דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים KLDiscovery עושה צעדים לחיזוק היסודות הפיננסיים ארוכי הטווח במאזן
KLDiscovery עושה צעדים לחיזוק היסודות הפיננסיים ארוכי הטווח במאזן
חיים נוי 06/05/24 |  צפיות: 174

KLDiscovery עושה צעדים לחיזוק היסודות הפיננסיים ארוכי הטווח במאזן

חתמה על הסכם עקרוני עם בעלי אג"ח ומלווים לתקופה להפחתת החוב

מבנה הוני חזק יתמוך במודל הצמיחה של KLDiscovery ובהשקעתה בפתרונות לקוח מובילים בשוק

העסקה צפויה להיסגר בזמן הקרוב

עדן פריירי, מינסוטה, 5 במאי 2024, (BUSINESS WIRE):

‏KLDiscovery Incגוף מוביל בתחום ניהול הנתונים, פיקוח על מידע, eDiscovery ופתרונות שירותי ייעוץ, הכריזה היום כי חתמה על הסכם עקרוני עם בעלי האג"ח העיקריים שלה ועם המלווה בריבית להפחתת חוב החברה בטווח הארוך ולחיזוק מיצובה הפיננסי, מה שיאפשר ל-KLDiscovery להתמקד במודל הצמיחה ולהניע השקעה בפתרונות הלקוחות שלה המובילים בשוק.

"ההכרזה היום מהווה צעד חשוב עבור החברה שלנו כשאנו נעים אל העתיד במבנה הוני שתומך בצוות המוביל בתחום, וכן בצמיחה ארוכת טווח וביעדי הרווחיות", אמר כריס ווילר, מנכ"ל KLDiscovery. “KLDiscovery הוא עסק חזק עם מיצוב מוביל בשוק, מותגים מובחרים וחזון ברור לעתיד. הסכם זה נותן דגש לביטחון של שותפי ההון המובילים שלנו בחזון ויקנה לחברה את הגמישות הפיננסית לה היא זקוקה כדי להמשיך ולספק את החידושים, את יכולת החשיבה המתקדמת ואת ההצעות הטובות מסוגן אותן לקוחותינו מצפים לקבל מאיתנו. צוות KLDiscovery הגלובלי מצויד כעת יותר מתמיד בכלים הדרושים לו כדי לנוע קדימה תוך התמקדות במתן עזרה ללקוחותינו בהערכת הצורך המשפטי, הרגולטורי וצורכי הנתונים המאתגרים ביותר שלהם".

בנוסף לחתימה על המסמכים הסופיים, העסקה תאפשר המרה של איגרות החברה ברות ההסבה שטרם נפרעו לכ-96% מהשווי הציבורי הקיים. בנוסף, הלוואת החברה תוארך עד אוגוסט 2027.

הסכם עקרוני זה משקף את התמיכה החזקה של בעלי האג"ח והמלווים של KLDiscovery וממצב את החברה בעמדה שתאפשר לה להמשיך ולהתמקד בהשקעת צמיחה בנוסף לתוכנה ולשירותים מאופשרי טכנולוגיה. פיצול ההון המשוער שתואר לעיל עשוי לעבור התאמה כתוצאה מדיונים מתמשכים ומהנוסח הסופי של העסקה.

ידיעה זו מתפרסמת בעקבות הביצועים הפיננסיים הגבוהים במיוחד של KLDiscovery בשנת 2023, מה שמשקף הכנסות גבוהות בשנה כולה, EBITDA ו-EBITDA מתואם. החברה מתבססת על המומנטום וממשיכה להתרחב ולמדרג את עצמה במטרה לתת מענה לנושאים החשובים והמורכבים ביותר בשם בסיס הלקוחות הגלובלי והגדל שלה. KLDiscovery ממשיכה לבצע השקעות משמעותיות בטכנולוגיה הטובה מסוגה שלה, אשר בראש נמצאת Nebula, מוצר הדגל של החברה, פתרון בינה מלאכותית / למידה חישובית מקצה לקצה שמהווה פלטפורמה אחת לטיפול בנתונים משפטיים ובנתונים מסוג אחר.

יועצי KLDiscovery

Gibson, Dunn & Crutcher LLP היא היועצת המשפטית, Guggenheim Securities, LLC משמשת כגורם הבנקאי להשקעות, AlixPartners היא יועצת פיננסית, ואילו C Street Advisory Group היא יועצת התקשורת האסטרטגית.

אודות KLDiscovery

KLDiscovery מספקת תוכנה ושירותים מאופשרי טכנולוגיה שעוזרים לחברות משפטים, לתאגידים ולגופי שלטון לפתור אתגרי נתונים מורכבים. ל-KLDiscovery 26 אתרים ב-17 ארצות, והחברה היא גוף מוביל בעולם בניהול נתונים הטוב מסוגו, פיקוח על מידע ופתרונות eDiscovery לתמיכה בנושאים משפטיים, בתאימות לתקנות ולצורכי החקירה הפנימית של לקוחות. מעניקה שירות לארגונים מזה למעלה מ-30 שנים, והיא מציעה שירותי איסוף נתונים וחקירה פורנזית, הערכה מוקדמת של מקרים, עיבוד נתונים, אירוח תוכנות יישומים ונתונים לצורך סקירת מסמכים מבוססת web, וכן שירותים מנוהלים לסקירת מסמכים. בנוסף, KLDiscovery מציעה יכולות שחזור נתונים, התאוששות מאסון, חילוץ ושחזור דואר אלקטרוני, השמדת נתונים וניהול קלטות מהטובות בעולם, זאת באמצעות עסקי ניהול הנתונים הגלובליים שלה בשם Ontrack. KLDiscovery קיבלה הכרה כאחת מהחברות בעלות שיעור הצמיחה המהיר ביותר בצפון אמריקה הן על ידי Inc. Magazine (Inc. 5000) והן על ידי Deloitte (Deloitte’s Technology Fast 500), כמו גם הכרה במנכ"ל כריס ווילר כיזם השנה לשנת 2014 (Entrepreneur of the Year™) מטעם Ernst & Young. בנוסף, KLDiscovery קיבלה הכרה כ-Relativity Certified Partner והיא מחזיקה מרכזי נתונים עם אישור ISO/IEC 27001 ברחבי העולם. לקבלת פרטים נוספים, בקרו בכתובתwww.kldiscovery.com .

למידע נוסף

Danny Zambito
888.811.3789
[email protected]

מקור: KLDiscovery Inc 53971545

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI