דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח
חיים נוי 18/04/24 |  צפיות: 161

ערב הסעודית מבליטה יוזמות של השקעות בתיירות בפורום הבינלאומי להשקעות בתחום אירוח

ריאד, ערב הסעודית, 17 באפריל 2024, (BUSINESS WIRE)—

משרד התיירות הסעודי ממלא כעת תפקיד משמעותי בפורום הבינלאומי להשקעות של בתי מלון (IHIF), ומציג הזדמנות ייחודית למשקיעים עולמיים לקחת חלק ולהיכנס לתוך נוף התיירות המשגשג של הממלכה. באמצעות התוכניתTourism Investment Enablers (TIEP), שהוכרזה לאחרונה, סעודיה משדלת באגרסיביות לכיוון יעד החזון שלה ל-2030, להיות יעד תיירותי גלובלי מוביל עבור משקיעים ותיירים כאחד.

מצגת אסטרטגית זו מגיעה בתקופה שבה מגזר התיירות של ערב הסעודית חוגג ציון דרך מדהים של 100 מיליון מבקרים בשנת 2023, כלומר שבע שנים לפני המועד המתוכנן. ציון דרך זה מהווה צעד משמעותי לקראת גיוון כלכלי ומדגיש את התרומה הגוברת של המגזר לתמ"ג הלאומי. ספינת הדגל Hospitality Investment Enablers (HIE), אחת מהיוזמות של TIEP, שואפת למנף את המומנטום הזה, ומתכננת הזרמת השקעה למגזר האירוח של עד 42 מיליארד SAR ביעדי מפתח, שרק הם צפויים ליצור 120,000 מקומות עבודה חדשים עד לשנת 2030.

קהל היעד של IHIF בוחן מקרוב את התוכניות של סעודיה להרחיב את קיבולת הלינה שלה באופן משמעותי. הממלכה מכוונת להגדיל את מספר חדרי המלון להשכרה ליותר מ-500,000 ושואפת לקבל בברכה את פניהם של 150מיליון מבקרים מדי שנה עד לשנת 2030. ה-HIE עומד במרכז השאיפות הללו, והוא נועד להמריץ את מגזר האירוח על ידי הצגת גל חדש של היצע במוקדי תיירות ממוקדים, המעשיר באופן משמעותי את היצע התיירות המגוון של הממלכה.

היוזמה נתמכת על ידי קבוצה של מאפשרים אסטרטגיים, הנהנים מגישה לאדמות בבעלות ממשלתית בתנאים נוחים, תהליכי פיתוח פרויקטים יעילים והתאמות רגולטוריות שמטרתן להפחית חסמי כניסה לשוק ועלויות תפעול. גישה מקיפה זו צפויה לזרז מהפך כלכלי-חברתי משמעותי בתוך הממלכה, בעוד שהשקעות במגזר הפרטי צפויות להגיע ל-42.3 מיליארד SAR וצפי לגידול שנתי של 16.4 מיליארד SAR עד 2030.

מטרת ההשתתפות הפעילה של ערב הסעודית ב-IHIF הינה להציג את הממלכה כחזית השקעה מפתה למשקיעים בינלאומיים, תוך שימת דגש על ההזדמנויות הרווחיות במגזרי התיירות והאירוח. הבמה העולמית הזו מספקת את הפלטפורמה המושלמת עבור משרד התיירות, ליצירת שותפויות מתמשכות ולהדגיש את המחויבות של הממלכה להעלאת הסטנדרטים של תעשיית התיירות שלה, לטפח צמיחה בת קיימא ולהציע תמיכה איתנה למשקיעים.

באמצעות התקשרות זו, משרד התיירות הסעודי לא רק מציג הזדמנויות השקעה; היא אף מזמינה את העולם להיות חלק מהמסע השאפתני של סעודיה לקראת הגדרה מחודשת של נורמות תיירותיות גלובליות. מעודדים משקיעים לנצל את הזדמנות שאין שניה לה לשתף פעולה עם הממלכה, שכן הזדמנות זו סוללת את הדרך לעידן חדש של מצוינות תיירותית בהתאם ליעדים הטרנספורמטיביים של Vision 2030.

מקור: AETOSWire

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת – https://www.businesswire.com/news/home/53937233/en

אנשי קשר

נג'לה אלחליפה

מדיה ותקשורת

[email protected]

מקור: משרד התיירות הסעודי The Saudi Ministry of Tourism

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ריסקיפייד רושמת שיא רבעוני של תזרימי מזומנים חופשיים; מועצת המנהלים מאשרת 75 מיליון דולר נוספים עבור תוכנית לרכישה חוזרת של מניות
חברת ריסקיפייד ‏Riskified Ltd ‏(NYSE: RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה על התוצאות הפיננסיות עבור שלושת החודשים אשר הסתיימו ב-31 במרץ 2024.

פתרון ה-Total IP של של מצלמת MIPI מבית ARASAN עם CSI ו- PHY-C משיג הסמכה לתקן ISO26262
Arasan מכריזה על תקן ההסמכה הפונקציונאלי ISO26262של פתרון הTotal IP- של מצלמת MIPI שלה כשילוב משולב של ה- MIPI CSI-2 Tx/Rx ו- C-PHY IP

חדשנות כדי להשפיע: Dentsu חושפת מיתוג גלובלי חדש המתבסס על מורשת של 120 שנה
Dentsu, עם הפנים אל הלקוחות, הודיעה על השקת המיתוג הגלובלי החדש שלה, "חדשנות כדי להשפיע" (Innovating to Impact) שמהווה ציון דרך משמעותי בהיסטוריה בת ה-120 שנים פלוס של החברה. מיתוג השיווק והחדירה לשוק החדש עוטף את המחויבות של Dentsu להניע צמיחה באמצעות חדשנות, תוך מינוף כלל החוזקות היצירתיות ממירות השוק - יצירתיות, מדיה, נתונים וטכנולוגיה.

Tealium חושפת אינטגרציה של CDP עם ה-API של Snowpipe Streaming מבית Snowflake
אינטגרציה זו משלבת את העוצמות של Snowflake Data Cloud ו-Tealium CDP כדי להאיץ את חוויית הלקוח לאורך כל המסע שלו

הודעה על הצעת הסדר ותוכנית הקצאה הכוללת רוכשי מניות רגילות של Perrigo מ-21 באפריל 2015 עד 2 במאי 2017 ובעלי מניות רגילות של Perrigo מיום 12 בנובמבר 2015
הודעה מסכמת על (I) הסדר מוצע ותכנית הקצאה; (2) דיון בפשרה; ו- (3) בקשה לשכר טרחת עורך דין והוצאות התדיינות משפטית

איתיחאד מודיעה על תוצאותיה הכספיות לשנת 2023 כולה
שנת טרנספורמציה - ערוכה היטב לצמיחה עתידית

תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-20 במאי 2024
‎ Taro Pharmaceutical Industries Ltd. תרו תעשיות פרמצבטיות (NYSE:TARO) הודיעה היום שהיא מתכננת לפרסם את התוצאות הפיננסיות השנתיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2024, בתום סגירת השוק ביום שני, 20 במאי 2024.

אנדרסן גלובל משיקה פירמת חברים בבלגיה
אנדרסן גלובל Andersen Global משיקה את Andersen בבלגיה עם הפיכתה של Seeds of Law, חברה שמשתפת איתה פעולה משנת 2022, לחברה הראשונה במדינה שמאמצת את מותג Andersen.

ACT Abu Dhabi פתוח כעת לעסקים
Arabian Chemical Terminals LLC באבו דאבי (ACTAD) גאה להכריז על תחילת הפעילות בטרמינל אחסון מיכלי הכימיקליים החדש בנמל ח'ליפה, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. הטרמינל הוא חוות מיכלי כימיקלים מסחרית ראשונה מסוגה באמירויות.

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה המועדפת היחידה של Meta עבור לקוחותיה לאורך תהליך הפסקת השירות Workplace from Meta.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI