דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkil ערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia
חיים נוי 12/06/24 |  צפיות: 174

Rosond דרום אפריקה ו- Bin Harkilערב הסעודית מכריזות על הקמת Rosond Arabia

ג'דה, ערב הסעודית, 11 ביוני 2024,EQS Newswire - Media OutReach Newswire:

Rosond, חברה דרום אפריקאית מובילה המספקת פתרונות חיפוש וקידוח, ו- Bin Harkil Saudi Arabia, שם ידוע בתעשיית הכרייה והבנייה, מכריזות בגאווה על הקמת Rosond Arabia. חברת מיזם משותף חדשה זו שואפת לחולל מהפכה בתעשיית החיפוש בערב הסעודית על ידי קביעת הסטנדרטים הגבוהים ביותר בבטיחות, יעילות וחדשנות.

Rosond Arabia משלבת את המומחיות הנרחבת של Rosond ואת הידע המקומי המושרש של Bin Harkil. עם מורשת משולבת של מצוינות וחזון משותף לעתיד, Rosond Arabia עומדת להפוך למובילה בתחום החיפוש בשוק הערבי. החברה תמנף את הטכנולוגיה המתקדמת ביותר ואת שיטות העבודה המומלצות כדי לספק שירותים חסרי תקדים ללקוחותיה.

Rosond ידועה בפתרונות הקידוח המתקדמים שלה ובמחויבותה לבטיחות ויש לה היסטוריה עשירה של למעלה משישה עשורים בענף. גישתה החדשנית ומסירותה למצוינות הפכו אותה לשותפה אמינה בפרויקטי חיפוש ופתרונות כרייה ברחבי העולם.

Bin Harkil Saudi Arabia, עם ניסיונה הרב בשוק המקומי וקשרי תעשייה חזקים, משלימה מומחיות זו, ומבטיחה כי Rosond Arabia מצוידת היטב לנווט באתגרים הייחודיים של השטח הסעודי.

המשימה של Rosond Arabia היא לספק שירותי קידוח וחיפוש ברמה עולמית העומדים בסטנדרטים הבינלאומיים הגבוהים ביותר. החברה תתמקד בקיימות, יעילות ובטיחות, ותבטיח שכל הפעולות יתנהלו במינימום השפעה סביבתית ויושרה תפעולית מרבית. Rosond Arabia מחויבת לתמוך בחזון 2030 של ממלכת ערב הסעודית על ידי תרומה לצמיחה וגיוון של מגזר הכרייה.

"Rosond Arabia היא עדות למחויבות שלנו לחדשנות ומצוינות", אומר מנכ"ל Rosond ריקרדו ריביירו. "אנו נרגשים להביא את המומחיות שלנו לערב הסעודית ולעבוד לצד Bin Harkilכדי לקבוע אמות מידה חדשות בתעשיית החיפושים.

אנו נרגשים לשתף פעולה עם Rosond במיזם זה, מוסיף נאסר אל סגור, יו"ר Bin Harkil. "יחד, נשלב את נקודות החוזק שלנו כדי לספק ערך יוצא דופן ללקוחותינו ולתמוך בפיתוח בר קיימא של משאבי המינרלים של ערב הסעודית.

השירותים של Rosond Arabia יכללו קידוחי יהלומים, קידוחי מחזור הפוך וחקירות גיאוטכניות. החברה תציע גם שירותי ניהול פרויקטים וייעוץ מקיפים, שיבטיחו ללקוחות לקבל פתרונות מקצה לקצה המותאמים לצרכיהם הספציפיים. עם דגש על חדשנות, Rosond Arabia תמשיך להשקיע בטכנולוגיה חדשנית והכשרה לגיאולוגים וטכנאי קידוח סעודים, לשמור על היתרון התחרותי שלה.

בטיחות היא ערך ליבה ב- Rosond Arabia. החברה תיישם פרוטוקולי בטיחות קפדניים ותספק הדרכה שוטפת כדי להבטיח שכל העובדים יפעלו בסביבה בטוחה ויעילה. מחויבות זו לבטיחות חלה על הקהילות בהן פועלת Rosond Arabia, שכן החברה תעסוק בפרקטיקות אחראיות המקדמות את רווחתן של אוכלוסיות מקומיות.

Rosond Arabia מחויבת לטיפוח כישרונות מקומיים ויצירת הזדמנויות תעסוקה במגזר הכרייה בערב הסעודית. החברה תשקיע בתוכניות הכשרה ופיתוח כדי לצייד עובדים מקומיים עם הכישורים הדרושים כדי להצטיין בתעשיית החיפוש.

Rosond Arabia צפויה להתחיל לפעול באופן מידי. החברה מצפה לשיתוף פעולה עם שותפים בתעשייה ובעלי עניין כדי להניע את הצמיחה והפיתוח של מגזר הכרייה בערב הסעודית.

למידע נוסף על Rosond Arabia ושירותיה, אנא בקרו באתרים: www.ROSOND.com ו-www.BinHarkil.com.

מופץ על ידי קבוצת APO בשם ROSOND.

הורדת תמונת יח"צ (1): https://apo-opa.co/4ekefdx

תיאור תמונה (1): נאסר אל סאגור, יו"ר Bin Harkil

הורדת תמונת יח"צ (2): https://apo-opa.co/3xifMQo

תיאור תמונה (2): ריקרדו ריביירו, מנכ"ל Rosond

הורדת תמונת יח"צ (3): https://apo-opa.co/4bYk7Yb

תיאור תמונה (3): מנכ"ל Rosond ריקרדו ריביירו ויו"ר Bin Harkil נאסר אל סאגור בטקס החתימה על הקמת Rosond Arabia

הורדת תמונה (4): https://apo-opa.co/3VfWLq0

תיאור תמונה (4): מיזם משותף זה נועד לחולל מהפכה בחקר סעודיה עם סטנדרטים עליונים בבטיחות, יעילות וחדשנות

הערות לעורכים:

כדי להוריד תמונות ברזולוציה גבוהה עבור הודעה לעיתונות זו, אנא בקרו באתר https://apo-opa.co/3VCsiCL ולחצו על הקישור Rosond כדי לצפות בחדר העיתונות של החברה.

עיינו ב- NGAGE Media Zone לקבלת הודעות לעיתונות ותמונות נוספות של לקוחות בכתובת https://apo-opa.co/3VCsiCL

Rosond אנשי קשר:

Dot Field

Phone: +27 82 990 0174

Email: [email protected]

Web: www.ROSOND.com

Rosond Arabia אנשי קשר:

Manea Al Sagour

Chief Technology Officer

Email: [email protected]

Phone: +966 50 536 2361

למידע נוסף - מדיה:

Thobile Ndlovu

Account Executive

NGAGE Public Relations

Telephone: +27 11 867 7763

Cell: +27 73 574 2931

Email: [email protected]

Web: www.NGAGE.co.za

אודות Rosond:


Rosond מספקת שירותי קידוח ודיוס מהירים, יעילים, בטוחים וחסכוניים לתעשיות הכרייה והאקספלורציה ברחבי אפריקה. במשך למעלה מ -65 שנה, Rosond יישמה דיסציפלינות תכנון והנדסה מתקדמות כדי ליצור פתרונות ספציפיים ללקוח. מתקני ייצור פנימיים חדישים מספקים מוצרים שתוכננו והונדסו כדי לענות על הדרישות הספציפיות של הלקוחות, בעוד צוות מנוסה של מהנדסים ובעלי מלאכה מבטיחים פתרונות בהתאם לשיטות העבודה המומלצות בעולם.

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית Media OutReach


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
אנדרסן גלובל מרחיבה את טביעת הרגל בצ'כיה
אנדרסן גלובל Andersen Global מקדמת את כיסוי הערכת השווי שלה באירופה דרך הסכם שיתוף פעולה עם הפירמה להערכת שווי עסקים המבוססת בצ'כיה (PZK) Pražská Znalecká Kancelář.

קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI