דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים משקיעים זרים בפרויקט SF Gateway Marriott (JF27) מקבלים אישורי גרין קארד מותנים
משקיעים זרים בפרויקט SF Gateway Marriott (JF27) מקבלים אישורי גרין קארד מותנים
חיים נוי 08/06/24 |  צפיות: 140

משקיעים זרים בפרויקט SF Gateway Marriott (JF27) מקבלים אישורי גרין קארד מותנים

וושינגטון, 8 ביוני 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

EB5 Capital שמחה להכריז על הגל הגדול הראשון של אישורי I-526 ו-I-526E ליחידים עבור למשקיעים בפרויקט SF Gateway Marriott (JF27) שלה. אישור I-526/I-526E הוא שלב משמעותי בתהליך ההגירה EB-5 שכן הוא מכשיר את המשקיעים ואת בני משפחתם הקרובים לתושבות קבע מותנית בארצות הברית.

EB5 Capital גייסה כספים ממשקיעים זרים לאורך כ-40 פרויקטי EB-5 ברחבי ארצות הברית, כולל חצי תריסר פרויקטי מלונאות בקליפורניה. פרויקט SF Gateway Marriott ((JF27, הידוע גם בשם Gateway at Millbrae Station, הוא פיתוח בהיקף של 300 מיליון דולר לשימוש מעורב המכיל 400 יחידות דירות ו-200,000 רגל מרובע של שטחי מסחר במילברה, קליפורניה, פרבר של סן פרנסיסקו במחוז סן מטאו. EB5 Capital גייסה הון זר מ-60 משקיעים, המייצגים מגוון לאומים, כדי לממן חלק מערמת ההון עבור רכיב המלונות הממותג Residence Inn בפיתוח הגדול יותר. הפרויקט נפתח לציבור בתחילת 2023 ויצר מעל 800 מקומות עבודה כתוצאה מההשקעה.

"אנו שמחים שלאחרונה אושרו למעלה מתריסר משקיעים בפרויקט זה שכן כמה מהם הגישו את התיקים שלהם ל-USCIS עוד לפני פרוץ מגיפת קוביד-19 בסוף 2019", אמרה מולי פיצ'ג'רלד (Molly FitzGerald), מנהלת תקשורת ומשקיעים ב-EB5 Capital. "הלקוחות שלנו חיכו בסבלנות ל-USCIS שיקבלו החלטה בתיקים שלהם, והם יכולים כעת לעבור לשלב הבא בתהליך ההגירה שלהם".

פרויקט SF Gateway Marriott (JF27) יצר יותר ממספר המשרות הנדרשות על ידי תוכנית EB-5 כדי לתמוך בכל המשקיעים עם שארית מסע ההגירה שלהם בשלב I-829 כאשר הם מגישים בקשה לתושבות קבע בארצות הברית. עד אז, EB5 Capital מצפה לאישורי משקיעים נוספים של I-526/I-526E בקרוב ותמשיך לעדכן את לקוחותיה על פעילות המלון.

אודות EB5 Capital

EB5 Capital מספקת למשקיעים זרים כשירים הזדמנויות להשקיע בפרויקטים של יצירת מקומות עבודה בתחום הנדל"ן המסחרי במסגרת תוכנית המשקיעים המהגרים של ארצות הברית (EB-5 Visa Program). עם מטה בוושינגטון הבירה, הרקורד המכובד של EB5 Capital וההובלה בתעשייה משכו משקיעים מיותר מ-75 מדינות. כאחת ממפעילי המרכזים האזוריים הוותיקים והפעילים ביותר במדינה, החברה גייסה מעל מיליארד דולר של הון זר בכ -40 פרויקטים של EB-5. מאה אחוז מכספי המשקיעים שלנו מוגנים על ידי ביטוח התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC) לפני פריסתם בפרויקטים שלנו. אנא בקרו באתר www.eb5capital.com לקבלת מידע נוסף.

ליצירת קשר ולפרטים נוספים:

Katherine Willis
Director, Marketing & Communications
[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
Movellus מציגה את משפחת מוצריAeonic Power™ לוויסות מתח בשבב עצמו
מוצרים ראשונים פותחו עבור ליבות חישוביות הפועלות בתנאי זרם גבוה וחיבורי שבב לשבב

EY מכריזה על מייק ג'קובסקי מ-Duck Creek Technologies כזוכה בפרס Entrepreneur Of The Year® 2024 של ניו אינגלנד
הפרס חוגג את המנהיגים הנועזים שמביאים שינויים גדולים לשווקים, מחוללים מהפכה בתעשיות ומשנים חיים

ExaGrid זכתה בתואר "יצרנית השנה של חומרת גיבוי ארגונית" ועוד בטקס Storage Awards לשנת 2024
המוצר של ExaGrid, השותפויות והצוות קיבלו הכר באירוע “The Storries XXI” שנערך בלונדון

NIQ ו-World Data Lab חושפות את דו"ח “Spend Z”
NielsenIQ ‏(“NIQ”) בשיתוף עם World Data Lab ‏(WDL) פרסמו את דו"ח ההוצאה הדורית המקיף והראשון מסוגו המתמקד אך ורק בדור ה-Z. המחקר והניתוח שהופיעו בדו"ח Spend Z מדגישים את מחויבותה של NIQ לספק תבונות שוק מעשיות.

Dejavoo מרחיבה את פריסתה הגלובלית עם רכישת חברת הפינטק הישראלית Z-Credit
חברת Dejavoo, מובילה עולמית בטכנולוגיות תשלומים חדשניות, הודיעה היום על רכישת החברות Z-Credit ו-Z2C, המתמחות בפיתוח והפצה של טכנולוגיות תשלומים מתקדמות, Gateway לסליקת אשראי ופתרונות חומרה בתקן EMV לשוק התשלומים הישראלי. הרכישה משקפת את מחויבותה המתמשכת של Dejavoo לצמיחה, התרחבות והמשך מתן פתרונות תשלום חדשניים ללקוחותיה.

כנס אפריקה הראשון של AACSB
AACSB International, האגודה המקצועית הגדולה בעולם לחינוך עסקי, תארח את כנס אפריקה הראשון שלה. אירוע פתיחה זה יכנס מחנכים עסקיים ומנהיגים עסקיים באפריקה ומחוצה לה, כדי לדון בחידושים ביזמות, קיימות והסמכה באזור. שיתופי הפעולה שייצאו מכנס זה יסייעו לעצב עתיד בהיר ובר-קיימא יותר של עסקים באפריקה.

Adalvo מקבלת את האישור הגנרי הראשון באיחוד האירופי עבור עט הזרקה מלא מראש של לירגלוטייד
הפיתוח המוצלח של לירגלוטייד מדגיש את היכולת של Adalvo להציע סל טיפול בסוכרת מגוון ומקיף, הכולל זריקות פפטידים מורכבות כמו גם טיפולים דרך הפה באמצעות מולקולות קטנות.

הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ALT: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Altimmune, Inc. (נאסד"ק: ALT) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי AKRO: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Akero Therapeutics, Inc. (נאסד"ק: AKRO) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם

הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר
הודעה למשקיעי ADSK: אם נגרמו לכם הפסדים בחברת Autodesk, Inc. (נאסד"ק: ADSK) אתם מוזמנים ליצור קשר עם משרד רוזן עורכי דין בנוגע לזכויותיכם
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI