דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta
חיים נוי 16/05/24 |  צפיות: 230

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה הנבחרת עבור Workplace from Meta

Meta סוגרת את Workplace ותשתף פעולה עם Workvivo כדי לסייע במעברי לקוחות.

סן חוזה, קליפורניה, 14 במאי 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

Workvivo של Zoom נבחרה לשותפת ההגירה המועדפת היחידה של Meta עבור לקוחותיה לאורך תהליך הפסקת השירות Workplace from Meta.

Meta החליטה לסגור את Workplace from Meta - פלטפורמת מעורבות העובדים שלה. כדי לסייע במעבר של הלקוחות לפלטפורמות אחרות, Meta תשתף פעולה עם Workvivo כשותפת ההגירה המועדפת היחידה שלה.

Workplace from Meta ו-Workvivo מתכננים לספק כלי הגירה ללקוחות שעוברים ל-Workvivo ו-Workvivo תציע בנוסף עוד שירותי הטמעה, ללא עלות נוספת, כדי לתמוך במעבר הלקוחות.

הלקוחות של Workplace from Meta יכולים למצוא מידע נוסף אודות המעבר ל-Workvivo כאן.

ג'ון גולדינג, מנכ"ל ומייסד Workvivo, אמר: "אנחנו יודעים שהחדשות היום עשויות לשבש את הפעילות של לקוחות Workplace from Meta, אבל אנחנו מאוד נרגשים מההזדמנות לתמוך בהם ולסייע. ל-Meta עשתה השפעה עצומה בשוק הזה, ואנו מאמינים ש-Workvivo היא היעד הטבעי של לקוחות Workplace from Meta להעברת פלטפורמת חוויית העובדים שלהם.

"העדיפות הראשונה שלנו היא לתמוך בלקוחות במהלך המעבר הזה, והצוות שלנו פועל כדי להפוך את התהליך הזה לחלק ככל האפשר. אנחנו שמים את הלקוחות שלנו במקום הראשון, וזה לא יהיה שונה עבור Workplace from Meta. אנו נרגשים לקבל את הלקוחות של Workplace from Meta לקהילת הלקוחות המדהימה שלנו ולראות את הדברים המדהימים שהם יכולים לעשות עם Workvivo".

אריק ס.יואן, מנכ"ל ומייסד Zoom אמר: "מאז ש-Workvivo הצטרפה למשפחת Zoom, ראינו עד כמה הפלטפורמה הזו עוצמתית במעורבות כוח האדם והכנסת תרבות ארגונית לחיים של העובדים - במיוחד עבור אלו שבקו החזית שאולי אין להם שולחן עבודה או אפילו כתובת דואר אלקטרוני.

Workvivo זכתה לצמיחה משמעותית כאשר ארגונים ברחבי העולם מקנים עדיפות הולכת וגדלה לחוויית העובדים. אנו נרגשים לתמוך בלקוחות Workplace from Meta ולעזור להם להגיע ליעדי ההגעה לעובדים ורתימתם לטובת הארגון - בין אם מדובר בעובדי שולחן או אלו שנמצאים בחזית".

Workvivo של Zoom היא פלטפורמת חוויית העובדים המפשטת את התקשורת ומגבירה את המעורבות על ידי העצמת היכולת של העובדים להשמיע את קולם, והיא עוזרת לכולם להרגיש חלק מהארגון, לא משנה היכן הם עובדים.

Workvivo, שנרכשה על ידי Zoom בשנת 2023, מרחיבה את פלטפורמת Zoom Workplace כדי להציע ללקוחותיה דרכים חדשות לשמור על העובדים מעודכנים, מעורבים ומחוברים. Workvivo עובדת עם כמה מהמותגים הידועים ביותר בעולם כדי לעזור להם להגביר את מעורבות העובדים ולהפיח חיים בתרבות שלהם באופן דיגיטלי, כולל Dollar General, קבוצת וירג'ין, Bupa, Ryanair, Lululemon ואמזון.

אודות Workvivo מבית Zoom

Workvivo של Zoom היא פלטפורמת חוויית העובדים המפשטת את התקשורת ומגבירה את המעורבות על ידי העצמת היכולת של העובדים להשמיע את קולם, והיא עוזרת לכולם להרגיש חלק מהארגון, לא משנה היכן הם עובדים. הפלטפורמה מאחדת תכונות תקשורת, מעורבות, אינטראנט ומדידה של עובדים באפליקציית עובדים מודרנית אחת הלוכדת את פעימות הלב של הארגון ומחזקת את התרבות שלו.

Workvivo, שנוסדה ב-2017, חוותה צמיחה משמעותית, שהובילה לרכישתה על ידי זום ב-2023. Workvivo מעצימה את חוויית העובדים בחברות בכל רחבי העולם בכל התעשיות, כולל אמזון, Motherson, White Castle, Bupa ו- Ryanair. Workvivo מובילה באופן קבוע באתרי סקירת תוכנה, כולל Gartner Digital, עם מקום ראשון ב-G2 בקטגוריות תקשורת פנימית, אינטרא-נט וכלי מעורבות. לקבלת מידע נוסף, בקרו באתר www.workvivo.com.

למידע נוסף:

Public Relations
Eleanor O’Mahony
[email protected]*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI