דף הבית הודעות לעיתונות עסקים, מימון וכספים CallTower מרחיבה את צוות מנהלי הצמיחה ב-EMEA
CallTower מרחיבה את צוות מנהלי הצמיחה ב-EMEA
חיים נוי 20/06/24 |  צפיות: 175

CallTower מרחיבה את צוות מנהלי הצמיחה ב-EMEA

CallTower מקדמת בברכה מנהלי מכירות ומנהלי תפעול מכירות חדשים באזור EMEA: פדרו דיאס, שון בלקמור, ריק סלרס וג'יגסי ג'איאווארה

סולט לייק סיטי, יוטה, רוצ'סטר, ניו יורק, בוסטון, מסצ'וסטס, לונדון, 20 ביוני 2024 (GLOBE NEWSWIRE) –

CallTower, מובילה עולמית באספקת פתרונות תקשורת אחודה, מוקדי שחרות קשר ושיתוף פעולה, כולל Microsoft Teams, Webex by Cisco ו-Zoom, נרגשת להכריז על מינוייהם של פדרו דיאס, שון בלקמור וריק סלרס למנהלי מכירות באזור אירופה המזרח התיכון ואפריקה (EMEA) ושל גיגסי גא'יאווירה כמנהל תפעול מכירות ב-EMEA, וכולם מדווחים לפול הולדן, סגן נשיא מכירות ב-EMEA.

פדרו דיאס (Pedro Dias), עם למעלה מ-18 שנות ניסיון, מצטרף ל-CallTower בפורטוגל, ומביא מומחיות מתפקידי מפתח ב-BroadSoft, Cisco ו-Akixi. היוזמות האסטרטגיות שלו ויחסיו עם הלקוחות עולים בקנה אחד עם הערכים של CallTower, מניעים צמיחה ושותפויות ב-EMEA, ומובילים יוזמות המבוססות על שיתוף פעולה עם Cisco.

שון בלקמור (Sean Blackmore), איש מקצוע מנוסה בערוצי שותפים וטכנולוגיה, יוביל את העסקאות המבוססות על Microsoft של CallTower וכן שותפויות משלימות, כולל Solgari. מינויו משקף את המחויבות של CallTower לצמיחה וחדשנות באירופה.

ריק סלרס (Rick Sellers ) מצטרף ל-CallTower EMEA כדי לעמוד בראש הצוות של ZOOM. עם רקע בתפקידים טכניים ובמכירות, התשוקה של ריק להבנת צרכי הלקוחות והניסיון בתעשיות שונות הופכות אותו לתוספת חשובה לצוות. הניסיון המגוון של ריק, במרחב שבין בארצות הברית ועד אסיה, מביא שפע של ידע ל-CallTower.

ולבסוף, גיגסי גא'יאווירה (Giggsy Jayaweera ) מצטרף לצוות CallTower EMEA בתפקיד מנהל תפעול מכירות ב-EMEA. גיגסי מביא ניסיון רב ביעילות תפעולית ובפרודוקטיביות, ועוזר לשפר את הזמן למכירה. הוא יעבוד בשיתוף פעולה הדוק עם צוות המכירות של EMEA, ובמקביל יעבוד עם גוף תפעול פעולות המכירות המקומיות הקיים כאשר CallTower מתרחבת גלובלית.

"אנחנו נרגשים לקבל בברכה את פדרו, שון, ריק וגיגסי לצוות EMEA שלנו", אמר פול הולדן, סגן נשיא מכירות EMEA ב-CallTower. "הניסיון הרב שלהם והרקורד המוכח שלהם יהיו יקרי ערך ככל שנמשיך להניע צמיחה וחדשנות באזור. לאחר שעבדתי עם כל ארבעת העובדים החדשים בתפקידים קודמים בחברות שונות, בחרתי בהם במיוחד כטובים ביותר בתעשייה וכהתאמה תרבותית נהדרת ל-CallTower".

"ככל שאנו מרחיבים את נוכחותנו באזור EMEA, אני נרגש להציג את צוות המכירות החדש והדינמי שלנו ואת חברי מערך המכירות שלנו", אישר סמנכ"ל התפעול של CallTower ויליאם רוביו. "התשוקה, המומחיות והמסירות שלהם יניעו את ההצלחה שלנו ויחזקו את המחויבות שלנו למצוינות בשירות לקוחותינו ברחבי EMEA".

ההתרחבות של CallTower לאזור EMEA בחודשים האחרונים הייתה מואצת, עם הכרזות על הרחבת ההיקף של Microsoft Teams Operator Connect ל-17 טריטוריות חדשות באזור EMEA והמינוי של פול הולדן כסגן נשיא למכירות EMEA במרץ 2024.

אודות CallTower

משנים את הדרך בה מתחברים על פני הגלובוס! צללו לתוך עתיד התקשורת הגלובלית עם CallTower, המקום בו חזית החדשנות פוגשת את המרחב העצום של הקישוריות. CallTower מחוללת מהפכה בתקשורת באמצעות טכנולוגיה חדשנית. CallTower מספקת פתרונות קול חלקים של MS Teams, Zoom ו-Webex שמשופרים באמצעות שילוב של טכנולוגיית בינה מלאכותית, פתרונות מוקדי שירות מקיפים וטיפול בכשלים בלחיצה אחת, והיא מסמנת ציון דרך משמעותי בנוף התקשורת.

מאז הקמתה בשנת 2002, CallTower התפתחה לספקית פתרונות תקשורת ענן גלובלית מבוססת ענן ברמה ארגונית (תקשורת מאוחדת, מוקד שירות ושיתוף פעולה) עבור ארגונים צומחים ברחבי העולם. CallTower מספקת, משלבת ותומכת בפתרונות מובילים בתעשייה, כולל Microsoft® Teams, MS Teams Direct Routing, GCC High Teams Direct Routing, Microsoft® 365, Cisco® Webex Calling / UCM, Cisco® CCP, Zoom Phone, Zoom (BYOB), וnduui אפשרויות למוקדי שירות, כולל Five9 ללקוחות עסקיים.

למידע נוסף על CallTower והשירותים עטורי הפרסים שלה, אנא צרו קשר עם [email protected].

למידע נוסף:

Kade Herbert

CallTower, Inc.

8003475444

[email protected]

*** הידיעה מופצת בעולם על ידי חברת התקשורת הבינלאומית GlobeNewswire


דירוג המאמר:

תגיות של המאמר:

 חיים נוי

חיים נוי, עיתונאי, עורך ראשי של סוכנות החדשות הבינ"ל IPA, לשעבר עורך ראשי של סוכנות הידיעות עתים, חבר תא מבקרי התיאטרון באגודת העיתונאים 


מאמרים נוספים מאת חיים נוי
 
קובעי המדיניות צריכים להכיר בטיפולי בריאות למניעה עצמית #SelfCareIsHealthcare בניסיון הקמפיין להתמודד עם אתגרי הבריאות העולמיים
* טיפול עצמי מתאר את תפקידם של אנשים במניעת מחלות, קידום ושמירה על בריאותם הנפשית והגופנית, והשתתפות פעילה בטיפול הרפואי שלהם

Telenor Denmark מובילה עידן חדש בתחום החדשנות האלחוטית עם CSG
עוצמת הענן והבינה המלאכותית משפרות את חוויות הלקוח ומקדמות את הצמיחה העסקית העתידית

PDF Solutions חתמה על הסכם עם ADMATI Agencies שתשמש כנציגת המכירות שלה
PDF Solutions, Inc, ספקית מובילה של פתרונות נתונים מקיפים לאקו סיסטם של שוק המוליכים למחצה והאלקטרוניקה, הודיעה כי חתמה על הסכם רשמי עם ADMATI Agencies Ltd - אדמתי סוכנויות לפי היא תשתמש כנציגת המכירות של הפתרונות מבית PDF ברחבי ישראל.

אנשים, תשוקה וכדור הארץ: מרי קיי מפרסמת את דו"ח הקיימות לשנת 2024
Mary Kay Inc., מובילה עולמית בתחום הייעוץ והקיימות התאגידית, הכריזה היום על פרסום דו"ח הקיימות שלה לשנת 2024. הדו"ח - שבוחן השפעה לפי סביבה, חברה וכלכלה - מדגיש את מחוייבות החברה ליצירה ולטיפוח של מודל עסקי אשר מעשיר את חיי הנשים ותומך בקהילות, תוך הגנה על כדור הארץ.

.i2c Inc מכריזה על שותפות אסטרטגית עם Beyon Money Business להשקת תוכנית כרטיס תאגידי
יוזמה חדשה להשקת כרטיס תאגידי מציעה פריסה מהירה לצד אבטחה משופרת

Asahi Kasei בוחרת ב- PolymRize™ כדי לקדם מידענות של פולימרים לטובת חדשנות בת-קיימא
Matmerize, Inc., חברת סטארטאפ מובילה בתחום המידענות של הפולימרים ובינה מלאכותית של חומרים, נרגשת להודיע על התקשרות עם Asahi Kasei, חברה יפנית רב-לאומית מגוונת. Asahi Kasei פועלת בשלושה מגזרים: חומרים, בתים ושירותי בריאות, עם דגש חזק על יוזמות של קיימות ועם יעד להפוך לחברה חברה ניטרלית פחמנית עד 2050.

Corpay Cross-Border מקבלת הכרה כשותפת B2B FX הרשמית עבור AEG Presents UK באירופה
מציעה גישה לניהול סיכונים בתחום המטבע ובפתרונות תשלום בין מדינות

Advantive מרחיבה את הנוכחות הבינלאומית שלה עם רכישתPepperi , חברה מובילה בתחום המסחר המאוחד B2B
Advantive מחזקת את הפתרונות הקריטיים הקיימים שלה לביצוע משימות במטרה לשפר את היעילות ואת הפעילות עבור יצרנים ומפיצים מתמחים

DigiAsia Corp מודיעה על צמיחה של 74% בהיקף העסקאות שנה מול שנה בהתאם למסלול הצמיחה החזק שלה
החברה עוברת לרווחיות תפעולית

Xsolla רוכשת את LFG כדי לשפר את הקישוריות והמסחר של תחום הגיימינג
רכישה אסטרטגית שנועדה להעצים יוצרים ולשפר את מעורבות המשתמשים בפלטפורמות שונות
     
 
שיווק באינטרנט על ידי WSI