, קרנות מוסדיות וקרנות הון ריבוניות בארה"ב, אסיה ואירופה. מטה חברת EIG ממוקם בוושינגטון, עם סניפים ביוסטון, לונדון, סידני, ריו דה ז'נרו, הונג קונג וסיאול.

אודותMidOcean Energy

MidOcean Energy, חברת LNG שהוקמה ומנוהלת על ידי EIG, מבקשת לבנות פורטפוליו LNG גלובלי מגוון, איתן ותחרותי מבחינת עלויות ופחמן. היא משקפת את האמונה של EIG ב-LNG כמרכיב קריטי במעבר האנרגיה ואת החשיבות הגוברת של LNG כמשאב אנרגיה אסטרטגי גאופוליטי. בראש MidOcean Energy עומד דה לה ריי ונטר, בעל 26 שנים של ותק בתעשייה, שמילא מגוון תפקידים בכירים, ביניהם ראש תחום LNG העולמי עבור Shell Plc..

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של EIG בכתובת www.eigpartners.com או באתר האינטרנט של MidOcean Energy, בכתובת www.midoceanenergy.com.

אודותMitsubishi Corporation

Mitsubishi Corp מתפעלת מגוון רחב של עסקים, אשר מקיפים מגוון ענפים ומנוהלים על ידי שמונה קבוצות עסקיות ספציפיות לענף: אנרגיה סביבתית, פתרונות חומרים, משאבים מינרליים, פיתוח ותשתיות עירוניים, ניידות, ענף המזון, יצירת חיים חכמים ופתרונות אנרגיה.

למידע נוסף, בקרו באתר האינטרנט של Mitsubishi Corporation, בכתובת www.mitsubishicorp.com/jp/en/.

אנשי קשר ולמידע נוסף

FGS Global
קלי קימברלי / ברנדון מסינה
+1 212-687-8080
[email protected]

מקור: EIG

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ריסקיפייד רושמת שיא רבעוני של תזרימי מזומנים חופשיים; מועצת המנהלים מאשרת 75 מיליון דולר נוספים עבור תוכנית לרכישה חוזרת של מניות
חברת ריסקיפייד ‏Riskified Ltd ‏(NYSE: RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה על התוצאות הפיננסיות עבור שלושת החודשים אשר הסתיימו ב-31 במרץ 2024.

פתרון ה-Total IP של של מצלמת MIPI מבית ARASAN עם CSI ו- PHY-C משיג הסמכה לתקן ISO26262
Arasan מכריזה על תקן ההסמכה הפונקציונאלי ISO26262של פתרון הTotal IP- של מצלמת MIPI שלה כשילוב משולב של ה- MIPI CSI-2 Tx/Rx ו- C-PHY IP

חדשנות כדי להשפיע: Dentsu חושפת מיתוג גלובלי חדש המתבסס על מורשת של 120 שנה
Dentsu, עם הפנים אל הלקוחות, הודיעה על השקת המיתוג הגלובלי החדש שלה, "חדשנות כדי להשפיע" (Innovating to Impact) שמהווה ציון דרך משמעותי בהיסטוריה בת ה-120 שנים פלוס של החברה. מיתוג השיווק והחדירה לשוק החדש עוטף את המחויבות של Dentsu להניע צמיחה באמצעות חדשנות, תוך מינוף כלל החוזקות היצירתיות ממירות השוק - יצירתיות, מדיה, נתונים וטכנולוגיה.

Tealium חושפת אינטגרציה של CDP עם ה-API של Snowpipe Streaming מבית Snowflake
אינטגרציה זו משלבת את העוצמות של Snowflake Data Cloud ו-Tealium CDP כדי להאיץ את חוויית הלקוח לאורך כל המסע שלו

הודעה על הצעת הסדר ותוכנית הקצאה הכוללת רוכשי מניות רגילות של Perrigo מ-21 באפריל 2015 עד 2 במאי 2017 ובעלי מניות רגילות של Perrigo מיום 12 בנובמבר 2015
הודעה מסכמת על (I) הסדר מוצע ותכנית הקצאה; (2) דיון בפשרה; ו- (3) בקשה לשכר טרחת עורך דין והוצאות התדיינות משפטית

איתיחאד מודיעה על תוצאותיה הכספיות לשנת 2023 כולה
שנת טרנספורמציה - ערוכה היטב לצמיחה עתידית

תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-20 במאי 2024
‎ Taro Pharmaceutical Industries Ltd. תרו תעשיות פרמצבטיות (NYSE:TARO) הודיעה היום שהיא מתכננת לפרסם את התוצאות הפיננסיות השנתיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2024, בתום סגירת השוק ביום שני, 20 במאי 2024.

אנדרסן גלובל משיקה פירמת חברים בבלגיה
אנדרסן גלובל Andersen Global משיקה את Andersen בבלגיה עם הפיכתה של Seeds of Law, חברה שמשתפת איתה פעולה משנת 2022, לחברה הראשונה במדינה שמאמצת את מותג Andersen.

ACT Abu Dhabi פתוח כעת לעסקים
Arabian Chemical Terminals LLC באבו דאבי (ACTAD) גאה להכריז על תחילת הפעילות בטרמינל אחסון מיכלי הכימיקליים החדש בנמל ח'ליפה, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. הטרמינל הוא חוות מיכלי כימיקלים מסחרית ראשונה מסוגה באמירויות.

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה המועדפת היחידה של Meta עבור לקוחותיה לאורך תהליך הפסקת השירות Workplace from Meta.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI