דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Kolmar BNH, חברה קוריאנית מהשורה הראשונה המתמחה בייצור של HemoHIM, מקדישה למעלה מ-2% מהמכירות השנתיות שלה למחקר ופיתוח
Kolmar BNH, חברה קוריאנית מהשורה הראשונה המתמחה בייצור של HemoHIM, מקדישה למעלה מ-2% מהמכירות השנתיות שלה למחקר ופיתוח
חיים נוי 15/05/24 |  צפיות: 66

Kolmar BNH, חברה קוריאנית מהשורה הראשונה המתמחה בייצור של HemoHIM, מקדישה למעלה מ-2% מהמכירות השנתיות שלה למחקר ופיתוח

סז'ונג, דרום קוריאה, 12 במאי 2024, (BUSINESS WIRE)-

Kolmar BNH (KOSDAQ: 200130), יצרנית של HemoHIM, מזון פונקציונלי משפר בריאות, התגלתה כמובילה בשוק העולמי של ייצור פיתוח מקורי (ODM), הודות להשקעותיה החלוציות במחקר ופיתוח.

Kolmar BNH שנוסדה בשנת 2005, היא חברת ODM למוצרי מזון בריאות תפקודי. יוזמות ODM, המקיפים מגזרים שונים החל בניתוח מגמות ועד למחקר ופיתוח, המשגת מוצרים, ייצור ואבטחת איכות, ובזאת נותנים מענה ללקוחות ששואפים ליזמות עסקית. מסגרת זו פותחת הזדמנויות לאנשים שיש להם דרייב לעסקים וגם רעיונות.

מיומנותה הטכנולוגית של חברת Kolmar BNH מהווה אבן פינה בתחרותיות, המבוססת למעשה על השקעות מו"פ משמעותיות. החברה מקצה מדי שנה למעלה מ-2% מהכנסותיה ממכירות, להוצאות המיוחסות למחקר ופיתוח. החברה אף משפרת את יכולותיה על ידי העסקת יותר מ-30% מכוח האדם שלה, כחוקרים. מעבדת המזון הבריאותי, המהווה חלק אינטגרלי מ-Kolmar BNH, ובה מועסקים למעלה מ-100 חוקרים בעלי תואר שני ודוקטורט, מוקדשת לפיתוח של פורמולציות ושל תפקודים חלוציים חדשים.

Kolmar BNH מקיימת קשרים עם למעלה מ-300 לקוחות מקומיים ובינלאומיים, וממנפת את יכולת המו"פ שלה, שהתפתחה במשך תקופה ממושכת. הסניף הקוריאני של Haleon, קונגלומרט בריאות עולמי הינו אחד מלקוחותיה המרכזיים של Kolmar BNH, שעבורם החברה מייצרת את מוצר הדגל, מולטי-ויטמין צנטרום, המופץ בקוריאה.

HemoHIM, המופץ על ידי Atomy, מייצג סוג של מוצר עתיר טכנולוגיה של Kolmar BNH. המרכיב העיקרי, קומפלקס תמצית HemoHIM של אנג'ליקה ג'יגאס etc, הוא המרכיב הראשון מקוריאה המוכר באופן ייחודי כמשפר התפקוד החיסוני, אשר פותח בשיתוף פעולה עם המכון לחקר האנרגיה האטומית בקוריאה. מוצר זה חדר לשווקים ב-19 מדינות, לרבות אוסטרליה, ארצות הברית, תאילנד, טייוואן, מרכז אסיה ודרום אמריקה.

'HemoHIM G', מוצר שמותאם לשוק האירופי, מהווה עדות נוספת ליכולות המו"פ של Kolmar BNH. מוצר זה הייעודי ליצוא לשוק האירופי, עוצב בקפידה כדי לעמוד בתקנות מזון מגוונות ברחבי מדינות אירופה, גם הטעם והארומה שוכללו על מנת לספק את העדפותיהם של הצרכנים האירופיים על ידי שילוב מרכיבים שנבחרו בקפידה כגון Angelica sinensis, Ligusticum chuanxiong ו-Paeonia lactiflora.

ניתן לייחס את ביצועי המכירות המדהימים של Kolmar BNH, בקרב חברות מזון בריאות תפקודי ODM קוריאניות, להצלחה של HemoHIM. החברה זכתה בפרס "מגדל הייצוא ב-200 מיליון דולר", בעקבות שיעור מכירות העולה על 600 מיליארד KRW בתוך עשור וחצי מיום היוסדה, בטקס "יום הסחר" של איגוד הסחר הבינלאומי של קוריאה ב-2021.

Kolmar BNH שואפת להעצים את התחרותיות שלה בשוק העולמי, על ידי עידוד מאמצי מו"פ בתחום פיתוח חומרי הגלם, תוך שימת דגש על גילוי יתרונות בריאותיים נוספים באמצעות מחקר מעמיק של 'HemoHIM G'.

גורם רשמי מ- Kolmar BNH אמר, "כחברת ODM מובילה במגזר המזון התפקודי הבריאותי של קוריאה, Kolmar BNH נשארת איתנה במחויבותה לעריכת מו"פ וכן בשאיפתה לספק שירותים הממוקדים בצרכי הלקוח. אנו שואפים לרתק את קהל הלקוחות העולמי על ידי הצגת המומחיות הטכנולוגית שנצברה לאורך שנים של חדשנות ייעודית".

גלריית תמונות/מולטימדיה אפשר למצוא בכתובת –

https://www.businesswire.com/news/home/53978813/en

קרדיט צילום יח"צ מצורף:

חוקר מ- Kolmar BNHמעבדת מזון בריאות (צילום: (Kolmar BNH

אנשי קשר

Kolmar BNH

ג'אנג וו לי

[email protected]

מקור: Kolmar BNH

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
ריסקיפייד רושמת שיא רבעוני של תזרימי מזומנים חופשיים; מועצת המנהלים מאשרת 75 מיליון דולר נוספים עבור תוכנית לרכישה חוזרת של מניות
חברת ריסקיפייד ‏Riskified Ltd ‏(NYSE: RSKD), מובילה בתחום הפתרונות למניעת הונאות מסחר אלקטרוני ובתחום פיתוח פתרונות חכמים לניהול סיכונים, הודיעה על התוצאות הפיננסיות עבור שלושת החודשים אשר הסתיימו ב-31 במרץ 2024.

פתרון ה-Total IP של של מצלמת MIPI מבית ARASAN עם CSI ו- PHY-C משיג הסמכה לתקן ISO26262
Arasan מכריזה על תקן ההסמכה הפונקציונאלי ISO26262של פתרון הTotal IP- של מצלמת MIPI שלה כשילוב משולב של ה- MIPI CSI-2 Tx/Rx ו- C-PHY IP

חדשנות כדי להשפיע: Dentsu חושפת מיתוג גלובלי חדש המתבסס על מורשת של 120 שנה
Dentsu, עם הפנים אל הלקוחות, הודיעה על השקת המיתוג הגלובלי החדש שלה, "חדשנות כדי להשפיע" (Innovating to Impact) שמהווה ציון דרך משמעותי בהיסטוריה בת ה-120 שנים פלוס של החברה. מיתוג השיווק והחדירה לשוק החדש עוטף את המחויבות של Dentsu להניע צמיחה באמצעות חדשנות, תוך מינוף כלל החוזקות היצירתיות ממירות השוק - יצירתיות, מדיה, נתונים וטכנולוגיה.

Tealium חושפת אינטגרציה של CDP עם ה-API של Snowpipe Streaming מבית Snowflake
אינטגרציה זו משלבת את העוצמות של Snowflake Data Cloud ו-Tealium CDP כדי להאיץ את חוויית הלקוח לאורך כל המסע שלו

הודעה על הצעת הסדר ותוכנית הקצאה הכוללת רוכשי מניות רגילות של Perrigo מ-21 באפריל 2015 עד 2 במאי 2017 ובעלי מניות רגילות של Perrigo מיום 12 בנובמבר 2015
הודעה מסכמת על (I) הסדר מוצע ותכנית הקצאה; (2) דיון בפשרה; ו- (3) בקשה לשכר טרחת עורך דין והוצאות התדיינות משפטית

איתיחאד מודיעה על תוצאותיה הכספיות לשנת 2023 כולה
שנת טרנספורמציה - ערוכה היטב לצמיחה עתידית

תרו תפרסם את תוצאות השנה המלאה ב-20 במאי 2024
‎ Taro Pharmaceutical Industries Ltd. תרו תעשיות פרמצבטיות (NYSE:TARO) הודיעה היום שהיא מתכננת לפרסם את התוצאות הפיננסיות השנתיות שלה לשנה שהסתיימה ב-31 במרץ 2024, בתום סגירת השוק ביום שני, 20 במאי 2024.

אנדרסן גלובל משיקה פירמת חברים בבלגיה
אנדרסן גלובל Andersen Global משיקה את Andersen בבלגיה עם הפיכתה של Seeds of Law, חברה שמשתפת איתה פעולה משנת 2022, לחברה הראשונה במדינה שמאמצת את מותג Andersen.

ACT Abu Dhabi פתוח כעת לעסקים
Arabian Chemical Terminals LLC באבו דאבי (ACTAD) גאה להכריז על תחילת הפעילות בטרמינל אחסון מיכלי הכימיקליים החדש בנמל ח'ליפה, אבו דאבי, איחוד האמירויות הערביות. הטרמינל הוא חוות מיכלי כימיקלים מסחרית ראשונה מסוגה באמירויות.

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה המועדפת היחידה של Meta עבור לקוחותיה לאורך תהליך הפסקת השירות Workplace from Meta.
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI