דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG
חיים נוי 11/06/24 |  צפיות: 165
Zain Sudan מקימה עסק אלחוטי מחדש בזמן שיא עם CSG

מחברת מחדש את תושבי סודן לחוויית לקוח משופרת בזמן משבר

חרטום, סודן, 11 ביוני 2024, (BUSINESS WIRE):

Zain Sudan, חלק מקבוצת Zain, ספקית אלחוטית מובילה במזרח התיכון ובצפון אפריקה, המובילה את תחום מעורבות הלקוח באמצעות נתוני שירות משלימים ולא מובנים (USSD). לאחר השבתה שאירעה לאחרונה במרכז נתונים, Zain Sudan נותנת את אמונה ב-CSG® (נאסד"ק: CSGS) שתניע את ההתאוששות מאסון של עסקי האלחוט שלה ותשמור על תושבי סודן מחוברים, תוך שימור מיצובה המוביל בשוק. Zain Sudan הקימה מחדש את מערכת השער והחזירה לפעילות את השירותים החיוניים במהירות כדי לאפשר ללקוחות לנהל חבילות ולבדוק יתרות, בזמן שהיא מקימה מחדש את עסקי התקשורת האלחוטית בסיוע CSG תוך פחות מ-21 ימים.

"ערוץ USSD קריטי כדי להשאיר את לקוחות Zain Sudan מחוברים. לאחר ההשבתה של מרכז הנתונים שלנו היה עלינו להקים מחדש את הערוץ במהירות כדי למזער שיבושים עבור לקוחותינו", אמר עמאד אלשייך, מנהל טכנולוגי ראשי ב-Zain Sudan. "CSG עזרה לנו להתמודד עם ההשבתה הזו בדרך שקבעה רף חדש לשיתוף פעולה ולבניית אמון. צוות CSG התעלה על ציפיותינו ועשה דברים שלא האמנו שניתן לעשות, החל באתגרים בפניהם ניצבנו וחידוש האינטראקציה עם לקוחותינו ועד לאספקת השירותים נטולי השיבושים בזכותם החברה מוכרת. תוך מספר ימים מהשקת פתרון USSD Gateway של CSG כבר חזרנו לפעילות, קיבלנו 5.7 מיליון שאילתות ליתרה ו-4.7 מיליון רכישות של חבילות מדי יום. לא היינו יכולים לעשות זאת ללא עזרתה של CSG".

בשווקים מתפתחים כגון סודן, בהם שירותי נתונים אינם זמינים תמיד, USSD מהווה ערוץ חיוני בו מפעילים משתמשים כדי להתחבר ללקוחותיהם. כאשר Zain Sudan איבדה את מרכז הנתונים שלה בשל סכסוך מתמשך בסודן, שער USSD שלה קרס ושיבש את השירותים בארץ. ללא מערכת שתיתן מענה לשאילתות יתרה של B2C ו-B2B, או מכירת חבילות נתונים, Zain Sudan לא יכלה לספק שירותים. היכולת של CSG להקים מחדש את השער אפשרה ל-Zain Sudan לחזור במהירות לייצור הכנסות ואפשרה לתושבי סודן להישאר מחוברים בזמנים מאתגרים מעין אלה.

"ניהול של בסיס מנויים בקנה מידה גדול בזמני סכסוך הוא משימה קשה עבור כל מפעיל", אמר מאיור מהנדרה, סגן נשיא לפתרונות רשת ב-CSG. "לאחר שמרכז הנתונים של Zain Sudan הושבת, CSG נחלצה לעזרה והגדירה את השירותים החיוניים של Zain בשער USSD שלנו. התגובה המהירה והזריזה של הצוות שלנו מסמלת את התשוקה למתן מענה עבור צורכי הלקוח. CSG שמה את לקוחותינו במקום הראשון ועזרה ל-Zain Sudan לצמצם את הפסד ההכנסות למינימום ובמקביל לשפר את חוויית הלקוח".

קבלו את העובדות בנוגע ליכולות USSD Gateway של CSG וכיצד הפתרון יכול לעזור למזער את הנזקים.

אודות CSG

CSG מעצימה חברות ומאפשרת להן לגבש חוויות בלתי נשכחות אשר לאנשים ולעסקים קל יותר להתחבר ולהשתמש בהן ואף לשלם עבור השירותים המוערכים ביותר. פתרונות חווית הלקוח, החיוב והתשלומים שלנו עוזרים לחברות בכל גודל להרוויח כסף ולעשות הבדל. פתרונות SaaS שלנו מאפשרות למנהיגי חברות לקחת פיקוד על העתיד שלהם ולהתחבר אל עזרי הנחיה מאנשי CSG ברחבי העולם, עם מחויבות עיקשת וחשיבה הצופה אל העתיד.

רוצים להתכונן לעתיד ולחולל שינויים כמו מותגים גלובליים שסומכים על CSG? בקרו בכתובת csgi.com לפרטים נוספים.

למידע נוסף:

Kristine Østergaard
Public Relations
+44 (0)79 2047 7204
[email protected]

John Rea
Investor Relations
+1 (210) 687-4409
[email protected]

מקור: CSG

תוכן הודעה זו בשפת המקור, הוא הגרסה הרשמית והמהימנה היחידה של מסמך זה. התרגומים הם למטרות נוחות בלבד ויש להצליבם עם המסמך בשפת המקור, שהוא הגרסה היחידה של טקסט זה שהוא בעל תוקף משפטי.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Business Wire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI