דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Orange Middle East and Africa מחזקת את המחויבות החברתית והסביבתית שלה עם יצירת מעורבות של עובדיה באמצעות תוכנית Engage for Change
Orange Middle East and Africa מחזקת את המחויבות החברתית והסביבתית שלה עם יצירת מעורבות של עובדיה באמצעות תוכנית Engage for Change
חיים נוי 07/06/24 |  צפיות: 130

Orange Middle East and Africa מחזקת את המחויבות החברתית והסביבתית שלה עם יצירת מעורבות של עובדיה באמצעות תוכנית Engage for Change

קזבלנקה, מרוקו, 7 ביוני 2024 - Media OutReach Newswire:

Orange Middle East and Africa (OMEA) (www.Orange.com) , מזה מספר שנים, נוקטת בפעולה קונקרטית לצמצום ההשפעה שלה על הסביבה. כיום, העובדים הם אלה שלוקחים פיקוד באמצעות מעורבות ישירה ביוזמות אקולוגיות שונות ב-'יום הסביבה הבינלאומי', כחלק מתוכנית Orange Engage for Change החדשה.

OMEA ועובדיה מאשרים מחדש את מחויבותם המתמשכת לאחריות החברתית התאגידית (CSR) על ידי השקת פלטפורמת Orange Engage for Change. יוזמה זו שמה לה למטרה להשפיע לטובה על החברה והסביבה, תוך חיזוק לכידות הצוות.

מחויבות קולקטיבית להשפעה מתמשכת

אירועי אקלים, תהפוכות חברתיות ודפוסי עבודה משתנים יצרו צורך דחוף בנקודות התייחסות ומשמעות בקרב האזרחים, והעובדים שלנו אינם יוצאי דופן. אנו מאמינים באמונה שלמה כי מעורבות עובדים היא מפתח חיוני לעמידה באתגרים אלה. תוכנית Orange Engage for Change מאפשרת לכל עובד להקדיש שלושה ימי עבודה בשנה לפרויקטים בעלי השפעה חברתית.

פלטפורמה לגיוס והשראה

Orange Engage for Change היא פלטפורמת אינטרנט המספקת מרחב לגילוי, שיתוף ומעורבות בפרויקטים חברתיים. הוא נגיש לכל עובדי Orange Groupלהתנדב, ולציבור הרחב כדי להבין טוב יותר את המחויבויות שלנו. יוזמה רב-מדינתית זו מתבססת על התוכניות של קרן Orangeורשת המרכזים הדיגיטליים של Orange, ומציעה מסגרת מובנית, תשתית איתנה והזדמנויות מגוונות לתמוך ולפתח פעולות התנדבות עם העובדים המסורים שלנו.

פעולות קונקרטיות לאימפקט אמיתי

הפלטפורמה מציעה יוזמות סביבתיות וחברתיות, המגובות היטב על ידי מחויבות פעילה של העובדים שלנו. במהלך היום ב-5 ביוני, מספר יוזמות מקומיות מאורגנות ברחבי אזורנו כדי להדגים את ההשפעה הקונקרטית של פלטפורמה זו. במאלי, למשל, צוות של 200 עובדים מתנדבים של Orangeלוקח חלק בייעור מחדש של פארק עירוני המוקדש לילדים על ידי נטיעת 1,000 עצים, ואילו בחוף השנהב, 43 ק"מ מאביג'אן, 300 דונם ביער אזאגויה ייוערו מחדש הודות ל-150 עובדים. דוגמאות אלה מסמלות את מחויבותה של Orangeלתמוך בפרויקטים מקומיים המחזקים קשרים חברתיים ושומרים על הסביבה.

ז'רום הניק, מנכ"ל אורנג' המזרח התיכון ואפריקה: "השקת Orange Engage for Change מסמלת את המחויבות העמוקה שלנו לאחריות חברתית תאגידית. על ידי העצמת העובדים שלנו להיות מעורבים ישירות בפרויקטים של השפעה חיובית, אנו תורמים לפיתוח בר קיימא של קהילות במדינות שבהן אנו פועלים".

אסמה אנייפר, מנכ"לית אחריות חברתית ותקשורת באורנג' המזרח התיכון ואפריקה והמזכ"לית של Orange Digital Center Foundation, מוסיפה: "פלטפורמה זו היא כלי רב עוצמה לאיחוד הצוותים שלנו סביב ערכים משותפים. כל יוזמה, כל פעולה שננקטה על ידי העובדים שלנו מוכיחה את היכולת הכוללת שלנו להוביל לשינוי משמעותי. אנו גאים לראות כיצד המחויבות הזו מניבה פירות ולראות את ההשפעה החיובית שהיא מייצרת".

עם Orange Engage for Change, אורנג' מתקרבת לאנשים על ידי השקעה ותמיכה פעילה ביוזמות מקומיות לטובת הכללה וסביבה.

למידע נוסף על פלטפורמת Orange Engage for Change ועל הפרויקטים החברתיים שמפעילה קבוצת אורנג', בקרו בכתובת ל-EngageForChange.Orange.com. גלו את הסיפורים של מוטבים ועובדים מתנדבים, והצטרפו אלינו להרפתקה חברתית זו.

הורדת תמונה: https://apo-opa.co/4c2Ks74

אודות אורנג' המזרח התיכון ואפריקה (OMEA):

ל-Orange יש נוכחות ב-18 מדינות באפריקה ובמזרח התיכון ויש לה 149 מיליון לקוחות, נכון ל-31 בדצמבר 2023. עם הכנסות של 7.1 מיליארד אירו ב-2023, Orange MEA היא אזור הצמיחה המוביל בקבוצת Orange. Orange Money, ספינת הדגל שלה להעברת כספים ושירותים פיננסיים באופן סלולרי, זמינה ב-17 מדינות ויש לה יותר מ-90 מיליון לקוחות. Orange, מפעילה עם שירותים רבים, היא שותפה מרכזית להמרה הדיגיטלית מספקת את המומחיות שלה כדי לתמוך בפיתוח שירותים דיגיטליים חדשים באפריקה ובמזרח התיכון.

אנשי קשר לעיתונות:

Stella Fumey

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI